Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · następna strona »
 • Math is easy - matura z matematyki »

  Math Is Easy jest to serwis w całości poświęcony matematyce. Głównym celem serwisu jest przygotowanie uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. W serwisie starannie została opracowana teoria, a także zostały zamieszczone przykłady, pokazujące praktyczne zastosowanie wzorów i twierdzeń matematycznych. Największy nacisk w naszym serwisie został nałożony na zagadnienia, których zrozumienie jest niezbędne do zrozumienia działów matematyki bazujących na informacjach nabytych podczas wcześniejszych części kursu. Mamy nadzieję, że nasz serwis poprawi statystyki odnośnie zdanych egzaminów z matematyki. Serwis obejmuje materiał w całości realizowany w szkołach średnich i został poszerzony o zagadnienia z zakresu matematyki rozszerzonej, które zazwyczaj są realizowane jedynie w klasach o profilu matematyczno-informatycznym.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wrocław Ołtaszyn »

  Przedszkole ToTutaj z Wrocławia jest kompleksowo dopasowane do potrzeb dzieci. Posiadamy sale urządzone z myślą o dzieciach i do nich dostosowane - przestronny i rozległy ogród i ogródek warzywny, w którym Twoje dziecko może uczyć się i poznawać świat roślin. Niedługo zaczną się zapisy do przedszkola Wrocław. Warto pamiętać, że naszym wychowankom oferujemy smaczne, pożywne „domowe” posiłki z możliwością zaadaptowania go do indywidualnych wymogów dziecka (np. dieta bezbiałkowa) - przeszkoloną kadrę, która do zajęć w przedszkolu podchodzi z entuzjazmem. Wspieramy proces rozwoju i edukacji dzieci w oparciu o program wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a na dodatek oferujemy dzieciom naukę języków obcych (angielski i hiszpański).

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych »

  Jeżeli zdajesz w obecnym roku szkolnym maturę z pewnością chciałbyś uzyskac jak najwyższą liczbę punktów z matury ustnej z języka ojczystego. Zadanie to jest stosunkowo łatwe, choćby dlatego że komisja nie będzie w stanie Was na tym egzaminie niczym zaskoczyć, gdyż to Wy piszecie a następnie streszczacie własnoręcznie przygotowane prezentacje. Jednak pisanie prac maturalnych nie jest wcale tak łatwe jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dlatego też należy wejść na nasza witrynę i zapoznać się z kilkoma przykładowymi omówieniami tematów jakie was czekają na maturze. Pomoże Wam to samemu napisać prezentację, która oczaruje komisję.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yamaha Rzeszów - szkoła muzyczna »

  Szkoła Muzyczna Yamaha jest znakomitym miejscem dla wszystkich adeptów gry na instrumentach oraz śpiewu. Prowadzimy kursy o różnej intensywności przeznaczone dla osób w każdym wieku. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych nauczycieli, którzy znakomicie znają się na swoim fachu, a także bardzo dobrze radzą sobie nawet z dużymi grupami dzieci. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i zawsze staramy się zarazić naszych uczniów miłością do muzyki. Działamy w Rzeszowie i Łańcucie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Myślisz nad tym jak powinny wyglądać odpowiednio zrobione prezentacje maturalne? Jeżeli tak doskonale trafiłeś! Na naszej witrynie znajdziecie najlepsze wskazówki dotyczące tego jak zrobić pracę na najwyższym poziomie. A więc chcąc zdobyć na maturze wystarczającą liczbę punktów musisz się z nią zapoznać. Do grudnia w wielu szkołach trzeba oddać plan ramowy, tak więc już najwyższy czas pomyśleć o swym egzaminie dojrzałości, po to by później nie żałować straconej szansy na najlepsze studia. Z nami matura ustna będzie naprawdę prosta.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne - Uczniowisko.pl »

  Mamy już listopad. Uczniowie kończący w tym roku liceum z pewnością już zdali sobie sprawę z tego co spotka ich w maju. Zbliża się czas w którym maturzyści muszą definitywnie zdecydować jaki wybiorą temat swej pracy maturalnej. Opcji jest sporo, pamiętajcie jednakże, że istotne jest aby temat był zgodny z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej witrynie odnajdziecie mnóstwo opracowań, które Wam mogą pomóc. Jest również możliwość zakupu autorskiego wzoru pracy. A więc czym prędzej zapoznaj się z naszym serwisem. Ze stroną uczniowisko.pl prezentacje maturalne staną się naprawdę łatwe.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technik farmaceutyczny »

  Spółka cywilna "AS" w Sosnowcu istnieje na rynku od 1998 roku, co sprawia, że jest firmą stabilną i solidną. Dyrektorem Szkół jest doktor nauk prawnych oraz absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie Stanisław Dybich. Szkoły "AS" posiadają uprawnienia szkół publicznych oraz cieszą się pozytywną opinią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Co nas wyróżnia: bardzo dobra wykwalifikowana i przyjazna uczniom, kadra nauczycielska, rozszerzony program nauczania języków obcych w systemie lektorskim, zwiększona liczba godzin matematyki pod kątem przygotowania do obowiązkowego egzaminu maturalnego z tego przedmiotu, indywidualne podejście do ucznia.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik elektroniczny »

  Wychowawcy edukacji wczesnoszkolnej często nie lada problem, aby dziecko chciało skupić się, a także uczyć się. Należy poświęcić im maksymalnie dużo czasu oraz uwagi. Zajęcia muszą być precyzyjne przygotowywane oraz dostosowane do każdego z osobna. Każde dziecko podczas realizowanych zajęć musi odnaleźć interesujące je elementy, by pragnęło słuchać. Istotne jest chwalenie dzieci także za małe osiągnięcia. Żeby Pedagogowie mieli dostatecznie dużo czasu dla dzieci, trzeba zdjąć z nich dodatkowe prace takie jak dla przykładu: uzupełnianie dziennika. System Nasze Oceny został stworzony dla szkół XXI wieku, które największy nacisk nakładają na skuteczne nauczanie dzięki opcjom: dziennik elektroniczny, ewaluacja wewnętrzna. Jeśli chcesz, żeby Twoja szkoła otrzymała miano nowoczesnej oraz pragniesz podnieść skuteczność swojej oraz nauczyli pracy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków »

  Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu i przygotowaniem się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa.
  Proponujemy kurs intensywny 2x w tygodniu i podstawowy 1x w tygodniu. Oferujemy również odpowiednie rabaty oraz niższe ceny. Informację przekazujemy telefonicznie lub mailem.
  Z każdą osobą rozpoczynamy pracę od podstaw. Nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania plastycznego. Przyjmujemy osoby początkujące i zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem architektonicznym na innych kursach.
  Kurs oferuje dostęp do zadań i tematów on-line w domu poprzez logowanie na stronie internetowej Elipsy, jest to nasze autorskie rozwiązanie, które zastosowaliśmy w roku 2006.
  Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci z wieloletnim doświadczeniem branżowym i dydaktycznym oraz asystenci kursu, absolwenci Elipsy, studenci WAPK. Na lekcjach przebywa 3 prowadzących.
  Pracę rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tamtej pory zajęcia kończą się sukcesami zdających na studia. Szkoła rysunku Elipsa jest placówką prywatną.
  Każdego roku kursem jest zainteresowane spore grono licealistów, studentów oraz osób pasjonujących się rysunkiem. Zapraszamy również na wakacyjny kurs rysunku odręcznego w pracowni Elipsa
  i w interesujących plenerach Krakowa, a także na kursy historii sztuki przygotowujące do matury, zajęcia prowadzi wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programy i projekty na zamówienie dla studentów - PHP, Java, Oracle. Tworzenie projektów UML »

  Proponujemy pomoc w tworzeniu aplikacji na zaliczenie dla studentów. Oferta mierzona przeważająco do uczniów, którzy potrzebują wsparcia w wykonaniu programu na zaliczenie przedmiotu. Refaktoryzyjemy także sporządzony wcześniej kod źródłowy portali. Na zaliczenie piszemy projekty w języku Java: programy sieciowe, bazy danych (JDBC), programy okienkowe i konsolowe, aplety oraz programy w technologii JEE: EJB, JSF, WebServices, strony JSP, servlety, JPA. Wspomagamy też w kreowaniu baz danych MSSQL, Oracle, PostgreSQL, Access, MySQL, w wykonywaniu aplikacji we wszystkich technologiach firmy Oracle: APEX, Forms, Reports, PSP, PL/SQL, SQL, w wykonywaniu stron www z wykorzystaniem języka PHP oraz projektów UML. Posiadamy wielorakie umiejętności osiągnięte w czasie kilkunastoletniej pracy przy całej masie projektach w środowisku informatycznym. Nasze projekty są prawidłowo zilustrowane komentarzami, co ułatwia procedurę ogarnięcia tego w czym pomogaliśmy, bez względu czy jest to aplikacja, projekt, program.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zawody przyszłości »

  Matury coraz bliżej. Bez względu na to w której jesteś klasie powinieneś zastanowić się nad przyszłością. Jakie wybrać studia – na co zwrócić uwagę? Analizując wybór uczelni warto wziąć pod uwagę zawody przyszłości, które zapewnią Wam satysfakcjonujące stanowisko pracy, a także godne wynagrodzenie. Odpowiedni wybór przedmiotów maturalnych już w klasach gimnazjalnych ułatwi nam przemyślane planowanie edukacji nastawione na odniesienie sukcesu. Mnie osobiście nic nie zadowala bardziej aniżeli robienie tego czego się lubi- a jak jest w Twoim przypadku?

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Lublin »

  Na prezentowanej stronie znajdują się informacje dotyczące szkoły tańca StepbyStep. Nauka tańca towarzyskiego w mieście Lublin to pewność stuprocentowej satysfakcji. Tango argentino, rock&roll, chacha i rumba to niektóre z tańców, jakich uczymy. Taniec to nie tylko nasza profesja, ale także pasja i sposób na życie. Wielokrotnie naszymi klientami są pary szykujące się do pierwszego tańca weselnego. Mamy duże doświadczenie w nauczaniu oraz mnóstwo sukcesów na swoim koncie. Zapewniamy profesjonalizm, odprężającą atmosferę i wysoką jakość usług.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Connect »

  W ofercie naszej szkoły znajdują się kursy językowe (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski)w systemie grupowym dla klientów indywidualnych. Zajęcia odbywają się w systemie 2 lub 4 lekcji tygodniowo przez 35 tygodni w okresie od września/października do końca czerwca. Grupy liczą od 4 do 6 osób. Organizujemy kursy dla różnych grup wiekowych i na różnym poziomie zaawansowania.Zajmujemy się organizowaniem kursów od roku 2009. W tym czasie udało nam się skutecznie przekonać do siebie wielu z Państwa. Cieszymy się z tego, że grono naszych zadowolonych klientów z roku na rok stale się poszerza.Oferta kursów, organizowanych w naszej szkole, skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych. Jesteśmy w stanie przygotować, dla danego podmiotu instytucjonalnego, dowolny kurs językowy uwzględniający indywidualne oczekiwania.Prowadzimy także tak zwane Pogotowie Korepetycyjne, w ramach którego organizujemy zajęcia indywidualne cykliczne i doraźne.Przy pomocy sprawdzonych narzędzi diagnozujemy poziom znajomości języka naszych Klientów przed rozpoczęciem zajęć, oraz w ich trakcie, w celu udzielenia informacji zwrotnej naszym Klientom o ich postępach w nauce.Tym, co odróżnia nas od wielu szkół językowych jest to, że staramy się wytyczyć sobie i naszym Klientom konkretne cele. Nie koncentrujemy się na tym, żeby wypełnić zobowiązanie wobec Klienta, polegające na zrealizowaniu określonego pensum godzin, za które klient zapłacił. Planując kurs zakładamy dokąd chcemy dojść, jakie cele wspólnie osiągnąć. Jest to jasno komunikowane członkom grupy i poddane cyklicznej ewaluacji, bo dla nas największą satysfakcją jest zadowolenie naszych Klientów z postępów w nauce języka obcego.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna Gdańsk »

  W tym momencie pragniemy przybliżyć pokrótce propozycję opcji edukacyjnych w ramach działań naszej szkoły. Jeżeli idzie o branżę kursów po liceum, możemy poszczycić się bardzo dużym uznaniem w grupie osób, które podjęły decyzję o wybraniu tej szkoły. Tryb zaoczny, w jakim prowadzi zajęcia nasza szkoła policealna Gdańsk będzie dość sporą zachętą dla osób już pracujących. Jedną z udostępnianych u nas specjalizacji jest technik hodowca koni. Zajęcia kursowe z doświadczoną kadrą, a także nowatorski system prowadzenia kursów to gwarancja tego, że zainteresowani kursanci będą wprost idealnie przygotowane do pracy w obrębie tego zawodu. Serdecznie zapraszamy na nasz serwis jeszcze dzisiaj.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców czeski to języki nauczane w Simply Speaking – jest to szkoła językowa, której stronę WWW Państwu opisujemy . Proponowane zajęcia kursowe stanowią spełnienie różnorodnych zainteresowań słuchaczy, mają miejsce w siedzibie szkoły, która została ciekawie wystylizowana, jak również zawsze mają serdeczny klimat . Zajęcia kursowe przygotowują do egzaminów CAE i maturalnego, oraz do innych sprawdzianów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka przebiega niezawodnie.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik elektroniczny »

  Jeżeli szukasz do swojego przedszkola narzędzia optymalizującego pracę nauczycieli? Wolisz aby wychowawcy mogli więcej czasu przeznaczyć dzieciom zamiast mozolnie wypełniać dziennik ucznia? Zamów Dzień Smyka, a uzyskasz takie narzędzia jak: dziennik zajęć przedszkolnych, arkusz organizacyjny przedszkola. Zbuduj najlepsze przedszkole w mieście. Spraw, żeby zarządzanie przedszkolem było samą przyjemnością! Zamów Dzień Smyka, a dowiesz się jak prowadzić przedszkole. Narzędzie Dzień Smyka pozwoli zaoszczędzić czas w codziennej pracy wychowawczej. Jest niezastąpioną pomocą dla dyrektora podczas zarządzania placówką. Umożliwi na bieżąco kontrolować pracę wychowawców i mierzyć funkcjonalność działania placówki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa Warszawa »

  Przedstawiana Szkoła Podstawowa, działająca na obszarze miasta Warszawa, oferuje bardzo ciekawy program kształcenia. Naszą misją jest zagwarantowanie warunków wspomagających rozwój najmłodszych. Prowadzimy mnóstwo zajęć dodatkowych. Zaliczają się do nich m.in. zajęcia z informatyki, nauka tańca, zajęcia kółka przyrodniczego, zajęcia teatralne. Jesteśmy instytucją silnie zakorzenioną w tradycji. Tworzymy zespół odpowiedzialnych i wykwalifikowanych pedagogów. Nauka w naszej szkole to gwarancja edukacji na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Technikum Warszawa »

  Szkoła, którą prowadzimy ma wszelkie uprawnienia do prowadzenia działalności oświatowej. Zatrudniamy wielu wysoko wykwalifikowanych pedagogów. Dla uczniów szkół średnich prowadzimy bardzo ciekawe kursy przygotowujące do matur z różnych przedmiotów. Kurs różnią się pomiędzy sobą zakresem wiedzy, którą przekazujemy. Dla ambitniejszych osób, które zamierzają przygotować się do matury na poziomie rozszerzonym przygotowaliśmy powtórkę z materiału w postaci pięćdziesięciogodzinnego kursu odbywającego się w trybie wieczorowym lub weekendowym.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dwujęzyczna Warszawa »

  Świat się zmienia. Nasze dzieci żyją w innej rzeczywistości niż my. Obecnie kształcenie jest zdecydowanie ważniejsze i od pierwszych lat rodzice decydują się na naukę swoich podopiecznych. Z tego powodu pojawiają się jak grzyby po deszczu profilowane przedszkola i szkoły podstawowe. W Warszawie wybrać można oferty szkół im. Juliusza Verne’a. Są to prywatne szkoły na Bielanach, Targówku i Zaciszu. Profilowane dwujęzyczne szkoły, stawiające na naukę z językiem angielskim, by wychowywać młode, otwarte na świat, pokolenia. Szkoły oferują szereg bogatych zajęć pozalekcyjnych. Twoje dziecko na sto procent nie będzie się tu nudzić!

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy słupsk »

  Ośrodek Wykładania Kierowców "TOMEK" to najważniejsze prawo jazdy słupsk. Fenomenalne kształcenie kierowców w rozkosznych zapłatach bezstresowe badania aż do kursantów owo przed momentem kilka spośród trumfów prawo jazdy słupsk osk Tomek. Kursy robione są na samochodze grande punto kubek w kubek jak na przykład na teście państwowym co upublicznia kursistom przekazywanie na sprawdzianie. Wprawne zachowanie się do każdego kursisty spośród bezstresowym stanowiskiem, udzielona audytorium wykładowa w jakiej odbywają się lekcje naukowe dodatkowo kursy pierwszej pomocy, mozliwość z używania spośród testów wzorem na sprawdzianach Urzędowych. Prawo jazdy słupsk Ośrodek Szkolenia Kierowców "TOMEK" zaprasza Państwa na szkolenie godziwa jazdy kategorii B. Z polskiej strony zdziałamy pełnia iżby wysupłać Państwu w jaki sposób najlepsze trening, jakie wpędzi aż do zdania sprawdzianu państwowego mimo to także aż do słusznego pobudzania się samochodem. W polskiej szkole z łatwością oblecisz reguły stylu drogowego i rychło przyuczysz się jeździć wozem. Instruktaż przewodzone jest koło pohulaniu najnowocześniejszych strategij wykładowczych, np. projektor, projektory folii, dvd. za pośrednictwem pierwszorzędnie przygotowaną merytorycznie, zaś oraz spełniająca każde możebne kryteria kadrę instruktorską. Aż do siły kursantów istnieje zarówno w kompletni wyekwipowany natomiast odpowiadający wszelakim kanonom plac manewrowy analiza statystyk zdawalności w Wojewódzkim Ośrodku Manewru Drogowego układa nas w głównym poziomie gdyby chodzi o nauczenie przyszłych kierowców dodatkowo wytwarzam posadę aż do sprawdzenia, że nasze wykładania egzekwowane są zawodowo.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres: