Wydawnictwa Podkategoria: Wydawnictwa

 • Wydawnictwo dla dzieci »

  Chcesz kupić filmy religijne dla dzieci lub czasopisma dla dzieci? Zapraszamy do naszego wydawnictwa. Mamy dla Państwa również 5płyt Zespołu Promyczki które ukazały się w ciągu działalności zespołu, a także śpiewnik ucznia który cieszy się dużą popularnością wśród uczniów. Nie zapominamy też o najmłodszych dla których z Promyczkami przygotowujemy kolejną płytę. Będzie to płyta pt Promyczki przedszkolakom na której znajdą się ciekawe i zabawne piosenki dla dzieci. Dużym osiągnięciem dla wydawnictwa są organizowane przez nas konkursy. Konkurs polskiej poezji religijnej organizowany zawsze w grudniu oraz festiwal dziecięcej piosenki Skowroneczek. Wszystkim czytelnikom życzymy miłej lektury. Zapraszamy

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wspieramy projekt wyszukiwarki książek z antykwariatu »

  Wielu ludzi ma taki zwyczaj, że nabytą książkę będzie czytać jedynie raz, i następnie nie wraca do niej.Zaczyna się wówczas problem, co z nimi zrobić? Jeżeli posiadamy znajomych, którzy lubią czytanie, to można im je przekazać, ma się wtedy pewność że trafią do odpowiednich osób.Z jakich powodów zatem antykwariaty internetowe to najlepsze miejsce na sprzedanie swojego księgozbioru? Ich historia sięga siedemnastego wieku, gdy w Holandii powstały miejsca umożliwiające zakup literatury. Taka forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich dynamicznie stawała się popularna.Prowadzili je ludzie, dla których literatura była całym życiem, i to zamiłowanie można było zobaczyć. Powszechny od kilkunastu lat internet bardzo zmienił charakter świata, odmienił także metody działania antykwariatów.Razem z zamiłowaniem osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się w inny wymiar, świata poezji i literatury. Obecnie maleje liczba takich miejsc, stare powoli są zamykane, a nowych się nie otwiera.Duży kawałek handlu używanymi książkami przejął internet, w nim otworzyło się sporo wirtualnych antykwariatów. Niektóre funkcjonują także tradycyjnie, traktując internet jako dodatkowe źródło sprzedaży, a część istnieje tylko w internecie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografie oraz felietony »

  Z tej strony dowiesz się wiele o południowych regionach polski. Wiemy, co dzieje się w aglomeracji śląskiej, ale też przy granicy z Czechami czy na szczytach górskich. Kochamy każdy metr naszego województwa. Prezentujemy wam liczne fotografie, które upamiętniają jego piękno. Siłujemy się z problemami społecznymi i dyskutujemy nad rozwiązaniami. Szukamy ludzi z charakterami, którzy lubią pisać o wydarzeniach lokalnych. Hołdujemy tradycji, ale wprowadzamy do niej zdecydowaną nutę nowoczesności dla odbiorców, którzy są raczej młodą grupą docelową.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Wrocław »

  Nie czekaj lecz skontaktuj się z nami po przygotowanie do druku. posiadacz jednostki jak natomiast postawa dostępna za marketing wie, iż bez homologicznej reklamy przykuwamy słuszny rozwój osoby. żeby zaradzić wyzwaniem reklamy, wszyscy chcą w jakiś sposób powstać na rynku. Zawodowy sprzęt do druku, zawodowa jego obsługa jak a sumienność a obfite doświadczenie sprawiają iż wszelacy nasi byli są bardzo zaspokojeni z naszych posługi. Inspirujemy wszelkie jednostki do nawiązywania stałych kooperacji jako poligrafia. Organizacji acz także nakład cyfrowy instytucji urządzającej imprezy masowe konieczna egzystuje banalna forma reklamy. Najłatwiejszą oraz sprawdzona od latek są ulotki informacyjne chociaż plakaty. Drukarnia we Wrocławiu przeprowadza wydruk jakiemukolwiek typu budulców we wszystkich możliwych wymiarach a wielkościach. Dzięki bajońskiemu zasobowi materiałowemu zamówienia uprawiane są szybko jednak trwale http://seodrukarenka.wordpress.com/2013/07/18/szybki-offsetowy-druk-ulotki/

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Razem w szkole »

  Księgarnia internetowe BOOKNET ma w swojej propozycji różnorodne podręczniki do podstawowych przedmiotów szkolnych. Rozprowadza ponadto serie książek do kształcenia ogólnego - "Razem w szkole". Są to publikacje skompilowane dla najmłodszych wychowanków, którzy korzystając z nich, gromadzą wstępną wiedzę z w większości dziedzin. Utrwalają zdobyte wiadomości, rozwijają swoje umiejętności i dowiadują się, co budzi ich największe zaciekawienie. Serię "Razem w szkole" można zamówić w e-księgarni, po wcześniejszym zalogowaniu lub zarejestrowaniu się.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki do druku »

  Kolorowanka do drukowania. Zbiór XXL. 3 zeszyty. Trzydzieści kolorowanek razem. W serwisie wyszukasz kolorowanki do drukowania, które wspomogą rozwój psychomotoryczny Twojego dziecka. Zamieszczone na stronie kolorowanki do drukowania pomogą Twojemu dziecku szkolić wyobraźnię i zdolność rozpoznawania kolorów. Kolorowanki do druku, które odnajdziesz tutaj, wykształcą w Twoim dziecku szczegółowość i wytrwałość. Kolorowanka do wydrukowania z tej strony pomoże Twojemu dziecku poznać otaczający nas świat. Zapewniam, iż pociecha będzie się setnie bawić przez długi czas, a Ty będziesz mieć czas dla siebie. Zbiór zawiera m.in. takie kolorowanki, jak dzik, koń, banan, burak, tulipan. Rodzicu! Oto kolorowanki, które uczynią, że Twoje dziecko będzie skakać ze szczęścia, a Ty uzyskasz czas wolny!

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transformacja »

  Interesują cię tematy życia pozaziemskiego? Chcesz bardziej pogłębić swoją wiedzę z tematyki takiej jak czwarty wymiar, transformacja czy reinkarnacja kosmiczna? Serdecznie zapraszamy do lektury jaką mamy dla Państwa przygotowaliśmy. Jedna z naszych autorek Ashayana Deane została wyszkolona osobiście przez Ligę Opiekunów, aby wnieść na Ziemię, nową (ale starożytną) naukę Keylonta – nauka światła, dźwięku, podświadomych symboli kodowych i podstawowych kodów ma-terii. Tom I z serii „Podróżnicy”, dostarcza podstawy, których potrzebujecie, żeby zrozumieć naturę rzeczywistości oraz powagę sytuacji, w której znajduje się obecnie Ziemia. Polecamy Państwu serdecznie.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna książki »

  Z początkiem każdego roku akademickiego w uczelnianych bibliotekach często brakuje już podręczników medycznych, albowiem pozycje z kategorii medycyna książki to nagminnie wypożyczane publikacje. Osoby pracujące w wydawnictwach naukowych mają bezpośredni dostęp do wszystkich nowości wydawniczych. Czytanie literatury dla nauczycieli to istotne działanie związane z doskonaleniem zawodowym pedagogów. Publikacją podręczników dydaktycznych dla osób działających w branży edukacyjnej zajmuje się wydawnictwo naukowe. Osobom szukającym określonych pozycji na temat metod nauczania poleca się wpisanie w wyszukiwarkę internetową wyrażenia pedagogika księgarnia internetowa. Poza sięganiem po publikacje przeznaczone dla kadry nauczycielskiej, osoby związane z działalnością edukacyjną powinny również brać udział w szkoleniach prowadzonych przez firmy szkoleniowe i instytucje państwowe. Podręczniki medyczne, medycyna książki, medycyna księgarnia on line – to słowa kluczowe, które każdy, kto korzysta z Internetu winien wprowadzić w wyszukiwarkę stron on-line, aby błyskawicznie i skutecznie trafić na strony sklepów internetowych sprzedających tego rodzaju książki.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wydawnictwa

Wydawnictwa - nowa strona:

Adres: