Windykacja Podkategoria: Windykacja

 • Alimenty Warszawa »

  Rzetelność, profesjonalizm, szeroki zakres usług to w dużym skrócie opis Kancelarii Prawnej Sławomira Mistewicza. Doskonale dobrany zespół prawników gwarantuję że do każdej powierzonej im sprawy podejdzie w sposób rzetelny. Pomożemy w tak trudnych dla wielu sprawach rozwodowych a co za tym często idzie w sprawach o alimenty. Nasza kancelaria zajmuje się również obsługą wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, pomagamy w sprawach lokalowych, sprawy majątkowych, zadłużeniach bankowych, spłatach kredytu i wielu innych.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa w szczególności w zakresie:

  - prawa karnego (obrona oskarżonego i podejrzanego w postępowaniu przed prokuratorem i sądami (w tym w postępowaniu wykonawczym), reprezentowanie pokrzywdzonego,)

  - prawa cywilnego ( o ochronę dóbr osobistych, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustanowienie zastawu, hipoteki, wykonanie lub nie wykonanie umowy)

  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku małżonków, zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej)

  - prawa spadkowego ( stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek i inne sprawy testamentowe)

  - prawa gospodarczego ( obsługa prawna klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą a także spółek i innych podmiotów wymagających świadczenia pomocy prawnej, doradztwo przy zawieraniu i negocjowaniu kontraktów, doradztwo korporacyjne, windykacja należności)

  - windykacja – dochodzenie należności od dłużników w postępowaniu przedsądowym, Sądowym i egzekucyjnym, nadzorowanie postępowania komorniczego, dochodzenie należności od małżonka dłużnika, dochodzenie należności od wspólników i członków zarządu.

  - odszkodowania- dochodzenie odszkodowań z tytułu wypadku drogowego, wypadku przy pracy, wypadku losowego, szkód wyrządzonych przestępstwem oraz z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Dla każdego biznesmena istotna jest płynność finansowa, przeto gdy partnerzy zwlekają z płatnościami, rodzi się problem. Przedsiębiorstwo Jatex ma obszerne doświadczenie w zdobywaniu długów, działa na rynku od 15 lat i zdobyła mnóstwo uszczęśliwionych nabywców. Operacje przedsiębiorstwa mają najpierw powstrzymywać powstawanie negatywnych zjawisk w przepływach finansowych, dlatego w spisie jej zabiegów jest windykacja, monitoring należności czy faktoring. Każde zamówienie rozważamy z osobna, dlatego z pewnością będziesz usatysfakcjonowany z zrealizowanej usługi. Wybierz najodpowiedniejszą usługę dla siebie i rozpocznij odbierać swoje długi już dzisiaj!

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja międzynarodowa »

  Wystarczy skompletować nie długi formularz i przesłać zgłoszenie tak aby uzyskać propozycję i dokładne zasady kooperacji. Każda firma działająca na skale międzynarodową prawdopodobnie spotka się z sytuacją w gdy partner nie zapłaci swojego zobowiązania. Niezbędna będzie wówczas windykacja zagraniczna, która pozwoli odzyskać należność i uniknąć strat. Z pomocą serwisu przedsiębiorstwa pracujące międzynarodowo otrzymują wsparcie w przypadku braku płatności klienta. Przedsiębiorcom nadzwyczaj kłopotliwie będzie prowadzić samodzielnie windykacją za granicą. Używając platformy zagranicznej windykacji przedsiębiorstwo poprzez partnera platformy czynnego w jednym z 64 krajów świata - zdoła efektywnie odzyskać wierzytelność, bez konieczności znajomości miejscowego prawa czy nawet języka.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzekwowanie długów »

  Grupa Integral Collections to fachowy i wykwalifikowany dział Restrukturyzacji i Windykacji Bibby Financial Services, który proponuje pomoc z zakresu usług windykacyjnych. O wysoką jakość usług zadba zespół wiarygodnych i wyspecjalizowanych windykatorów, specjalistów od finansów i prawa. Wybierając usługi grupy Integral Collections mogą być Państwo spokojni o dobre zakończenie każdego zlecenia. Na stronie internetowej znaleźć można wszystkie niezbędne wiadomości na temat działalności a także oferty firmy.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak odzyskać pieniądze - pomoc prawna - Grupa Patronus »

  Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym i przeprowadzaniem kompetentnych wywiadów gospodarczych. Grupa Patronus to skuteczna kancelaria prawna, która zna się na tym jak odzyskać pieniądze dla swojego klienta. Oferujemy pomoc i doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Funkcjonujemy przede wszystkim we Wrocławiu, ale też windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Za sprawą współpracy z zagranicznymi partnerami przekazujemy pionierską postać usług w aspekcie odzyskiwania należności od dłużnika zza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja zobowiązań - jak pozbyć się długów »

  Jak pozbyć się długów oferuje pomoc ludziom zadłużonym - trwale dopełniamy godziwą strategię negocjacyjną z wierzycielami. Nie odpuszczamy trudnych tematów. Kilkanaście lat doświadczenia w specjalności windykacyjnej sprawia nas liderami i oddziałuje na naszą efektywność. Wiemy co zrobić z długami, jak spłacić twoje zadłużenia lub sprawić uchylenie się od zapłaty. Czynimy wykup długu, oddłużanie firm, sprzeciw od nakazu zapłaty, konsolidacja zobowiązań, antyegzekucja, antywindykacja - BTE Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niezapłacone faktury »

  Windykacja Sądowa to firma złożona z doświadczonych i wykwalifikowanych prawników. Zajmujemy się odzyskiwaniem należności naszych klientów. Dzięki nam niezapłacone faktury dłużników nie będą już Twoim zmartwieniem. Zapewniamy wysoką efektywność działań oraz dobre warunki współpracy. Zakres proponowanych usług obejmuje wszystkie działania z dziedziny postępowania sądowego oraz egzekucyjnego. Oferujemy fachowe doradztwo oraz wysokiej jakości obsługę. Dbamy o interesy naszych klientów!

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy windykacyjne »

  Firma PRIMUS oferuje usługi w dziedzinie obsługi wierzytelności. Nasza specjalność to m.in. odzyskiwanie należności a także mediacje i wywiad. Zajmujemy się tym, co wszystkie firmy windykacyjne, ale zapewniamy wyższą jakość. Systematyczny kontakt z klientem zapewnia jasny przepływ informacji. Na ofertę składają się miesięczne raporty pisemne oraz ustne raporty z negocjacji. Z korzyścią dla naszych klientów minimalizujemy formalności. Dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów obrót wierzytelnościami »

  Windykacja długów i obrót wierzytelnościami. Profesjonalnie zajmujemy się także skupem oraz sprzedażą długów. W przypadku windykacji długów krajowej jak i zagranicznej nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Naszym zarobkiem jest prowizja od skutecznie odzyskanej kwoty. Swoim klientom kredytujemy ( opłacamy ) koszty związane z opłatami sądowymi. W naszej ofercie jest także monitoring płatności. Są to działania mające na celu zapobieganie powstawaniu należności przeterminowanych. Aby temu zapobiec prowadzimy ich analizę należności pod kątem wymagalności, celem uzyskania aktualnej informacji o dokonanych wpłatach oraz sprawdzenie przyszłych należności.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja wierzytelności »

  Firma windykacyjna EGB to doświadczona grupa osób działających w sektorze windykacji zadłużeń. Od wielu lat odzyskujemy należności od nierzetelnych klientów, dłużników zarówno gospodarczych jaki i prywatnych. Dzięki zebranemu przez nas doświadczeniu gwarantujemy odzyskiwanie należności w postawionych wcześniej terminach.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności »

  Euler Hermes współtworzy z innymi organizacjami międzynarodową grupę ubezpieczeniowo-finansową. Jego oferta uwzględnia ubezpieczenia i windykację należności, zobowiązania ubezpieczeniowe oraz opinię na temat kondycji finansowej podmiotów gospodarczych. Firma oferuje usługi na wysokim poziomie i dostosowuje je do indywidualnych wymagań swoich klientów. Gwarantuje zakładom najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe i informacje, które zaowocują w przyszłości szybkim rozwojem oraz potwierdzą słuszność decyzji służbowych.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: