Usługi Podkategoria: Usługi

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Studio Czystości - Profesjonalne pranie dywanów! »

  Oferta firmy porządkowej Studio Czystości jest bardzo szeroka i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza firma jako jedyna na rynku oferuje pełną procedurę prania dywanów w województwie dolnośląskim.W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: pranie dywanów,czyszczenie tapicerki, mycie okien i powierzchni szklanych, doczyszczanie powierzchni płaskich oraz wiele innych usług porządkowych po niskich cenach. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez stronę www.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Mam przyjemność zaprosić Państwa na stronę firmy przeprowadzkowej z Wrocławia. Nasi pracownicy sumiennie oraz rzetelnie wykonują zleconą prace. Dlatego też już dziś możesz w pełni nam zaufać, tak jak to zrobiło wielu innych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław pranie wykładziny »

  Lakszmi - firma czyszcząca, przedstawia ofertę pranie dywanów, tapicerek, mycia marmuru a także usuwania grafitti, prezentuje swoją ofertę. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej i zapoznania się z dostępnymi tam informacjami, szczególnie z naszymi poradami dotyczącymi usuwania uciążliwych zabrudzeń. Polecamy!

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śremskie usługi »

  Wielokrotnie potrzebujemy usług osób usługowych. Gdy budujemy mieszkanie, potrzebujemy malarza, kiedy uszkodzi się lodówka szukamy mechanika. Zapisując się na kursy jesteśmy klientami firm szkoleniowych. Zamierzając zjeść dobry posiłek przebywając na wakacjach poszukujemy firmy przygotowującej posiłki - restauracji. Żeby szybko poszukać potrzebną placówkę usługową mieszkańcy regionu śremskiego mają elektroniczny katalog placówek usługowych. Jest to przydatna baza danych, bo daje możliwość błyskawicznego znalezienia adresu do firmy. Wstawia się na przykład do Google ciąg znaków:i w wynikach dostajemy firmy z bazy danych razem z kompletem niezbędnych informacji, aby móc skorzystać z usług firmy.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parking lotnisko »

  Nasza firma gwarantuje ludziom podróżującym samolotem miejsca parkingowe w niewielkiej odległości od portu lotniczego Okęcie w Warszawie. O ile jesteś zmuszony posłużyć się takim rodzajem transportu i nie wiesz gdzie zaparkować swojego samochodu, to zdaj się na nas. Nasz parking jest stale strzeżony, zabezpieczony ogrodzeniem, z oświetleniem i co najistotniejsze jest w sąsiedztwie lotniska Okęcie, do którego gwarantujemy Państwa transport. Na naszej stronicy natraficie Państwo szczegóły naszej oferty.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domofony »

  Strona poświęcona tematyce domofonów analogowych, domofonów cyfrowych, interkomów oraz akcesoriów. Najlepszym i najszybszym sposobem wyboru odpowiedniego urządzenia jest kontakt z naszymi specjalistami. Naszym zadaniem jest doradzić Państwu odpowiednie urządzenie aby spełniało ono wszystkie stawiane wymagania i w przyszłości nie stanowiło źródło kłopotu. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów dzięki temu nasze urządzenia działają bezawaryjnie przez długi czas. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z nasza oferta która bez wątpienia jest najlepsza na rynku.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie grobów Lublin »

  Usługa sprzątanie grobów Lublin to propozycja dla osób zabieganych, mieszkających daleko za granicą lub osób starszych nie będących już na siłach aby uporządkować groby bliskich. Nasza firma zrobi to profesjonalnie i tanio. Sprzątanie grobów Lublin to dziedzina w jakiej jesteśmy najlepsi. Z różnych przyczyn możecie Państwo nie być w stanie aby uporządkować groby najbliższych osób. Może być to jeszcze trwająca żałoba, ból i smutek po stradzie ukochanej osoby, lub po prostu dalekie wyjazdy czy brak czasu. Warto zlecić sprzątanie grobów Lublin nam bo zrobimy to szybko, tanio i profesjonalnie szczególnie przed świętem Wszystkich Świętych kiedy to każdy dba o groby bliskich. Na mapie Lublina łatwo znaleźć Lublin Majdanek cmentarz. Usługi jakie proponujemy także to: opieka nad grobami Lublin, czyli całoroczne opiekowanie się danym grobem. Opłaty za nasze usługi są bardzo małe, bo często czyszczenie grobów Lublin wykonujemy dobrymi preparatami co zmniejsza czas trwania usługi.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Firm Wrocław »

  Posłannictwa, które wywieramy z filii przeprowadzkowej potrafią pokonać Kraje przewidywania co do przeprowadzki kompanie. Ta postać przewozu jest najwybitniej kompleksowa. To jest sumienna materia, że można polecić profesjonalistom. Każdy lapsus może wywołać zniszczenie frachcie albo straty cechy. Dlatego transportu powinny być sporządzane z premedytacją i proponowanej drogi do przeprowadzki. Co to jest frachtów ponad gabarytowych? Jest to raczej niejednoznaczny termin, który nie ma ciasnej definicji. Frachtów ponad gabarytowych jest jednym z parametrów, które wykraczają maksymalne pomiary rodzajowe spedycji.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja »

  Paganini - Transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim stażem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Ładunki obsługujemy koncertowo.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Branża przeprowadzek to trudna i odpowiedzialna profesja, wymagająca ogromnego doświadczenia. Firm proponujących podobne usługi jest wiele, ale tylko nieliczni działają tak profesjonalnie jak nasza firma.
  Polecamy przeprowadzki mieszkań, firm, oraz biur. Nasz zespół zrealizował już setki zleceń i to daje nam pewność, że nic nas nie zaskoczy. Posiadamy nowoczesny sprzęt, a nasze auta są specjalnie przystosowane do transportu mebli. Działamy na obszarze całego kraju oraz w Europie zachodniej. Przeprowadzki Wrocław z firmą Mirotrans to fachowość w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne tłoczenie płyt CD »

  Jak poradzić sobie w świecie zbyt dużej konkurencji? Można oczywiście zlecić tłoczenie płyt CD dobrej firmie, na przykład takiej jak ta. Tłocznia CD, jaką oferujemy działa 24 godziny na dobę. Możesz do nas pisać o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy do współpracy! Wydamy Twoją płytę!

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bodø »

  Doractwo w obszarach księgowości, rozliczeń podatkowych w okolicach Bodø. Księgowość jest koniecznym elementem funkcjonowania każdego biznesu. Dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę na kwestie formalne działalności przedsiębiorstwo.Przedsiębiorstwo Pol-Nor Consulting jest norweskim biurem rachunkowym. Bodø to norweska komuna, w której pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na usługi dla Polaków posiadających norweskie firmy.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zezwolenie na transport odpadów »

  AZ-EKO świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska. Wykonamy wnioski o wydanie pozwoleń związanych z gospodarką odpadami w firmie:- Zezwolenie na transport odpadów- Zezwolenie na zbieranie odpadów- Zezwolenie na przetwarzanie odpadów- Pozwolenie na wytwarzanie odpadów.Wykonamy także roczne sprawozdanie o odpadach oraz doradzimy w zakresie prowadzenia ewidencji odpadów.Oferujemy także realizacje innych obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska. Bezpłatnie określimy Państwa wymagania w zakresie ochrony środowiska oraz profesjonalnie przygotujemy do kontroli wioś.Oferujemy realizację usług na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu. tel:507-199-717

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Jeśli ktoś jest zainteresowany tanimi tłumaczeniami z języka ojczystego na angielski powinien napisać do nas. Rzecz jasna wpisując w wyszukiwarce hasło : "tłumaczenia angielski" pokaże się Wam sporo różnych stron, jednakże my gwarantujemy naprawdę idealne tłumaczenia. Tym a także doskonałym kontaktem z klientem górujemy nad konkurencją, a więc powinieneś pomyśleć nad naszą ofertą. Liczymy na trwałą i owocną współpracę z której skorzystają obie strony. Nie marnujcie więc czasu i wejdźcie na naszą stronę.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa »

  Rzetelność, profesjonalizm, szeroki zakres usług to w dużym skrócie opis Kancelarii Prawnej Sławomira Mistewicza. Doskonale dobrany zespół prawników gwarantuję że do każdej powierzonej im sprawy podejdzie w sposób rzetelny. Pomożemy w tak trudnych dla wielu sprawach rozwodowych a co za tym często idzie w sprawach o alimenty. Nasza kancelaria zajmuje się również obsługą wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, pomagamy w sprawach lokalowych, sprawy majątkowych, zadłużeniach bankowych, spłatach kredytu i wielu innych.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa »

  Nasza firma od wielu lat świadczy profesjonalne usługi związane z nauką jazdy. Naszym Klientom możemy zaoferować profesjonalnych kierowców, sporą dawkę wiedzy i umiejętności, które pozwolą na uzyskanie prawa jazdy. Nasze kursy opierają się na miłej atmosferze dzięki czemu przyswajanie wiadomości będzie o wiele łatwiejsze i szybsze. Tym samym możemy powiedzieć, ze osiągamy jedną z wyższych skuteczności jeśli chodzi o tego typu usługi co mogą potwierdzić nasi zadowolenie Klienci. Teraz i wy do nich dołączcie.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bagażówki Katowice »

  Gdy nadejdzie czas przeprowadzki, zasadniczym kłopotem będzie przewóz przedmiotów z jednego mieszkania, do następnego. Powinnu zająć się tym posiadające uprawnienia firmy, operujące zróżnicowanymi pojazdami. Zwykle tych rzeczy chcemy przewieźć bardzo dużo, ale czasem mało. W zależności od tego, co musimy przetransportować, firma przygotuje pojazd do naszych oczekiwań. Dzięki temu taxi bagażowe Katowice to niezwykle praktyczna oferta dla wszystkich, którzy nie mają warunków do transportu znaczącej ilości rzeczy na własną rękę. Transport większych przedmiotów wymaga przystosowanego pojazdu, a także formy ustabilizowania transportowanych rzeczy. Więc bagażówka Katowice będzie oferować nam szeroki zakres usług przewozowych. Oferuje nie tylko przewożenie wyposażenia domu i mebli, lecz także produktów, co zaintryguje nadzorców sklepów i zakładów pracy. Istnieje opcja wybrania formy i czasu przewozu rzeczy. Odpowiedni dzień i pora dnia może pomóc uniknąć konieczności wyczerpywania urlopu. Poza tym, bagażówki Katowice są w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę, zaś przewiezieniem naszego dobytku zajmą się wyszkoleni kierowcy. Zamiana mieszkania nie powinna nadal zajmować tyle czasu. Ponieważ wszyscy jesteśmy różni, w ofercie firmy znajduje się również transport przedmiotów nietypowych, które potrzebują określonej uwagi albo warunków. Transport w wybrane miejsce oraz niemal o każdej porze. Przewóz mebli wymaga odpowiedzialnego nastawienia. Toteż decydując się na skorzystanie z usług bagażówki Katowice możemy być spokojni, iż nasze meble dojadą cało i za niedługi czas do nowego mieszkania.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Łódź »

  Wywieramy przeprowadzki i bezpieczeństwa w czynnościach wznoszenia sporządzane uważnie. Wartości przeprowadzki biur Warszawa do montażu i roboty powiększania można wydobyć w szczyty, jednakże ich rozstrzygająca zaleta będzie sławna dopiero po drobiazgowej analizy własności przewozu i frachtu. Drobiazgowa wartość osprzętu do wybudowania i w wszelkiej odmiennej domenie, ustala się przez policzenie taxi bagażowe Warszawa kolejnych faktorów: wspaniałości układu i powadze ekwipunku nazwanych artykułów odległość, który jest zmuszany do tranzytu materiałów frekwencyj albo niedostatku opcje wyraźnego firmy transportowe Łódź tranzytu ekwipunków wyjątkowych ustrojstw i instalacji w świeżej umiejscowienia.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski ząbki »

  Zapraszamy niesłychanie serdecznie do nauki angielskiego w naszej szkole językowej. Na zajęciach wykorzystujemy jedynie sprawdzone książki i ćwiczenia (w tym zakresie współpracujemy zwłaszcza z wydawnictwem Oxford University Press), dajemy pomocne materiały kluczowe podczas lekcji. Jeśli pragniesz więc rozpocząć swoją przygodę z nauką języka obcego to nasza szkoła językowa nadaje się do tego bardzo dobrze.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do Polski z UK »

  Wprowadziliśmy na rynek szybkie i bezpieczne transfery pieniężne dedykowane dla mieszkających rodaków w Wielkiej Brtanii. Celem witryny funcik.co.uk jest uświadomienie Polaków o tym jakich korzyści mogą się spodziewać wykonując przelew do Polski z nami. W systemie transakcyjnym znajdują się odpowiednie pakiety dla każdego. Przelew gotówkowy, na okaziciela oraz szybkie przekazy w kilka minut. Zapoznaj się z naszą ofertą na www.funcik.co.uk

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: