Video Podkategoria: Video

 • Mini kamery »

  Kontrola GPS, spyphone czy także monitorowanie komputera ma do zaoferowania prowadzony przez nas sklep detektywistyczny. W naszej ofercie znajdziecie prócz tego narzędzia podsłuchowe takie jak podsłuch, dyktafony mini kamery. Z wyjątkiem tego posiadamy zróżnicowane urządzenia takie jak wykrywacz podsłuchu, wykrywacz kamer lub zagłuszacz GSM. Świadczymy dodatkowo usługi mające na celu wykrywanie podsłuchów.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy GSM »

  Sklep detektywistyczny do zaoferowania ma wysokiej klasy podsłuchy, nowoczesny podsłuch telefonu komórkowego, dyskretne podsłuchy GSM i wiele innych narzędzi szpiegowskich. W sklepie dostępne poza tym dyktafon, mini kamery, lokalizatory GPS a nawet rejestratory samochodowe. Jeśli podejrzewasz, że jesteś inwigilowany w naszym sklepie kupisz wykrywacz podsłuchów jak i wykrywacz kamer oraz zagłuszacz GSM.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa Gliwice »

  Przedsiębiorstwo Save System zajmuje się w szczególności pilotami napadowymi, telewizją przemysłową, systemami alarmowymi oraz systemami przeciwpożarowymi. Zadanie systemu przeciwpożarowego to czynna ochrona budynku i jego użytkowników na wypadek pożaru. Składa się z dwóch zasadniczych części: sieci czujników dymu i temperatury oraz bezpośredniej sieci przeciwpożarowej, czyli wszelkiego rodzaju spryskiwaczy. Firma Save System stawia na sprzęt znanych producentów, sprawdzony i niezawodny w działaniu.
  Instalacje elektryczne Rybnik

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • VIZ-ART Audiowizualne Instalacje w Kościele »

  Firma VIZ-ART produkuje i wykonuje kompletne systemy audio-wizualne w Kościołach. Znakomita jakość, oraz dyskrecja instalacji wyróżnia producenta VIZ-ART na rynku. Firma jest doświadczonym dostawcą urządzeń do budowli sakralnych. Jako pierwsza firma na polskim rynku realizuje projekty stworzone według indywidualnych potrzeb. W VIZ-Art projektowane są innowatorskie rozwiązania automatyki audiowizualnej umożliwiające bezprzewodową projekcję pieśni kościelnych. Projektując systemy nagłośnienia kościoła VIZ-ART wykorzystuje bezprzewodowe głośniki i mikrofony uzyskując znakomitą jakość dźwięku bez kabli.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektory »

  Posiadacze knajp z jedzeniem, już dawno powinni rozważyć o atrakcyjnym i co najistotniejsze, dotąd sporadycznie spotykanym, sposobie na zdobycie dodatkowych odbiorców. Sama sława powiązana z wyśmienitym jadłem, niestety już nie wystarcza. Powinni oni przykładowo ulokować trochę funduszy w projektory cyfrowe rozmieszczane na stołach, czy też bezpośrednio nad barem. Ukazywane na nich programy rozrywkowe, czy imprezy sportowe, naturalnie zainteresują nowe rzesze petentów, którzy nie będą bierni na takowe, wymyślne fortele techniczne. Duża zmienność prezentowanych obrazów, nastręcza wykorzystywania oglądu sytuacji i zawiadywania internetowego poszczególnymi ekranami, przy pomocy centrum sterowania. Jednak to już jest odmienne zadanie dla firmy, która lubuje się w tego typu innowacyjnych przedsięwzięciach.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent VIZ-ART. Ekrany projekcyjne. »

  Od 14 lat działalności VIZ-ART specjalizuje się w tworzeniu najlepszych rozwiązań, potwierdzonych oryginalnym designem ekranów projekcyjnych oraz automatyką do projektorów i TV plazmowych. Misją VIZ-ART jest dostarczanie najlepszych rozwiązań stosowanych w wymagających realizacjach. Produkty zaprojektowane i wykonane przez Zespół naszych pracowników mają być funkcjonalne i trwałe. Produkt VIZ-ART polecany jest przez Integratorów Kina Domowego i renomowane Salony Audio Video. Produkty z oferty VIZ-ART cieszą się uznaniem wymagających Klientów i prestiżowych realizacji.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elshop - elektroniczne systemy zabezpieczeń »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .
  Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Video

Video - nowa strona:

Adres: