Biznes Ekonomia Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Skuteczna laweta w mieście Knurów »

  Nasza firma zaistniała w 2007 roku i od początku egzystowania jest istniejąca w specjalności motoryzacyjnej. Od 2010 roku naszym przeważającym zadaniem i pasją jest rozlegle dostrzegana pomoc drogowa Bytom. Kilkuletnie zaznanie w branży pomocy drogowej Zabrze sprawiło, że nasze usługi świadczymy biegle i na najwyższym pułapie przy zachowaniu nie wygórowanych opłat. Usytuowanie naszej firmy na pograniczu Gliwic i Zabrza (przy DTŚ, A1 i A4) oraz rozmieszczenie floty pojazdów laweta Bytom czyni, że jesteśmy do państwa dyrektywy w terminie nie dłuższym niż 30 min na terenie właściwie całej aglomeracji śląskiej.Jako nieliczni jesteśmy faktycznie dyspozycyjni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 w roku.Przemieszczamy też różnego typu maszyny budowlane, rolnicze, przemysłowe, wózki widłowe oraz wszystko co zmieści się na platformach jak auto-laweta Zabrze.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Norma pro - dobry program kosztorysowy »

  Warto kupić program kosztorysowy Norma Pro do firmy budowlanej,a by móc wykonywać kosztorysy różnego typu, konieczne np. przy ofertowaniu robót budowlanych, remontowych czy instalacyjnych. Zakup programu kosztorysowego Norma Pro jest wyjątkowo łatwy w firmie KOMAKO, dzięki sklepowi internetowemu i bezpłatnej infolinii handlowej. Zapraszamy do kontaktu z firma zainteresowanych praca z programem do kosztorysowania Norma Pro.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • System erp enova »

  System ERP w chmurze to zupełnie nowe możliwości zarządzania firmą. Dlatego warto zainteresowac się ofertą enova w chmurze KOMAKO. Od ponad 10 lat KOMAKO wdraża system do zarzadzania zasobami enova w firmach, które chcą zoptymalizować działania pracowników. enova idealnie się do tego nadaje dzięki zastosowaniu modułów funkcjonalnych odpowiadających różnym sektorom firm np: enova Księgowość, enova Kadry, enova Handel itp.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO kosztorysowe »

  Specjalizujemy się w sprzedaży oprogramowanie dla firm budowlanych. W swojej ofercie mamy najpopularniejsze programy do kosztorysowana, projektowania i zarządzania projektami. Athenasoft jest twórcą oprogramowania do kosztorysowania, my działamy jako autoryzowany przedstawiciel na terenie całego kraju.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • ENVILAB-EKO | Akredytowane Laboratorium Środowiska Pracy we Wrocławiu »

  Stworzone przez nas akredytowane laboratorium środowiska pracy pod nazwą Envilab-Eko postawiło sobie za priorytet jak najlepsze zadbanie o warunki panujące w miejscu Państwa pracy. Za pomocą specjalistycznych badań i pomiarów (np. stężenia pyłu, natężenia oświetlenia lub badania warunków mikroklimatycznych) w łatwy sposób poznamy wyniki zagrażających ludzkiemu zdrowiu czynniki i wspólnie zniwelujemy poziom tych podwyższonych. Nasza firma charakteryzuje się w głównej mierze sporym doświadczeniem, profesjonalizmem, jak i również indywidualnym podejściem do każdego naszego klienta.

  Data dodania: 15 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • ARI rusztowania wynajem rusztowań Wrocław »

  Najtaniej we Wrocławiu wynajmujemy rusztowania ramowe fasadowe oraz przejezdne. Najkrótsze terminy realizacji. Obsługujemy zarówno osoby prywatne - przy budowie domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, w zabudowie wolnostojącej i szeregowej jak również firmy, w tym również deweloperskie, przy obsłudze dużych inwestycji. Wysoka jakość rusztowań i obsługi. Wykonujemy projekt zabudowy rusztowania, dostarczamy na miejsce, montujemy a po zakończeniu prac odbieramy rusztowanie z placu budowy. Najniższe ceny, najkrótsze terminy.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Druk offsetowy »

  Szukasz dobrej i sprawdzonej drukarni?
  Zależy ci na profesjonalnej jakości wydruku oraz atrakcyjnej cenie?

  Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą. Wykonujemy druki jednostronne oraz dwustronne o różnej technice.

  Możesz zlecić nam wykonanie:

  druk wizytówek, plakatów, zaproszeń, kalendarzy okolicznościowych, naklejek, druk opakowań, druk etykiet itp.

  Do dyspozycji mamy wysokiej jakości sprzęt do druków cyfrowych i offsetowych który gwarantuje perfekcyjne odtworzenie każdego koloru, szczegółu oraz zapewnia niezwykłą precyzję.

  Od kilkunastu lat ciągle udoskonalamy się w branży poligraficznej. Działamy na obszarze całej Polski. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź kurs Dascoin - dascoingroup.com »

  Dascoingroup.com jest to zespół osób - niezależna drużyna, która kładzie nacisk na symetryczną kooperację oraz pomoc o DasCoin. Działamy faktycznie od samego początku powstania programu o kryptowalucie DasCoin. Wolność finansowa lub network marketing to coraz powszechniejsze przekonania, które zezwalają na zarabianie przez kryptowalutę DasCoin. Należąc do naszego teamu będziesz na bieżąco informowany o wszelkich nowinkach oraz kursie DasCoin, będziesz miał bezpośrednie wsparcie oraz wsparcie ludzi związanych z kryptowalutą DasCoin. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja zobowiązań - jak pozbyć się długów »

  Jak pozbyć się długów oferuje pomoc ludziom zadłużonym - trwale dopełniamy godziwą strategię negocjacyjną z wierzycielami. Nie odpuszczamy trudnych tematów. Kilkanaście lat doświadczenia w specjalności windykacyjnej sprawia nas liderami i oddziałuje na naszą efektywność. Wiemy co zrobić z długami, jak spłacić twoje zadłużenia lub sprawić uchylenie się od zapłaty. Czynimy wykup długu, oddłużanie firm, sprzeciw od nakazu zapłaty, konsolidacja zobowiązań, antyegzekucja, antywindykacja - BTE Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jak odzyskać pieniądze - pomoc prawna - Grupa Patronus »

  Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym i przeprowadzaniem kompetentnych wywiadów gospodarczych. Grupa Patronus to skuteczna kancelaria prawna, która zna się na tym jak odzyskać pieniądze dla swojego klienta. Oferujemy pomoc i doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Funkcjonujemy przede wszystkim we Wrocławiu, ale też windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Za sprawą współpracy z zagranicznymi partnerami przekazujemy pionierską postać usług w aspekcie odzyskiwania należności od dłużnika zza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes Ekonomia