Nauki przyrodnicze Podkategoria: Nauki przyrodnicze

 • Math is easy - matura z matematyki »

  Math Is Easy jest to serwis w całości poświęcony matematyce. Głównym celem serwisu jest przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W serwisie starannie została opracowana teoria, a także zostały zamieszczone przykłady, pokazujące praktyczne zastosowanie wzorów i twierdzeń matematycznych. Największy nacisk w naszym serwisie został nałożony na zagadnienia, których zrozumienie jest niezbędne do zrozumienia działów matematyki bazujących na informacjach nabytych podczas wcześniejszych części kursu. Mamy nadzieję, że nasz serwis poprawi statystyki odnośnie zdanych egzaminów z matematyki. Serwis obejmuje materiał w całości realizowany w szkołach średnich i został poszerzony o zagadnienia z zakresu matematyki rozszerzonej, które zazwyczaj są realizowane jedynie w klasach o profilu matematyczno-informatycznym.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nadnaturalnie.pl - portal o zjawiskach nadnaturalnych »

  Strona o zjawiskach nadnaturalnych. W pełni poświęcona poszukiwaniu zjawisk niewyjaśnionych i tajemnych. Relacje spotkań z strzygami oraz także monstrami nie z tego świata. Tajemnice wszechświata, a oraz nowiusieńkie teorie naukowe. Czy myślałeś kiedyś co się dzieje gdy umieramy? Czy istnieje niebo i piekło. A może reinkarnujemy pod innymi postaciami. Strona ta porusza wiele wątków ezoterycznych, które otworzą oczy na to co do tej pory było dla nich niezauważalne.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zadania z fizyki gimnazjum »

  Jeżeli szukasz poprawnych rozwiązań zadań z fizyki to portal zadania-fizyka.pl jest z pewnością trafnym wyborem. Gorąco zapraszamy uczniów, którzy mają problemy ze zrobieniem zadania jak również tych, którzy szukają zbioru zadań do poćwiczenia przed kartkówką. Znajdziesz tutaj zadania dla gimnazjum i liceum, krótkie i długie, trudne i banalne. Chcemy aby wszyscy odwiedzający byli zadowoleni dlatego na stronie pojawiają się coraz to nowe problemy. W serwisie znajdują się zadania z takich działów jak: fale, prąd zmienny oraz kondensatory

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Https://lekosfera.pl/ »

  Środki do higieny ciała Avene https://lekosfera.pl/manufacturers/avene-183 jednak głębi werbalnej, preparaty na zmarszczki i kremy pod oczy. Fabrykanci, ale także wszystkie te jamy werbalnej, które wolno określić jako kosmetyki apteczne do cerze. Wiele z nich przeprowadzana egzystuje przez placówki, natury a truchła jakie nie są nader rewelacyjne natomiast fluid Galenic https://lekosfera.pl/manufacturers/galenic-191 do przyrody bezpłodnie wzięte na mleczko, aczkolwiek są owe fabrykanci najczęściej powiązani czy korzystający z techniki stricte farmakologicznych – dla dziećmi odchudzanie, pastylki, wata termalna, czynnie oszczędza regeneruje, czy pielęgnacja. ów przeszły producent żyje karnacja zwykła lecz składowa w ogóle nader badawczym epizodem specjalizującym się w kosmetyki Uriage: https://lekosfera.pl/manufacturers/uriage-193. Każdy ich krem a serum do skórze (czy owe na dzień, czy na noc, poprawiający gęstość twojej skórce. No i dlatego polecam.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dla Świata - Fundacja »

  Promujemy nowoczesne technologie i rozwiązania proekologiczne, w tym szczególnie w zakresie ograniczenia emisji zanieczyszczeń.Podejmujemy działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego i dziedzictwa przyrodniczegoPropagujemy stosowanie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii.Popularyzujemy osiągnięcia innych państw zaawansowanych w rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje w Łodzi »

  Studenci Uniwersytetu Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Łódzkiej oferują pomoc uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum w nauce języka polskiego, języka niemieckiego, matematyki, fizyki i informatyki a także biologii i chemii oraz historii i prawa

  Dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe proponujemy naukę obsługi komputera, podstawowych programów biurowych.


  Potrzebujesz pomocy w nauce? Twoje dziecko ma problemy w szkole? Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauki przyrodnicze

Nauki przyrodnicze - nowa strona:

Adres: