Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • E-Impala.pl Portal przetargowy »

  Impala. Portal przetargowy i ogłoszeń biznesowych posiada największą bazę przetargów w Polsce. Wyszukiwarka oparta jest o kody CPV – powszechnie używane narzędzie w opisywaniu ofert przetargowych. Przetargi publiczne to największa grupa oferowanych zleceń. Cała pula szacowana jest średnio na 12 mld złotych rocznie. Portal Impala oferuje współpracę z firmami a nowe zlecenia przesyła na ich konta e-mail każdego dnia. Wprowadziliśmy także nowy moduł darmowych ogłoszeń. Dodaj ogłoszenie biznesowe bezpłatnie poprzez specjalny formularz, sam określisz jak długo to ogłoszenie ma być dostępne. Umożliwiamy przetestowanie naszej usługi 14 dni za darmo. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  Nasza firma posiada bogate doświadczenie w rozwijaniu umiejętności pracowników i organizacji. Opracowaliśmy skuteczne rozwiązania, pomagające firmom osiągać zamierzone cele biznesowe. Sami nieustannie się rozwijamy, przez co staliśmy się specjalistami w najnowocześniejszych formach przekazywania wiedzy z zakresu komunikacji, umiejętności handlowych, budowania zespołów i zarządzania nimi. Jesteśmy zespołem trenerów z doświadczeniem we współpracy z różnorodnymi branżami i organizacjami. Szkolimy w całej Polsce, współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów i konsultantów, dzięki czemu oferujemy szeroki zakres usług. Naszym priorytetem jest odpowiadanie na indywidualne, konkretne potrzeby naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Kielce »

  Witam, chciałbym zacytować opinie o szkole jazdy Słoneczna mieszczącej się w Kielcach przy ul. Żytniej. Evita: Nie jestem osobą stworzoną do jazdy, więc na prawko poszłam trochę z przymusu. Z instruktorem Krzyśkiem jeździłam w innej szkole i dzięki niemu i jego cierpliwości do mnie zdałam egzamin:) A skoro mnie nauczył jeździć to nauczy każdego! Zdany egzamin gwarantowany:) Polecam!!! A teraz ten instruktor pracuje w szkole jazdy Słoneczna.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z negocjacji »

  Jak to się dzieje, że pewny handlowiec radzi sobie lepiej od innych? Czy szkolenia sprzedażowe zdołały się do takiego stanu rzeczy przysporzyć? Nie ulega wątpliwości, iż takie szkolenia biznesowe nader owocnie wpływają na podniesienie efektywności sprzedaży i pewnie kompletnie nikogo nie należy do tego przekonywać. Oczywiste jest także to, iż takie szkolenia sprzedażowe powinny być przeprowadzone poprzez rzetelną firmę szkoleniową. Zapraszamy na witrynę www takiej firmy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z perswazji »

  Taka sprawa jak wywieranie wpływu może być przedmiotem, który potrafi przyczynić się do postępu niejednej firmy. W szczególności wiedzą coś o tym handlowcy, jacy pracowali przed przejściem szkolenia z wywieraniu perswazji i w czasie po przebyciu niniejszego szkolenia. Podejście do Klienta tak żeby nie stwierdził lekkiej namowy, żeby pomoc w podjęciu korzystnej decyzji była poniekąd niewidoczna. Bieżącego można się przyuczyć. Zapraszamy na witrynę firmy, jaka specjalizuje się w bieżącego rodzaju kursach. Na stronie informacje o firmie i bez wątpliwości zasób wiedzy o samych kursach z wywoływania wpływu.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń gdańsk »

  Język chińskiwydaje się nam, mieszkańcom europy trudnym i powikłanym językiem. Tymczasem okazuje się, że gramatyka jest banalnie prosta, ponieważ chiński jest językiem poukładanym. Zapraszamy: biuro tłumaczeń gdańsk Wystarczy zgłebić tajniki, które obowiązują, a okazuje się, że gramatyka azjatycka jest jednym z najprostszych obszarów nauczenia w języku koreańskim. Trudności może przysporzyć tak zwana tonalność języka,to znaczy, iż każda sylaba ma przypiasane brzmienie odpowiednia modulacja głosu. Jeżeli zaś chodzi o koreańskie robaki, które są czasami zwane „chińskimi krzaczkami” są również proste do nauczenia. Patrząc na takie znaczki poraz pierwszy wydaje się niemożliwym opanowanie tylu znaków, doświadczenie naszych trenerów ukazuje, że z czasem jednostki ludzie czerpią dużo radości i satysfakcji z nauki pisania po chińskukreślenia znaków. Małe dzieci natomiast potrafią godzinami uczyć się kaligrafii, szkicować japońskie literki; co je uspokaja.

  Chiński Gdańsk to to czego naprawdę potrzebujesz!

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Firma BKSDiDK "Bez wypadku" funkcjonuje na rynku od 1993r. Już od początku swojej działalności byliśmy pionierem i liderem branży BHP oferując szkolenia BHP oraz kursy na wózki widłowe w Poznaniu. Nasz profesjonalizm i doświadczenie rośnie wspólnie z wymaganiami naszych współpracowników. To powoduje ze zdobywamy certyfikaty i atesty koncesjonowanych w całej Europie placówek dydaktyczno-badawczych. Obecnie aranżujemy szkolenia BHP, kursy spawania oraz kursy na wózki widłowe, a także kontrole kwalifikacji spawaczy na najwyższym poziomie, nie ustępując nawet cudzoziemskim firmom z naszej branży. BHP jest żądane w każdej dziedzinie życia tak samo jak w każdej firmie. Dzięki nam wasz zatrudniony będzie dbał o bezpieczeństwo swoję oraz bezpieczeństwa kolegów. Szkolimy wedle najnowszych nurtów oraz ustanawiamy własne dostosowując je aż do oczekiwań Klientów. Proponujemy dodatkowo doradztwo i pomocną dłoń z charakteru BHP, ISO oraz spawalnictwa. Doskonalenie zawodowe to nie jedynie szkolenia i kursy, ale także dokumentacja, instrukcje oraz audyty, które mają zamiar przetestowanie czy polityka bezpieczeństwa jednostki podąża w dobrą strone.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia obsługa klienta Tarnów »

  Zajmujemy się polepszeniem jakości obsługi klienta w organizacjach. Dla nas jest to gra zespołowa, w której każdy powinien wiedzieć za co jest odpowiedzialny i robić to z każdym dniem wydajniej. Nowe Trendy stawiają na szkolenia, inspirację i rozwój. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze szeroko pojętej obsługi klienta dzielą się na spotkaniach i warsztatach. Wspieramy firmy i instytucje poprzez działania rozwojowe. Jeżeli szukasz optymalnych rozwiązań, nowych strategii lub chcesz usprawnić już istniejący system zgłoś się do nas! Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Dla nas obsługa klienta jest pasją. Nowe trendy to nowe rozwiązania w zarządzaniu firmą.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyza przeciwpożarowa »

  Każdego dnia zmieniają się przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, co znacznie utrudnia każdemu pracodawcy prowadzenie firmy. Aby skończyć z takimi problemami konicznie zatrudnij naszą firmę, Codexbhp. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się usługami bhp i ppoż. Wszystkie zlecenia traktujemy niesamowicie poważnie i profesjonalnie. Nasze firma wykonuje szkolenia bhp, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, ekspertyzę ppoż oraz wiele więcej usług, o których dowiecie się państwo na naszej stronie lub po kontakcie z nami. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta oraz zapewnienie jak najwyższego bezpieczeństwa pracownikom. Koniecznie musisz się z nami skontaktować, nie pozwól, aby twoja firma była narażona, na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia CNC »

  Przedsiębiorstwo Start CNC nie jest typowym centrum edukacyjnym, których wiele w tej dziedzinie i które uczą niemalże w każdym zawodzie. Start CNC to bardzo dobrze wyspecjalizowana firma edukująca, praktykująca w dziedzinie związanej tylko z dziedziną CNC. Gwarantem skuteczności naszych instruktaży jest wysoko wyedukowana grupa inżynieryjno-techniczna. Proponujemy wiedzę opartą doświadczeniami, wykorzystując przy tym nowoczesne i skuteczne metody kształcenia. Zapraszamy serdecznie na nasze kursy, które proponują lepszą przyszłość.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca tylko w Akademii Tańca Esens »

  AT Esens to szkoła tańca oferująca usługi na najwyższym poziomie. W ofercie posiadamy: pierwszy taniec weselny, taniec towarzyski, party dance, salsa cubana, salsa liniowa, zumba, POLE DANCE, breakdance, dancehall, be fit, sexy dance, burleska i wiele innych. Oferujemy również lekcje indywidualne dostosowane do indywidualnych potrzeb klinetów. Wynajmujemy również sale na imprezy okazjonalne, wesela, studniówki, urodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykwalifikowana kadra, charyzmatyczni instruktorzy i wesoła atmosfera sprawi, że od razu zrozumiesz dlaczego jesteśmy liderem wśród szkół tańca we Wrocławiu. Przyjdź i przekonaj się sam. Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne książki »

  W Internecie istnieje dużo serwisów internetowych proponujących między innymi płatne jak i bezpłatne książki elektroniczne do ściągnięcia. Wiele z nich oferuje również darmowe próbki płatnych ebooków .

  Do takich stron www przynależy też witryna ebooki24.org.
  Mamy w niej co niemiara darmowych publikacji elektronicznych do pobrania, a oprócz tego próbki komercyjnych publikacji elektronicznych, które możesz ściągnąć nim zdecydujesz się na kupno.
  Posiadamy tu miedzy innymi książki w działach takich jak: ebooki hobbystyczne, poezja i proza, inwestowanie, motywacja, samodoskonalenie, ebooki o zdrowym odżywianiu.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa - kursy »

  Firma Q-Mobil zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców w zakresie kat. B prawa jazdy w formie kursów nauki jazdy, oraz dla osób którym potrzebna jest większa ilość godzin - jazdy doszkalające. Wykłady odbywają się w sali wykładowej znajdującej się przy metro Politechnika w Warszawie, natomiast jazdy w różnych dzielnicach Warszawy w zależności od potrzeb kursanta. Jazdy doszkalające Warszawa, prowadzone są samochodami takimi, na jakich zdaje się egzaminy państwowe w Warszawie i okolicach.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój HR »

  Szkolenia dla firm oraz prawidłowe zarządzanie zmianą zajmują bardzo dużo czasu w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to plusy dzisiejszych pracowników. Kierownik dba zatem o rozwój HR już podczas rekrutacji wykorzystując assessment centre. TCC powstało mając na celu wspólny rozwój razem z organizacjami korzystającymi z naszych usług. Ofertę przygotowujemy wspólnie z Państwem. Z jakiego powodu oferta naszej firmy jest dla Państwa właściwa?Wspólnie z klientami dążymy do odkrycia gdzie w Waszej organizacji znajdują się dziedziny, których poprawa spowoduje korzystne efekty wykorzystując m.in. coaching. Chcemy aby w ciągu najbliższych lat być jednym z najważniejszych przedsiębiorstw w Polsce które najistotniej wpływają na ewolucje organizacji.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • BalticDive »

  Firma BalticDive zajmuje sie nauką płetwonurkowania według standardów IANTD - najbardziej szanowanej organizacji technicznej szkolących zarówno płetwonurków rekreacyjnych i www.balticdive/iantd.htmltechnicznych. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. lt;br /gt;Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości co poprawia ich bezpieczeństwo pod wodą.lt;br /gt;Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolonySzkolimy również młodzież już od dwunastego roku zycia. Proponujemy kursy rekreacyjne, specjalistyczne i techniczne. Organizujemy wyprawy na wraki Bałtyku i Zatoki Gdańskiej.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje nad morzem »

  Confero.pl – naszym celem jest dostarczanie informacji o salach konferencyjnych. Ogromna baza danych ponad 1500 szczególnie dobranych obiektów, posiadających sale konferencyjne o wysokim standardzie: hotele, hotele SPA, centra konferencyjne, teatry i muzea. Zaawansowana wyszukiwarka sal konferencyjnych na naszym portalu umożliwia przeglądać bazę danych z wykorzystaniem wielu kryteriów (m.in. lokalizacja, pojemność sali).

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze szkolenia BHP w Bydgoszczy »

  Yellow Frog proponuje obsługę bhp i ppoż. Urządza sporadyczne szkolenia bhp dla robotników, przełożonych i dla chlebodawców. W ramach tych kursów BHP prowadzi nauczanie niesienia pomocy przedmedycznej. Propozycja jednostki obejmuje także usługi księgowości, kadrowe i pomiary środowiska pracy. Do tych pomiarów kwalifikują się pomiary akustyczne, natężenia oświetlenia i ciśnienia w układach hydrantowych. Spółka posiada wymagane Certyfikaty i potrzebne ubezpieczenia. Lista pozytywnych opinii opiniuje o ukontentowaniu konsumentów.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma oferuje bogaty wybór w obszarze: szkolenia kierowców. »

  CEZ CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w kilku dziedzinach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn, spawacz, kucharz i inne). Poznaj szystkie nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na obszarze całej Polski.
  - doskonalenie kadr (obsługa klienta i inne)
  - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna, symulator dachowania)
  - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania okresowe)
  - wynajem autokaru
  Zapraszamy na naszą stronę www gdzie można zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm Kraków »

  Jeśli zamierzasz kreatywnie dodać doświadczenia swoim pracownikom to trafiłeś w genialne miejsce. Nasza firma doskonale radzi sobie w tych kwestiach. Odbyliśmy już różne szkolenia dla firm. Pole naszego działania to Kraków.
  Bazujemy na sprawdzonych metodach i sporej ilości szkoleń przeprowadzonych przez założyciela firmy. Tomasz Solecki jest osobą z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Na portalu www.tomaszsolecki.pl trafisz na przetestowaną ofertę w kwestii szkolenia dla firm. Kraków posiada doskonałe miejsca szkoleniowe, dzięki którym utrzymujemy komfort i ekskluzywność oraz kontrolę przy pracy.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Escola e-learning »

  Oferujemy bogaty zakres szkoleń e-learningowych, autorskie platformy video oraz produkcje materiałów szkoleniowych. Dostarczamy narzędzia użyteczne i dostosowane do potrzeb. Dzięki odpowiednim narzędziom IT do nauczania zdalnego i komunikacji zwiększamy efektywność w tworzeniu intuicyjnych rozwiązań e-learningowych.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: