Banki Podkategoria: Banki

 • Konto internetowe, konta bankowe »

  Na stronie mbankkonto.blogspot.com, znajdziecie Państwo informacje na temat usług oferowanych przez internetowy bank - mBank. Bank wirtualny oferujący: konta bankowe, internetowe dla osób fizycznych, dla firm, a także młodzieży. Ponadto kredyty internetowe, ubezpieczenia, dostęp do giełdy ( eMakler ) i innych instrumentów finansowych. Możliwość dodawania opinii i komentowania postów i artykułów. A jeżeli zainteresujecie się daną usługą, będzie możliwość kontaktu z bankiem poprzez formularz kontaktowy lub wysłanie wniosku bezpośrednio do banku.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkty finansowe: kredyty, konta, fundusze inwestycyjne, lokaty »

  Kredyty, konta, lokaty, karty - zamów przez internet! Jeśli szukasz opisanych powyżej produktów to znajdziesz je właśnie na tej stronie. Wszystko poukładane w jednym miejscu, zamiast szukać w internecie, wejdź na strone, a zobaczysz jak proste jest znalezienie interesującej Cię oferty

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do Polski z UK | TransferGo.com »

  TransferGo już działa i w Polsce!

  Banki są bardzo drogie! Przesyłaj pieniądze do Polski w 10 RAZY TANIEJ! TransferGo już działa i w Polsce! Przesyłaj pieniędzy do Polski taniej, szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek.

  https://transfergo.com/pl/home

  - cena przelewu jest £2.50 (nie zależy od kwoty)
  - wysoki kurs funta
  - gwarancja, że pieniądze dotrą na konto w Polsce w ciągu jednego dnia.
  - możesz przesłać do £ 5000 dzienne.

  Naszą misją jest zrewolucjonizować rynek międzynarodowych pieniężnych przelewów zmniejszając koszty transakcyjne oraz ułatwiając internacjonalne przelewy jak najwięcej.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe, banki online, kredyty »

  Strona banki online segreguje oferty banków i instytucji finansowych w Polsce.
  Platforma finansowa, dzięki której zapoznasz się z cechami produktów finansowych, m.in. konta bankowe, kredyty, usługi finansowe dla firm. Możliwość kontaktu z doradcami finansowymi, a także złożenie wniosku online.Zapraszamy.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Robot Sygma Bank »

  Sygma-bank-awatar.pl to witryna poświęcona zaprezentowaniu nowego wizerunku Sygma Banque. Placówka obrazuje swoje nowe logo, w postaci cyborga, jakim jest Awatar Sygma Bank. W serwisie scharakteryzowany został cel, którym Sygma Bank się kierował w czasie modyfikacji wizerunku. Pomysł wprowadzenia robota imieniem Sygma opiera się na ekspozycji silnej pozycji przodownika na rynku kredytów konsumenckich. Robot Sygma Bank ma być przenośnią sympatii i otwartości względem Klientów i komunikować nowoczesne nastawienie banku wobec kredytobiorców oraz podkreślić, że podczas zakupów zawsze można liczyć na Sygmę. Pozytywne opinie dotyczące Sygma Banku i jego nowej twarzy potwierdzają słuszność zmiany wizerunku przez bank.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Bank opinie »

  Opinie Klientów o Sygma Bank są dla nas najcenniejsze. Z tego powodu stworzyliśmy witrynę, która pomoże w kontakcie Sygma Bank - Klienci. Strona zawiera wszystkie możliwe drogi komunikacji. Sygma Bank opinie jest ucieleśnieniem dobrze funkcjonującej instytucji, dla której najważniejsze jest zaufanie oraz partnerstwo stworzone dzięki wyrażanym opiniom. Jako pierwsi na rynku Sygma Banque utworzyli funkcję Mediatora Klienta, dzięki której obsługa naszych Klientów będzie stała na najwyższym poziomie. Jeśli mają Państwo ochotę wyrażenia swojej opinii zapraszamy do kontaktu z Sygma Bank.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy kredyt »

  Kredyt konsolidacyjny kalkulator pomoże Ci wyliczyć, jaka będzie miesięczna wysokość raty kredytu skonsolidowanego. Ranking kredytów hipotecznych przeprowadzany jak też przedstawiony jest przez znane instytucje finansowe. Pożyczka gotówkowa jest popularnym sposobem zdobycia dodatkowych pieniędzy. Z tego portalu internetowego możesz uzyskać informacje o tymjakie są najlepsze banki. Kredyty przez internet są dla wielu osób doskonałym wyjściem. Najlepszy kredyt gotówkowy z łatwością można wybrać używając do tego celu rozmaitych porównywarek kredytów w sieci.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Platforma faktoringowa »

  FAKTRINGoferty.pl to serwis internetowy dedykowany usługą factoringu. Aktywność serwisu cechuje indywidualne procedowanie i uniwersalność ze względu na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorstw. Nie licząc szerokiej wiedzy na temat usługi faktoringu - użytkownik może uzyskać na platformie bezpłatną konsultację oraz propozycje czołowych firm faktoringowych. Factorig jest usługą stworzoną dla przedsiębiorstw stosujących lub zamierzających stosować kredyt
  handlowy w stosunkach biznesowych ze swoimi klientami. Poza finansowaniem firmy faktoringowe najczęściej dostarczają pakiet wspomagających usług. Faktoringjest usługą nadzwyczaj złożoną, która wiąże finansowanie z zarządzaniem należnościami, wskutek tego na jej koszty ma wpływ dużo szczegółów. Na koszt faktoringu komponują się prowizje, odsetki i niekiedy różnorodne opłaty poboczne.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny kalkulator »

  Kredyty hipoteczne to najpopularniejsza metoda finansowania nieruchomości. Serwis kredytowy Kred to witryna, która publikuje wiadomości na temat takich instrumentów finansowych jak kredyty hipoteczne. W serwisie zawarto na przykład na bieżąco uaktualniany ranking kredytów mieszkaniowych. Poza tym witryna publikuje porównanie kredytów na mieszkanie pod względem wybranych cech kredytu mieszkaniowego. Potencjalni kredytobiorcy znajdą tu najważniejsze narzędzia, takie jak kalkulatory hipoteczne. Niezwykle ważną częścią opisywanego tu portalu jest ponadto baza użytecznych artykułów w formie poradnikowej, które w przystępny sposób wyjaśniają podstawowe kroki ubiegania się o kredyty mieszkaniowe.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Znak »

  Głównym celem powstania witryny www.brand-sygma-bank.pl jest zgromadzenie w jednym miejscu najczęściej stawianych przez klientów Sygma Bank Polska pytań oraz starannych i konkretnych odpowiedzi na nie. Dowiedzą się Państwo co kierowało właścicielami instytucji podczas implementowania modyfikacji takich elementów jak wizerunek czy znak firmy. Sygma Banque jest jednym z największych dostawców kart kredytowych i świadczycieli usług w sektorze finansowym w kraju. W razie zapotrzebowania na szybki zastrzyk pieniędzy fantastycznym wyjściem będzie dokładniejsze zainteresowanie się jego ofertą, z której skorzystało już mnóstwo Klientów.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtańszy kredyt gotówkowy »

  Kredyt bez BIK przez internet może być przyznany osobie, która zapisała się w banku za pomocą internetu i aktywnie udzielała się w banku przez minimum trzy miesiące. Najbardziej odpowiednią formą na sfinansowanie kupna samochodu jest kredyt na samochód, kalkulator pomoże wyliczyć ile będą wynosić raty kredytu rat. Pamiętajaby nie wybierać pierwszego lepszego kredytu, sprawdź oferty kilku banków oraz określ, który bank proponuje najtańszy kredyt gotówkowy. W analizie wskaźnikowej wyróżnić można analizę porównawczą i analizę trendu.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • DirectMoney.pl - banki, kredyty bankowe, kredyty mieszkaniowe. »

  DirectMoney.pl jest serwisem internetowym,
  adresowanym do kredytobiorców.
  Rozwijamy się wraz z rosnącymi potrzebami i oczekiwaniami klientów.
  Dzięki rozbudowanej ofercie zapewniamy odwiedzającym portal porady oraz opinie
  specjalistów, kalkulatory kredytowe oraz ich rankingi i porównania
  kreedytów. Wskazujemy najlepsze rozwiązania
  inwestycyjne, prowadzimy doradztwo w zakresie lokat, pożyczek oraz
  usług bankowych.
  Na stronie DirectMoney.pl znaleźć można nowości ze świata kredytów jak
  również szeroką
  ofertę banków w kraju. Przybliżamy profile każdego z nich oraz
  porównujemy działalność
  oraz oferty. Są to informacje dotyczące darmowych kont internetowych
  oraz ubezpieczania
  kont bankowych. Użytkownicy mogą zorientować się w ich rankingach jak
  również uzyskać
  informacje jak dane konto funkcjonuje. Dzięki naszej stronie
  zainteresowany dowie się jaki
  sposób przelewu wybrać oraz porówna dostępne na rynku karty kredytowe.
  Informacje na
  naszym portalu są pisane w prosty i klarowny sposób, dzięki czemu
  zrozumie go nawet laik.
  Oferujemy wyselekcjonowane i najważniejsze bieżące informacje. Do
  klienta podchodzimy
  profesjonalnie nie narzucając opinii, tym samym dając swobodę w samodzielnym
  analizowaniu treści. Przy ich wyborze kierujemy się wieloletnim doświadczeniem w
  finansach i bankowości. Stawiamy na pomoc w podejmowaniu
  najtrudniejszych decyzji
  finansowych. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki

Banki - nowa strona:

Adres: