Fundusze Podkategoria: Fundusze

 • Notowania GPW »

  BiznesRadar.pl to nowoczesny serwis internetowy, śledzący aktualne notowania GPW i kwotowania walorów określonych przez Użytkownika. Serwis opiera się o zasady: minimum podstron, maksimum istotnej treści - tylko ważna informacja w przejrzystej formie i aktualizowana co kwadrans. BiznesRadar.pl podaje notowania GPW i inne dane w skondensowanej formie znanej z aplikacji marklerskich. Wszystko zaprezentowane w widoku tabelarycznym lub w formie wykresów. To ogromne ułatwienie w zarządzaniu portfelem i walorami. Zapraszamy do korzystania z BiznesRadar.pl

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto Emerytalne »

  Jeśli mówimy o różnego rodzaju ofertach, które proponują nam działalności finansowe, możemy również czasem natknąć się na wzmiankę o takim produkcie jak IKZE. Zazwyczaj tego typu pozycja widnieje w ofertach domów maklerskich, bankach i we wszystkich innych miejscach, gdzie ciągły obrót gotówki jest rzeczą naturalną. W ramach programu IKZE, posiadamy również możliwość lokowania swoich funduszy w takie rzeczy jak papiery wartościowe, czy nawet kamienie szlachetne, więc jeśli mamy na to ochotę, możemy pomnożyć nasze pieniądze.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty inwestycyjne »

  JZ Consulting frapuje się asystowaniem inwestycji biznesmenów poprzez sukurs w czasie wywoływania pomoce ze środków Uni Europejskiej. Dlatego podobnie mianowaliśmy wyjątkowy zespół odpowiedzialny za pozyskiwanie kredyty dla deweloperów, które jest dozwolone korzystać na kolejne inwestycje. Świadczymy posługi niekonsultacyjne z odcinka kupowania, wyliczania oraz audytu i monitoringu programów współfinansowanych ze środków UE.

  W czasie długoletniej działania osiągnęliśmy szerokie biegłość we dopomaganiu biznesmenów nieobcych. Popieramy ich nie jedynie w okresie nabywania kredyty inwestycyjne, ale oraz w ciągu zaciągów personelu dodatkowo rozporządzania zasobami człowieczymi.Wprawna personel jaką rozporządza jednostka JZ Consulting powinno się najprawdopodobniej do najlepszych w kraju.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny kalkulator »

  Kredyty hipoteczne to najpopularniejsza metoda finansowania nieruchomości. Serwis kredytowy Kred to witryna, która publikuje wiadomości na temat takich instrumentów finansowych jak kredyty hipoteczne. W serwisie zawarto na przykład na bieżąco uaktualniany ranking kredytów mieszkaniowych. Poza tym witryna publikuje porównanie kredytów na mieszkanie pod względem wybranych cech kredytu mieszkaniowego. Potencjalni kredytobiorcy znajdą tu najważniejsze narzędzia, takie jak kalkulatory hipoteczne. Niezwykle ważną częścią opisywanego tu portalu jest ponadto baza użytecznych artykułów w formie poradnikowej, które w przystępny sposób wyjaśniają podstawowe kroki ubiegania się o kredyty mieszkaniowe.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • DirectMoney.pl - banki, kredyty bankowe, kredyty mieszkaniowe. »

  DirectMoney.pl jest serwisem internetowym,
  adresowanym do kredytobiorców.
  Rozwijamy się wraz z rosnącymi potrzebami i oczekiwaniami klientów.
  Dzięki rozbudowanej ofercie zapewniamy odwiedzającym portal porady oraz opinie
  specjalistów, kalkulatory kredytowe oraz ich rankingi i porównania
  kreedytów. Wskazujemy najlepsze rozwiązania
  inwestycyjne, prowadzimy doradztwo w zakresie lokat, pożyczek oraz
  usług bankowych.
  Na stronie DirectMoney.pl znaleźć można nowości ze świata kredytów jak
  również szeroką
  ofertę banków w kraju. Przybliżamy profile każdego z nich oraz
  porównujemy działalność
  oraz oferty. Są to informacje dotyczące darmowych kont internetowych
  oraz ubezpieczania
  kont bankowych. Użytkownicy mogą zorientować się w ich rankingach jak
  również uzyskać
  informacje jak dane konto funkcjonuje. Dzięki naszej stronie
  zainteresowany dowie się jaki
  sposób przelewu wybrać oraz porówna dostępne na rynku karty kredytowe.
  Informacje na
  naszym portalu są pisane w prosty i klarowny sposób, dzięki czemu
  zrozumie go nawet laik.
  Oferujemy wyselekcjonowane i najważniejsze bieżące informacje. Do
  klienta podchodzimy
  profesjonalnie nie narzucając opinii, tym samym dając swobodę w samodzielnym
  analizowaniu treści. Przy ich wyborze kierujemy się wieloletnim doświadczeniem w
  finansach i bankowości. Stawiamy na pomoc w podejmowaniu
  najtrudniejszych decyzji
  finansowych. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc de minimis »

  Instrumenty finansowe na rzecz firm dzięki funduszom strukturalnym są opcją dla usług bankowych i leasingu. Pożyczki unijne to mechanizm elastyczny i nie jest uważany jak dofinansowanie lub dotacja. Jako pomoc de minimis to stałe i niewysokie oprocentowanie. Stosowny okres rozliczenia i znaczny wachlarz zabezpieczeń.Oferowane finansowanie przeznaczone jest również do przedsiębiorstw będących w na etapie Start-Up czyli otwierających własnybiznes. Dofinansowanie z funduszy strukturalnych ma profil inwestycyjny, albowiem przeznaczone są na rozwój firm przez zakup, budowę i modernizację środków trwałych. Część pożyczki, jako uzupełnienie inwestycji można przeznaczyć na środki obrotowe.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fundusze

Fundusze - nowa strona:

Adres: