Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

1 · 2 · następna strona »
 • Kredyty Samochodowe »

  Kredyty samochodowe między Bugiem a Odrą powoli stają się coraz bardziej przystępne dla konsumentów. Natomiast nieustannie być na nie. Rzadkością są niskie leasing samochodów oprocentowanie oraz korzystne warunki spłaty a także szybka decyzja o przyznaniu kredytu.
  Jeśli chcesz, by Twoje kredyty samochodowe były naszej ubezpieczenia samochodu firmy. Zapraszamy leasing samochodów do kontaktu likwidacja szkód komunikacyjnych telefonicznego tudzież też może być mailowego.
  Ponadto proponujemy następujące usługi ubezpieczenia samochodu i leasing samochodów, kredyty konsumenckie i operacyjne likwidacja szkód komunikacyjnych oraz długoterminowe wypożyczanie samochodów.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • OC ubezpieczenie »

  Jeżeli jest Wam potrzebne jakiekolwiek najtańsze ubezpieczenie serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej strony na której odszukasz najkorzystniejsze ubezpieczenia na krajowym rynku ubezpieczeniowym. Dzięki naszej porównywarce ubezpieczeniowej nie tylko w kilkanaście sekund ocenisz dostępne oferty ubezpieczeniowe, lecz także po wyłonieniu najbardziej korzystnej zakupisz wybrane polisy ubezpieczeniowe przez internet bez opuszczania mieszkania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych ubezpieczeń.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Chełminiak - Agent Wyłączny Grupy Ergo Hestia »

  Wybierając należytą agencję ubezpieczeniową powinno się kierować nie tylko przyjacielską i fachową obsługą. Przecież najważniejsze jest żeby otrzymać trafną ofertę, która nas interesuje. Agent ubezpieczeniowy Paweł Chełminiak jest słuszną osobą na stanowisku, który dzięki swojemu doświadczeniu a także solidności z chęcią udzieli informacji na każdy przedmiot powiązany z ubezpieczeniami. Indywidualne podejście do wszelakiego konsumenta pozwala na szerszą jak również ciekawszą ofertę dla wszelakiego nabywcy. Złożona pomoc ochrony ubezpieczeniowej na przyciągnięcie ręki. Sprawdź już dzisiaj moje usługi. Preferuję kontakt vis a vis, ale także telefoniczny jak i mailowy.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczki ubezpieczenia - UNREGISTERED VERSION »

  Ubezpieczenia samochodowe oc,SKOK ubezpieczenia,ubezpieczenia samochodowe porównanie,najtańsze ubezpieczenia samochodowe,ubezpieczenie OC najtaniej,tanie oc kalkulator,oc samochodu,tanie oc,polisa oc,kredyty przez internet,pozyczka bez BIK,pozyczka online,konta bankowe,karty kredytowe-to wszystko znajdziesz na tej stronie.Tanie oc kalkulator to strona dla osób,które nie mają czasu na szukanie po mieście agencji ubezpieczeniowych i wolą same sprawdzić aktualne promocje,oferty i koszty czołowych ubezpieczycieli,po czym wykupują tanie oc online poprzez tanie oc kalkulator. Składka OC jako obowiązkową skladką Ubezpieczenia Odpowiedzialnosci Cywilnej.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze ubezpieczenie oc »

  Co to jest tanie OC? Tanie OC Ubezpieczenie samochodowe OC-ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego,gwarantujące wypłatę odszkodowania za poniesione szkody w ruchu drogowym. Kwota odszkodowania oraz warunki ogólne ubezpieczenia reguluje ustawa z dn.22/05/2003r o działalności ubezpieczeniowej. Stawia ona te same kryteria wszystkim towarzystwom ubezpieczeniowym w Polsce czyli nie musicie kierować się warunkami polisy ubezpieczeniowej,a jedynie samą ceną ubezpieczenia oc. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu »

  Przydatne informacje ubezpieczeniowe dla zmotoryzowanych. Przeczytaj czym się kierować kupując ubezpieczenie oc samochodu oraz autocasco, jakie kary i konsekwencję grożą kierowcy za brak opłaconego ubezpieczenia oc oraz kiedy należy Ci się samochód zastępczy z polisy sprawcy. Dodatkowo praktyczne forum ubezpieczeń samochodowych przeznaczone dla kierowców.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer i Wspólnicy zapewnia profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań po wypadku komunikacyjnym osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków, kolizji drogowych. Nasze honorarium za pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku jest tylko prowizyjne. To nam przede wszystkim zależy nam na tym, aby uzyskać dla Ciebie, jak najwyższe odszkodowanie, ponieważ od tego zależy nasze honorarium i Twoje zadowolenie. W przeciwieństwie do innych firm nie będziemy Cię namawiać na podpisanie niekorzystnej ugody z Ubezpieczycielem tylko dlatego, aby móc otrzymać szybko większą prowizję i zamknąć sprawę. W takich sytuacjach wspólnie podejmiemy decyzję o ewentualnym złożeniu powództwa w sądzie. Przedstawiamy wszystkie możliwe i zarazem najkorzystniejsze warianty uzyskania odszkodowania warszawa. Zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie.http://www.kancelariaulmer.pl/dzialalnosc.html

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie pracowników »

  Jeśli ważna jest dla Ciebie ochrona mienia swojej firmy i pracowników, warto abyś zainteresował się naszą ofertą. Współpracujemy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, dobierając ofertę indywidualnie do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC »

  Jeśli zależy Wam na tanim a jednocześnie pewnym ubezpieczeniu auta to zajrzyj na ten portal internetowy. To strona skonstruowana dla kierowców, którzy mają spore albo nieduże praktyki w zawieraniu polis samochodowych. To właśnie właściciele samochodów współprodukują ranking firm ubezpieczeniowych pod względem ceny polis OC oraz AC, by każdy mógł zobaczyć w którym towarzystwie zapłaci najmniej za swój samochód. Bez wątpienia składki rozmaitych ubezpieczycieli różnić się mogą znacznie, stąd warto porównywać ich propozycje!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno Odszkodowawcza Kraków »

  Nieszczęście zastukało do Twoich drzwi? Zmarł Ci tato albo miałeś wypadek i nie masz pojęcia jak postępować dalej? Czy zdajesz sobie sprawę, że należy Ci się zadośćuczynienie za Twoje zniszczone nerwy i poniesione szkody? Kancelarii Prawno-Odszkodowawczej PIERLEX z siedzibą w Krakowie możesz powierzyć swoją sprawę!


  Twoją trudną sytuację może wykorzystać kilka kancelarii. Zaopiekujemy się, byś uzyskał jak największą rekompensatę za wyrządzone szkody. Od Klienta nie pobieramy wstępnych opłat. Prowizję pozyskujemy wyłącznie od wygranych spraw. Korzystanie z naszych świadczeń jest bezpłatne w przypadku przegrania przez naszą firmę rozprawy. Cechujemy się poświeceniem i wykwalifikowaniem w podejściu do każdej sprawy. Mamy szacunek swoich Klientów. Jeśli masz jakieś pytanie to odwiedź naszą witrynę www. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów »

  Wyjechałeś za granicę do pracy? Niestety nieszczęśliwie doznałeś tam wypadku, a twój mocodawca nie ma zamiaru wypłacić ci odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, który to doznałeś? W takim razie bezwzględnie powinieneś odwiedzić prowadzoną przez nas witrynę internetową. Jedynie z naszą firmą uzyskasz odszkodowanie. Prowadzona przez nas firma funkcjonuje na rynku już od wielu lat i w związku z tym mamy bogate doświadczenie. Zawierz własne środki pieniężne naszym doświadczonym ludziom. Już teraz odwiedź naszą witrynę internetową. dlaczego czekać do jutra, jeżeli jesteśmy tak blisko ciebie.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednik nieruchomości OC »

  Dopasowane ubezpieczenie zawodowe OC to bezsprzecznie najistotniejszy element każdej profesji zaświadczający o solidnym podejściu do prowadzonej działalności zawodowej, a także samego klienta. Obowiązkowe ubezpieczenia OC zawodowe umożliwiają przedstawicielom m.in. takich zawodów jak adwokat, pośrednik nieruchomości, a także doradca podatkowy, architekt, inżynier, jak również księgowy - działanie wolne od troski o odpowiedzialność pieniężną, z tytułu ewentualnych błędów w sztuce. Biuro iExpert to fachowiec w obszarze ubezpieczenia OC zawodowego - nasi doradcy w rzetelny sposób oraz profesjonalny przedstawią Państwu, naszą interesującą ofertę.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Assistance, likwidacja szkód »

  Inter Partner Assistance jest liderem polskiej branży assistance. Istniejemy od 1994 roku, wcześniej jako AXA Assistance, a od 2006 roku pod marką Inter Partner Assistance. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy pomoc assistance dla motoryzacyjnych ubezpieczeń OC i AC, assistance domowy do polis mieszkaniowych oraz wprowadziliśmy assistance do banków. W naszej ofercie znajduje się również TPA, czyli Third Party Administrator - to oferta polegająca na outsourcingu obsługi ubezpieczeń: ubezpieczenia zdrowotne, likwidacja szkód, dostęp do sieci medycznej. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznawania się z naszą ofertą kompleksowego assistance.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto w leasing »

  Chcemy Cię serdecznie namówić do skorzystania z naszych usług, ponieważ możesz dzięki temu serio mnóstwo zyskać. Namawiamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania z nami stałej jak i czasowej współpracy. Jeżeli prowadzisz firmę i szukasz samochodu, to tylko z nami masz możliwość jedyną w swoim rodzaju na leasing samochodowy oraz kredyt na samochód. Dzięki nam tylko będziesz posiadaczem pojazdu i będziesz mógł spać spokojnie. Nasze samochody służą użytkującym je osobom bardzo dobrze, dzięki czemu oczywiście, każdy nasz klient jest całkowicie ucieszony z wyboru właściwie naszych usług. Nakłaniamy także do zwiedzenia naszej witryny internetowej. Naprawdę warto.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie OC »

  jeśli miałeś szkodę wypłaconą z OC i jesteś z niej zadowolony bądź za mało Ci wypłacili to dobrze trafiłeś!!
  odkupimy każdą szkodę gotówkową która została wypłacona
  więc jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam
  nie ponosisz żadnego ryzyka
  żadnego wkładu finansowego ani straconego czasu na oczekiwanie wygranej sprawy
  pieniądze dostajesz od razu po zaakceptowaniu kwoty którą Ci proponujemy
  i dopiero wtedy dochodzi do transakcji
  więcej dowiesz się na stronie
  jeśli masz wątpliwości to pisz !!

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • D&o »

  STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi to spółka istniejącą od 1998 roku. Jesteśmy brokerską organizacją trójmiejską przedstawiającą kompleksowe usługi z zakresu ubezpieczeń. Swoją ofertę kierujemy m.in. do osób pełniących istotną rolę w biznesie. Ubezpieczenie D&O (Directors & Officers) zabezpieczają spółkę finansowo, pomagają w rozwoju i osiągnięciu sukcesu. Nasze polisy obejmują m.in. szkody powstałe z powodu błędu, zaniechania lub zaniedbania, niedopełnienia obowiązków.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na życie i dożycie »

  Czy kiedykolwiek braliście pod uwagę jak istotną rolę posiadają grupowe ubezpieczenia dla firm albo ubezpieczenia na życie i dożycie? No właśnie, myślę, że niestety nie. A zwróćmy uwagę, iż każdy z nas nie ma pojęcia jakie ubezpieczenie na życie będzie dla niego najlepsze. Z tej przyczyny wyszukujemy biur ubezpieczeniowych. Wstukaj w Google „Warta ubezpieczenia na życie” i poznaj stronę agentwarty.pl, a zauważysz, że ich bardzo dobre ubezpieczenia na życie i skuteczność zostały docenione przez bardzo dużą liczbę odbiorców. Sporo ciekawych wiadomości odnośnie firmy, a także oferty dostępnych jest na stronie agentwarty.pl. Sprawdź osobiście.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Ubezpieczenia to ważny element w kwestii ochrony. Gwarantują możliwość likwidacji lub złagodzenia skutków wybranych następstw losowych, okazujących się niekorzystnymi. Ażeby się ubezpieczyć trzeba podpisać umowę, czy też opłacić odpowiednią sumę polisy. Czasami to są składki jednorazowe, najczęściej jednak dane ubezpieczenie opłacane jest w pewnych okresach, przykładowo co kwartał. Stosowna umowa powinna składać się z takich elementów, jak na przykład: warunki ubezpieczenia, przedmiot ubezpieczenia, obowiązki, jakie ma ubezpieczony, zagrożenia jak też możliwe do uzyskania odszkodowanie. Na rynku ubezpieczeniowym odnajdziemy co nie miara różnych rodzajów ubezpieczeń. Niezwykle popularne są ubezpieczenia samochodów, które powinien posiadać każda osoba która jest właścicielem auta. Mowa tu o ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej, nazywane też OC. Można wykupić także stosowne ubezpieczenia życia także zdrowia, nieruchomości, jak też oszczędnościowe. Można wyróżnić więc: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie, i inne ubezpieczenia osobowe. Większość z nich obejmuje ubezpieczenia ochronne, jednak istnieją też polisy oszczędnościowe.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wolny zawód »

  Każdy kto pracuje w wolnym zawodzie powinien już w tej chwili pomyśleć o swojej przyszłości. Warto wykupić odpowiednie ubezpieczenie, które pozwoli nie martwić się w sytuacjach kryzysowych o pieniądze i życie swojej rodziny.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC »

  Na prezentowanej stronie internetowej zgromadzone są najcenniejsze informacje dotyczące różnych produktów ubezpieczeniowych, jakie są dostępne współcześnie na krajowym rynku. Należy zapoznać się z poradami, artykułami oraz zestawieniami możliwości finansowych, jakie opublikowaliśmy dla Państwa na tej stronie. Od tej pory będziemy mogli odpowiednio i rozważnie dobrać najlepsze dla nas ubezpieczenie. Wiemy na pewno, że niekorzystne przypadki niekiedy mogą nas niemiło zaskoczyć. Trzeba więc szczegółowo przygotować się na różne sytuacje życiowe. Warto być zawsze ubezpieczonym!

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: