Księgowość kadry Wrocław

AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

Szczegóły strony www.afkcob.pl:

Podlinkuj stronę www.afkcob.pl:

Księgowość kadry Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe warszawa mokotów »

  Od lat dobrze funkcjonująca firma, która świadczy usługi z zakresu księgowości. Nasze dobre biuro rachunkowe cieszy się sporym zainteresowanie wielu klientów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Właściciel firmy posiada Wpis na Listę Doradców Podatkowych, dzięki czemu funkcjonuje biuro rachunkowe warszawa mokotów. Serdecznie zapraszamy Państwo do odwiedzin - biuro rachunkowe warszawa wilanów. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Zielona Góra »

  Z przyjemnością oferujemy wszechstronną obsługę księgową oraz płacową. Obsługujemy firmy o różnorodnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy wsparcie podczas zakładania nowej firmy i pomożemy wybrać najbardziej korzystnego sposobu opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jesteśmy dobrze ubezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Ksiegowa i ogólnie księgowe jest często bardzo pożądaną działalnością w Zielonej Górze. Naturalnie pod warunkiem, że zna dobrze się na swojej pracy.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace Bielsko Biała »

  Biuro Rachunkowe Obrachunki.pl, 43-318 Bielsko-Biała, ul. Złoty Potok 32, tel. 606 284 462. Obsługa firmy, kadry i płace, rozliczenia z ZUS – na każdym tym obszarze oferujemy profesjonalną pomoc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, niezależnie, czy Państwa miasto to Bielsko, czy Kraków. Zapraszamy do przejścia na stronę, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły!

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość kraków, biuro rachunkowe Kraków »

  Księgowość Kraków - Biuro księgowe KrakówRachmistrz.kraków.plJest to witryna oszczędzona księgowości w Krakowie i nie tylko. Jeśli jesteś jednostką która ma problemy z wyliczaniem datków, jeśli brakuje ci czasu na wykonywanie niebezużytecznej dokumentacji jeżeli życzył byś zniżyć wydatki operowania administracji to porządnie trafiłeś. Nasze Biuro rachunkowe Kraków wiedzie lektury księgowe, wykazy vat, listy ryczałtowe, proklamacje podatkowe, podatkowe lektury profitów i rozchodów, obsługę kadrowo-płacowa, wykonywanie doniesień postulowanych przez GUS i odmienne resorty, popieramy tak że jednostką świeżo organizującym kompanię przy kończeniu wymaganych dokumentów. Zerknij do nas i dowiedz się więcejBiuro księgowe Kraków Księgowość Kraków

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Jeżeli poszukujesz solidnego biura rachunkowego, to z pewnością powinieneś wejść pod adres www.kancelariapf.pl. W serwisie można znaleźć najbardziej istotne informacje na temat firmy Kancelaria Podatkowo - Finansowa. Firma ma swoje biuro rachunkowe Nowy Sącz, także w szczególności do mieszkańców tych terenów kierujemy swoją ofertę. A trzeba jasno napisać, iż zagwarantować możemy niesamowicie wysoki poziom usług i atrakcyjne ceny. Naturalnie posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, więc możesz śmiało skorzystać z usług księgowych i doradztwa podatkowego naszej kancelarii. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do zaznajomienia się z naszą ofertą!

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wieliczka »

  BIUK Wieliczka to miejsce, w którym nie tylko zasięgniesz profesjonalnej porady doradcy podatkowego ale również możesz skorzystać z jego usług, które zawierają się m.in. w prowadzeniu księgowości, rozliczeń kadrowych i rozliczeń płacowych oraz szeregu innych ważnych w biznesie umiejętności. Zapraszamy na http://biuk.pl lub bezpośrednio do działu księgowość http://biuk.pl/ksiegowosc.php.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Martwisz się stanem rozliczeń finansowych w swojej firmie? Ewentualnie pragnąłbyś zacząć własną działalność gospodarczą a nie wiesz jak? Nasze Biuro Rachunkowe Zielona Góra chętnie odciąży Cię w tym. Dzięki nam będziecie mogli się Państwo skupić wyłącznie na swoim interesie, dlatego, że nasze biuro rachunkowe przejmie całą papierkową robotę. Zajmujemy się także pomocą przy sporządzaniu wniosków kredytowych a także podań i odwołań. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową rachunek.zgora.pl.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Promowana witryna zawiera ofertę biura rachunkowego o nazwie Zaksiegujemy.pl. Bydgoszcz i okolice to miejsce, gdzie to biuro rachunkowe świadczy swe usługi. Główną specjalnością firmy jest odbiór faktur i ich sprawne księgowanie. Nad jakością usług czuwają eksperci z zakresu np. zarządzania. Istotne miejsce wśród usług zajmuje sporządzanie deklaracji podatkowych. Opisywane biuro dysponuje wymaganymi certyfikatami i ubezpieczeniami. Oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i średnich podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Szczecin »

  Jeśli wskutek tego szukacie Państwo biura rachunkowego, które w sposób fachowy zadba o Waszą firmę i w nowoczesny sposób dostroi się do osobistych potrzeb i oczekiwań, serdecznie zapraszamy.

  Oferta biura rachunkowe Finiks

  Istotą funkcjonowania naszego biura rachunkowego jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowo-podatkowej Klienta, który nie ma czasu ani chęci na zaznajomienie się w szczegóły prawno-podatkowe a potrzebuje prowadzić bizes w zgodzie z obowiązkowymi przepisami.

  Uważnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej jednostki. W naszym funkcjonowaniu największą uwagę koncentrujemy na poprawności ewidencjonowania zdarzeń ekonomicznych oraz na zagwarantowaniu bezpieczeństwa skarbowego Klientów, zapewniając im możliwość skupienia uwagi na prowadzeniu działności. Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki rachunkowe oraz przyjazną atmosferę przy kooperacji.

  Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najświeższe, sprawdzone programy gwarantujące prawidłowość dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo magazynowania danych.

  Wysoką jakość usług gwarantuje posiadana Licencja Ministerstwa Finansów. Biuro Rachunkowe Szczecin posiada także wymaganą ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej.

  Nasze kancelaria to całościowe i całościowe usługi księgowo-podatkowe, niezbędne przy tworzeniu własnej działalności gospodarczej, prowadzeniu rachunkowości, usługach doradczych czy przygotowywaniu protokołów i sprawozdań.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Tax Support biuro rachunkowe Wrocław oferuje kompleksową obsługę księgową dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr.
  Jesteśmy młodą rozwijającą się firmą. Podstawowym obszarem naszej działalności jest kompleksowa obsługa przedsiębiorców w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych. Współpracę realizujemy na zasadach partnerskich i odpowiednim zrozumieniu specyfiki działalności naszego klienta. Dzięki temu możliwe jest właściwe zorganizowanie prac i dostosowanie rozwiązań do jego wymagań. Powierzane nam zadania wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz rzetelnością zapewniając całkowitą poufność. Nasza kompleksowa oferta dostosowywana jest do potrzeb każdego klienta indywidualnie. Jednocześnie bierzemy pełną odpowiedzialność prawną i finansową za prawidłowość i rzetelność prowadzonej dokumentacji finansowo księgowej.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »