Nauki humanistyczne Podkategoria: Nauki humanistyczne

 • Wszystko o książkach i literaturze »

  Książkomania jest witryną zawierającą dane o różnych książkach. Strona ta wielkim zbiorem informacji dla moli książkowych, na której mogą oni się dowiedzieć o wiadomościach dotyczących literatury współczesnej. Na tej blogu posegregowano według kategorii o dziełach literackich, ich twórcach oraz epokach literackich oraz artykuły o poradach dla czytających. Ksiązkomania jest dobrym miejscem by zapoznać się z rozmaitymi informacjami dotyczącymi literatury światowej a także polskiej. Każdy z nas ma ukochane książki które często wspomina. Literatura nie tylko urozmaici nasz czas wolny, ale również ma bardzo dobry wpływ na nasze abstrakcyjne myślenie, wyobraźnie oraz inne zdolności. Stąd pojawił się pomysł powstania blogu o książkach, czyli książkomania.yum.pl.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych »

  Jeżeli zdajesz w obecnym roku szkolnym maturę z pewnością chciałbyś uzyskac jak najwyższą liczbę punktów z matury ustnej z języka ojczystego. Zadanie to jest stosunkowo łatwe, choćby dlatego że komisja nie będzie w stanie Was na tym egzaminie niczym zaskoczyć, gdyż to Wy piszecie a następnie streszczacie własnoręcznie przygotowane prezentacje. Jednak pisanie prac maturalnych nie jest wcale tak łatwe jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dlatego też należy wejść na nasza witrynę i zapoznać się z kilkoma przykładowymi omówieniami tematów jakie was czekają na maturze. Pomoże Wam to samemu napisać prezentację, która oczaruje komisję.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Myślisz nad tym jak powinny wyglądać odpowiednio zrobione prezentacje maturalne? Jeżeli tak doskonale trafiłeś! Na naszej witrynie znajdziecie najlepsze wskazówki dotyczące tego jak zrobić pracę na najwyższym poziomie. A więc chcąc zdobyć na maturze wystarczającą liczbę punktów musisz się z nią zapoznać. Do grudnia w wielu szkołach trzeba oddać plan ramowy, tak więc już najwyższy czas pomyśleć o swym egzaminie dojrzałości, po to by później nie żałować straconej szansy na najlepsze studia. Z nami matura ustna będzie naprawdę prosta.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energy Flower - Centrum Wiedzy »

  Energy Flower - Centrum Wiedzy stanowić będzie praktyczny przykład możliwości realizacji tego typu inwestycji w Polsce i w Europie oraz będzie miejscem aktywnie promującym wznoszenie budynków zero-energetycznych, wysoce energooszczędnych oraz zasad zrównoważonego rozwoju. Na miejsce, w którym powstanie Energy Flower - Centrum Wiedzy wybrano rozległy, zielony teren o powierzchni umożliwiającej m.in. organizację festynów tematycznych, wystaw plenerowych – zlokalizowany na obrzeżach Warszawy.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne - Uczniowisko.pl »

  Mamy już listopad. Uczniowie kończący w tym roku liceum z pewnością już zdali sobie sprawę z tego co spotka ich w maju. Zbliża się czas w którym maturzyści muszą definitywnie zdecydować jaki wybiorą temat swej pracy maturalnej. Opcji jest sporo, pamiętajcie jednakże, że istotne jest aby temat był zgodny z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej witrynie odnajdziecie mnóstwo opracowań, które Wam mogą pomóc. Jest również możliwość zakupu autorskiego wzoru pracy. A więc czym prędzej zapoznaj się z naszym serwisem. Ze stroną uczniowisko.pl prezentacje maturalne staną się naprawdę łatwe.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stosunki międzynarodowe »

  Portal zajmuje się takimi dziedzinami, jak stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo, historia, filozofia i kilkoma innymi. Znajduje się tu bardzo dużo wartościowych artykułów naukowych, słownik, w którym zamieszczono pojęcia z zakresu prawa międzynarodowego, ekonomii, Unii Europejskiej, a także wykaz państw oraz testy, które powstały z myślą o studentach stosunków międzynarodowych. Od czasu do czasu zamieszczane są też aktualności. Każdy ma również możliwość brania udziału w dyskusjach na forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • HistoryczniePL - współczesny świat i historia | »

  Dzieje świata i Polski. Współczesne fakty i wydarzenia. Opisujemy wybrane dzisiejsze epizody, które łatwo powiązać z historią. Relatywne i obiektywne spojrzenie na dzieje poprzez publicystykę, reportaże, felietony oraz komentarze. Mnóstwo materiałów edukacyjnych z historii. Zapraszamy

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Od paru lat maturzyści muszą przymusowo pisać prezentacje maturalne. Napisanie owej pracy nie jest łatwe. Samo wymyślenie bibliografii i planu ramowego wymaga wielu godzin roboty. Na naszej stronie odnajdziecie wiele pomocy naukowych, które uproszczą Wam sklecenie wszystkiego jak należy. Jeżeli więc macie spore ambicje i chcielibyście zaliczyć egzamin ustny na maksymalną ilość punktów nie trać więcej czasu i zacznij regularnie czytać naszego bloga. Możemy zagwarantować, że pomoże Wam to odpowiednio zdać egzamin.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dla Świata - Fundacja »

  Promujemy nowoczesne technologie i rozwiązania proekologiczne, w tym szczególnie w zakresie ograniczenia emisji zanieczyszczeń.Podejmujemy działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego i dziedzictwa przyrodniczegoPropagujemy stosowanie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii.Popularyzujemy osiągnięcia innych państw zaawansowanych w rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauki humanistyczne

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'a', 'ściana akumulacyjna', 'prezentacje maturalne', 'prezentacja maturalna', 'p' at line 1