Jak odzyskać pieniądze - pomoc prawna - Grupa Patronus

Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym i przeprowadzaniem kompetentnych wywiadów gospodarczych. Grupa Patronus to skuteczna kancelaria prawna, która zna się na tym jak odzyskać pieniądze dla swojego klienta. Oferujemy pomoc i doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Funkcjonujemy przede wszystkim we Wrocławiu, ale też windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Za sprawą współpracy z zagranicznymi partnerami przekazujemy pionierską postać usług w aspekcie odzyskiwania należności od dłużnika zza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

Szczegóły strony grupapatronus.pl:

Podlinkuj stronę grupapatronus.pl:

Jak odzyskać pieniądze - pomoc prawna - Grupa Patronus

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje obszernie rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla przedsiębiorców, podobnie jak dla klientów nie posiadających działalności gospodarczej. Jak na razie założyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu również w Opolu, ale przewidujemy również otwarcie nowych biur w Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się przede wszystkim, jeżeli potrzebujesz adwokata lub radcy prawnego we Wrocławiu czy w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja piła »

  Biuro prawne BLCM znajduje się w Pile. W skład zespołu wchodzą czterej adwokaci- Piotr Bębas, Sebastian Lipiński, Andrzej Czyżyk i Paweł Makarski. Oferujemy pomoc prawniczą a także zajmujemy się obsługą prawną banków, spółdzielni mieszkaniowych i ośrodków zdrowia. Proponujemy także doradztwo w językach obcych. Zakres działalności biura zawiera takie sfery jak: prawo pracy, podatkowe, karne, bankowe, windykację, konflikty sądowe. Uposażenie naszej firmy określane jest w zależności od wypłacalności pieniężnych kontrahenta. Możliwy jest kontrakt godzinowy, zapłaty z góry lub prowizyjny.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Gdańsk, Radca »

  Odpowiednia Kancelaria Adwokacka Gdańsk powinna posiadać w swoich szeregach osoby wykwalifikowane oraz takie, które z zapałem i chęciami pochodzą do każdej sprawy. Jeżeli szukasz odpowiedniej pomocy z zakresu prawa, to dobrze trafiłeś, ponieważ Pani Beata Nowakowska działa jako Prawnik Gdańsk już on ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywała także w innych jednostkach prawnych, gdzie szlifowała swoją wiedzę oraz umiejętności. Odpowiedni Adwokat Gdańsk powinien posiadać kilka ważnych cech. Powinien być stanowczy, zrozumiały oraz posiadać wysoką kulturę osobistą. Takim zaletami może się poszczycić Pani Beta, dla której praca jako adwokat jest zamiłowaniem. Na koncie Pani Beaty jest już wiele wygranych spraw. Nie wierzysz? Przekonaj się sam już dziś. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna z Poznania »

  Nasi pracownicy ciekawią się zagadnieniami dotyczącymi prawa społecznego, prawa pracy oraz prawa oświatowego.W ramach wieloletnich praktyk zawodowych posiadamy odczucie w kierunku generalnej obsługi prawnej spółek zarządzenia handlowego. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w aspekcie zarządzenia gospodarczego, w tym zwłaszcza w prowadzeniu postępowań sądowych oraz windykacji należności cywilnoprawnych. W Kancelarii specjalizują się w szczególności w prawie cywilnym i prawie pracy, w tym badaniu roszczeń przed organami ubezpieczeń obywatelskich, jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Kamil Hałabiś »

  Zapraszamy na stronę kancelarii Kamila Hałabisia. Kancelarię ta znajduje się w Rzeszowie. Świadczy ona większość usług prawnych. Możesz również skorzystać z porady on-line, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz a kancelaria odeśle maila, w którym będzie cena tej usługi. Po dokonaniu wpłaty zostanie udzielona odpowiedź.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiedni adwokat od spraw rozwodowych w Poznaniu »

  Nasza Kancelaria zajmuje się świadczeniem stałej obsługi prawnej, jak też udzielaniem bieżących wskazówek prawnych na poczet firm oraz osób indywidualnych. Zasięg zaświadczanej pomocy prawnej dla biznesmenów zawiera w szczególności takie rodzaje prawa niczym: prawo ekonomiczne (komercyjne), prawo obywatelskie, prawo upadłościowe, zlecenia publiczne, prawo spółdzielcze oraz prawo pracy. Korzystając z Państwa grzeczności serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z zakresem usług prawnych świadczonych przez naszą Kancelarię. Miło zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo wekslowe »

  Przedstawiana kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym i ekologicznym. Biuro prawne uzyskało imponujące rezultaty w gałęzi prawa ekologicznego. Szczególnie naszą specjalizacją jest prawo wekslowe i gospodarcze. Proponujemy wiele typów rozliczeń za wykonane usługi. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących ochrony środowiska. Pracownikami kancelarii są cenieni i dobrze wykwalifikowani prawnicy. Polecamy nasze doświadczenie z dziedziny reprezentacji w procedurach odwoławczych.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  Masz kwestie ze znalezieniem odpowiedniej pracy? Praca w Niemczech jest dla Ciebie jednym z rozwiązań w tej sytuacji. Na stronie portalu znajdują się masowe głoszenia dotyczące ofert pracy w Niemczech, Filandii oraz Szwecji, z różnorakich branż, od prac budowlanych poprzez prace ogrodnicze po prace na stanowisku biurowym. W portalu wolno zamieścić również swoje ogłoszenia i zilustrować gotowość do podjęcia pracy, na stronie regulamin, wszystkie informacje, a oprócz tego dane kontaktowe.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Łowiczu - Monika Kucwaj-Zarzycka »

  W Łowiczu jest sekcja łódzkiej kancelarii prawnej kierowanej przez Adwokat Monikę Kucwaj-Zarzycką. Mecenas ekspert zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (pomoc w dochodzeniu odszkodowań, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka posiada duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej przedsiębiorstw i spółdzielni.
  Kancelaria adwokacka w Łowiczu oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak zajmuje się sprawami sądowymi oraz poradami prawnymi. Kancelaria Sobiesiak współpracował m.in. z branżą ochrony środowiska, rafineryjno-petrochemicznej, budowlanej, usługowej oraz handlowej.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »