Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Księgowość Bodø »

  Doractwo w obszarach księgowości, rozliczeń podatkowych w okolicach Bodø. Księgowość jest koniecznym elementem funkcjonowania każdego biznesu. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na kwestie formalne działalności przedsiębiorstwo.Przedsiębiorstwo Pol-Nor Consulting jest norweskim biurem rachunkowym. Bodø to norweska komuna, w której pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na usługi dla Polaków posiadających norweskie firmy.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Każdy przedsiębiorca musi troszczyć się o własną konsekwentność pieniężną w taki sposób by zdołać wydajnie działać. Zatem konieczne jest charakterystyczne dbanie o finanse. Nie można w tym wymiarze narazić się na jakikolwiek błąd. Toteż kategorycznie warto oddać tą część działań zawodowcom. Prezentuję zatem stronę www na jakiej odszukacie adekwatne dane do kontaktu z jednym z najlepszych biur księgowych w Warszawie. Usługi księgowe, jakie sprawuje BTK Finanse są bezpieczne dla Twojego portfela.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem napawają się biura rachunkowe. Jeżeli więc poszukujesz kompetentnej asysty w prowadzeniu własnej firmy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Organizujemy dodatkowo sprzedaż kas fiskalnych najlepszych na rynku firm takich jak: POSNET S.A., NOVITUS S.A., INNOVA S.A., TORELL, SHARP, EMAR, FAREX. Kasy fiskalne tych firm scalają w sobie ułatwienie obsługi i wysoką jakość. Zajmujemy się dodatkowo dystrybucją kas fiskalnych dla lekarzy i prawników oraz organizujemy szkolenia z ich obsługi. Najlepsza kasa fiskalna tylko u nas! Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Nasze Biuro księgowe prowadzi obsługę rachunkową i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz naszą stronę www.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abvik - Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  ABVIK to nowoczesne biuro rachunkowo - księgowe w Gdańsku, które oferuje usługi na wybitnie wysokim poziomie i w bardzo przystępnej cenie. Dla nas najważniejszym celem jest zawsze zadowolenie klientów, dlatego też do każdego zlecenia przystępujemy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Tylko u nas pełna księgowość, sprawne odzyskiwanie zwrotu podatków VAT z UE oraz profesjonalna obsługa przedsiębiorstw wysyłających pracowników do Norwegii.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy online »

  Firmy nie rzadko poszukują odpowiedniej dla nich formy prowadzenia księgowości. Jak każdy wie rachunkowość to bardzo istotna sprawa dla każdej firmy i zapewne nie jednokrotnie musimy prowadzić ją bardzo często i bez żadnych omyłek. Nie jesteśmy w stanie skorzystać z pomocy biur księgowych, które zajmą się twoją księgowością za odpowiednią opłatą. Nie wszystkie firmy chcą jednak w taki sposób prowadzić swoją księgowość i zawsze mogą skorzystać z pomocy stron internetowych. Ta forma księgowości jest coraz bardziej znaną formą z której coraz częściej korzystają firmy. Taka forma rachunkowości online jest coraz częściej polecana dla małych i średnich firm.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Anglii »

  Podatki nadpłacone w UK można dość swobodnie odzyskać i jest to możliwe w sytuacji jeżeli okaże się, że taki podatek został faktycznie nadpłacony. Co wtedy kiedy okaże się, że masz takie możliwość. Najprościej skorzystaj z usług firmy Brytania. Dzięki nam będziesz mógł odzyskać podatek najtaniej na rynku. zastanów się czy warto wydawać 18% zwrotu podatku jakiejś firmie czy może lepiej wydać na to tylko 49 zł i mieć zwrot podatku w kieszeni.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Zielona Góra »

  Z przyjemnością oferujemy wszechstronną obsługę księgową oraz płacową. Obsługujemy firmy o różnorodnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy wsparcie podczas zakładania nowej firmy i pomożemy wybrać najbardziej korzystnego sposobu opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jesteśmy dobrze ubezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Ksiegowa i ogólnie księgowe jest często bardzo pożądaną działalnością w Zielonej Górze. Naturalnie pod warunkiem, że zna dobrze się na swojej pracy.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa wrocław »

  Serdecznie zapraszamy: księgi wrocław Rachunkowość jest rodzajem katalogu stosowanej przez instytucje ekonomiczne, która ma przedstawićliczbowo monetarny stan i modtfikacje składników majątkowych. Wyraża zarwno ich źródła, przebieg systemów ekonomicznych równieżfiskalne rezultaty działania. właściwości proponowanych poprzez biuro rachunkowe świadczeń da się sprawdzić na kilka solucji. Z reguły nie wyróżnia się się tego, by sprawdzać je na własnej skórze, chociaż na nieszczęście że i w ten sposób wielkokrotnie przekonujemy się, że wyznaczone przez nas biuro dowiodło swoją niekompetencję w wykonywaniu poleconych mu zobowiązań. Nazwa księgowość pochodzi ze średniowiecza, gdzie symbolzuje organizowanie katalogu w postaci ksiąg wiązanych. Wraz ze modyfikacjami modelów dyrygowania indeksu związanymi z rewolucją techniczną a także przyrostem zakresu jej profesji. Serdecznie zapraszamy: biuro rachunkowe wrocław

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Jeżeli poszukujesz solidnego biura rachunkowego, to z pewnością powinieneś wejść pod adres www.kancelariapf.pl. W serwisie można znaleźć najbardziej istotne informacje na temat firmy Kancelaria Podatkowo - Finansowa. Firma ma swoje biuro rachunkowe Nowy Sącz, także w szczególności do mieszkańców tych terenów kierujemy swoją ofertę. A trzeba jasno napisać, iż zagwarantować możemy niesamowicie wysoki poziom usług i atrakcyjne ceny. Naturalnie posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, więc możesz śmiało skorzystać z usług księgowych i doradztwa podatkowego naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do zaznajomienia się z naszą ofertą!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing księgowości »

  W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się outsourcing księgowości, który obejmuje pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych przez zewnętrzne podmioty, specjalizujące się w dziedzinie finansów. MDDP Outsourcing od 2006 roku zajmuje się obsługą księgową oraz raportowaniem i naliczaniem płac. Ponadto biuro rachunkowe w Katowicach oferuje outsourcing usług księgowych, dzięki któremu zarządcy firm mogą skupić się na rozwoju firmy, a nie na sprawach związanych z pełnieniem obowiązków finansowych. Strona www.mddp-outsourcing.pl zawiera wszelkie przydatne informacje dotyczące zakresu oferowanych usług oraz zasad współpracy.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgi rachunkowe »

  Pełen zakres działań rachunkowo-prawnych posiada w swojej ofercie Abicus Sp. z o.o. z Warszawy. Profil działalności tego biura rachunkowo-prawnego gwarantuje kompleksowy zakres usług. Specjaliści od rachunkowości przejrzą księgi podatkowe swoich klientów, natomiast biuro prawne w pełni wesprze ich podczas procesu zakładania spółki komandytowo-akcyjnej. To oczywiście tylko część oferowanych przez biuro usług. Do innych propozycji należy m.in. bieżąca aktualizacja sald rozrachunkowych z kontrahentami. Biuro Abicus to sprawdzony sposób na outsourcing dla firm. Dla stałych klientów przygotowane są atrakcyjne abonamenty.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace Bielsko Biała »

  Biuro Rachunkowe Obrachunki.pl, 43-318 Bielsko-Biała, ul. Złoty Potok 32, tel. 606 284 462. Obsługa firmy, kadry i płace, rozliczenia z ZUS – na każdym tym obszarze oferujemy profesjonalną pomoc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, niezależnie, czy Państwa miasto to Bielsko, czy Kraków. Zapraszamy do przejścia na stronę, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły!

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa księgowość w Tarnowie »

  Biuro rachunkowe Anna Sowa funkcjonuje już 5 lat. Firma dynamicznie się rozkręca a pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Oferta biura księgowego ujmuje usługi księgowe i personalne. Dodatkowo para się także rozrachunkami fiskalnymi i przedstawicielstwem firm w tym zakresie. Referat posiada wymagany Certyfikat księgowy i polisę OC. Priorytetem dla zespołu jest satysfakcja kontrahenta. Osiągnięta kompetencja i praktyka zapewniają usługi na wysokim poziomie. Firma działa pon-pt od 8 do 16.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Rzeszów »

  Nasze biuro rachunkowe jest częścią naszego dużego przedsiębiorstwa. w tej chwili prowadzimy trzy biura w różnych częściach naszego kraju. W naszych biurach regionalnych zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają o profesjonalną i bezstresową obsługę Państwa firmy w zakresie rachunkowości, księgowości oraz prowadzenia działu kadr i płac. Współpraca z nami to gwarancja niskich kosztów, profesjonalnej obsługi. W każdym z naszych biur zatrudniamy specjalistów w zakresie księgowości, kadr i płac oraz prawa pracy.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  Kiedy decydujemy się na założenie swojej działalności gospodarczej, musimy skoncentrować się równocześnie na wielu bardzo istotnych szczegółów, które częściowo będą wpływały na postęp oraz sposób istnienia naszego przedsiębiorstwa. Jednym z takich elementów jest solidnie kierowana rachunkowość, ponieważ bardzo mało osób zdaje sobie sprawę, jakie czekają ich opresje, jeśli nie zadbają o finanse własnego przedsiębiorstwa. Rachunkowość i biuro rachunkowe Poznań to nie tylko przeglądanie konkretnych faktur oraz umów, ale również trzymanie wszystkiego w godziwym porządku. Kiedy dojdzie do momentu, że trzeba się rozliczyć z pewnych rzeczy, uregulowana dokumentacja z bez wątpienia zaoszczędzi nam wiele nerwów w okresie prowadzenia podobnej inspekcji.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  GrupaSpektrum - Kancelaria podatkowa, fundusze unijne, pośrednictwo majątkowe, fundusze unijne, tanie biuro, praca w Unii. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Gdańsku, które posiada swoją siedzibę na Przymorzu (ulica Tysiąclecia – blisko skrzyżowania ulic Piastowskiej i Chłopskiej). Do sekretariatu zapraszamy naszych kontrahentów od godziny 8:00 do 16:00. Jeżeli już chodzi o pracę naszych klientów w krajach będących w Unii Europejskiej, to: zajmiemy się następującymi sprawami finansowo-ubezpieczeniowymi, meldunkowymi, rejestrowaniem działalności gospodarczej i uzyskaniem stałego pobytu. Gwarantujemy pełny zakres usług.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Prezentowana kancelaria oferuje usługi z dziedziny prawa podatkowego. Polecane biuro rachunkowe ma swoją siedzibę w mieście Wrocław. Firma specjalizuje się w doradztwie podatkowym, np. sporządzaniu deklaracji podatkowych. W zakres działalności firmy wchodzi profesjonalna organizacja księgowości. Kancelaria zajmuje się przykładowo prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego. Oferta adresowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Zakres oferowanych usług obejmuje także obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zabrze »

  Biuro rachunkowe Degra ma przyjemność przedstawić Państwu swą ofertę. Biuro rachunkowe znajdujące się w miejscowości Zabrze, zapewnia bezpieczeństwo. Proponujemy wszystkie usługi w bardzo dogodnych cenach. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu księgowością. Zapewniamy bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Jest możliwość skontaktowania się z nami przez Internet, telefon i faks. W celu lepszego poznania naszej propozycji, zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: