Instytut Szkoleń Biznesowych

Każdy biznes potrzebuje odpowiedniego wsparcia merytorycznego. Nieustanne budowanie kwalifikacji to klucz do sukcesu, nie tylko osoby, lecz też pełnego teamu. Pierwszorzędnie zdaje sobie z tego sprawę Instytut Szkoleń Biznesowych. Wśród obfitej oferty szkoleń proponuje on w szczególności te z obrębu: ulepszania umiejętności sprzedażowych plus obsługi klienta, umacniania kompetencji menadżerskich, budowania wydajnego trade marketingu, prowadzenia efektywnych działań PR, a także poprawiania zdolności interpersonalnych. Z jakiego powodu warto partycypować w tych szkoleniach? Instytut Szkoleń Biznesowych to grono ekspertów, specjalizujących się we wprowadzaniu indywidualnych rozwiązań, których cechuje nadzwyczaj duża skuteczność.

Szczegóły strony www.isb.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.isb.edu.pl:

Instytut Szkoleń Biznesowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs rysunku »

  Podczas rocznych kursów nasi studenci poznają techniki rysunkowe, malarskie potrzebne do wykonania rysunków na papierze. Dla szczególnie uzdolnionych oraz zainteresowanych studiami na Akademii Sztuk Pięknych i innych uczelniach artystycznych prowadzimy zajęcia z malarstwa sztalugowego, akrylami, akwarelą i rysunki węglem na większych formatach. Pozwala to przygotować teczkę prac i przygotowuje do egzaminu.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kwiatki z bibuły »

  Jak zrobić kwiaty z bibuły? Sprawdź kurs krok po kroku, dzięki któremu nauczysz się wykonywać kwiaty z bibuły. Zobacz wzory kwiatów z bibuły i stwórz własne kompozycje! Sprawdź jak zrobić róże i inne kwiaty z bibuły. Bukiety kwiatów z bibuły mogą stać się elementem dekoracji na różnych wydarzeniach. Zobacz, jak wykonać bukiet kwiatów z bibuły. Sprawdź bibułkarstwo krok po kroku! W serwisach KEPO.PL™ znajdziesz także jak zrobić wianki oraz odlewy gipsowe krok po kroku i wiele więcej! Film sekret też jest w KEPO.PL™, sprawdź teraz!

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje w Łodzi »

  Studenci Uniwersytetu Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Łódzkiej oferują pomoc uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum w nauce języka polskiego, języka niemieckiego, matematyki, fizyki i informatyki a także biologii i chemii oraz historii i prawa

  Dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe proponujemy naukę obsługi komputera, podstawowych programów biurowych.


  Potrzebujesz pomocy w nauce? Twoje dziecko ma problemy w szkole? Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawody przyszłości »

  Matury coraz bliżej. Bez względu na to w której jesteś klasie powinieneś zastanowić się nad przyszłością. Jakie wybrać studia – na co zwrócić uwagę? Analizując wybór uczelni warto wziąć pod uwagę zawody przyszłości, które zapewnią Wam satysfakcjonujące stanowisko pracy, a także godne wynagrodzenie. Odpowiedni wybór przedmiotów maturalnych już w klasach gimnazjalnych ułatwi nam przemyślane planowanie edukacji nastawione na odniesienie sukcesu. Mnie osobiście nic nie zadowala bardziej aniżeli robienie tego czego się lubi- a jak jest w Twoim przypadku?

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza szkoła tańca w Poznaniu »

  Ustanawiamy formację Latino dla dziewczynek w 2 grupach wiekowych: 7-11 oraz 12-16 lat. Wszystko co wykonujemy, wykonujemy z pasją. Miło zapraszamy do zapoznania się z lokalną propozycją kursów tańca i nauki tańca w Poznaniu. Po owej szkole będziesz w stanie pokazywać własne zdolności taneczne na parkiecie i przede wszystkim będziesz się odpowiednio bawić. Szkoła tańca Step Up miło zaprasza na dopiero co ruszające kursy dla dzieci oraz młodzieży.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Żory »

  Ośrodka Szkolenia Kierowców "ROYS" w Żorach to szybki i profesjonalne przygotowanie do bezpiecznego poruszania się po drodze. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć dobrze i bezpiecznie, ośrodek, w którym się szkoliłeś nie spełnił Twoich oczekiwań lub masz problem ze zdaniem egzaminu - ZAPRASZAMY DO NAS! Przyjdź i przekonaj się sam! Nasza szkoła gwarantuje wysoką jakość szkolenia, co zaowocowało dużą zdawalnością kursantów na egzaminie państwowym. Zapraszamy do udziału w szkoleniach na prawo jazdy kat. B.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Przedstawiana szkoła to prestiżowy ośrodek kształcenia kierowców. Nasza szkoła to skuteczna nauka jazdy w mieście Wrocław. Cena kursu zawiera niezbędne materiały oraz pomoce edukacyjne. Wyróżnia nas jednostkowe traktowanie każdego z naszych kursantów. Dokładamy wszelkich starań, żeby stale podnosić jakość naszych usług. Oferujemy teoretyczne oraz praktyczne zajęcia w sympatycznej atmosferze. Wszystkie lekcje prowadzone są przez wykwalifikowaną oraz rzetelną kadrę pracowników. Przygotowujemy uczniów do bezpiecznej jazdy nawet w awaryjnych sytuacjach.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Nowy Sącz »

  Jesteś uczniem zdolnym który pragnie poszerzyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach życia, a może studiujesz i masz problemy z matematyką, chemią cz też fizyką nasi korepetytorzy to osoby kompetentne, które ukończyły kierunkowe studia na uczelniach technicznych. Zapewniamy korepetycje w Nowym Sączu i okolicach, z dojazdem do ucznia. Szczegóły znajdziesz na stronie: korepetycjenowysacz.edu.pl

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pierwsza pomoc poznań »

  Szkoła Ratownictwa działa od blisko 40 lat. Pracujemy na rzecz rozpowszechniania umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej niezbędnych w ratowaniu życia. Organizujemy kursy i szkolimy instytucje państwowe, firmy prywatne i osoby indywidualne, pracujące w służbie zdrowia oraz te nie wykształcone w kierunkach medycznych.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Na co patrzeć kierując na badania kierowców »

  Badania psychologiczne i badania psychotechniczne robi się w celu weryfikacji posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa koło godziny, a badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wystawiane jest na określony okres. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz starannie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko kierowcy posłużą psychotesty kierowców. Podczas badań wykorzystywane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem w którym uzyskuje się potrzebne zaświadczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto w którym można szybko wykonać potrzebne badanie. Najwyższą jakość badań powinna zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim jest miastem gdzie znajdują się dobrze wyposażone pracownie. Nowoczesna aparatura skraca czas wizyty oraz pozwala na szybkie badania psychologiczne. Oświęcim to miasto gdzie znajdują się nowoczesne gabinety. Kierowcy zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim jest miastem gdzie kierowcy zawodowi mają największy dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim to miejsce zamieszkania kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można poprawić badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »