Technika biurowa Podkategoria: Technika biurowa

 • CopyNet Kraków - sprzedaż, dzierżawa, serwis kserokopiarek, drukarek, niszczarek, klimatyzatorów »

  Firma CopyNet z siedzibą w Krakowie zajmuje się branżą urządzeń biurowych z naciskiem na kserokopiarki, kopiarki, niszczarki, drukarki, klimatyzatory oraz faksy. Od wielu lat wiedziemy prym w środowisku z powodzeniem realizując sprzedaż, dzierżawę i naprawę maszyn. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz sprzęt nowy i poleasingowy z możliwością zakupu, zaproponujemy także korzystne kontrakty na wynajem urządzeń razem z dostawami materiałów eksploatacyjnych oraz pełną obsługą serwisową. Wiodący producenci sprzętu nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego bez problemu poruszamy się w takich markach jak Konica Minolta, Xerox, Canon, Sharp, Kyocera, OKI, Oce, Lexmark, Samsung, Brother, HP, HSM, Ricoh i wielu innych. Nasze zaplecze serwisowe działa szybko i skutecznie – usuwając nawet najtrudniejsze awarie sprzętu pogwarancyjnego i gwarancyjnego. Dodatkowo, w naszym Salonie Firmowym dajemy możliwość skorzystania z usług poligraficznych polegających na kopiowaniu, kserowaniu, skanowaniu, drukowaniu i bindowaniu. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły Biurowe Warszawa »

  Poprzez sieć salonów handlowych na Mazowszu oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą naszym klientom proponujemy najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania dla biur. W postaci mebli, urządzeń biurowych jak i materiałów do biura. Nasi stali klienci cieszą się nie tylko najwyższą jakością obsługi, tak podczas procesu zakupu jak i podczas procesu eksploatacji wymagającej stałego serwisu, ale także bardzo atrakcyjnymi cenami i wysokimi rabatami na markowe produkty znajdujące się w naszym asortymencie.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trymer do papieru »

  Wydajne niszczarki biurowe klienci nabędą w sklepie internetowym istniejącym pod adresem niszczarki24.pl. Każda dostępna w ofercie niszczarka do papieru została stworzona w wyniku wieloletniego procesu badań, tak żeby finalnym odbiorcom zagwarantować nie tylko wygodę pracy, ale też pełne bezpieczeństwo. Niszczarka Fellowes to urządzenie nie tylko optymalnie opracowane, ale również wykonane. Na domiar tego zapewniamy wszystko co konieczne w biurze. Trymer do papieru pozwala na idealne cięcie dokumentów, z kolei gilotyna do papieru to urządzenie wydajne. Dodatkowo sprzedawane niszczarki to urządzenia o nowoczesnym designie. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Technika biurowa

Technika biurowa - nowa strona:

Adres: