Projektowanie ogrodów Podkategoria: Projektowanie ogrodów

 • Znicze, tuby do zniczy »

  Zniczplast to firma, która może się pochwalić już 10-letnią tradycją. Poza produkcji zniczy, tub do zniczy, a oprócz tego komponentów plastikowych, wkładów do zniczy wytwarzamy także znicze ze szkła ozdobnego, a oprócz tego figury gipsowe. Wynajdą Wy u nas też podstawki do zniczy. Na życzenie klientów staramy się rozszerzać naszą działalność i bez przerwy się rozwijać. Niestandardowe zapotrzebowania to coś dla nas. Zapraszamy do obejrzenia mojej strony i zapoznania się z rozległą ofertą mojej spółki.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty kostki brukowej »

  Przedni fabrykant kostki brukowej zakład Libet pragnie zobrazować swoją obfitą propozycję handlową, która nakierowana jest równocześnie do odbiorców pojedynczych jak i firm budowlanych potrzebujących najbardziej optymalnego materiału budowlanego. Użycie i najlepsze projekty kostki brukowej sporządzane przez projektantów z naszej spółki bez wątpienia zaspokoją wymagania wszelakiego odbiorcy, który projektuje konstrukcję tarasu czy ułożenie nowej trasy w ogrodzie, która przyzna unikalnego kształtu i wyglądu twojemu domowemu otoczeniu.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architektura krajobrazu - projektowanie ogrodów, »

  Firmę Greentar współtworzą ludzie przepełnieni pasją tworzenia pięknych scenerii posesji
  prywatnych, publicznych i osiedlowych 
  będących wypełnieniem codzienności, które dzięki doświadczeniu naszych projektantów przeniosą Państwa w magiczne miejsce.
  Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i zakładaniem terenów zieleni.
   
  Nasze profesjonalne podejście a zarazem pasja sprawią, że Państwa marzenia o pięknym ogrodzie będą urzeczywistnione...

  Projekty tworzą dla Państwa wyłącznie dyplomowani projektanci, posiadający umiejętności projektowe udokumentowane dyplomami  wydanymi pod patronatem 
  Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów "OSTO"​​
   
   W firmie Greentar powstają małe dzieła sztuki,
  koncepcje kreślone odręcznie, które stanowią doskonałe połączenie wymagań klienta z ideą projektanta. Ponadto, z naszej pracowni wywodzą się koncepcje ogrodów zimowych, skalnych, leśnych  i wielu
  innych indywidualnych wizji. 
   
  Z równie wielką pasją i zaangażowaniem podejmujemy się
  rewitalizacji starych, historycznych ogrodów, którym przywracamy niepowtarzalny blask. W naszej firmie oferujemy także różnorodne rozwiązania z zakresu małej architektury ogrodowej, 
  projektujemy i wykonujemy systemy nawadniające,
  ciągi komunikacyjne, nawierzchnie oraz oświetlenie ogrodowe.
   
  Aranżując przestrzeń publiczną lub prywatną mamy na celu ochronę środowiska. W naszej pracy stosujemy rozwiązania ekologiczne, które podkreślają walory naturalnego otoczenia

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia projektowa Botanica »

  Naszą pracownię tworzą doświadczeni architekci i graficy z prawdziwą pasją projektowania. Zajmiemy się aranżacją Państwa ogrodu, tarasu, wnętrza. Dopasujemy styl ogrodu do najbardziej wyszukanych gustów. Projektujemy ogrody japońskie, śródziemnomorskie, nowoczesne, stylowe a także zielone podwórka, patia, zielone dachy. Zajmiemy się także konserwacją i rewaloryzacją zabytkowych założeń ogrodowych. Nasze doświadczenie w projektowaniu to również grafika komputerowa. Zajmiemy się identyfikacją wizualną Państwa firmy, stworzymy: logo, wizytówkę, papier firmowy, ulotkę, layout do strony internetowej. Spełniamy się także w artystycznym malowaniu ścian- z wielką chęcią zajmiemy się pomalowaniem ścian pokoju dziecięcego w postacie z ulubionej bajki lub podwodny świat. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.plusgarden.pl »

  PLUSGARDEN jest prężnie rozwijającą się agencją, która świadczy usługi z obszaru Ogrody Wrocław. Tym, w czym najlepiej się czujemy, jest projektowanie oraz adaptacja zielonych obszarów zarówno dla klientów indywidualnych jak i społecznych.
  W naszych projektach kierujemy się kanonem zrównoważonego rozwoju, wskutek czego planowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym elementem okolicy, nie trwoniąc indywidualnego stylu odpowiadającego wyobrażeniu kontrahentów.
  Wpis ma na celu promocję strony projektowanie ogrodów Wrocław. Zachęcamy do odwiedzenia strony.
  Polecamy odwiedzenie naszej strony internetową, gdzie opublikowaliśmy zdjęcia z naszych realizacji oraz wyszczególniliśmy nasze usługi ogrodnicze.
  Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia i przyległości, albowiem właśnie tam mamy siedzibę.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt z Gdańska »

  Biuro projektowy Wioletta Stanisławska kreuje konstrukcje domów wielorodzinnych od roku 1998. Skutecznie przekładamy ideę na projekt. Od lat starannie urządzamy widok Gdyni. Realizujemy z upodobaniem także z zawziętością. To co nas określa to synteza efektywności, mobilności i zaradności. Od dawna wiarą konsumentów. polecamy do przetestowania naszych usług projektowych.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie, zakładanie i aranżacja ogrodów Warszawa MartaMilosz.pl »

  Projektujemy, wykonujemy, pielęgnujemy:
  ogrody przydomowe,
  ogrody na dachach,
  zieleń towarzyszącą biurowcom i instytucjom,
  tarasy, patia,
  zieleń we wnętrzach oraz zieleń w ogrodach zimowych.
  Ponadto zakres naszych usług obejmuje projektowanie budowlano-wykonawcze terenów zieleni, tj. skwerów, parków, placów miejskich itp.
  Wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne, ekspertyzy.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów - nowa strona:

Adres: