Astronomia Podkategoria: Astronomia

 • Planetarium przenośne »

  Planetarium Jupiter to mobilne planetarium, które wspomaga edukację dzieci i młodzieży. Umożliwia ono przekazywanie wiedzy z zakresu astronomii, geografii, biologii oraz fizyki w ciekawy sposób. Pokazy odbywają się w półkolistej kopule, co umożliwia przestrzenne pokazanie zjawisk. Nasze planetarium przeniesie uczniów w czasie ukazując zjawiska takie jak powstanie wszechświata, galaktyk oraz układu słonecznego.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Układ słoneczny »

  Zainteresował Cię piękny i nieprzenikniony wszechświat, a także jego części, gdy na przykład układ słoneczny? Jeżeli już tak w chwili obecnej się stało i chcesz poznać te fantastycznie ciekawe zagadnienia, odnaleźć historie i ciekawostki naszego świata, to zajrzyj na nasz portal bo jest on utworzony specjalnie dla Ciebie. Na mojej stronie znajdziesz nie tylko wszystkie dane o wszechświecie, ale także najciekawsze ciekawostki, liczne zdjęcia i filmiki, wszystko z myślą o tym by w podczas gdy najprostszy sposób przybliżyć tę wiedzę.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Poznań »

  Super Foto – zawodowa fotografia ślubna w studiu i plenerze. Wykonujemy zdjęcia o niepowtarzalnym, unikalnym i wyjątkowym charakterze. Oferujemy również fotoreportaże. Fotoreportaż pozwala udokumentować wszystkie imponderabilia tego dnia. Każda sesja fotograficzna ma swój klimat. Wszystkie sesje poprzedzone są spotkaniem z klientem. Końcowy efekt każdej sesji fotograficznej to zawsze wynik wizji klienta połączonej z praktyką i umiejętnościami fotografa.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Astronomia

Astronomia - nowa strona:

Adres: