Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Hormann komentarze »

  Od bardzo długiego czasu duża marka HÖRMANN sugeruje Wam najdalszej rangi usługi w rejonie towarów budowlanych. Dzięki wieloletniej tradycji i nieograniczonemu przejściu jest liderem na rynku europejskim i może zaprezentować Hormann jakość. W swojej zamożnej taryfy ofert usługowych posiada bramy garażowe i przemysłowe, drzwi metalowych boczne i źródłowe do domów, napędy, a także technologię przeładunku i ościeżnice. Ofiaruje również swoim nabywcom zawodowe doradztwo. Rzetelny personel niezwykle dużego przedsiębiorstwa HÖRMANN opinie posłuży pomocą przy typie adekwatnych rozwikłań technologicznych, a także rzetelnie wykalkulują wszelkie zadanie. Konkursowe wartości konstytuują poboczne zalety. Więcej wiadomości na witryny.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski »

  Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski - zapraszamy do sprawdzenia naszej bazy danych dostępnych nieruchomości w dobrych cenach, w ofercie posiadamy:
  mieszkania na sprzedaż,
  mieszkania do wynajęcia,
  lokale Gorzów oraz wszystkie inne dostępne posiadłości.
  Multum Nieruchomości Gorzów - przyjdź po ciekawą ofertę.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zezwolenie na transport odpadów »

  AZ-EKO świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska. Wykonamy wnioski o wydanie pozwoleń związanych z gospodarką odpadami w firmie:- Zezwolenie na transport odpadów- Zezwolenie na zbieranie odpadów- Zezwolenie na przetwarzanie odpadów- Pozwolenie na wytwarzanie odpadów.Wykonamy także roczne sprawozdanie o odpadach oraz doradzimy w zakresie prowadzenia ewidencji odpadów.Oferujemy także realizacje innych obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska. Bezpłatnie określimy Państwa wymagania w zakresie ochrony środowiska oraz profesjonalnie przygotujemy do kontroli wioś.Oferujemy realizację usług na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu. tel:507-199-717

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karol Smentoch doradztwo kredytowe i inwestycyjne Kartuzy »

  Doradztwo kredytowe i inwestycyjne, pomoc w zakładaniu i rozwoju firmy. Inwestowanie jest sztuką, która może przynosić dochód nawet w trudnych czasach, a lokata bankowa nie jest właściwą formą oszczędzania. Najważniejsze jest odpowiednie budowanie portfela, czyli pomysł na strategię odpowiednią dla Klienta. To co dobre dla jednego Klienta może okazać się nieodpowiednie dla innego. Dlatego strategię oszczędzania opartego o inwestycję buduję indywidualnie dla każdego Klienta.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracowników »

  Administrowanie zasobami ludzkimi jest to zespół czynności zorientowanych na intelekt ludzki, w taki sposób żeby utożsamiali się oni z zakładem oraz jego misją. Ogromnie ważne jest aby spełnione były potrzeby pracobiorców, gdyż są oni wtedy bardziej wydajni oraz skuteczni, co ma wpływ na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa. MHR to system, który powstał z myślą o firmach którzy zatrudniają ludzi, aby móc im pomóc w tej sferze, jak również służyć dobrą poradą. Już teraz zobacz jak moglibyśmy wam pomóc.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Nasze Biuro księgowe prowadzi obsługę rachunkową i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz naszą stronę www.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Jeżeli poszukujesz solidnego biura rachunkowego, to z pewnością powinieneś wejść pod adres www.kancelariapf.pl. W serwisie można znaleźć najbardziej istotne informacje na temat firmy Kancelaria Podatkowo - Finansowa. Firma ma swoje biuro rachunkowe Nowy Sącz, także w szczególności do mieszkańców tych terenów kierujemy swoją ofertę. A trzeba jasno napisać, iż zagwarantować możemy niesamowicie wysoki poziom usług i atrakcyjne ceny. Naturalnie posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, więc możesz śmiało skorzystać z usług księgowych i doradztwa podatkowego naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do zaznajomienia się z naszą ofertą!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Firma BKSDiDK "Bez wypadku" funkcjonuje na rynku od 1993r. Już od początku swojej działalności byliśmy pionierem i liderem branży BHP oferując szkolenia BHP oraz kursy na wózki widłowe w Poznaniu. Nasz profesjonalizm i doświadczenie rośnie wspólnie z wymaganiami naszych współpracowników. To powoduje ze zdobywamy certyfikaty i atesty koncesjonowanych w całej Europie placówek dydaktyczno-badawczych. Obecnie aranżujemy szkolenia BHP, kursy spawania oraz kursy na wózki widłowe, a także kontrole kwalifikacji spawaczy na najwyższym poziomie, nie ustępując nawet cudzoziemskim firmom z naszej branży. BHP jest żądane w każdej dziedzinie życia tak samo jak w każdej firmie. Dzięki nam wasz zatrudniony będzie dbał o bezpieczeństwo swoję oraz bezpieczeństwa kolegów. Szkolimy wedle najnowszych nurtów oraz ustanawiamy własne dostosowując je aż do oczekiwań Klientów. Proponujemy dodatkowo doradztwo i pomocną dłoń z charakteru BHP, ISO oraz spawalnictwa. Doskonalenie zawodowe to nie jedynie szkolenia i kursy, ale także dokumentacja, instrukcje oraz audyty, które mają zamiar przetestowanie czy polityka bezpieczeństwa jednostki podąża w dobrą strone.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kahrs z Poznania »

  Płyty podłogowe, klepki parkietowe, mozaiki seryjne. Różnorodne profile również modele drzewa. Krótki czas montażu. Fasada odrębna niż wszystkie. Świadczymy usługę montażu drewna na elewacji. W takiej, w jakiej wytworzyła je przyroda. Fabrycznie wykończone lakierem czy też olejem. Najistotniejsze podejście na ogrzewanie w podłodze, w kreacji desek albo klepek. Do zainteresowanych należy dobór rodzaju ich zestawienia także wykończenia. To jest drewno w czystej formie.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o rachunkowości »

  Witryna Podateczek jest oddany w obszernym stopniu rachunkowości. Oferujemy Państwu naszą zyskaną wiedzę na temat rachunkowości w nietrudny i przejrzysty sposób. Dzięki nam nauczysz się jak wybrać biuro rachunkowe, czy jest różnica między rachunkowością a księgowością, jak prowadzić księgowość indywidualnie lub mając małą, średnią, dużą firmę lub czym jest sprawozdawczość finansowa. Gwarantujemy po za praktycznymi wskazówkami tak że odpowiedzi na Państwa pytania, oraz staramy się udzielać w konwersacje powiązane z branża rachunkowości. Zapraszamy serdecznie na nasz blog by dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program motywacyjny »

  Podstawą sukcesu każdej firmy stanowi zadowolenie Klientów, dzięki którym przewaga nad konkurencja staje się możliwa do osiągnięcia. Benefito oferuje system lojalnościowy, który może być skutecznym sposobem na pozyskanie nowych i utrzymanie dotychczasowych Klientów, którym można oferować premie i nagrody w zamian za zgromadzone punkty lojalnościowe. Ponadto Benefito pozwala zdobywać informacje o aktualnych potrzebach Klientów, poziomie realizacji, czy efektywności zastosowanego programu. Więcej informacji o dostępnych narzędziach marketingowych oraz o sposobach wsparcia sprzedaży znajduje się na prezentowanej stronie www.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkty finansowe: kredyty, konta, fundusze inwestycyjne, lokaty »

  Kredyty, konta, lokaty, karty - zamów przez internet! Jeśli szukasz opisanych powyżej produktów to znajdziesz je właśnie na tej stronie. Wszystko poukładane w jednym miejscu, zamiast szukać w internecie, wejdź na strone, a zobaczysz jak proste jest znalezienie interesującej Cię oferty

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Osobisty asystent »

  Osobisty asystet firmy Virtuala to oryginalny pomysł na usługi sekretarskie dla biznesu. Teraz już nie musisz zatrudniać pracowników do prowadzenia Twojego biura. Jeżeli się zdecydujesz to wszystkie zadania może wykonać za Ciebie nasze e-biuro.
  W naszej ofercie znajdują się następujące pozycje pomoc biurowa, usługi sekretarskie i biurowe, zarządzanie informacją, itd. W skrócie osobisty asystent to wszechstronna obsługa biura. Polecam zwłaszcza dla niewielkich firm, których nie stać na zatrudnienie kolejnej osoby.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria Pabin z Krakowa to zabezpieczenie dobrych efektów jak również kompletne zaspokojenie interesanta.Kancelaria istnieje od 2010 roku lecz posiada wieloletnie doświadczenie osiągnięte w administracji rządowej oraz sądzie rejonowym. Świadczę usługi z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz innych które można sprawdzić na stronie kancelarii.Zapraszam na stronę internetową gdzie można sprawdzić informacje o kancelarii jak również skontaktować się z nią.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  GrupaSpektrum - Kancelaria podatkowa, fundusze unijne, pośrednictwo majątkowe, fundusze unijne, tanie biuro, praca w Unii. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Gdańsku, które posiada swoją siedzibę na Przymorzu (ulica Tysiąclecia – blisko skrzyżowania ulic Piastowskiej i Chłopskiej). Do sekretariatu zapraszamy naszych kontrahentów od godziny 8:00 do 16:00. Jeżeli już chodzi o pracę naszych klientów w krajach będących w Unii Europejskiej, to: zajmiemy się następującymi sprawami finansowo-ubezpieczeniowymi, meldunkowymi, rejestrowaniem działalności gospodarczej i uzyskaniem stałego pobytu. Gwarantujemy pełny zakres usług.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy GPS »

  Kierowanie przedsiębiorstwem to niełatwe zadanie, które oznacza wystawienie się na pewne ryzyko, ale jednocześnie może też przynieść liczne korzyści. Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo dotyczące floty, które umożliwi Państwu pełną kontrolę nad strukturą floty należącej do przedsiębiorstwa, która musi odpowiadać indywidualnemu zapotrzebowaniu firmy, trasami pojazdów, zakupem nowych samochodów, a także polityką paliwową. Wykorzystujemy innowacyjne systemy GPS, które nadają się zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Naszym Klientom dajemy szansę na redukcję kosztów i poprawę efektywności floty.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty inwestycyjne »

  JZ Consulting frapuje się asystowaniem inwestycji biznesmenów poprzez sukurs w czasie wywoływania pomoce ze środków Uni Europejskiej. Dlatego podobnie mianowaliśmy wyjątkowy zespół odpowiedzialny za pozyskiwanie kredyty dla deweloperów, które jest dozwolone korzystać na kolejne inwestycje. Świadczymy posługi niekonsultacyjne z odcinka kupowania, wyliczania oraz audytu i monitoringu programów współfinansowanych ze środków UE.

  W czasie długoletniej działania osiągnęliśmy szerokie biegłość we dopomaganiu biznesmenów nieobcych. Popieramy ich nie jedynie w okresie nabywania kredyty inwestycyjne, ale oraz w ciągu zaciągów personelu dodatkowo rozporządzania zasobami człowieczymi.Wprawna personel jaką rozporządza jednostka JZ Consulting powinno się najprawdopodobniej do najlepszych w kraju.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna transakcji »

  Serwis firmy Kancelaria Prawo Podatki Finanse, która zajmuje się obsługą transakcji od strony prawnej. Pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnych źródeł finansowania. W naszej ofercie znajdują się także pożyczki bankowe. Specjalizujemy się w prawie spółek oraz nieruchomościach – ich kupnie oraz sprzedaży. Z naszych usług korzysta już przeszło 500 zadowolonych klientów, teraz Ty także możesz stać się jednym z nich. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy pomogą Państwu bezpiecznie sfinalizować transakcje.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • KPPV - Rzeczoznawca majątkowy Wrocław »

  Firma KPPV Krzysztof Pawlaczek to Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław posiadający zalegalizowania zawodowe nr 6366 uhonorowane z wykorzystaniem Ministra Infrastruktury natomiast Rozwoju w rozmiarze sumowania nieruchomości. KPPV świadczy najwyższej jakości posługi w charakterze wycen nieruchomości Wrocław. Powszednią profesję formułują nasze zalety także cele, jakie przed sobą ustawiliśmy. Opieramy się na przekonaniu, iż nasze wartości i indywidualne rozwiązanie do klienta przyjmą nam stać się specjalistą w domenie wyznaczania posiadłości, jaki będzie mianował oryginalną - klarowną jakość usług.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Efektywność energetyczna »

  Fachowe audyty energetyczne czy pomoc w osiąganiu efektywności energetycznej to usługi jakie proponuje przedsiębiorstwo EKOPRODET z Poznania. Kierując się swoim mottem: Pomagamy oszczędzać energię, fachowcy z poznańskiej firmy przeprowadzają audyty remontowe jak i audyty optymalizacyjne. EKOPRODET w swej ofercie ma również białe certyfikaty – dokumenty konieczne w branżach takich jak budownictwo lub handel. Białe certyfikaty.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: