Ściągi Podkategoria: Ściągi

 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku stanowi trudne i skomplikowane zadanie, które wymaga od osoby piszącej zaangażowania w dłuższym okresie czasu. Sam proces pisania pracy zaczyna się dużo wcześniej niż może się wydawać bo już od wyboru odpowiedniego seminarium czy też danego obszaru tematycznego, który chcemy zgłębiać. W wielu przypadkach pisanie pracy w języku angielskim sprawia studentom wiele kłopotów ponieważ sama znajomość języka nie wystarcza. Konieczne jest aby student również posiadał szereg cech takich jak umiejętność przetwarzania dużej partii informacji oraz odpowiednie wybranie i uszeregowanie istotnych danych, umiejętność planowania i przewidywania, determinacja i wiele innych. Jeżeli więc stoisz przez wyzwaniem napisania pracy licencjackiej lub magisterskiej w języku angielskim i jest to dla Ciebie wyzwaniem przekraczającym Twoje możliwości zapraszamy do naszej witryny, gdzie dowiesz się jak odpowiednio planować cały proces pisania, jak dobrać literaturę, przetwarzać dane, oraz jak pisać poszczególne elementy pracy. Zapraszamy do lektury

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stosunki międzynarodowe »

  Portal zajmuje się takimi dziedzinami, jak stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo, historia, filozofia i kilkoma innymi. Znajduje się tu bardzo dużo wartościowych artykułów naukowych, słownik, w którym zamieszczono pojęcia z zakresu prawa międzynarodowego, ekonomii, Unii Europejskiej, a także wykaz państw oraz testy, które powstały z myślą o studentach stosunków międzynarodowych. Od czasu do czasu zamieszczane są też aktualności. Każdy ma również możliwość brania udziału w dyskusjach na forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Od paru lat maturzyści muszą przymusowo pisać prezentacje maturalne. Napisanie owej pracy nie jest łatwe. Samo wymyślenie bibliografii i planu ramowego wymaga wielu godzin roboty. Na naszej stronie odnajdziecie wiele pomocy naukowych, które uproszczą Wam sklecenie wszystkiego jak należy. Jeżeli więc macie spore ambicje i chcielibyście zaliczyć egzamin ustny na maksymalną ilość punktów nie trać więcej czasu i zacznij regularnie czytać naszego bloga. Możemy zagwarantować, że pomoże Wam to odpowiednio zdać egzamin.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany chomikuj »

  Sprawdzianiki.pl serwis poświęcony gromadzeniu dla uczniów pomocy naukowych takich jak sprawdziany z kluczami, uzupełnione ćwiczenia, egzaminy gimnazjalne, lektur, a także książek dla wszystkich, którzy zechcieliby zasięgnąć. Wszystko na witrynie jest do pobrania całkowicie za darmo, nie ma tam żadnych ukrytych płatności. Serwis sprawdzianiki.pl nie ponosi odpowiedzialności za dokumenty, gdyż dokumenty nie są przechowywane na serwerach strony lecz na serwerach firmy zajmującej się przechowywaniem plików. Artykuły zamieszczone na stronie są tylko w celach informacyjnych i promocyjnych dany plik lub przedmiot. Zaufało nam już więcej niż 500 uczniów. Liczymy na to, że liczba uczniów zadowolonych będzie ciągle rosła. Zadowolony uczeń to dla nas też wielkie szczęście.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ściągi

Ściągi - nowa strona:

Adres: