Finanse Podkategoria: Finanse

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Raje podatkowe »

  Poszukiwanie rajów podatkowych, które umożliwiają największe oszczędności związane z obciążeniami fiskalnymi to trudne zadanie. W celu uzyskania większej wiedzy w tej dziedzinie warto odwiedzić branżowy blog, który zajmuje się właśnie takową tematyką. Poruszane z nim zagadnienia mogą znacznie przybliżyć spojrzenie na terytoria offshore. Sprawdź kilka użytecznych wiadomości o rajach: poznaj swojego klienta oraz kraje i terytoria stosujące szkodliwą konkurencję podatkową. Zachęcamy do odwiedzin.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem napawają się biura rachunkowe. Jeżeli więc poszukujesz kompetentnej asysty w prowadzeniu własnej firmy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Organizujemy dodatkowo sprzedaż kas fiskalnych najlepszych na rynku firm takich jak: POSNET S.A., NOVITUS S.A., INNOVA S.A., TORELL, SHARP, EMAR, FAREX. Kasy fiskalne tych firm scalają w sobie ułatwienie obsługi i wysoką jakość. Zajmujemy się dodatkowo dystrybucją kas fiskalnych dla lekarzy i prawników oraz organizujemy szkolenia z ich obsługi. Najlepsza kasa fiskalna tylko u nas! Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do Polski z UK »

  Wprowadziliśmy na rynek szybkie i bezpieczne transfery pieniężne dedykowane dla mieszkających rodaków w Wielkiej Brtanii. Celem witryny funcik.co.uk jest uświadomienie Polaków o tym jakich korzyści mogą się spodziewać wykonując przelew do Polski z nami. W systemie transakcyjnym znajdują się odpowiednie pakiety dla każdego. Przelew gotówkowy, na okaziciela oraz szybkie przekazy w kilka minut. Zapoznaj się z naszą ofertą na www.funcik.co.uk

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notowania GPW »

  BiznesRadar.pl to nowoczesny serwis internetowy, śledzący aktualne notowania GPW i kwotowania walorów określonych przez Użytkownika. Serwis opiera się o zasady: minimum podstron, maksimum istotnej treści - tylko ważna informacja w przejrzystej formie i aktualizowana co kwadrans. BiznesRadar.pl podaje notowania GPW i inne dane w skondensowanej formie znanej z aplikacji marklerskich. Wszystko zaprezentowane w widoku tabelarycznym lub w formie wykresów. To ogromne ułatwienie w zarządzaniu portfelem i walorami. Zapraszamy do korzystania z BiznesRadar.pl

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pienieżna niezależność - finanse osobiste »

  Na blogu będą się pojawiać wpisy dotycząc finansów domowych, inwestycji, psychologii inwestycyjnej oraz dochodu pasywnego.
  Będę zamieszał tam praktyczne porady oraz wyjaśniał niuanse ze świata finansów oraz domowego budżetu. W czasach kryzysu gospodarczego ważne jest aby poszerzyć naszą wiedzę na temat swoich finansów osobistych by przynajmniej w taki sposób starać sie chronić przed jego skutkami.
  Jeśli chcesz poszerzyć swoją finansowa wiedzę aby zapewnić sobie spokojną przyszłość to zapraszam.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Zielona Góra »

  Z przyjemnością oferujemy wszechstronną obsługę księgową oraz płacową. Obsługujemy firmy o różnorodnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy wsparcie podczas zakładania nowej firmy i pomożemy wybrać najbardziej korzystnego sposobu opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jesteśmy dobrze ubezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Ksiegowa i ogólnie księgowe jest często bardzo pożądaną działalnością w Zielonej Górze. Naturalnie pod warunkiem, że zna dobrze się na swojej pracy.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto w banku »

  Współczesne banki prześcigają się w rywalizacji o zdobycie kolejnego klienta. Jedną z metod zdobywania nowych klientów, są atrakcyjne konta bankowe, za których prowadzenie, banki przez pewien okres czasu nie pobierają żadnej prowizji. Gdy chcesz otworzyć rachunek indywidualny skoncentruj się na właściwym rozpoznaniu rynku, oprzyj się na pomocy naszych stron. Dzięki nim, zyskasz sporo interesujących informacji obejmujących tematykę tj. konta bankowe. Bieżące propozycje kilku popularnych banków, pozwolą wybrać najkorzystniejszą opcję.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez bik »

  Bank a może firma para bankowa? Kredyt gotówkowy czy pożyczka w 15 minut? Tradycyjne formalności czy podjęcie kredytu drogą online? Rynek kredytowy wywołuje u klienta wiele pytań oraz rozterek. Przejrzyj naszą witrynę internetową, żeby poznać satysfakcjonujące odpowiedzi oraz wybrać świadomie układ zasad idealnie odpowiadających na twoje wymagania. Przedstawiamy właściwości charakterystyczne popularnych produktów pożyczkowych – pożyczek bez BIK i bez formalności. Sprawdź czy mogą być pomocne w twojej sytuacji finansowej a także na jakie zagrożenia powinieneś uważać.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu »

  Przydatne informacje ubezpieczeniowe dla zmotoryzowanych. Przeczytaj czym się kierować kupując ubezpieczenie oc samochodu oraz autocasco, jakie kary i konsekwencję grożą kierowcy za brak opłaconego ubezpieczenia oc oraz kiedy należy Ci się samochód zastępczy z polisy sprawcy. Dodatkowo praktyczne forum ubezpieczeń samochodowych przeznaczone dla kierowców.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing księgowości »

  W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się outsourcing księgowości, który obejmuje pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych przez zewnętrzne podmioty, specjalizujące się w dziedzinie finansów. MDDP Outsourcing od 2006 roku zajmuje się obsługą księgową oraz raportowaniem i naliczaniem płac. Ponadto biuro rachunkowe w Katowicach oferuje outsourcing usług księgowych, dzięki któremu zarządcy firm mogą skupić się na rozwoju firmy, a nie na sprawach związanych z pełnieniem obowiązków finansowych. Strona www.mddp-outsourcing.pl zawiera wszelkie przydatne informacje dotyczące zakresu oferowanych usług oraz zasad współpracy.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator spłaty kredytu hipotecznego »

  Banki oferują na swoich stronach kalkulatory kart kredytowych aby zachęcić swoich klientów do zaciągania pożyczek. Dzięki kalkulatorom kart kredytowych możemy łatwo obliczyć sobie minimalną, wymaganą, miesięczną ratę, karę za zbyt niską ratę, a także termin spłaty karty kredytowej. Karty kredytowe w dzisiejszych czasach są co raz bardziej popularne i co raz to częściej używane przez klientów. W symulatorach kart kredytowych możemy ocenić interesujące nas parametry przy dowolnym, wybranym przez nas oprocentowaniu i zadłużeniu karty.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Bez BIK »

  KredytBezBIK.net to portal finansowy na którym znajdziesz informacje i oferty na kredyty gotówkowe które nie sa sprawdzane w BIKu. Nasz serwis zawiera najswiezsze informacje dotyczace tego typu kredytów, wiele porad zwiazanych z tymi instrumentami finansowymi, oraz kredyt hipoteczny na obliczanie rat kredytów. W dodatku do tego mozesz tutaj znalezc wiele opinii innych kredytobiorców. To wszystko po to aby zapewnic ci dobry wybór na odpowiedni kredyt bez BIK. Raz na jakis czas mozesz takze dowiedziec sie jak zarabiac na innych instrumentach finansowych takich jak ranking lokat.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Mieszkaniowe Kalkulator »

  Wybierając się do banku, w celu rozpoczęcia procesu starania się o kredyt hipoteczny, należy przygotować stosowne dokumenty. Na samym początku muszą to być informacje, które pozwolą określić, czy dana osoba lub para mają zdolność kredytową. Dwa dokumenty tożsamości, umowa o pracę lub wniosek o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, a do tego zaświadczenie o zarobkach i wszelkie zobowiązania kredytobiorcy co do innych rat, kredytów i długów. Następnie należy złożyć wniosek o chęć otrzymania kredytu. To wszystko razem kończy pierwszy etap starania się o kredyt.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Expander wrocław, darmowe konto bankowe »

  W dzisiejszych czasach posiadanie konta bankowego to normalność. Praktycznie każdy z nas posiada kotno bankowe, jednak nie wszyscy mogą poszczycić się, że mają darmowe konto bankowe. Założenie konto teraz to tylko kilka formalności. Pomożemy Ci wybrać idealne konto dla Ciebie – expander wrocław. Na naszym portalu znajdziesz najlepsze i najnowsze na rynku produkty bankowe. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas a chętnie doradzimy w Twojej sprawie. Zapraszamy expander kraków. Więcej szczegółów znajdziesz na naszym portalu finansowym.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Analiza techniczna »

  Poszukujemy Graala rynków finansowych–Analiza Techniczna,Metody inwestycyjne, Surowce i Opcje,Rynki Akcji i Forex, to wszystko to nasza pasja!
  Nasz portal finansowy jest tworzony przez pasjonatów, którzy obecnie piszą prace magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z dziedziny inwestycji.Wieloletnie doświadczenie na rynku zaowocowało pomysłem na otwarcie portalu finansowego,gdie razem możemy stawić czoła bestii jaką jest rynek.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobrezarabianie.eu »

  W czasach rozwienietej technologi jak również globalnego dostępu do sieci możliwa jest praca w domu. Jeszcze niedawno było to prawie nie do pomyślenia wszak już dziś praca w domu jest autentycznością. Możemy w domu prowadzić własną agencję, jaka funkcjonuje w branży IT bądź wykonywać pracę zdalnie dla innej agencji. Wystarczy nam komputer podłączony do sieci internet byśmy mogli w domowym zaciszu dopełniać swoje obowiązki pracownicze. Masa osób z pewnością zadaje sobie pytanie, co można wykonywać w mieszkaniu aby zapracować na własne utrzymanie. Zachęcamy do odwiedzenia witryny www http://dobrezarabianie.eu/ na której znajduje się pełno przykładów prac, jakie mogą zapewnić nam godny zarobek bez wychodzenia z domu. Są to m.in gra na giełdzie papierów wartościowych bądź na giełdzie walutowej, robota w szeroko rozumianej branży IT bądź np. pisanie elektronicznych książek które są coraz w wyższym stopniu popularne. Z każdym rokiem niewątpliwie będzie przybywało zawodów, jakie będą mogły być pełnione przed komputerem, progresja informatyzacji naszego życia jest w tym momencie nadzwyczaj posunięty a cały czas prze do przodu.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konto Emerytalne »

  Jeśli mówimy o różnego rodzaju ofertach, które proponują nam działalności finansowe, możemy również czasem natknąć się na wzmiankę o takim produkcie jak IKZE. Zazwyczaj tego typu pozycja widnieje w ofertach domów maklerskich, bankach i we wszystkich innych miejscach, gdzie ciągły obrót gotówki jest rzeczą naturalną. W ramach programu IKZE, posiadamy również możliwość lokowania swoich funduszy w takie rzeczy jak papiery wartościowe, czy nawet kamienie szlachetne, więc jeśli mamy na to ochotę, możemy pomnożyć nasze pieniądze.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator Kredytowy »

  Portal finansowy który zajmuje sie tematyka kredytów takich jak kredyt hipoteczny, kalkulator kredytu gotówkowego, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny i kredyt bez BIK. Nasz serwis zaiwera takze kalkulator kredytowy do obliczania calkowitego kosztu kredytu. W dodatku do tego mozesz tutaj znalezc wiele pomocnych informacji które pomoga ci wybrac odpowiedni kredyt dla siebie lub inne produkty finansowe takie jak lokaty. Nasz serwis jest aktualizowany bardzo czesto aby dostarczyc Tobie jak najswiezsze informacje takie jak ranking lokat.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liberum Cerebrum »

  Blog o szeroko rozumianej wolności człowieka. Zarówno w sferze psychologicznej, a więc poruszane są takie kwestie jak manipulacja, perswazja, socjotechnika i bronienie się przed nimi, rozwój osobowości itd. A także w sferze osobistej (znajomość swoich praw jako człowieka i obywatela) oraz finansowej (zarządzanie finansami, ekonomia, wolność finansowa, wolny rynek). Z tego bloga dowiesz się jak rozwijać swoją osobowość i bronić się przed manipulacją. Poznasz także zalety wolnego rynku i dlaczego należy do niego dążyć. Poza tym poznasz wiele ciekawostek ze świata ekonomii i finansów, o których warto wiedzieć.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Złote monety bulionowe »

  Dzisiejsze czasy są bardzo niepewne. Najlepszym sposobem, by zapewnić sobie spokojną przyszłość jest inwestycja w złoto i srebro. Monety bulionowe, to monety lokacyjne produkowane właśnie z tych szlachetnych metali, jakim jest złoto, srebro i często platyna. Najbardziej znane złote i srebrne monety bulionowe produkowane są w kilku krajach. Takich jak Usa, Kanada, Chiny, Australia, Meksyk czy Austria. Do najbardziej znanych monet bulionowych można zaliczyć z pewnością: Maple Leaf, Wiener Philharmoniker, Krugerrand i Liberty Eagle. Te właśnie monety bulionowe są najczęściej nabywane i cenione wśród inwestorów i kolekcjonerów z całego świata.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: