Kursy językowe Podkategoria: Kursy językowe

 • Angielski »

  Chcesz zacząć naukę języka angielskiego? O ile tak, to niezmiernie miło zapraszamy na stronicę szkoły uczącej ten język gdzie edukacja tego języka jest bardzo fajna. Nasi wykładowcy należą do ludzi, które ogromnie wprawnie przystępują do swoich uczniów. Gwarantujemy miłą i przychylną atmosferę podczas nauki angielskiego. Skontaktuj się z nami przez nasz sekretariat i zainicjuj swoja potyczkę z językiem angielskim.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa trójmiasto »

  MATSURI jest to biuro tłumaczeń, której działania są związane z Chinami.Zapraszamy do wykorzystania z naszejoferty: Szkolenia z kultury chińskiej i biznesu

  Pragniemy Państwu zaoferować naukę języka japońskiego. Każdy z naszych lektorów dorastał i spędzał swoje życie w krajach orientu i toteż chcemy Wam zagwarantować majlepszą jakość naszych lekcji, a co najważniejsze najprawdziwszy akcent nauczyciela.

  Ogromną wagę przywiązujemy do gibkości - zawsze staramy się dopasować do oczekiwań nabywcy. O ile na naszej stronie nie ma informacji, na których Ci zależy, zamailuj do nas, a na pewno postaramy się razem znaleść sposób na zaspokojenie Twoich potrzeb.

  Jeśliby szukają Państwo w Gdyni szkoły szkoły języka koreańskiego, gdzie wykładają najlepsi lektorzy, a w salach panuje klimat azji to zapraszamy do naszej szkoły.

  Szkoła językowa Trójmiasto to najlepszy z możliwych wyborów.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego Warszawa »

  Na przedstawianej witrynie znajdziemy informacje na temat profesjonalnych usług edukacyjnych. Nasza szkoła angielskiego oferuje usługi m.in. na terenie miasta Warszawa. Organizujemy kursy językowe dostosowane do oczekiwań i indywidualnych predyspozycji klientów. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. W ofercie mieszczą się także kursy języka niemieckiego, włoskiego itp. Zapewniamy dojazd do klienta. Oferujemy wysoką jakość kształcenia na wszystkich szczeblach zaawansowania. Współpracujemy z doświadczonymi native speakerami.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego e-learning »

  Efektywne kursy języka angielskiego na terenie Wrocławia organizuje ELC – English Language Courses. Kadrę certyfikowanych lektorów charakteryzuje całkowity profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście każdego słuchacza. ELC oferuje przyjazną atmosferę, rozsądny wybór materiałów oraz wypróbowane metody prezentowania wiedzy. Wdrażane są również innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem multimedialnego panelu edukacyjnego. Proces szkolenia może być dostosowany indywidualnie do specyfiki słuchacza lub zespołu – również firmy (np. branżowe słownictwo, specyficzna tematyka). Możliwość odbycia szkolenia online – całą dobę z jakiegokolwiek miejsca na Ziemi.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki Szczecin »

  Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą Państwo na nich dokładnie to, czego Państwu potrzeba i w czasie, jakim Państwo dysponują. Jeżeli nie posiadają Państwo odpowiedniego miejsca do nauki, szkoła oferuje zajęcia w multimedialnej sali w siedzibie firmy na terenie Szczecina.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie czytanie Poznań »

  Prezentowana firma realizuje ogólnie pojęte usługi edukacyjne. Poznań to miasto, gdzie prowadzimy przeróżne kursy i warsztaty. Szybkie czytanie to nasza propozycja adresowana głównie do dzieci. Zatrudniamy rzetelnych pracowników, którzy solidnie wykonują swoje zadania. Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest nauka języków obcych. W naszej ofercie mieszczą się kursy języka angielskiego metodą Callana. Stosujemy niezwykle skuteczne i nowoczesne metody nauczania. W zakresie realizowanych usług znajduje się m.in. doradztwo zawodowe.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Kursy językowe od Alta Linguistic, to przyjemność uczenia się języków obcych, nauczamy metodą Direct, uznawaną za najskuteczniejszą w nauce konwersacji. Oferujemy kursy języków: hiszpański, angielski,francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, oraz trzy różne tryby nauczania. Początkującym gwarantujemy skuteczny oraz bezstresowy sposób opanowania języka, a osobom na zaawansowanych stopniach pomagamy doskonalić i utrwalać posiadaną wiedzę. Zapraszamy do wypełnienia testu kwalifikacyjnego. Jesteśmy przekonani, że pozbawienie bariery mówienia jest kluczem do dalszych postępów w nauce. Nauka języków obcych, jest naszym profilem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polish for foreigners wrocław »

  Nie jest to łatwe dla obcokrajowców, szczególnie
  na początku ich pobytu w Polsce, ze względu na ograniczenia językowe. Z nauczycielem zawsze łatwiej.
  Naszym studentom pomagamy:
  zrobić zakupy (również specjalistyczne),umówić się na wizytę do lekarza lub fryzjera, złożyć reklamację w sklepie, przygotować i przetłumaczyć przemówienia okolicznościowe oraz załatwić wiele innych nietypowych spraw.

  "Marzenia" to skuteczne kursy języka polskiego, pozwalające cudzoziemcom przełamać strach i barierę językową oraz dające radość i satysfakcję z mówienia po polsku
  w autentycznych sytuacjach: w sklepie, kiosku, restauracji, biurze podróży, banku i wielu innych miejscach.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański dla dzieci »

  W teraźniejszym świecie angielski dla najmłodszych lub też niemiecki dla dzieci odgrywa niezmiernie ważną rolę. Najlepsza firma Kraina Baśni proponuje nauczanie obcych języków od wczesnych lat życia dziecka. Oferta spółki znamionuje się wysoką jakością. Firma opiekunom malucha oferuje monitorowanie postępów dziecka. Wart polecenia jest też hiszpański dla dzieci. Nauczyciele pracujący w Krainie Baśni, pragną jak najlepiej wykorzystać potencjał malucha, stworzone stosowne warunki, gwarantują poczucie bezpieczeństwa maluchowi. Na witrynie internetowej są bliższe informacje.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski kraków »

  Szkoła Edukacji języków obych Lincoln oferuje kurs języka angielskiego Kraków. Dzięki nam nauka języków nie stanowi najmniejszego problemu. W mojej katalogu usług/produktów znajduje się Włoski, Brytyjski, Hiszpański, a ponadto Francuski. W naszej szkole uczą wykwalifikowani nauczyciele, a dodatkowo lektorzy wybranego języka. Zajęcie odbywają w przestronnych salach wykładowych w ciągu całego tygodnia. Zapraszamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Connect »

  W ofercie naszej szkoły znajdują się kursy językowe (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski)w systemie grupowym dla klientów indywidualnych. Zajęcia odbywają się w systemie 2 lub 4 lekcji tygodniowo przez 35 tygodni w okresie od września/października do końca czerwca. Grupy liczą od 4 do 6 osób. Organizujemy kursy dla różnych grup wiekowych i na różnym poziomie zaawansowania.Zajmujemy się organizowaniem kursów od roku 2009. W tym czasie udało nam się skutecznie przekonać do siebie wielu z Państwa. Cieszymy się z tego, że grono naszych zadowolonych klientów z roku na rok stale się poszerza.Oferta kursów, organizowanych w naszej szkole, skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych. Jesteśmy w stanie przygotować, dla danego podmiotu instytucjonalnego, dowolny kurs językowy uwzględniający indywidualne oczekiwania.Prowadzimy także tak zwane Pogotowie Korepetycyjne, w ramach którego organizujemy zajęcia indywidualne cykliczne i doraźne.Przy pomocy sprawdzonych narzędzi diagnozujemy poziom znajomości języka naszych Klientów przed rozpoczęciem zajęć, oraz w ich trakcie, w celu udzielenia informacji zwrotnej naszym Klientom o ich postępach w nauce.Tym, co odróżnia nas od wielu szkół językowych jest to, że staramy się wytyczyć sobie i naszym Klientom konkretne cele. Nie koncentrujemy się na tym, żeby wypełnić zobowiązanie wobec Klienta, polegające na zrealizowaniu określonego pensum godzin, za które klient zapłacił. Planując kurs zakładamy dokąd chcemy dojść, jakie cele wspólnie osiągnąć. Jest to jasno komunikowane członkom grupy i poddane cyklicznej ewaluacji, bo dla nas największą satysfakcją jest zadowolenie naszych Klientów z postępów w nauce języka obcego.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - program do nauki słówek »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś ile czasu marnujemy jadąc autobusem, siedząc na nudnych zajęciach lub stojąc w kolejkach? Albo jak dużo czasu poświęcamy na naukę języków obcych w domu? Mając na uwadze te sytuacje stworzyliśmy darmową aplikację do nauki słówek, dzięki której będziesz mógł wykorzystać każdą wolną chwilę w ciągu dnia na utrwalenie wybranych słówek, nie tracąc czasu w domu.Program do nauki słówek Voowl umożliwia efektywną naukę słownictwa, w formie testów. Z każdej wybranej partii materiału możesz wprowadzić do programu np. słówka angielskie i powtarzać je w różnych konfiguracjach. Program posiada ponadto bazę gotowych już testów zawierających słówka angielskie na poziomach B2 I C1 oraz z Business English. Jest to doskonały materiał jeśli przygotowujesz się do egzaminu, bądź chcesz podnieść swoje umiejętności językowe. Dzięki temu że program do nauki słówek znajduje się w Twoim telefonie, możesz go mieć zawsze przy sobie i wykorzystać go do utrwalenia słownictwa w każdym miejscu, w którym masz na to ochotę. Nie trać czasu w domu na nudne wkuwanie słówek!Aplikacja ta posiada również słownik języka angielskiego, dzięki czemu możesz sprawdzić znaczenie każdego interesującego Cię słówka, czy to na zajęciach językowych lub czytając obcojęzyczną książkę. Każde słówko możesz zapisać w programie i powtarzać je wraz z innymi.Prosty w obsłudze i domyślny program do nauki słówek Voowl jest doskonałym i innowacyjnym narzędziem, który oszczędza Twój czas, a zarazem przynosi szybkie i trwałe efekty. Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna dla każdego z nas, dlatego nie zwlekaj i pobierz najlepszy program do nauki słówek jakim jest Voowl!

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Francuski dla firm »

  Pracodawcy częstokroć inwestują w swoich pracowników opłacając im dodatkowe kursy oraz szkolenia? wszystko po to, aby byli oni w wyższym stopniu efektywni na swoim stanowisku pracy. Mogą to być wszelakie kursy lub studia podyplomowe. Jednym spośród wariantów są np. kursy językowe, chociażby: francuski dla firm. Warszawa to stolica, największe miasto w Polsce. Miasto, w którym jest największa liczba międzynarodowych korporacji oraz pracowników z innych państw, dlatego tam warto znać języki. Język angielski to dzisiaj nic imponującego prawie, że każdy mówi po angielsku i bez trudu porozumiewa w tym języku. Co innego mniej popularne języki obce, takie jak norweski, francuski, hiszpański bądź duński. Dlatego pracodawcy namawiają podwładnych na uczęszczanie na kurs językowe, czego przykładem jest francuski dla firm. Jeżeli chcesz wysłać swoich podwładnych na lekcje z francuskiego zapraszamy na naszą stronę internetową:www.francuskina5.pl. Niezwykle wysoki poziom nauczania, atrakcyjne ceny oraz możliwość dojazdu do klienta.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców czeski to języki nauczane w Simply Speaking – jest to szkoła językowa, której stronę WWW Państwu opisujemy . Proponowane zajęcia kursowe stanowią spełnienie różnorodnych zainteresowań słuchaczy, mają miejsce w siedzibie szkoły, która została ciekawie wystylizowana, jak również zawsze mają serdeczny klimat . Zajęcia kursowe przygotowują do egzaminów CAE i maturalnego, oraz do innych sprawdzianów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka przebiega niezawodnie.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka niemieckiego »

  Career Investment działa od 2002 roku. Non stop się rozwijamy rozwijając swoją propozycję. Misją naszej działalności jest pomoc w rozwoju zawodowym naszych klientów. W naszej propozycji odnajdziesz nie tylko zagraniczne programy edukacyjne, lecz również zarobkowe. Dysponujemy znaczną liczbą certyfikatów, które świadczą o wysokiej jakości naszych usług.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje włoski Łódź »

  Włoski jest piękny i łatwy do przyswojenia, dlatego zapraszamy na interesujące zajęcia. Zainwestuj czas wolny na język, którym możesz się porozumiewać już w nadchodzące wakacje. Dowiesz się mnóstwa interesujących rzeczy o Italii podczas zajęć w szkole języka włoskiego Al dente w Łodzi. Lekcje są ogromnie ciekawe i godne rekomendacji.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polski dla obcokrajowców warszawa »

  Profesjonalne, wyspecjalizowane kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy wysoce wyspecjalizowane, profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i referencjami. Kursom towarzyszy autorski program nauczania.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: