3d laser scanning

Usługa 3d laser scanning oferowana przez Zespół Skanowania 3d w firmie Kadex Geodezja oferuje kontrolę konstrukcji, pomiar konstrukcji, pomiar przestrzeni, pomiar elewacji i tworzenie map 3d metodą skanowania 3d. Technologia 3d znajduje coraz większe zastosowanie w budownictwie i energetyce a skaning laserowy przyspiesza pomiar konstrukcji.

Szczegóły strony skan3d.pl:

Podlinkuj stronę skan3d.pl:

3d laser scanning

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Napędy do Bram Wjazdowych »

  Nasza przedsiębiorstwo jest autoryzowanym partnerem firmy HORMANN. Swoje usługi świadczymy w zakresie doradztwa technicznego, przeglądów jak i serwisu bram i napędów do tychże. Specjalizujemy się również w technice przeładunku i systemach parkingowych. W ramach usługi serwisowej naszym klientom gwarantujemy dojazd wykwalifikowanego pracownika w przeciągu dwudziestu czterech godzin od zgłoszenia. Dzięki dobrze zaopatrzonemu magazynowi wszelkie naprawy i konserwacje wykonujemy szybko i sprawnie.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki przewoźne »

  Jeśli szukają Państwo firmy, która nie tylko sprzeda Państwu najlepszą sprężarkę czy dmuchawę, ale zapewni również jej profesjonalną naprawę to nasza firma jest takim miejscem. Od lat oferujemy naszym Klientom najlepsze urządzenia i zapewniamy ich serwis, który przejdzie Państwa oczekiwania. Zachęcamy do zaufania właśnie nam.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noże tokarskie »

  Narzędzia tokarskie z Centrum Techniki Macro są niesamowicie komfortowe przy wszelkich czynnościach warsztatowych. Dzięki artykułom tu dostępnym można także przeprowadzać pierwszorzędne rowkowanie. Narzędzia tu oferowane odznaczają się wytrzymałą konstrukcją, śmiało więc można wykorzystywać je do obróbki stali. Głowice frezarskie. Gwintowniki calowe.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyny dymowe »

  Bezpieczeństwo przeciwpożarowe przy udziale najnowszych technologii jest możliwe w Polsce przy udziale rodzimych firm. Usługi takie są niezbędne w każdej hali, magazynie, siedzibie firmy. Warto o tym pamiętać nie tylko przy kontroli przeciwpożarowej.
  Firma ROLAB przewodzi w technologii kurtyn dymowych i przeciwpożarowych, dostarczając swym klientom innowacyjne i efektywne rozwiązania problemów związanych z kontrolą dymu i ognia.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram Gdańsk »

  DSA Gdańsk to firma z bogatym doświadczeniem na rynku techniki otworowej. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu automatyki oraz bram garażowych i przemysłowych. Oferujemy Państwu najlepszej jakości napędy do bram. Sprzedajemy asortyment renomowanych producentów. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, a także do firm o różnych profilach działalności. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań i produktów.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Second Grade - blachy kwasoodporne »

  Coraz większa ilość osób kontroluje norma blach. Przedsiębiorstwo oferują materiały, które będą potrzebne w bardzo ważnym momencie. Produkty zapewniają próba wbrew, że marka para się skupem dodatkowo sprzedażą blach i stali drugiego gatunku. Na co dzień zwiększa się ilość zadowolonych klientów firmy. Taryfa jest dostatecznym dowodem na owo, iż jednostka jest przyjazna gruntownie. Przystępna cena popiera początkowy wyrób. Jednostka jest zrealizowana dosłownie na najbadziej wymagającego klienta. Doświadczenie pozwoliło zebrać wszelkie ważne kłopoty dotyczące produkcji co umożliwia na wciąż sprawniejszą obsługę.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • SERWIS BĘDZIN ELKTRONIKA AUTOBUSY »

  ELEKTRONIKA AUTOBUSY - SERWIS DESEK i PULPITÓW ROZDZIELCZYCH. Wymiana wyświetlacza LCD deski FAP oraz MOKI występujacego w autobusach SOLARIS, MAN, NEOPLAN, MERCEDES, JELCZ, SETRA, BOVA, EOS, AUTOSAN, VANHOLL. Naprawy płyt procesorowych a także DEMUXów i MULTIPLEKSERów MUX2M, MUX2B oraz komputerów centralnych ZR-2B. Serwis desek i pulpitów w maszynach budowlanych MERLO oraz LIEBHERR. Przeprogramowywanie desek zgodnie z konfiguracją pojazdu. [url=http://]Sprzedaż części i podzespołów elektronicznych i elektrycznych do autobusów, pojazdów i maszyn budowlanych, rolniczych oraz przemysłowych a także quadów yamaha oraz innych. www.proserwisbedzin.pl

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Masters - Georg Fischer +GF+ »

  W naszej ofercie posiadamy: - zawory kulowe- zawory membranowe- przepustnice - zawory kątowe- zawory zwrotne- zawory regulowane i automatyczne- zawory sterowane pneumatyczne i elektryczne- kształtki i rury- aparatura kontrolno-pomiarowa SIGNET- zgrzewarki, narzędzia i przyrządyz następujących tworzyw• PVC-U, • PVC-C, • PP, • PE, • PB, • ABS, • PVDF Oferujemy produkty najwyższej jakości służące do budowy rurociągów dla zastosowań przemysłowych, sieci wodociągowych i gazowych oraz instalacji sanitarnych.W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów stale rozbudowujemy nasz magazyn, który zawiera obecnie ponad 20.000 elementów firmy Georg Fischer +GF+

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Kurowski - producent narzędzi dla automotive »

  Grupa Kurowski to producent narzędzi dla automotive, kopalnictwa, przemysłu paliwowego plus mnóstwa innych. Obróbka skrawaniem to jeden z charakterów przedsiębiorstwa – wespół z zakresem firmy rozwinęły się dodatkowo tego rodzaju kwestie jak: drukowanie 3D, skan 3D, biuro projektowe CAD, usługi 3D, ramię pomiarowe i wiele innych. Jeżeli potrzebujesz w rzeczy samej precyzyjnych narzędzi specjalistycznych i nie masz pomysłu jakim sposobem się za to zabrać – zwróć się do nas – dostaniesz gotowy produkt! Tak naprawdę starczy nam jedynie szkic poglądowy tego co pragnie klient i podanie prawdopodobnych wytycznych odnośnie wymagań, jakie musi spełnić towar. Na tej podstawie przeprowadzamy wycenę, a po jej potwierdzeniu rozpoczynamy produkcję. Projektanci CAD a także konstruktorzy rozpoczynają roboty projektowe. Potem robią robocze wydruki 3D modelu (jeżeli jest to potrzebne). Potem urzeczywistniają rysunki szczegółowe dla kompetentnych w obróbce skrawaniem ekspertów, którzy wykonują poszczególne czynniki zlecenia. Całość po zmontowaniu jest dowożona do klienta osobiście!!!

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klocki hamulcowe - AUGUST »

  AUGUST- klocki hamulcowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych, autobusów, naczep, maszyn budowlanych i produkcyjnych.SPRAWDZ NAFirma AUGUST istnieje od 1977 roku. W ofercie dla szerszych odbiorców są produkty motoryzacyjne, a między innymi bezazbestowe klocki hamulcowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów, a także maszyn budowlanych. W naszej ofercie handlowej znajdują się klocki do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i maszyn budowlanych. Są to między innymi takie marki: MERCEDES, FIAT, CITROEN, IVECO, MAN, VOLVO, SETRA, SCANIA, Autobusy SOLARIS i wiele innych marek. Posiadamy wymagane atesty. Produkujemy systemy hamujące tylko z importowanych materiałów ciernych firm, posiadających międzynarodowe atesty ISO. jakość naszych produktów potwierdza uzyskany przez naszą firmę międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2000.SZE CENY.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »