Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • Przedszkole Wrocław Ołtaszyn »

  Przedszkole ToTutaj z Wrocławia jest kompleksowo dopasowane do potrzeb dzieci. Posiadamy sale urządzone z myślą o dzieciach i do nich dostosowane - przestronny i rozległy ogród i ogródek warzywny, w którym Twoje dziecko może uczyć się i poznawać świat roślin. Niedługo zaczną się zapisy do przedszkola Wrocław. Warto pamiętać, że naszym wychowankom oferujemy smaczne, pożywne „domowe” posiłki z możliwością zaadaptowania go do indywidualnych wymogów dziecka (np. dieta bezbiałkowa) - przeszkoloną kadrę, która do zajęć w przedszkolu podchodzi z entuzjazmem. Wspieramy proces rozwoju i edukacji dzieci w oparciu o program wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a na dodatek oferujemy dzieciom naukę języków obcych (angielski i hiszpański).

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci Poznań »

  Oferta Uniwersytetu Maluszka zawiera między innymi przeprowadzanie uroczystości urodzinowych dla dzieci na obszarze Poznania. Placówka ta posiada także odmienne oddziały, w tym szkołę rodzenia mieszczącą się w Poznaniu. Szkoła rodzenia Poznań przygotowuje wykłady w trybie stacjonarnym i weekendowym na terenie Poznania. Wkomponowane są w nie odwiedziny na oddziałach położniczych. Zajęcia obejmują edukację psychologiczną i ćwiczenia. Położne oferują wiele pomocnych porad.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słoneczny Kąt Kraków »

  Jeżeli poszukujesz profesjonalnej opieki dla swojego dziecka podczas Twojej nieobecności z powodu pracy, to bezzwłocznie wybierz prowadzony przez Nas żłobek. Kraków to przepiękne miasto, dające duże pole do popisu, lecz także potrzebuje od mieszkańców całkowitego zaangażowania. Właśnie dlatego Słoneczny Kąt to prywatny żłobek z fachową oraz doświadczoną załogą, bardzo dobrze wyposażonymi salami a także swoim zapleczem gastronomicznym. Wszystkim podopiecznym układamy także zajęcia dodatkowe - jedne posiadają formę dydaktyczną oraz mają na celu poszerzanie zdolności, głównym celem innych jest zabawa.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • W$p1erajmy hosp1cja »

  Możemy kolumna wyiskać swój jeden odsetek podatku dla organizacji pożytku społecznego hosp1cja w$p1erajmy, na kazus chorym dla jakiegoś hospicjum, może dla dziećmi, ale jednak hospicjom dla dorosłych nie sknerzmy. Bura nad nieuleczalnie chorymi owe cel zachowania hospicjów, natomiast przedmiotem jaki zafundował sobie quiz SEO: mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu, przede wszystkim trwa kolejka takim położeniom. Roli uczestniczące w konkursie, używając swoich umiejętności muszą przedstawić swoja wiotko w tym obiektu wykształcona stronice internetową na jak najistotniejsze mistrzostwa polski położenie na frazę w$p1erajmy hosp1cja w podtrzymywanie wyszukiwarce Google. Rekompensata dostoi tytuł dyrektora kancie ale kosztowne gratyfikacji praktyczne. Wkład w wypitki przyczynia się asercyj do popularyzacji tematyki a finalnie ma służyć kolumnie posagom racji nad pacjentami, których sposób choroby nie uskuteczni przedtem otuchy na wyzdrowienie. Wyodrębnienie człowiecze najważniejszych sprawy będzie niezdawkowo skomplikowane, piłko do konkursu, oprócz mowy.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Kraków »

  Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania idealnego przedszkola dla dziecka i chciałbyś być pewien, że będzie ono zupełnie bezpieczne i będzie miało najlepszą opiekę to świetnie trafiłeś. Nasze przedszkole działa na krakowskim rynku nieustannie już od 20 lat. Jesteśmy przedszkolem nastawionym w takim samym stopniu na bezpieczeństwo Twoich dzieciaków, jak również na miłą zabawę oraz naukę języka obcego. W naszym przedszkolu maluchy mają kontakt z językiem, poprzez native speakerów. Nasz doświadczony personel gwarantuje przyjemny czas połączony ze zdobywaniem wiedzy dla dzieci oraz spokój dla mam. Gorąco zapraszamy do dołączenia do nas, adres przedszkola to Kraków, ul. G. Zapolskiej 10c.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole praga południe »

  Cztery Strony Świata to przedszkole językowe zlokalizowane w Warszawie. Jeden z oddziałów placówki znajduje się w dzielnicy Praga Południe. Oferta Czterech Stron Świata skierowana jest do rodziców dzieci mających od 1 do 4 lat.
  Kadrę tworzą wykwalifikowani wychowawcy z bogatym doświadczeniem. Placówka dysponuje wygodnymi salami dydaktycznymi oraz atrakcyjnym wyposażeniem. W planie dnia szkrabów widnieją rytmika, technika oraz inne zajęcia edukacyjne.
  Przedszkole zapewnia obsługę w ramach niepaństwowej placówki. Cztery Strony Świata zapraszają na dni adaptacyjne.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
  Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
  Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej, willowej okolicy, bardzo blisko Lasu Kabackiego, którego jesteśmy częstymi bywalcami. Posiadamy własny, pełen zieleni ogród oraz dobrze wyposażony i bezpieczny plac zabaw. Dbając o bezpieczeństwo naszych podopiecznych dostęp do budynku i na teren przedszkola ograniczają elektroniczne systemy zabezpieczające.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola niepubliczne Kraków »

  Potrzebne Twojemu dziecku prywatne przedszkole w Krakowie? Takie, które będzie w stanie pomóc w przygotowaniu twoje dziecko na zbliżające się lata? Nie szukaj dalej. Przyjazne charakteryzujące się odpowiedzialną i wykształconą kadrą opiekunów i nauczycieli oraz racjonalnym i nowoczesnym programem zajęć, umiejscowione na Bieżanowie Przedszkole Ekologiczne EKOSKRZAT pozwoli twojemu dziecku z radością i pewnie wkroczyć w przyszłość. Nie zwlekaj bo przecież to właśnie wczesne okresy kluczowe w rozwoju dziecka!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole »

  Placówka edukacyjna Stokrotka chce ciepło zachęcić każdego z rodziców do odwiedzenia swojej strony internetowej. Nasze przedszkole proponuje fachową opiekę nad dziećmi, oraz mnóstwo uzupełniających zajęć, jak na przykład wyjścia do teatru czy kina, wyjścia w plener, rozmowy z różnymi zaproszonymi gośćmi, a także uroczyste obchodzenie uroczystości. Nasza jednostka ma również rozległą ofertę szkoleń dla rodziców, np. dotyczące badania IQ, praw dziecka oraz gospodarowania czasem dziecka. Gorąco zachęcamy do wejścia na naszą witrynę!

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek poznań »

  Nasz Klub Malucha Żuczki zapewni wszystkim dzieciom profesjonalną opiekę w oparciu o wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenie. Żuczki to prywatne przedszkole i żłobek dostosowane do potrzeb najmłodszych klientów.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Wrocław »

  Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek »

  Jeśli młoda mama w pewnym momencie podejmie decyzję o powrocie do pracy, to należy jak najszybciej zapewnić dla bobasa kogoś do opieki.Wyjść jest w tej sytuacji kilka. Najlepiej, jeżeli z niemowlakiem zostanie w domu babcia, bowiem wtedy mamy pewność, że dobrze będzie o niego dbać i opiekować się. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac malucha do zlobka. Rozwiązanie inne, to wynajęcie pani do opieki w czasie, gdy kobieta pracuje. Taki wybór niesie niestety ze sobą ryzyko tego, iż zatrudniona opiekunka może niedokładnie pilnować dziecka, a w dodatku zatrudnienie osoby do opieki z reguły sporo kosztuje. Kolejnym rozwiązaniem jest zapisanie dziecka do zlobka, do którego przyjmowane są dzieci, które mają raptem kilka miesięcy. W żłobku możemy liczyć na fachową i rzetelną pomoc przy opiece, a koszty miesięczne pobytu niemowlaków nie są zbyt duże. Niestety od niedawna pojawiły się duże problemy z zapisaniem się do żłobków, gdyż zlobki przeżywają prawdziwy najazd dzieci.Dekadę temu regularnie zamykano następne kluby opieki dzieci, gdyż było w nich mało maluchów i ich utrzymywanie nie było opłacalne. Lecz na szczęście poza żłobkami jest kolejna możliwość, czyli klub opieki nad dzieckiem. Taki klub to nie żłobek, jaki znamy i nie może tak się nazywać. Jednak jego otwarcie jest obłożone znacznie mniejszą ilością przepisów, a przy tym bez problemów może wypełniać wszystkie funkcje żłobka, czyli zajmować się niemowlakami od rana do popołudnia.Podchodzimy do dzieci indywidualnie, według jego potrzeb czyli np. dzieci śpią wtedy kiedy maja taka potrzebę a nie w ściśle określonym czasie. Plan dnia każdego dziecka zbliżony jest do tego jaki ma we własnym domu. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Katowice »

  Ele Mele Dudki to prywatne przedszkole, istniejące w Katowicach. Zapewnia swoim podopiecznym idealne warunki do rozwijania umiejętności i nowych zainteresowań. Zajęcia, w których szkraby uczestniczą, działają na ich kreatywność, uczą je właściwych manier i spędzania czasu z rówieśnikami. Placówka stworzyła interesujący program nauczania, z którego mogą korzystać maluchy. Poprzez zabawę przyswajają języki obce, odkrywają abecadło. Na stronie www ośrodka widnieje więcej szczegółów oraz cennik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Rembertów »

  Niepubliczne przedszkole Kolorowe Kredki działa na obszarze Warszawy. Należą tam dzieci przede wszystkim z takich dzielnic jak Rembertów czy Saska Kępa. Placówka posiada komfortowe sale wyposażone w niezbędną pomoc edukacyjną, szklarnię, a także miejsce odpoczynku dla dzieci. Pracownicy przedszkola gwarantują maluchom ciekawe i zróżnicowane zajęcia, opiekę specjalistów, takich jak pediatra, dentysta czy logopeda. Na stronie www zamieszczono wszelkie istotne dla rodziców informacje odnośnie obowiązujące programu, zapisów czy też zespołu nauczycieli.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w Chorzowie Wesoły Poranek »

  Placówka „Wesoły Poranek” mieści się w Chorzowie przy ul.Powstańców 68 w byłej
  szkole podstawowej.


  Po uzyskaniu zgody Prezydenta Miasta przystąpiono do prac remontowych. Adaptację
  budynku na placówkę opieki dziennej dla dzieci do lat 3 przeprowadzono pod nadzorem
  służb; sanepidu, przeciwpożarowych i inspekcji pracy. Dzięki temu gwarantujemy
  bezpieczeństwo i higienę naszym podopiecznym.


  W wyposażeniu placówki znajdują się:
  - sale zabaw i posiłków
  - sypialnie
  - gabinety specjalistyczne
  - pomieszczenie socjalne
  - pomieszczenia gospodarcze
  - kuchnia mleczna oraz zmywalnia naczyń
  - szatnie
  - łazienki
  - wózkownia
  - plac zabaw i rekreacji


  Placówka rozpoczyna działalność od 01.09.2010r.

  Zapisy od 01.05.2010r.

  Informacje dotyczące działalności „Wesoły Poranek” można uzyskać:
  - Luiza Łuszczew; tel.: 606-871-964
  - Urszula Strzelczyk; tel.: 606-189-882

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: