Kursy Podkategoria: Kursy

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Nauka Jazdy Kielce »

  Witam, chciałbym zacytować opinie o szkole jazdy Słoneczna mieszczącej się w Kielcach przy ul. Żytniej. Evita: Nie jestem osobą stworzoną do jazdy, więc na prawko poszłam trochę z przymusu. Z instruktorem Krzyśkiem jeździłam w innej szkole i dzięki niemu i jego cierpliwości do mnie zdałam egzamin:) A skoro mnie nauczył jeździć to nauczy każdego! Zdany egzamin gwarantowany:) Polecam!!! A teraz ten instruktor pracuje w szkole jazdy Słoneczna.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Math is easy - matura z matematyki »

  Math Is Easy jest to serwis w całości poświęcony matematyce. Głównym celem serwisu jest przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W serwisie starannie została opracowana teoria, a także zostały zamieszczone przykłady, pokazujące praktyczne zastosowanie wzorów i twierdzeń matematycznych. Największy nacisk w naszym serwisie został nałożony na zagadnienia, których zrozumienie jest niezbędne do zrozumienia działów matematyki bazujących na informacjach nabytych podczas wcześniejszych części kursu. Mamy nadzieję, że nasz serwis poprawi statystyki odnośnie zdanych egzaminów z matematyki. Serwis obejmuje materiał w całości realizowany w szkołach średnich i został poszerzony o zagadnienia z zakresu matematyki rozszerzonej, które zazwyczaj są realizowane jedynie w klasach o profilu matematyczno-informatycznym.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Firma BKSDiDK "Bez wypadku" funkcjonuje na rynku od 1993r. Już od początku swojej działalności byliśmy pionierem i liderem branży BHP oferując szkolenia BHP oraz kursy na wózki widłowe w Poznaniu. Nasz profesjonalizm i doświadczenie rośnie wspólnie z wymaganiami naszych współpracowników. To powoduje ze zdobywamy certyfikaty i atesty koncesjonowanych w całej Europie placówek dydaktyczno-badawczych. Obecnie aranżujemy szkolenia BHP, kursy spawania oraz kursy na wózki widłowe, a także kontrole kwalifikacji spawaczy na najwyższym poziomie, nie ustępując nawet cudzoziemskim firmom z naszej branży. BHP jest żądane w każdej dziedzinie życia tak samo jak w każdej firmie. Dzięki nam wasz zatrudniony będzie dbał o bezpieczeństwo swoję oraz bezpieczeństwa kolegów. Szkolimy wedle najnowszych nurtów oraz ustanawiamy własne dostosowując je aż do oczekiwań Klientów. Proponujemy dodatkowo doradztwo i pomocną dłoń z charakteru BHP, ISO oraz spawalnictwa. Doskonalenie zawodowe to nie jedynie szkolenia i kursy, ale także dokumentacja, instrukcje oraz audyty, które mają zamiar przetestowanie czy polityka bezpieczeństwa jednostki podąża w dobrą strone.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Nowy Sącz »

  Jesteś uczniem zdolnym który pragnie poszerzyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach życia, a może studiujesz i masz problemy z matematyką, chemią cz też fizyką nasi korepetytorzy to osoby kompetentne, które ukończyły kierunkowe studia na uczelniach technicznych. Zapewniamy korepetycje w Nowym Sączu i okolicach, z dojazdem do ucznia. Szczegóły znajdziesz na stronie: korepetycjenowysacz.edu.pl

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kadry menedżerskiej »

  Chcesz by Twoja załoga zaczęła jeszcze pracować? Nie masz pojęcia jak nader delikatnie, ale zarazem bardzo dobitnie zainspirować swoich brygadzistów do bardziej wzmożonego trudu. Jeżeli na jedno z podanych pytań odpowiesz twierdząco, to prawdopodobnie powinieneś odwiedzić naszą stronę www. Wykonujemy szkolenia z zarządzania, za sprawą których w Twojej firmie pocznie panować poprawna atmosfera.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psów, tresura psów kraków »

  Twój pies doprowadza Cię do szału? Ciągnie na smyczy? Nie wraca na zawołanie? Skacze na gości? Gryzie ręce bądź podszczypuje nogi? Niszczy Twój dom podczas Twojej nieobecności? Na spacerze zjada wszystko, co jest w zasięgu pyska? Dołącz do szkoły CANISTIC, a my pomożemy nie tylko rozwiązać Twoje problemy, ale również sprawimy, że Twój pies stanie się Twoim przyjacielem, a łącząca Was więź będzie budzić zachwyt u innych właścicieli psów.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy w Szczecinie to portal dla tych, którzy chcą zdobyć prawo jazdy. Znajdziesz tutaj listę szkół szkolenia kierowców wraz z opiniami, opisami, mapkami dojazdowymi i danymi kontaktowymi. Sprawdzisz gdzie zrobić jaką kategorię prawa jazdy. A gdy już zakończysz kurs nauki jazdy, zostawisz opinię dla tych, którzy dopiero będą szukać dobrego ośrodka w Szczecinie.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca tylko w Akademii Tańca Esens »

  AT Esens to szkoła tańca oferująca usługi na najwyższym poziomie. W ofercie posiadamy: pierwszy taniec weselny, taniec towarzyski, party dance, salsa cubana, salsa liniowa, zumba, POLE DANCE, breakdance, dancehall, be fit, sexy dance, burleska i wiele innych. Oferujemy również lekcje indywidualne dostosowane do indywidualnych potrzeb klinetów. Wynajmujemy również sale na imprezy okazjonalne, wesela, studniówki, urodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykwalifikowana kadra, charyzmatyczni instruktorzy i wesoła atmosfera sprawi, że od razu zrozumiesz dlaczego jesteśmy liderem wśród szkół tańca we Wrocławiu. Przyjdź i przekonaj się sam. Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs osteoterapii »

  Obecna medycyna oferuje znacznie więcej niż tylko gips i lekarstwa. Kluczową rolę odgrywają zabiegi terapeutyczne. Wszyscy zainteresowani zdobyciem profesjonalnej wiedzy z zakresu drenażu limfatycznego (terapia przeciwobrzękowa w obrzęku lipidowym) Centrum Fizjoterapii Animusz przygotowało całą gamę kursów, owocem których jest zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jeżeli więc jesteś technikiem masażu i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, zachęcamy do wizyty w C.F. Animusz na kursy odbywające się w Poznaniu. Więcej informacji o wszystkich prowadzonych szkoleniach znajdziecie na stronie www.fizjoedukacja.pl.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa - kursy »

  Firma Q-Mobil zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców w zakresie kat. B prawa jazdy w formie kursów nauki jazdy, oraz dla osób którym potrzebna jest większa ilość godzin - jazdy doszkalające. Wykłady odbywają się w sali wykładowej znajdującej się przy metro Politechnika w Warszawie, natomiast jazdy w różnych dzielnicach Warszawy w zależności od potrzeb kursanta. Jazdy doszkalające Warszawa, prowadzone są samochodami takimi, na jakich zdaje się egzaminy państwowe w Warszawie i okolicach.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja zawodowa kierowcy »

  Zawodowi kierowcy, którzy chcą spróbować sił w firmie transportowej, muszą ukończyć specjalne kursy i dużo nauczyć się i następnie zdać egzamin.Zaczyna się od zrobienia prawa jazdy na kategorię C lub D. Jeżeli będziemy chcieć zostać kierowcą autobusu, to przed nami jeszcze szkolenie: kursy przewoźników, dopiero po odbyciu takiej kwalifikacji będziemy mieć uprawnienia do przewozu osób.Takie kursy mogą trwać prawie 300 godzin, w czasie których kierowcy poznają wszystkie zagadnienia związane z transportem osobowym. Analogicznie jest w sytuacji kierowców samochodów ciężarowych, którzy chcą zacząć karierę jako kierowca. Żeby można było realizować swoje obowiązki, to wcześniej konieczne do zaliczenia jest szkolenie: szkolenie okresowe kierowców.Podczas kursu, podzielonego na praktykę i teorię, kierowca nauczy się, jak bezpiecznie prowadzić samochód z ładunkami, pozna zasady oszczędnej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył w praktyce. Szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców zakończone jest egzaminem, po jego zdaniu kierowca dopiero ma możliwość jeżdżenia. Wprowadzenie takich przepisów wywołało wiele zamieszania. Duża ilość godzin kursów, a co za tym idzie wysokie koszty powodują, że maleje liczba chętnych na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój HR »

  Szkolenia dla firm oraz prawidłowe zarządzanie zmianą zajmują bardzo dużo czasu w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to plusy dzisiejszych pracowników. Kierownik dba zatem o rozwój HR już podczas rekrutacji wykorzystując assessment centre. TCC powstało mając na celu wspólny rozwój razem z organizacjami korzystającymi z naszych usług. Ofertę przygotowujemy wspólnie z Państwem. Z jakiego powodu oferta naszej firmy jest dla Państwa właściwa?Wspólnie z klientami dążymy do odkrycia gdzie w Waszej organizacji znajdują się dziedziny, których poprawa spowoduje korzystne efekty wykorzystując m.in. coaching. Chcemy aby w ciągu najbliższych lat być jednym z najważniejszych przedsiębiorstw w Polsce które najistotniej wpływają na ewolucje organizacji.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Business coaching »

  Chcesz się dowiedzieć czegoś o szkoleniach biznesowych? Zapraszamy w związku z tym na naszą witrynę www. Świadczymy Państwu szkolenia biznesowe gatunku business coaching, jakie wyśmienicie oddziaływują na rozkwit osobisty. Na witrynie poza szczegółowymi danymi w sprawie kursów z coachingu natraficie Państwo kalendarz organizowanych kursów z możnością zapisu na wybrane szkolenie z coachingu. Szkolenia biznesowe są najodpowiedniejszą formą na rozkwit osobisty.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • BalticDive »

  Firma BalticDive zajmuje sie nauką płetwonurkowania według standardów IANTD - najbardziej szanowanej organizacji technicznej szkolących zarówno płetwonurków rekreacyjnych i www.balticdive/iantd.htmltechnicznych. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. lt;br /gt;Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości co poprawia ich bezpieczeństwo pod wodą.lt;br /gt;Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolonySzkolimy również młodzież już od dwunastego roku zycia. Proponujemy kursy rekreacyjne, specjalistyczne i techniczne. Organizujemy wyprawy na wraki Bałtyku i Zatoki Gdańskiej.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego e-learning »

  Efektywne kursy języka angielskiego na terenie Wrocławia organizuje ELC – English Language Courses. Kadrę certyfikowanych lektorów charakteryzuje całkowity profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście każdego słuchacza. ELC oferuje przyjazną atmosferę, rozsądny wybór materiałów oraz wypróbowane metody prezentowania wiedzy. Wdrażane są również innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem multimedialnego panelu edukacyjnego. Proces szkolenia może być dostosowany indywidualnie do specyfiki słuchacza lub zespołu – również firmy (np. branżowe słownictwo, specyficzna tematyka). Możliwość odbycia szkolenia online – całą dobę z jakiegokolwiek miejsca na Ziemi.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografie oraz felietony »

  Z tej strony dowiesz się wiele o południowych regionach polski. Wiemy, co dzieje się w aglomeracji śląskiej, ale też przy granicy z Czechami czy na szczytach górskich. Kochamy każdy metr naszego województwa. Prezentujemy wam liczne fotografie, które upamiętniają jego piękno. Siłujemy się z problemami społecznymi i dyskutujemy nad rozwiązaniami. Szukamy ludzi z charakterami, którzy lubią pisać o wydarzeniach lokalnych. Hołdujemy tradycji, ale wprowadzamy do niej zdecydowaną nutę nowoczesności dla odbiorców, którzy są raczej młodą grupą docelową.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chemia korepetycje Kraków »

  Uczysz się z chemii przez cały czas, ale i tak nic nie kumasz? A sprawdzian zbliża się nieubłaganie... Możesz odetchnąć z ulgą! Oto przedstawiamy ci świetnego korepetytora z kilkuletnim doświadczeniem. Jest on absolwentem biotechnologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przejrzyście wyjaśni zawiłe kwestie z chemii i biologii ze wszystkich poziomów nauczania. Udziela lekcji również z matematyki uczniom gimnazjum i szkół średnich. Pomoże też zmartwionym maturzystom w powtórzeniu całego materiału. Na stronie internetowej jest adres mailowy. Zapraszamy do zwiedzenia strony internetowej!

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Kooperujemy ze szkołą jazdy "Mateusz", który ma w swojej ofercie kursy prawa jazdy na kategorię A. Lata doświadczenia w nauczeniu zezwalają nam prowadzić lekcje w taki sposób, tak aby nasi kursanci potrafili jak najwięcej wynieść z naszego szkolenia. Nasz fenomenalny instruktor jest młodą osobą, jednakże posiada już doświadczenie, a swoją pracę wykonuje nie jedynie w celach zarobkowych, ale przede wszystkim z zamiłowania do tego zawodu. W rachubę wchodzi dodatkowo odbycie pełnego kursu na prawo jazdy.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ArchiCel - szkoła rysunku architektonicznego »

  Chciałbyś zostać architektem?
  Zapraszamy do naszej szkoły rysunku architektonicznego- archiCel. To tutaj poznasz zasady perspektywy, tajniki kompozycji, szrafu i wielu innych. Można dołączyć do nas w każdej chwili bo my dostosujemy program specjalnie do Was.
  Lekcje prowadzone są maksymalnie w 8 osobowych grupach, przez co maksymalizujemy Wam przyswajaną wiedzę. Uczymy rysunku od podstaw, dlatego nie musisz posiadać zdolności rysunkowych ani żadnego wcześniejszego przygotowania plastycznego. Osoby zdające egzamin w danym roku szkolnym (klasy maturalne) mają do wykorzystania 40 godzin w miesiącu, pozostali 20 godzin.
  Pomimo zajęć w grupach do każdej osoby podchodzimy indywidualnie.
  Egzaminy w różnych miastach różnią się od siebie, my specjalizujemy się w tematykach egzaminów do takich miast jak: Kraków, Wrocław, Gliwice, Łódź, Opole, Kielce, Poznań, Białystok, Lublin,Rzeszów, Gdańsk. Od października 2013 otwieramy filię w Opolu i Bielsku- Białej. Zapisy trwają
  Naszym zadaniem jest wykształcenie w Was myśli przestrzennego patrzenia, poczucia estetyki powiązanego z zasadami konstrukcji perspektywicznej. ZAPRASZAMY

  ul.Joselewicza 8/21
  42-202 Częstochowa
  e- mail: k.j@archi-media.pl
  tel.34 374 33 52
  tel.kom. 728 738 374

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs malarstwa »

  Zapraszamy gorąco wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego studia artystycznego gdzie macie możliwość poszerzyć swoją wiedzę odnośnie rysunku. Dzięki zajęciom plastycznym prowadzonym w naszej firmie, przyswoisz nowe interesujące techniki rysunku a także spotkasz innych pasjonatów sztuki takich jak Ty! Szkoła rysunku kierowana jest głównie dla młodych, którzy pragną się wybrać na studia wyższe ASP. Nasza placówka jest zlokalizowana pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nauki
  rysunku, dzięki czemu będziesz profesjonalnie operować pędzlem oraz ołówkiem. Nauczysz się jak rysować martwą naturę, akty a także operować światłem i cieniem. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: