BalticDive

Firma BalticDive zajmuje sie nauką płetwonurkowania według standardów IANTD - najbardziej szanowanej organizacji technicznej szkolących zarówno płetwonurków rekreacyjnych i www.balticdive/iantd.htmltechnicznych. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. lt;br /gt;Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości co poprawia ich bezpieczeństwo pod wodą.lt;br /gt;Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolonySzkolimy również młodzież już od dwunastego roku zycia. Proponujemy kursy rekreacyjne, specjalistyczne i techniczne. Organizujemy wyprawy na wraki Bałtyku i Zatoki Gdańskiej.

Szczegóły strony www.balticdive.pl:

Podlinkuj stronę www.balticdive.pl:

BalticDive

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Business coaching »

  Chcesz się dowiedzieć czegoś o szkoleniach biznesowych? Zapraszamy w związku z tym na naszą witrynę www. Świadczymy Państwu szkolenia biznesowe gatunku business coaching, jakie wyśmienicie oddziaływują na rozkwit osobisty. Na witrynie poza szczegółowymi danymi w sprawie kursów z coachingu natraficie Państwo kalendarz organizowanych kursów z możnością zapisu na wybrane szkolenie z coachingu. Szkolenia biznesowe są najodpowiedniejszą formą na rozkwit osobisty.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs BHP »

  Do obowiązku pracodawcy należy przeszkolenie swoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, potocznie nazywanego "Szkoleniem BHP". Pracodawca nie ma prawa dopuszczenia pracownika do pracy bez prawidłowego przeszkolenia. Zakres szkolenia BHP zawiera pojęcia z ergonomii, medycyny pracy, ekonomiki pracy, psychologii pracy i technicznego bezpieczeństwa. Przestrzegania zasad BHP w polskich zakładach pracy pilnuje Państwowa Inspekcja Pracy. Celem szkolenia jest zaznajomienie się z czynnikami środowiska pracy niebezpiecznych dla życia i zdrowia pracowników. Pracownik ma obowiązek złożyć podpis, iż zapoznał się z tymi zasadami. Warto, aby każdy znał zasady BHP. Wówczas w sytuacji awaryjnej nie będzie problemu z pomocą drugiej osobie, która uległa wypadkowi w pracy i nie tylko. Zasady przeprowadzania szkoleń określa rozporządzenie Ministra Pracy i Gospodarki z 27 lipca 2004 roku.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje w Łodzi »

  Studenci Uniwersytetu Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Łódzkiej oferują pomoc uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum w nauce języka polskiego, języka niemieckiego, matematyki, fizyki i informatyki a także biologii i chemii oraz historii i prawa

  Dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe proponujemy naukę obsługi komputera, podstawowych programów biurowych.


  Potrzebujesz pomocy w nauce? Twoje dziecko ma problemy w szkole? Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedwczesny wytrysk - porady »

  Szukasz rozwiązania problemu na przedwczesny wytrysk? Chcesz przedłużyć stosunek? Aby już wkrótce zapomnieć o tym problemie odbierz darmowe porady! W serwisach KEPO.PL™ oprócz darmowych porad na rozwiązanie problemu z przedwczesnym wytryskiem znajdziesz także gry przeglądarkowe za darmo, kurs - Wychowawca Kolonijny oraz szkolenie psów i wiele więcej!

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa - kursy »

  Firma Q-Mobil zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców w zakresie kat. B prawa jazdy w formie kursów nauki jazdy, oraz dla osób którym potrzebna jest większa ilość godzin - jazdy doszkalające. Wykłady odbywają się w sali wykładowej znajdującej się przy metro Politechnika w Warszawie, natomiast jazdy w różnych dzielnicach Warszawy w zależności od potrzeb kursanta. Jazdy doszkalające Warszawa, prowadzone są samochodami takimi, na jakich zdaje się egzaminy państwowe w Warszawie i okolicach.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiednie szkolenia sep »

  ALFA to Centrum Szkoleniowe, które proponuje rozmaite kursy w siedzibie kontrahenta. W asortymencie zakładu znajdują się szkolenia elektryczne, BHP, przeciwpożarowe, kurs na wózki widłowe. Zajęcia są organizowane przez fachowców i popierane ekspozycjami video. Zakład oferuje kursy nie tylko dla pracowników ale też dla chlebodawców. Ponadto ośrodek prowadzi całościową obsługę BHP. Wieloletnie doświadczenie personelu i dostępne produkty zapewniają wysoki poziom usług i satysfakcję kontrahentów.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Math is easy - matura z matematyki »

  Math Is Easy jest to serwis w całości poświęcony matematyce. Głównym celem serwisu jest przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W serwisie starannie została opracowana teoria, a także zostały zamieszczone przykłady, pokazujące praktyczne zastosowanie wzorów i twierdzeń matematycznych. Największy nacisk w naszym serwisie został nałożony na zagadnienia, których zrozumienie jest niezbędne do zrozumienia działów matematyki bazujących na informacjach nabytych podczas wcześniejszych części kursu. Mamy nadzieję, że nasz serwis poprawi statystyki odnośnie zdanych egzaminów z matematyki. Serwis obejmuje materiał w całości realizowany w szkołach średnich i został poszerzony o zagadnienia z zakresu matematyki rozszerzonej, które zazwyczaj są realizowane jedynie w klasach o profilu matematyczno-informatycznym.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Szkoleń Biznesowych »

  Każdy biznes potrzebuje odpowiedniego wsparcia merytorycznego. Nieustanne budowanie kwalifikacji to klucz do sukcesu, nie tylko osoby, lecz też pełnego teamu. Pierwszorzędnie zdaje sobie z tego sprawę Instytut Szkoleń Biznesowych. Wśród obfitej oferty szkoleń proponuje on w szczególności te z obrębu: ulepszania umiejętności sprzedażowych plus obsługi klienta, umacniania kompetencji menadżerskich, budowania wydajnego trade marketingu, prowadzenia efektywnych działań PR, a także poprawiania zdolności interpersonalnych. Z jakiego powodu warto partycypować w tych szkoleniach? Instytut Szkoleń Biznesowych to grono ekspertów, specjalizujących się we wprowadzaniu indywidualnych rozwiązań, których cechuje nadzwyczaj duża skuteczność.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • STUDIUM | Kurs Rysunku | Katowice »

  Pracownia architektoniczno - plastyczna STUDIUM arch. Wojciech Słodowy serdecznie zaprasza na kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury wszystkich polskich uczelni wyższych m.in w Gliwicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie czy Raciborzu. Nauka rysowania zarówno dla hobbystów jak i przyszłych studentów architektury, architektury wnętrz czy krajobrazu, niezależnie od wstępnych umiejętności rysowania. Nauka obejmuje wszystkie najważniejsze umiejętności potrzebne by zdać egzaminy wstępne: podstawy rysunku odręcznego, podstawy historii architektury, podstawy projektowania na potrzeby egzaminu wstępnego oraz zdobycie umiejętności wykonywania makiet na potrzeby egzaminu wstępnego na wydziale architektury. Kurs rysunku odbywa się w Katowicach.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie cv, pisanie cv i listów motywacyjnych, »

  Zapewniamy swoim Klientom produkty i realizacje najwyższej jakości. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm, jeżeli więc nie wiesz jak napisać profesjonalne CV i list motywacyjny, zrobimy to za Ciebie. Znamy zasadę prawidłowego pisania CV, wiemy na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę pracodawcy. Sprawimy że Twoje dokumenty aplikacyjne nie pozostaną bez odpowiedzi. Daj sobie szansę na zauważenie wśród setek nadesłanych aplikacji. Stworzymy Ci CV i list motywacyjny szyty na miarę, ubierzemy odpowiednio w słowa doświadczenie które posiadasz. Piszemy CV w języku angielskim, CV w języku niemieckim. Nie ważne czy aplikujesz do małej firmy czy też do dużej korporacji. Z nami osiągniesz sukces. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »