Doradztwo personalne Podkategoria: Doradztwo personalne

 • - Sherpaforce Polska »

  Firma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacja to rekrutacja międzynarodowa. Sherpa istnieje w Holandii od roku 2000 od roku 2008 wchodzi w skład Vebego Group które zatrudnia 30.000 pracowników w takich krajach jak Holandia, Niemcy, Wielka Brytania Francja i inne. Wiele informacji, w tym oferty pracy z Holandii, możesz znaleźć na stronie www.sherpaforce.pl

  Praca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni - pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego - bocznego, pracownik sprzątający, brygadzista linii produkcyjnej.

  Więcej o pracy w Holandii dowiesz się na stronie:http://praca.sherpaforce.pl/oferty-pracy-w-holandii

  Często poszukujemy osób które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii, lub/i znają komunikatywnie językholenderski.Dbając o bezpieczeństwo pracowników, firma zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności. Oferowana praca za granicą, w tym w Holandii to najczęściej pracatymczasowa, pomimo to wielu pracowników jest związanych z naszą firma od wielu lat.

  E-MAIL KONTAKTOWY!!!sherpaforce@sherpaforce.comSiedziba firmy :Sherpa International Force Sp. z o.o.Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole Oddziały : - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15 - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10 -województwo kujawsko -pomorskie 87-100 ul .Mostowa 22 Toruń

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Gdańsk »

  Jeżeli trafiłeś na niecnego inwestora, który pozbawił Cię kapuchy nie zostawiając Ci choćby kawałka apartamentu nie załamuj rąk, gdyż istnieją jeszcze na świecie ludzie, którzy chętnie ci pomogą. Ostatnią okazją pomocy w takich w największym stopniu wielowątkowych przypadkach jest albowiem, Prawnik gdańsk. Wskutek jej rekomendacji posiadasz duże możliwości nie tylko na odzyskanie sprzeniewierzonych zasobów walutowych, lecz też na załatwienie odpowiedniego odszkodowania. Procedury odszkodowawcze, to prawdziwy konik pani Beaty Nowakowskiej, która to kieruje nadmienioną placówką. Jest to kobieta życiowa, która podejmuje się wszystkich zleceń z adekwatną sumiennością oraz z pełnym zaangażowaniem.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Wrocław »

  Kancelaria notarialna Iwona Kredzińska to dobry wybór, jeśli szukasz porady w obszarze: notariusz Wrocław,notariusze Wrocław, umowa spółki Wrocław, akt notarialny, najem okazjonalny, testament Wrocław, notariusz Dolny Śląsk, kancelarie notarialne Wrocław. Nasi notariusze udzielają rad na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Gwarantujemy doświadczoną obsługę prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje obszernie rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla przedsiębiorców, podobnie jak dla klientów nie posiadających działalności gospodarczej. Jak na razie założyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu również w Opolu, ale przewidujemy również otwarcie nowych biur w Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się przede wszystkim, jeżeli potrzebujesz adwokata lub radcy prawnego we Wrocławiu czy w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Novum – opieka, pomoc domowa, sprzątanie »


  NOVUM zajmuje się profesjonalną opieką nad osobami starszymi w Polsce.
  Specjalizujemy się w zapewnieniu profesjonalnej opieki nad osobami
  starszymi, usługami pomocy domowej oraz sprzątania. Novum to firma
  działająca na rynku polskim oraz niemieckim. Do obszaru naszego
  działania należy głównie profesjonalna opieka nad osobami starszymi,
  pomoc osobom starszym w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz
  sprzątaniu. Nasz profesjonalnie przygotowany personel jest doceniany
  przez wielu naszych klientów.
  NOVUM zapewnia elastyczne rozwiązania oraz ofertę dostosowaną do
  indywidualnych wymagań każdego klienta

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy tymczasowej »

  Praca przez agencję pracy jest możliwe jeżeli znajdziesz odpowiednią agencję pracy zgłosisz się do niej i wtedy okaże się, że możesz poprzez taką agencję znaleźć dobre zatrudnienie. Da tobie to być może niezależność finansową i może okazać się że praca, która zdobyłeś jest właściwym wyborem na przyszłość. zapraszamy osoby i firmy do współpracy z nami ponieważ jesteśmy profesjonalistami nastawionymi na sukces nasz i naszych klientów. Leasing pracowniczy

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm Kraków »

  Jeśli zamierzasz kreatywnie dodać doświadczenia swoim pracownikom to trafiłeś w genialne miejsce. Nasza firma doskonale radzi sobie w tych kwestiach. Odbyliśmy już różne szkolenia dla firm. Pole naszego działania to Kraków.
  Bazujemy na sprawdzonych metodach i sporej ilości szkoleń przeprowadzonych przez założyciela firmy. Tomasz Solecki jest osobą z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Na portalu www.tomaszsolecki.pl trafisz na przetestowaną ofertę w kwestii szkolenia dla firm. Kraków posiada doskonałe miejsca szkoleniowe, dzięki którym utrzymujemy komfort i ekskluzywność oraz kontrolę przy pracy.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • CV wzór »

  Jeśli mógłbyś mieć problemy ze sporządzeniem CV lub dokumentu jakim jest list motywacyjny, to odwiedź nasz wortal cvzafree.pl. Portal ten zawiera wskazówki a także podpowiedzi jak rzetelnie utworzyć swoje dokumenty aplikacyjne oraz jak napisać cv, ażeby były bardzo specjalistyczne i koncentrujące atencję osoby rekrutującej oraz całkowicie darmowe CV wzory każdego CV można spożytkować do własnych potrzeb, wystarczy jedynie, iż we wytypowane rubryki wstawisz własne informacje i gotowe. Nie potrzeba masę trudu aby utworzyć ładne i schludne dokumenty aplikacyjne.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strategia employer branding oraz doradztwo biznesowe jest bardzo ważne w każdej firmie »

  Doradztwo i szkolenia HR odnoszą się do zasobów ludzkich. Pojęcie HR odnosi się do indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, zwalnianiem pracowników czyli polityką personalną. Z kolei strategia employer branding to działania firmy mające na celu budowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Określene takiego pracodawcy posiadają firmy, w których obecni i potencjalni pracownicy mają zagwarantowane korzystne warunki dla rozwoju osobistego. Strategie marketingowe są ważne w każdej branży. Tak samo bardzo ważne, aby były traktowane jako element ogólnej strategii marketingowej firmy. Podstawą jest budowanie wizerunku firmy, bo wtedy firma jest dobrze postrzegana na rynku. Wszystkie działania skierowane są na ten właśnie, główny cel każdego przedsiębiorstwa. Dla tego wizerunku ważne jest tworzenie stron www, które posiadają w sobie ważne informacje. Ich tworzeniem zajmują się odpowiednio do tego przygotowani specjaliści najlepszej klasy. Temu celowi podporządkowane są projekty graficzne. Podstawą przy uzgadnianiu projektu graficznego jest jasne określenie wymagań i oczekiwań klienta, np. charakteru pracy, treści, kolorystyki, przeznaczenia i budżetu. Identyfikacja firmy jest głównym elementem, służącym kreowaniu wizerunku na rynku. Pojęcie to określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu zdobycia czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek. Doradztwo biznesowe obejmuje szeroką tematykę - począwszy od budowania modeli biznesowych, poprzez różne aspekty związane z marketingiem czy technikami sprzedaży, a skończywszy na kursach ściśle związanych z daną branżą. Doradztwo biznesowe to także indywidualne korzystanie z wiedzy ludzi posiadających doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Polski HR Doradztwo Personalne »

  Wyszukanie profesjonalnego, wykształconego, doświadczonego pracownika, o wybitnie wysokich aspiracjach plus celach zawodowych, a zarazem oddanego, to obecnie dosyć spore wyzwanie. Z pomocą przychodzi Doradztwo Personalne Polski HR. Pośród obfitej oferty tej firmy znajduje się w szczególności: wytrawna selekcja aplikacji, szczegółowa analiza bazy danych, a także kompletna rekrutacja, począwszy od wywiadów zawodowych i kompetencyjnych, przez testy psychometryczne, po ocenę zintegrowaną. Doradztwo Personalne Polski HR to całościowe działania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, pośród jakich znajdują się przykładowo: przygotowywanie profili kompetencyjnych lub kultury organizacyjnej, programowanie ścieżek kariery, zarządzanie talentami plus motywowanie, kształtowanie strategii HR, dodatkowo outplacement.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo personalne

Doradztwo personalne - nowa strona:

Adres: