ODTJ CARGO to wszystko w jednym miejscu!

W Grupie CARGO prowadzimy eventy motoryzacyjne. Wszystkie szkolenie prowadzone są przez fachową i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy oraz Akademia Jazdy CARGO daje możliwość podniesienie kwalifikacji i doskonalenie posiadanych umiejętności każdemu kierowcy. Otwieramy się nie tylko kierowców zawodowych, ale także amatorów, a zwłaszcza osoby bez doświadczenia, które prawo jazdy mają od niedawna. Mamy szkolenia dla osób prowadzących pojazdy uprzywilejowane. W ogromnej ofercie naszej Firmy znajdziecie m.in.: defensive driving oraz eventy motoryzacyjne. Pojęcie jazdy ekonomicznej (z ang. ecodriving) przywędrowało z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii. Tam te zasady praktykuje się od wielu lat. W Sztokholmie i Kopenhadze kierowcy poruszzają się tak płynnie, że przed skrzyżowaniami w ogóle się nie zatrzymują. Pojęcie jazdy defensywnej (defensive driving) wprowadził jako pierwszy Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council. Pierwszy kurs zorganizowano w USA w 1964 roku. Defensive driving od 50 lat stosowane jest w krajach anglosaskich i skandynawskich. Szkolenie defensive driving pozwala świadomie unikać zagrożeń w ruchu drogowym. Easydrift to taki sposób jazdy, który pozwala panować nad samochodem podczas poślizgu i bezpiecznie z niego wyjść. Wszystkie wcześniej opisane „rodzaje” i „style” prowadzenia pojazdu pozwalają doskonalić technikę jazdy. U nas zrobicie prawo jazdy wszystkich kategorii. Nasi instruktorzy posiadają najwyższe kwalifikacje i doświadczenie. Będą zawsze do waszej dyspozycji i wyjaśnią wszystkie wątpliwości, a swoją wiedzą chętnie podzielą się z Wami. Proponujemy również eventy motoryzacyjne. Nasza płyta poślizgowa jest unikatowym urządzeniem na Śląsku, z którego może skorzystać każdy. Aktualnie bardzo mało ośrodków szkoleniowych dysponujemoże się pochwalić tym bardzo drogim, wyspecjalizowanym urządzeniem.

Szczegóły strony akademiajazdycargo.pl:

Podlinkuj stronę akademiajazdycargo.pl:

ODTJ CARGO to wszystko w jednym miejscu!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Degustacje »

  O ile w poprzednim okresie nadzwyczajnie smakuje Ci whisky to może rozważże o trafnych szkoleniach z obszaru informacji na ten temat. Dzięki naszej stronie www jesteś w stanie przedrzeć się przez różnorodne etapy zdolności i w ten sposób sam staniesz się pełno prawnym łasuchem niniejszego trunku. Dzięki pokaźnemu doświadczeniu jakim dysponujemy jesteśmy w stanie niemało Cię przyuczyć. Więcej informacji na ten temat i o samym whisky poznasz na opisywanej witrynie www, na którą żarliwie zapraszamy.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak wytresować psa »

  Szukasz informacji na temat tresury psa? Chcesz samodzielnie wytresować swojego psa w domu? Sprawdź darmowy kurs tresury psów! Znajdziesz w nim między innymi jak nauczyć psa siadać, podawać łapę, przynosić kapcie, nosić torbę i wiele więcej! W serwisach KEPO.PL™ oprócz darmowego kursu tresury psów znajdziesz także jak zrobić gipsowe odlewy, jak zrobić kwiaty z bibuły krok po kroku, jak zrobić wianek i wiele więcej!

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedwczesny wytrysk - porady »

  Szukasz rozwiązania problemu na przedwczesny wytrysk? Chcesz przedłużyć stosunek? Aby już wkrótce zapomnieć o tym problemie odbierz darmowe porady! W serwisach KEPO.PL™ oprócz darmowych porad na rozwiązanie problemu z przedwczesnym wytryskiem znajdziesz także gry przeglądarkowe za darmo, kurs - Wychowawca Kolonijny oraz szkolenie psów i wiele więcej!

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy Doszkalające Nauka Jazdy Warszawa »

  "Havranek" Nauka Jazdy Warszawa & Jazdy Doszkalające WarszawaZapraszam wszystkich kursantów na szkolenie z zakresu prawa jazdy kat. B oraz na najlepsze jazdy doszkalające Warszawa. Drodzy kursanci jeżeli jesteście zainteresowani nauką jazdy w Warszawie, to znaleźliście się we właściwym miejscu - Havranek Jazdy Doszkalające Warszawa. Proponuję Państwu fachową oraz skuteczną naukę jazdy samochodem pod moim czujnym okiem. W trakcie szkolenia zwracam szczególną uwagę na ostrożną, rozważną a przede wszystkim bezpieczną jazdę w ruchu drogowym.Szanowni Państwo po szkoleniu kat. B lub jazdach doszkalających u Havranka nie będziecie mieli obaw przed wejściem do samochodu oraz późniejszą jazdą ponieważ zapewniam miłą, bezstresową oraz popartą przepisami ruchu drogowego naukę jazdy.Szkoląc się u Havranka mają Państwo zagwarantowane, że instruktor nauki jazdy to fachowiec z najwyższej półki, ponieważ posiada uprawnienia Egzaminatora kandydatów na kierowców.Nauka jazdy Havranek naucza właściwej techniki jazdy, logicznego oceniania potencjalnych i rzeczywistych zagrożeń w ruchu drogowym. Naukę jazdy nie traktuję tylko jako źródło utrzymania, ale jest to moja największa pasja do której podchodzę z ogromnym zaangażowaniem.W szkoleniu przyszłych uczestników ruchu drogowego oraz osób posiadających ten przywilej nie chodzi wyłącznie o lekkomyślne wyjeżdżenie zakupionych godzin, ale przede wszystkim o dokładne zrozumienie przepisów ruchu drogowego oraz poprawną obserwację otoczenia drogi.Aby nauka jazdy była bezpieczna i przyjemna potrzebujemy sprawnego i zadbanego samochodu. Dlatego pojazdy u Havranka na których prowadzone są szkolenia: jazdy doszkalające Warszawa oraz kurs prawa jazdy kat. B są nowe, schludne oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nauka jazdy realizowana jest na klimatyzowancyh pojazdach.Havranek Gwarancja JakościHavranek Jazdy Doszkalające WarszawaZapraszam Rafał Trawczyński

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Olsztyn »

  Na rekomendowanej domenie www swoją propozycję poleca znajdujące się w Olsztynie Profesjonalne Centrum Kształcenia Campus, świadczące usługi w dziedzinie szkoleń nauki jazdy. Obejmują one kategorie A1, A oraz B. Poza tym istnieje możliwość zakupienia doszkalających jazd. Ośrodek posiada takie pojazdy, jak: Fiat Grande Punto czy też motocykl Yamaha 125 SR. Niewątpliwym walorem szkoły jest dostosowana do potrzeb uczestników kursu, fachowo wyposażona sala dydaktyczna, jak również kompetentna, wyszkolona kadra instruktorów.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smart BHP HSE »

  SMART BHP HSE jest firmą szkoleniowo - konsultingową specjalizującą się w kwestiach bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) oraz ochrony przeciwpożarowej (P.POŻ.). Nasza działalność opiera się o międzynarodowe standardy HSE, czyli zarządzanie zdrowiem i bezpieczeństwem pracowników oraz ochroną środowiska naturalnego.

  Naszą misją jest profesjonalna pomoc firmom, instytucjom i wszystkim tym, którzy pragną efektywnego podnoszenia standardów bezpieczeństwa.

  Oferujemy profesjonalne i nowoczesne podejście do zagadnień związanych z podniesieniem standardów zdrowia i bezpieczeństwa pracowników (BHP, HSE i PPOŻ).

  Dostępne usługi:
  -Outsourcing w zakresie nadzoru nad warunkami pracy (bhp)
  - szkolenia (BHP, HSE, WAH)
  -Doradztwo z zakresu BHP, HSE, P.POŻ.
  -Kontrolę zakładu pracy pod kątem BHP i P.POŻ.
  -Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy
  -Opracowywanie instrukcji BHP
  -Doradztwo w zakresie poprawy warunków pracy
  -Wykonywanie tabel norm przydziału odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej
  -Ocenę Ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (art. 226 Kodeksu Pracy).
  -Opracowanie dokumentacji powypadkowej

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Łódź »

  Usługi BHP Łódź to niewątpliwe godna polecenia propozycja, która kompleksowo wyklucza kwestię dbałości o sprawy BHP w Państwa przedsiębiorstwie. Powinno się mieć świadomość, że każda firma produkująca rękawice robocze w Łodzi musi zamieścić informacje odnośnie czynników chemicznych wykorzystywanych w badaniach i poziom efektywności. Kursy BHP Łódź to działalność, w ramach której, firmy z branży BHP przeprowadzają wstępne szkolenia BHP Łódź dla nowych pracowników,jak również szkolenia okresowe dla pracowników posiadających już pewien staż pracy.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nauki jazdy: przewóz materiałów niebezbiecznych - ADR. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki jazdy?
  Mamy dla Ciebie ofertę: Nauka zawodu kierowcy. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem. Zapraszamy na warsztaty instruktorskie pogłębiające wiedzę wykładowcom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik »

  Zapraszamy na stronę szkoły jazdy Wójcik. Jedynie u nas masz zapewnienie specjalistycznego kursy w przystępnych cenach. Dbamy o to, ażeby nasi kursanci nauczyli się jeździć, a nie tylko zdawać egzamin. Uważamy, że nauka jazdy powinna odbywać się w przyjaznej atmosferze, bez nadmiernego stresowania kursantów. Dzięki takiemu podejściu osiągamy najlepsze wyniki - zajęliśmy pierwsze miejsce w zdawalności egzaminu praktycznego w 2014 r.! Na mojej stronie znajdziecie Państwo detale dotyczące mojej oferty, kursów, a oprócz tego informacje kontaktowe.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Event motoryzacyjny »

  Szkoła bezpiecznej jazdy została stworzona w celu przeprowadzania kursów oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w dowolnym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza zmniejszenie ryzyka drogowego poprzez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving w czasie zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna polega na prognozowaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie przez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest najczęściej wybierane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe prowadzimy na dowolnych pojazdach. Sporo kursantów naszych szkoleń uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Nowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej efektownym szkoleniem wywołującym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci kursantów. Organizujemy event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze na całkowitym luzie. Moto event jest tworzony dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »