Klimatyzatory Podkategoria: Klimatyzatory

 • Piec akumulacyjny »

  Piec akumulacyjny, pompy ciepła to dziś bardzo przydatne i przyszłościowe urządzenia służące do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z spółką Mk. Tu właściwie każdy Państwu doradzi udany zakup. Działamy na Polski rynku od 1992r, wiemy co dla naszych kontrahentów jest bardzo ważne. Prócz tego polecamy klimatyzatory, kurtyny powietrza, kominki. Wszelkie towary ze 100% pewnością najlepszych producentów.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsza instalacja grzejników na południu Polski »

  Montaż instalacji w Jaworznie. Pompa ciepła to nowoczesne oraz ekologiczne źródło ciepła. Montaż instalacji oparte na kotle gazowym jest komfortowym rozwiązaniem. Opłaca się montować kondensacyjne pompy cieplne. Są one oszczędne oraz wydajne. W Jaworznie grzejniki stają się coraz bardziej popularne. Wyróżniamy kotły gazowe jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne. Kotły dwufunkcyjne oprócz funkcji centralnego ogrzewania oferują również możliwość podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Kotły węglowe z podajnikiem i bez podajnika. Zapewniają bardzo dobre parametry pracy i wysoką sprawność. Jako paliwo wykorzystują ekogroszek, węgiel. Ekogroszek najlepszej jakości jest dostępny w wielu punktach w Jaworznie. Kocioł węglowy klasy 5 jest ekologicznym źródłem ciepła. Zakup kotła węglowego klasy 5 może zostać częściowo zrefundowany w ramach dotacji z Urzędu Miasta. Ekologicznie w Jaworznie. Kocioł gazowy jest innowacyjnym oraz zaawansowanym technologicznie urządzeniem grzewczym. Przepływające przez agregat powietrze nagrzewa się i jest źródłem ciepła. W okresie grzewczym pompa ciepła stanowi źródło ciepła, w lecie może działać jako klimatyzator. Grzejniki mogą współpracować z kolektorami słonecznymi i takie rozwiązanie jest coraz bardziej powszechne w Jaworznie. New design w Jaworznie. Wyposażenie łazienek to bardzo trudne zadanie. W Jaworznie klienci są bardzo wymagający. Najważniejsze zadanie to umiejętne zamaskowanie wszystkich części instalacji wodno – kanalizacyjnej. Oferujemy rozwiązania ciekawe oraz innowacyjne. Na potrzeby Klienta łączymy tradycję z nowoczesnością. Instalacja wod.-kan. to skomplikowany proces do wykonania którego warto zatrudnić ekspertów. O fachowców coraz trudniej nie tylko w Jaworznie. Montaż instalacji wod.-kan. powinien opierać się na solidnych wykonawcach, atestowanych materiałach oraz fachowym doradztwie. Nasza firma działa w Jaworznie. Montaż instalacji może odbywać się jednak w każdym miejscu.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja lublin »

  Każdy zakup może być albo udany albo wprost przeciwnie. Aby zminimalizować możliwość wystąpienia nieprzyjemnych skutków zakupu należy dobrze go przemyśleć oraz co najważniejsze wybrać taki produkt, który umożliwi nam długoletnie użytkowanie bez jakichkolwiek problemów. To zapewni Państwu nasza wentylacja oraz klimatyzacja lublin, ponieważ wiemy, jak selekcjonować produkty, aby zaoferować tylko sprawdzony oraz najlepszej jakości sprzęt tego rodzaju. Budmarkt to gwarancja jakości oraz konkurencyjnej ceny.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Wentylacją możemy nazwać obieg powietrza pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami np: domu czy też w biurze z powietrzem na zewnątrz. Prawidłowa wentylacja w pomieszczeniach ma ogromne znaczenie nie tylko dla naszego samopoczucia ale również ze względów bezpieczeństwa. Odpowiednia wentylacja oraz wietrzenie pomieszczeń zapewnia prawidłową i niezbędną wymianę zużytego powietrza na świeże – zapewniając prawidłową oraz bezpieczną pracę. Wydajna wentylacja jest niezbędna szczególnie w pomieszczeniach i zakładach gdzie stosowane są dodatkowe zanieczyszczenia takie jak papierosy, opary, substancje chemiczne czy też pyły. Do tego typu pomieszczeń należą np: szyby górnicze gdzie świeże powietrze dostarczane jest cały czas. Innym rodzajem wentylacji jest wentylacja stosowana np: w samolotach. Powietrze jest filtrowane i mieszane z tlenem – w samolotach regulowana jest również temperatura oraz wilgotność.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory dachowe »

  Wentylatory dachowe zapewniają nie tylko doskonałą wentylację pomieszczenia rozumianą jako wymianę gazową dostarczającą odpowiednich ilości tlenu, ale usuwają także wszelkie lotne substancje mogące mieć szkodliwy dla nas charakter lub drażniące nas nawet tylko swoim zapachem. Firma Aereco oferuje róznego rodzaju wentylatory, centrale wentylacyjne.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Ostatnie lata w ogromnym stopniu zmieniły naszą rzeczywistość, powstały nowe standardy i wymagania stawiane budowlom, w których mieszkamy, pracujemy czy odpoczywamy. Trudno sobie wyobrazić nowoczesne budynki nie wyposażone w sprawnie działające systemy utrzymania odpowiedniej temperatury jak i czystości powietrza.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Airwell »

  Już od wielu lat zaspakajamy oczekiwania naszych klientów, tak samo firm jak i osób prywatnych, nasz sklep z klimatyzatorami oferuje kompletne rozwiązania które spełnią wszelkie oczekiwania naszych klientów. Jeśli poszukują państwo solidnych i uznanych urządzeń to nasza propozycja jest kierowana właśnie do was. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną propozycją jaką przygotowaliśmy w oparciu o doskonałej jakości produkty.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Znakiem firmowym firmy WENT-KLIMA jest zadowolony i profesjonalnie obsłużony Klient. Naszych Klientów otaczamy fachową opieką, pomagając im w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem i zakupem urządzeń do wykonania instalacji. W pełni czujemy się zobowiązani wobec naszego Klienta do tego, by był zadowolony – zarówno z doradztwa, wykonawstwa jak i działania samych instalacji.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe Śląsk »

  Specjalnością znakomitej spółki ETG-System jest proponowanie różnego rodzaju urządzeń tj. kolektory słoneczne (Katowice to miasto, gdzie działa spółka). Kolektor w szczególności wykorzystuje energię pochodzącą z promieni słonecznych. Jego podstawowym założeniem jest zamiana energii pochodzącej od słońca w ciepło. Kolektor może poza tym uzyskać ciepło, kiedy nie ma słońca. Kolektory posiadają w obecnych czasach rozmaite zastosowanie, stosuje się je przede wszystkim do podgrzania wody. Nadrzędnym zadaniem uznanej firmy ETG-System Centralne Ogrzewanie Śląsk jest promowanie nowoczesnych źródeł energii. Dzięki różnorodnej propozycji spółki ETG-System Klimatyzatory Katowice powinno się w sporym stopniu zmodyfikować centralne ogrzewanie we własnym mieszkaniu. W ofercie spółki jest poza tym wentylacja – Katowice to miasto, w którym się ją realizuje. Niewątpliwie wentylacja jest bardzo istotna przy zapewnieniu sobie odpowiedniego luksusu. Proponowana wentylacja to najnowocześniejsza ekologicznie technika grzewcza. Korzystając z oferty sprawdzonej firmy ETG-System, ma się gwarancję najwyższej jakości polecanych towarów. Na stronie online są bliższe dane.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Royal Audit - Portal Nowoczesnych Technologii »

  Royal Audit Portal Nowoczesnych Technologii dedykowany jest zagadnieniom związanym ze zrównoważonym rozwojem, ekologią i energooszczędnością, promocji nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz transferowi wiedzy do biznesu. Portal prezentuje nowoczesne technologie i wynalazki naukowe. Główne obszary tematyczne portalu nowoczesnych technologii to wiadomości i artykuły z takich zakresów, jak: zrównoważony rozwój, energooszczędność, nowoczesne technologie, nauka, odnawialne źródła energii, energooszczędne materiały i rozwiązania, budownictwo ekologiczne, budownictwo energooszczędne, kalkulatory on-line.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekosanit »

  Firma Ekosanit od wielu lat świadczy usługi związane z instalacjami sanitarnymi. Nasze umiejętności skutkują zawsze błyskawicznie i fachowo przeprowadzoną instalacją. Realizujemy wszelkie instalacje sanitarne, takie jak: instalacje wod.-kan., gazowe, wentylacyjne,a także ogrzewania różnego typu. Rzetelnie doradzimy najlepsze metody, które będą służyły bezproblemowo przez wiele lat. Kooperujemy z najlepszymi firmami budowlanymi w województwie, jako główni wykonawcy oraz podwykonawcy. Wykonujemy zarówno małe konstrukcje jak przyłącza i instalacje w domkach wolno-stojących, jak i znaczne znaczne konstrukcje jak szpitale, kościoły, szkoły i inne.

  Zapraszamy na: ekosanit.kielce.pl

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.sekut.pl »

  Stawiasz dom, sklep lub jakiś inny budynek i frapujesz się w jaki sposób będzie nagrzewany? Zapewne wiele słyszałeś o kosztownym ocieplaniu gazowym, elektrycznym albo bardzo niewygodnym węglowym. Miałbym ochotę zaproponować Ci komfortowe, bezobsługowe, bardzo tanie i bezawaryjne pompy ciepła. Firma Sekut jest wiodącym prym na rynku sprzedawcą, a ponadto instalatorem pomp ciepła, kominków, systemów solar oraz dodatkowo systemów wentylacyjnych.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja montaż Kraków »

  ACC Engineering to krakowska lokalna firma przedsiębiorstwo specjalizująca się doświadczona w usługach czynnościach związanych powiązanych z urządzeniami sprzętem klimatyzacyjnymi biurowymi iorazchłodniczymi biurowymi. Montaż składanie i oraz serwis usługa klimatyzacji urządzeń to tylko jedne jedno z zasadniczych usług możliwości oferowanych proponowanychpoprzez ACC Engineering. Cenne wiedzę praktyczną zdobyte zyskanew pracy działalnościnad montażem składaniem w budynkach miejscach wielofunkcyjnych uniwersalnych oraz dodatkowo mieszkaniach siedzibachosobistych stwarza, że z usług propozycji ACC Engineering skorzystać mogą mają możliwośćdosłownie najbardziej bardziej wymagający niełatwi kontrahenci.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Warszawa »

  Interesuje Państwa centralne ogrzewanie? Nie wiecie, które będzie najkorzystniejsze? Trafiliście w bardzo porządne miejsce. Zapraszamy do zapoznania, a następnie, skorzystania z naszego serwisu internetowego, jakiego tematyką jest w podstawowej mierze centralne ogrzewanie. Proponujemy wielofunkcyjne bezobsługowo urządzenie, jakiego celem jest grzanie, studzenie, jak też podgrzewanie ciepłej wody użytkowej aż do 80°C). Dostępne w naszej ofercie centralne ogrzewanie jest gwarancją małych kosztów eksploatacji. Użyty w montażu kompaktowy trzydziesto metrowej głębi kolektor ziemny umożliwia zapewnienie nieskomplikowanych procedur formalnych, podwyższenie sprawności całego układu a także uniezależnienie od miary i położenie działki.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Klimatyzacja w samochodzie, jeszcze jakiś czas temu, była czymś raczej rzadko spotykanym. Pojawiała się w samochodach luksusowych, a nie w przeciętnych pojazdach, którymi mieli możliwość poruszać się zwykli ludzie. Jednak czasy się zmieniają. Pojawia się wiele, co raz to bardziej nowoczesnych rozwiązań. Technologia pędzi cały czas naprzód. Także, a właściwie w świecie motoryzacji, rozwój nastąpił bardzo duży. Także elementy wyposażenia, jak właśnie klimatyzacja, są zupełnie inne niż jeszcze jakiś czas temu. Możemy spokojnie powiedzieć, że w dzisiejszych czasach, klimatyzacja warszawa jest znacznie tańsza

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż instalacji elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji i urządzeń chłodniczych - Szczecin »

  Firma Electro-Clim od lat skutecznie doradza klientom w zakresie doboru, montażu klimatyzacji, oraz systemów wentylacji . Stawiamy na jakość oferowanych przez nas usług, dlatego nasza kadra pracowników regularnie uczęszcza na szkolenia branżowe oraz dealerskie. Ponadto każdy serwisant posiada aktualne uprawnienia sep, oraz uprawniania do posługiwania się substancjami kontrolowanymi na ternie naszego kraju. Szczególnie polecamy klimatyzatory marki Toshiba, japońskiej produkcji, wyróżniające się niezawodnością oraz nowoczesnym wyglądem. Producent oferuje szeroka gamę urządzeń, począwszy do splitów, modeli kasetonowych, kanałowych, systemów multi po duże instalacje oparte na urządzeniach VRF. Jesteśmy przedstawicielem w/w marki na rynku Szczecińskim. W zakresie wentylacji polecamy markę Komfovent http://electro-clim.pl/komfovent.html. Urządzenia z wymiennikami krzyżowymi, przeciwprądowymi, obrotowymi o odzyskiem ciepła do 95% w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na naszą stronę internetową Polecamy również klimatyzacje marki MDV. Split już od 899 złotych netto. W zakresie wentylacji oferujemy: projekt, wycenę, dobór rekupuratora / centrali wentylacyjnej, montaż systemu,- obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną zadzwoń 607 797 770 http://electro-clim.pl/kontakt.html

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzatory

Klimatyzatory - nowa strona:

Adres: