Expose - Najlepsze miejsce do nauki nowych technologii

Expose Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma szkoleniowa z zakresu IT. Oferujemy szereg szkoleń z wielu, różnorodnych programów - zaczynając od pakietu Microsoft Office, przez szkolenia autoryzowane Microsoft, a także kursy graficzne Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro, kursy warsztatowe oraz modułowe Grafiki 3d, czy też różnego rodzaju szkolenia Programowania i Tworzenia stron internetowych. Prowadzimy szkolenia dla firm, ale również dla użytkowników prywatnych, grupowe, a także indywidualne na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a na pewno wybierzesz coś dla siebie. Wtedy pozostaje się już tylko z nami skontaktować, zarezerwować termin szkolenia i poszerzać swoją wiedzę na dany temat. Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z opiniami o nas, jak również z referencjami zamieszczonymi na stronie, a także do skorzystania z Gwarancji Jakości, jeśli tylko szkolenie nie spełni waszych oczekiwań. Skontaktuj się z nami, a na pewno nie pożałujesz.

Szczegóły strony expose.pl:

Podlinkuj stronę expose.pl:

Expose - Najlepsze miejsce do nauki nowych technologii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia BHP »

  Nasza firma przede wszystkim specjalizuje się we wdrażaniu, doskonaleniu oraz audytowania systemów zarządzania zgodnych z różnorodnymi normami. Przede wszystkim skupiamy się na systemach zarządzania: jakością, w motoryzacji, w laboratoriach, BHP, bezpieczeństwem informacji, bezpieczeństwem żywności. Prowadzimy także inne usługi z zakresu przygotowywania dokumentów i analizy przystosowania firmy do wymagań prawnych dotyczących ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień ppoż.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Serwis zawierający ogłoszenia osób udzielających korepetycji. Osoby udzielające korepetycje mogą zamieszczać w nim bezpłatne informacje o prowadzonych korepetycjach. Każdy z korepetytorów ma możliwość opublikować również informacje o sobie, w których prezentuje przyszłym korepetytantom zdobyte wykształcenie, doświadczenie udzielaniu prywatnych lekcji, certyfikaty czy uzyskane tytuły naukowe. Korepetytanci jeśli chcą mają możliwość komentować i oceniać zajęcia, w których brali udział. W serwisie Korkowcy.pl nie są publikowane anonse związane z usługowym tworzeniem różnego rodzaju prac zaliczeniowych i prezentacji maturalnych.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń gdańsk »

  Język chińskiwydaje się nam, mieszkańcom europy trudnym i powikłanym językiem. Tymczasem okazuje się, że gramatyka jest banalnie prosta, ponieważ chiński jest językiem poukładanym. Zapraszamy: biuro tłumaczeń gdańsk Wystarczy zgłebić tajniki, które obowiązują, a okazuje się, że gramatyka azjatycka jest jednym z najprostszych obszarów nauczenia w języku koreańskim. Trudności może przysporzyć tak zwana tonalność języka,to znaczy, iż każda sylaba ma przypiasane brzmienie odpowiednia modulacja głosu. Jeżeli zaś chodzi o koreańskie robaki, które są czasami zwane „chińskimi krzaczkami” są również proste do nauczenia. Patrząc na takie znaczki poraz pierwszy wydaje się niemożliwym opanowanie tylu znaków, doświadczenie naszych trenerów ukazuje, że z czasem jednostki ludzie czerpią dużo radości i satysfakcji z nauki pisania po chińskukreślenia znaków. Małe dzieci natomiast potrafią godzinami uczyć się kaligrafii, szkicować japońskie literki; co je uspokaja.

  Chiński Gdańsk to to czego naprawdę potrzebujesz!

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Poznań »

  Czyszczenie dywanów, posadzek i pozostałych powierzchni można zamówić w poznańskim zakładzie Seti. To najszlachetniejsza marka wśród usług porządkowych w Poznaniu. Seti zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne. Długa praktyka i szeroki zakres kompetencji potwierdzają wysoki standard usług Seti. Sprzątanie biur to główny obszar przedsięwzięć zakładu, ale są jeszcze i inne, to jest organizowanie dokumentacji kadrowej i organizacja szkoleń BHP w Poznaniu. Firmy sprzątające w Poznaniu są różnego rodzaju, nie każda jednak wyróżnia się certyfikatem ISO. Do czyszczenia stosuje się odpowiedni sprzęt i dostosowaną chemię. Dodatkiem do szkoleń BHP są szkolenia o charakterze przeciwpożarowym. Seti udziela w tym obszarze konsultacji, przygotowuje instrukcje i organizuje treningi ewakuacyjne.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Poznań »

  Delfin Prawo Jazdy Poznań to centrum szkoleniowe gwarantujące wartą zainteresowania ofertę. Można odbyć kurs zasadniczy lub w postaci rozbudowanej. Ponieważ kolejnym etapem będzie przystąpienie do egzaminu państwowego, zapewniane jest tu wsparcie odnośnie składania dokumentów. Omówione na stronie promocje informują nas o dodatkowych profitach. Podczas zajęć teoretycznych używane są pomoce multimedialne i nie tylko. Delfin Nauka Jazdy Poznań udostępnia znakomity plac manewrowy i faktycznie doświadczonych instruktorów. Reno Clio to samochód zarezerwowany do zajęć praktycznych. Po kursie można zdecydować się na pojedyncze jazdy doszkalające lub pakiet tego typu. W konkretnych przypadkach przewidziano możliwość negocjacji. Na witrynie pokazano jakie zmiany prawne zaczynają funkcjonować od stycznia. Warto tutaj zajrzeć, żeby zdobyć interesujące informacje. We dwoje - to nazwa jednej z funkcjonujących promocji. Delfin jazdy doszkalające Poznań to ośrodek ukierunkowany na wymagania odbiorców. Więcej na naszej stronie www.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Kielce »

  Witam, chciałbym zacytować opinie o szkole jazdy Słoneczna mieszczącej się w Kielcach przy ul. Żytniej. Evita: Nie jestem osobą stworzoną do jazdy, więc na prawko poszłam trochę z przymusu. Z instruktorem Krzyśkiem jeździłam w innej szkole i dzięki niemu i jego cierpliwości do mnie zdałam egzamin:) A skoro mnie nauczył jeździć to nauczy każdego! Zdany egzamin gwarantowany:) Polecam!!! A teraz ten instruktor pracuje w szkole jazdy Słoneczna.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Escola e-learning »

  Oferujemy bogaty zakres szkoleń e-learningowych, autorskie platformy video oraz produkcje materiałów szkoleniowych. Dostarczamy narzędzia użyteczne i dostosowane do potrzeb. Dzięki odpowiednim narzędziom IT do nauczania zdalnego i komunikacji zwiększamy efektywność w tworzeniu intuicyjnych rozwiązań e-learningowych.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe dla firm Warszawa »

  Centrum Oświatowe Akademos oferuje bardzo bogatą gamę usług edukacyjnych. Warszawa jest naszą siedzibą. Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów z różnych języków obcych. Oferujemy szkolenia językowe dla firm. Prowadzimy kursy na wszystkich stopniach zaawansowania. Korzystamy z nowoczesnych metod, gwarantujących dużą skuteczność nauczania. Nad wysoką jakością usług czuwa starannie wyselekcjonowana kadra kompetentnych lingwistów. Organizujemy także kursy wyjazdowe. Istotnym aspektem naszej aktywności jest realizowanie usług tłumaczeniowych.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Firma BKSDiDK "Bez wypadku" funkcjonuje na rynku od 1993r. Już od początku swojej działalności byliśmy pionierem i liderem branży BHP oferując szkolenia BHP oraz kursy na wózki widłowe w Poznaniu. Nasz profesjonalizm i doświadczenie rośnie wspólnie z wymaganiami naszych współpracowników. To powoduje ze zdobywamy certyfikaty i atesty koncesjonowanych w całej Europie placówek dydaktyczno-badawczych. Obecnie aranżujemy szkolenia BHP, kursy spawania oraz kursy na wózki widłowe, a także kontrole kwalifikacji spawaczy na najwyższym poziomie, nie ustępując nawet cudzoziemskim firmom z naszej branży. BHP jest żądane w każdej dziedzinie życia tak samo jak w każdej firmie. Dzięki nam wasz zatrudniony będzie dbał o bezpieczeństwo swoję oraz bezpieczeństwa kolegów. Szkolimy wedle najnowszych nurtów oraz ustanawiamy własne dostosowując je aż do oczekiwań Klientów. Proponujemy dodatkowo doradztwo i pomocną dłoń z charakteru BHP, ISO oraz spawalnictwa. Doskonalenie zawodowe to nie jedynie szkolenia i kursy, ale także dokumentacja, instrukcje oraz audyty, które mają zamiar przetestowanie czy polityka bezpieczeństwa jednostki podąża w dobrą strone.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Łódź »

  Usługi BHP Łódź to niewątpliwe godna polecenia propozycja, która kompleksowo wyklucza kwestię dbałości o sprawy BHP w Państwa przedsiębiorstwie. Powinno się mieć świadomość, że każda firma produkująca rękawice robocze w Łodzi musi zamieścić informacje odnośnie czynników chemicznych wykorzystywanych w badaniach i poziom efektywności. Kursy BHP Łódź to działalność, w ramach której, firmy z branży BHP przeprowadzają wstępne szkolenia BHP Łódź dla nowych pracowników,jak również szkolenia okresowe dla pracowników posiadających już pewien staż pracy.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »