Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • Filologia Poznań »

  Filologia to jeden z podstawowych kierunków proponowanych przez Wyższą Szkołę Zawodową Kadry dla Europy w Poznaniu. Uczelnia prowadzi nabór na dwie specjalności: Filologię angielską z językiem niderlandzkim lub niemieckim oraz Filologię germańską z językiem skandynawskim. W ramach pierwszej specjalności żacy po 3 semestrze wybierają interesującą ich specjalizację: Filologię angielską w komunikacji europejskiej, Amerykanistykę lub Translatorykę. Dokładny cennik z opłatami za studia umieszczony jest na witrynie www.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy i projekty na zamówienie dla studentów - PHP, Java, Oracle. Tworzenie projektów UML »

  Proponujemy pomoc w tworzeniu aplikacji na zaliczenie dla studentów. Oferta mierzona przeważająco do uczniów, którzy potrzebują wsparcia w wykonaniu programu na zaliczenie przedmiotu. Refaktoryzyjemy także sporządzony wcześniej kod źródłowy portali. Na zaliczenie piszemy projekty w języku Java: programy sieciowe, bazy danych (JDBC), programy okienkowe i konsolowe, aplety oraz programy w technologii JEE: EJB, JSF, WebServices, strony JSP, servlety, JPA. Wspomagamy też w kreowaniu baz danych MSSQL, Oracle, PostgreSQL, Access, MySQL, w wykonywaniu aplikacji we wszystkich technologiach firmy Oracle: APEX, Forms, Reports, PSP, PL/SQL, SQL, w wykonywaniu stron www z wykorzystaniem języka PHP oraz projektów UML. Posiadamy wielorakie umiejętności osiągnięte w czasie kilkunastoletniej pracy przy całej masie projektach w środowisku informatycznym. Nasze projekty są prawidłowo zilustrowane komentarzami, co ułatwia procedurę ogarnięcia tego w czym pomogaliśmy, bez względu czy jest to aplikacja, projekt, program.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zawody przyszłości »

  Matury coraz bliżej. Bez względu na to w której jesteś klasie powinieneś zastanowić się nad przyszłością. Jakie wybrać studia – na co zwrócić uwagę? Analizując wybór uczelni warto wziąć pod uwagę zawody przyszłości, które zapewnią Wam satysfakcjonujące stanowisko pracy, a także godne wynagrodzenie. Odpowiedni wybór przedmiotów maturalnych już w klasach gimnazjalnych ułatwi nam przemyślane planowanie edukacji nastawione na odniesienie sukcesu. Mnie osobiście nic nie zadowala bardziej aniżeli robienie tego czego się lubi- a jak jest w Twoim przypadku?

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia zaoczne Warszawa »

  Strona Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oferującej licencjackie, magisterskie i podyplomowe studia na kierunkach ekonomia i administracja w trybie zaocznym, dziennym i eksternistycznym. Kandydaci i studenci mogą znaleźć na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o wykładowcach oraz szczegółowy opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które z roku na rok są coraz popularniejsze. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyzsza szkola bezpieczenstwa »

  Nauczanie na etapie studiów wyższych w zakresie bezpieczeństwa jest w naszym kraju propozycją stosunkowo świeżą. Szeroko rozumiana problematyka bezpieczeństwa publicznego a także indywidualnego nabrała we współczesnej rzeczywistości ogromnego znaczenia. Rozmiary celów stojących przed firmami zajmującymi się ochroną, wymaga stałego angażowania odpowiednio przygotowanych zastępów pracowników. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa ma na celu kształcenie specjalistów w zakresie ochrony ludzi a także dóbr materialnych. Zasadność funkcjonowania takiej uczelni jest dziś powszechnie akceptowana. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa zapewnia ciekawe formy nauczania. Studenci uczelni zyskują wymaganą wiedzę z dziedzin: administracji państwowej i samorządowej, elektroniki, identyfikowania norm prawnych, procedur ochrony osób i mienia oraz ochrony danych osobowych. Wyjąwszy przedmioty teoretyczne, wyraźny nacisk wywierany jest również na wielowymiarowe poprawianie sprawności fizycznej studentów. Jednym z głównych celów uczelni jest również promocja bezpieczeństwa w dziedzinie życia indywidualnego i publicznego. Podczas rekrutacji na studia nie wymaga się od kandydatów zdawania specjalnych egzaminów wstępnych. Wystarczy świadectwo dojrzałości. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa zapewnia wykształcenie zawodowe na poziomie studiów pierwszego stopnia z możliwościami podjęcia dalszej nauki.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe w Polsce »

  Jeżeli kwestią są studia Wrocław, a także Poznań oraz Kraków to miejsca, które są objęte przez ranking uczelni, ułatwiający zdecydowanie jakie studia wybrać. Gorąco zapraszamy osoby, które interesuje filologia angielska, renomowane studia medyczne, czy różne inne kierunki studiów. Na naszej witrynie zaprezentowane są też różne zawody, które można mieć dzięki ukończeniu określonych studiów. Aby znaleźć nas online należy zaledwie wpisać w jakąkolwiek przeglądarkę hasło „studia Gdańsk" albo „studia Kraków” - zależnie od miasta i już!

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona osób i mienia »

  Jednym z kluczowych obowiązków państwa jest zagwarantowanie całościowego bezpieczeństwa własnym obywatelom. Aby to zrealizować potrzebujemy specjalistów z wielu dziedzin. Nie chodzi tutaj tylko o policję, wojsko oraz inne służby mundurowe. Bardzo kluczowe jest choćby bezpieczeństwo energetyczne i bezpieczeństwo informacji, a do ich zagwarantowania potrzebni są, między innymi, ekonomiści a także informatycy. Na polskich uczelniach można zdobyć wykształcenie w wielu dziedzinach jak np. bezpieczeństwo narodowe. Polskie państwo potrzebuje różnego rodzaju specjalistów. Nawet w policji czy w wojsku pracują ekonomiści, prawnicy a także lekarze. Jednym z instrumentów, które mają zagwarantować ojczyźnie bezpieczeństwo od zagrożeń zewnętrznych jest polityka zagraniczna. Tutaj potrzebni są z kolei specjaliści z wykształceniem politologicznym lub pokrewnym.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  W katalogu profesji ACI gwarantuje informacje o popularnych już od dawna księgowych, grafikach, ale przedstawia też czym zajmują się teletutorzy czy terapeuci oddechowi. Pula zawodów poszerza się ze względu na ewolucję nauki i przemysłu. ACI uzmysławia nam to na przykładach. Nie mamy obowiązku kształcić się w większym mieście, możemy zacząć studia nawet w Suchej Beskidzkiej. Księgarnia ACI udostępnia broszury dla licealistów.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dla Świata - Fundacja »

  Promujemy nowoczesne technologie i rozwiązania proekologiczne, w tym szczególnie w zakresie ograniczenia emisji zanieczyszczeń.Podejmujemy działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego i dziedzictwa przyrodniczegoPropagujemy stosowanie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii.Popularyzujemy osiągnięcia innych państw zaawansowanych w rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Każdy, kto ma ochotę podwyższyć swoje kwalifikacje, a może się pochwalić ma ukończone studia wyższe, może ukończyć studia podyplomowe. Czasami słuchacze powinni napisać oraz obronić pracę dyplomową. Po ukończeniu otrzymuje się świadectwo, anie jak w przypadku wcześniej skończonych studiów - dyplom. Zwykle wybieramy taki kierunek na studia podyplomowe, aby osiągnięte kwalifikacje umożliwiły nam w wykonywaniu pracy, która spełni nasze wymagania jak np.: kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia podyplomowe zazwyczaj wybieramy po dobrym zastanowieniu się, jesteśmy już wtedy najczęściej na takim etapie życia, kiedy wiemy czego oczekujemy od życia. Często też decydujemy się na studia podyplomowe, bo może się to wiązać z awansem w firmie lub przejściem na intratne stanowisko w innym przedsiębiorstwie. Zdarza się też, że pracodawca ceniąc pracownika proponuje mu podniesienie kwalifikacji poprzez opłacenie mu studiów podyplomowych. Zazwyczaj wiąże się to ze zobowiązaniem pracownika do pozostania w jego firmie przez uzgodniony okres czasu.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac doktorskich »

  Pisanie prac licencjackich potrafi przysporzyć sporo problemów. W takich sytuacjach na pomoc nadchodzi strona internetowa iprace.pl, która dzięki formularzom kontaktowym ułatwia kontakt z profesjonalistą w danej dziedzinie. Dla wykwalifikowanej kadry profesjonalistów udzielenie pomocy w pisaniu prac zaliczeniowych z informatyki to wyzwanie, któremu chętnie stawią czoła a za razem satysfakcja z udzielonej potrzebującemu pomocy. Serwis internetowy iprace.pl, dzięki odpowiedniemu posortowaniu dziedzin naukowych jak i zawartych w nich formularzach umożliwia szybki kontakt z osobą kompetentną.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Świadczymy radę w pisaniu zleceń magisterskich z róznego stylu dziedzin.Doświadczony oraz dodatkowo zgrany zespół pomoże Inni ludzie stworzyć niepowtarzalną, charakterystyczną i doprawdy wartościową pracę. Dzięki nam obrona pracy stanie się jedynie formalnością. Zaufało nam wielu ludzi, wiec jęśli nie posiadasz koncepcji na swoją prace zgłoś sie do nas.Pisanie prac magisterskich pomoże inni ludzie w tym bez porblemu. Zapraszamy na naszą stone gdzie umieszczone są dane o nas i o naszych usługach. Misją mojej korporacji jest zagwarantowanie Państwu wypasioną usług.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Międzynarodowa w Łodzi »

  Nasza placówka została powołana w celu umożliwienia anglojęzycznym mieszkańcom Polski uzyskać wykształcenie. Nauka w szkołach Vocandus odbywa się na poziomie szkoły podstawowej(primary school), gimnazjum (secondary school) i szkoły średniej (high school). Nasze szkoły charakteryzują się najwyższym poziomem nauczania, a dodatkowo multikulturową atmosferą stymulującą rozwój. Dajemy możliwość nauki w szkole, która cieszy się międzynarodowym uznaniem University of Cambridge, a dodatkowo MEN. W związku z coraz większa migracją osób, wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniom związanym z edukacją w naszym państwie. Jako szkoła międzynarodowa w Łodzi( international school lodz) staramy się sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: