Zabawki edukacyjne Podkategoria: Zabawki edukacyjne

 • Poznaj elementy udanego eventu »

  Ważnym elementem eventu jest mobilna scena. Pokaz bezpieczny weekend jest świetnym prezentem dla naszych klientów. Wiele firm decyduje się na wynajem symulatorów robiąc szkolenia ppoż. Komora dymowa jest coraz częściej wykorzystywana na szkoleniach. Pierwsza w kraju mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do podnoszenia techniki prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach atmosferycznych. Płyta poślizgowa jest używana na kursach z tematyki bezpiecznej jazdy. Ciekawym urządzeniem nakłaniającym do zapinania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń daje wyobrażenie i namiastkę odczuć jakie zachodzą podczas wypadku gdy samochód koziołkuje. Żyroskop jest symulatorem dla odważnych ludzi. Na własnej skórze można doświadczyć co dzieje się podczas zderzenia czołowego, wystarczy usiać na symulator zderzeń. Ogromną popularność zdobywa refleksomierz dzięki któremu można ćwiczyć czas reakcji. Najgłośniejszą atrakcją jest symulator poduszki aktywujący wystrzał prawdziwego air baga. Alkogogle pokazują dorosłym że alkohol za kierownicą to zły pomysł. Najlepszą atrakcją dziecięcą jest symulator wyścigowy. Dla dzieci lubiących aktywny wypoczynek organizatorzy zamawiają miasteczko drogowe. Miasteczko rowerowe jest miejscem w którym dzieci pokazują zastosowanie przepisów drogowych w praktyce. Chwile nauki i rozrywki uwieczni na fotografiach fotobudka.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne »

  Prowadzimy sklep internetowy, w którym można znaleźć wiele przeróżnych zabawek dla najmłodszych. Zabawki te różnią się od reszty. Z czego wynika ich oryginalność? Są to rzeczy służące do zabawy, które dodatkowo inspirują dziecko do kreatywnego myślenia.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwariowane rowery to wystrzałowa atrakcja na zabawy plenerowe. »

  ZWARIOWANE ROWERY to wystrzałowa atrakcja na eventy oraz imprezy firmowe. Nasze zabawy i śmieszne rowery dostarczą Twoim klientom całe mnóstwo rozrywki i sporą dawkę pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu przygotujemy najlepsze stanowisko, które wyposażone będzie m.in. w wiele różnych niekonwencjonalnych rowerów. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to dopiero początek. Najśmieszniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi rowerami nie jest łatwe. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne pojazdy. Zastanawiasz się jak długo będziesz próbował opanować jazdę monocyklem? Przekonasz się o tym na evencie rowerowym - ZWARIOWANE ROWERY. Będzie dużo świetnej zabawy, kolorowych strojów i śmiesznych gadżetów nie tylko rowerowych. W strefie działania zwariowanych rowerów czekają na Ciebie jeszcze: rowerowy tor przeszkód, bicykl i śmieszny rower, konkursy i testy z jazdy symulatorem i rowerem przeciwskrętnym. Tych atrakcji po prostu nie może zabraknąć na Twoim evencie.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź jak działa symulator dachowania podczas eventów Bezpieczni na drodze »

  Wszystkie Sympro akcje mają na celu podnieść bezpieczeństwo na drogach. Nasz symulator zderzeń bardzo często wykorzystuje Policja, by uświadomić kierowcom jak ważne jest nie tylko używanie pasów, ale zapięcie ich prawidłowo. Możemy to sprawdzić używając Sympro symulator zderzeń, dzięki temu w bezpiecznych warunkach poczujemy różnicę i już nigdy nie zapomnimy o pasach bezpieczeństwa. Nasza szeroka oferta symulatorów daje możliwość zorganizowania różnego rodzaju eventów safety day pod jednym hasłem: bezpieczni na drodze. W czasie miasteczka ruchu drogowego już od najmłodszych dzieci podczas zabawy uczymy właściwego zachowania na jezdni. Robimy wszystko, by Sympro urządzenia były zawsze ciekawe, dlatego wyszukujemy nowinki eventowe takie jak m.in.: torqway. Dzięki temu każdy event bezpieczni na drodze zorganizowany przez nas gromadzi tłumy. Dużą frekwencją cieszy się miasteczko ruchu drogowego. Wynajem tej atrakcji jest zamawiany z dużym wyprzedzeniem.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki dla niemowląt »

  Niemowlęta nie zdołają bawić się zabawkami przeznaczonymi dla trochę większych dzieci. Istnieje niebezpieczeństwo iż berbeć bawiąc się klockami, przypadkowo wetknie sobie klocek do buzi, a to może się nieprzyjemnie skończyć. Zabawki dla tak małych dzieci przeważnie są spójne i nie mają elementów, które mogłyby być złowieszcze dla smyka. Dodatkowo powłoka zewnętrzna takiej zabawki nie może być stworzona ze zagrażających substancji, zabawki te muszą być niesłychanie bezpieczne.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypróbuj nowoczesny symulator. »

  Symulator jazdy samochodem ciężarowym i autobusem jest urządzeniem, które umożliwia wytworzyć w sposób sztuczny warunki występujące w naturze. Wprowadzenie innowacyjnego trybu nauki jazdy jest udogodnieniem oraz dodatkową formą umiejętności dla potencjalnych kierowców. Taką formę kształcenia proponujemy wszystkim, którzy chcą doskonalić własną technikę prowadzenia oraz chcą być gotowi do odpowiedniego działania w innych warunkach, a zwłaszcza w tych ciężkich. Na symulatorze samochodu ciężarowego i autobusu da się wykonać szkolenia z ecodrivingu po którym jazda ekonomiczna nie będzie sprawiać kłopotu i pozwoli na oszczędzanie paliwa. Wynajem symulatora ułatwi Ci nasza firma.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klocki dla dzieci »

  Dzieci uwielbiają zabawę, spędzają przy niej większość czasu. Niemniej jednak by dziecko mogło się bawić potrzebuje zabawek. Dobrym repertuarem mogą okazać się klocki dla dzieci. Jest masa modeli klocków, mimo to każde z nich niezbicie ucieszą naszego smyka tak samo. Stymulują one wyobraźnie dziecka a także pomagają w rozwoju intelektualnym. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo niemało typów klocków dla dzieci najlepszej próby.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne »

  Dowolny rodzic bez wątpliwości pożąda tak aby jego dziecko odpowiednio się rozwijało. W podobny sposób fizycznie jak i odnośnie do intelektu. Zdołamy pomóc naszemu dziecku, kupując mu zabawki edukacyjne. Pełnią one funkcję pewnego bodźca, dzięki którego nasze dziecko prędzej się rozwija. Niewątpliwie wykształcenie przez zabawę jest najlepszym sposobem tak aby w subtelny sposób przyuczyć dziecka istotnych umiejętności.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek »

  Jeśli młoda mama w pewnym momencie podejmie decyzję o powrocie do pracy, to należy jak najszybciej zapewnić dla bobasa kogoś do opieki.Wyjść jest w tej sytuacji kilka. Najlepiej, jeżeli z niemowlakiem zostanie w domu babcia, bowiem wtedy mamy pewność, że dobrze będzie o niego dbać i opiekować się. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac malucha do zlobka. Rozwiązanie inne, to wynajęcie pani do opieki w czasie, gdy kobieta pracuje. Taki wybór niesie niestety ze sobą ryzyko tego, iż zatrudniona opiekunka może niedokładnie pilnować dziecka, a w dodatku zatrudnienie osoby do opieki z reguły sporo kosztuje. Kolejnym rozwiązaniem jest zapisanie dziecka do zlobka, do którego przyjmowane są dzieci, które mają raptem kilka miesięcy. W żłobku możemy liczyć na fachową i rzetelną pomoc przy opiece, a koszty miesięczne pobytu niemowlaków nie są zbyt duże. Niestety od niedawna pojawiły się duże problemy z zapisaniem się do żłobków, gdyż zlobki przeżywają prawdziwy najazd dzieci.Dekadę temu regularnie zamykano następne kluby opieki dzieci, gdyż było w nich mało maluchów i ich utrzymywanie nie było opłacalne. Lecz na szczęście poza żłobkami jest kolejna możliwość, czyli klub opieki nad dzieckiem. Taki klub to nie żłobek, jaki znamy i nie może tak się nazywać. Jednak jego otwarcie jest obłożone znacznie mniejszą ilością przepisów, a przy tym bez problemów może wypełniać wszystkie funkcje żłobka, czyli zajmować się niemowlakami od rana do popołudnia.Podchodzimy do dzieci indywidualnie, według jego potrzeb czyli np. dzieci śpią wtedy kiedy maja taka potrzebę a nie w ściśle określonym czasie. Plan dnia każdego dziecka zbliżony jest do tego jaki ma we własnym domu. Ten mieszczący się w Gdańsku żłobek to idealne miejsce dla Twojego Dziecka.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki sklep »

  O ile pragniemy nabyć zabawki dla naszych pociech to adekwatnym wyborem zdoła okazać się sklep internetowy z zabawkami. Ma on jedną główną zaletę, nie trzeba wychodzić z domu, a wybór w takim sklepie o wiele przewyższa ilość zabawek dostępną w sklepie tradycyjnym. Sklepy z zabawkami w internecie mają wciąż cykl innych zalet, jednakże wystarczy wejść na naszą stronę i przekonać się, ile możemy zyskać.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne »

  Nasz sklep internetowydostarcza zabawki edukacyjne i inne instrumenty dla dzieci. Na stronie internetowej widnieją są dane kontaktowe. Proponujemy zabawki dla niemowląt i kolejnych przedziałów wiekowych. W naszej palecie dostaniecie Państwo zabawki z drewna, drewniane dekoracje, pozytywki i instrumenty muzyczne. Szeroki wybór zabawek dla małych dziewczynek i dla małych chłopców, książki dla różnych przedziałów wiekowych. Nasze akcesoria nadają się do zabawy ale również mają wpływ na edukację najmłodszych. Marka Goki charakteryzuje się niebywałą precyzją wykonania i wysokogatunkowym drewnem. Część zysków ze sprzedaży marki „'cause” rezerwuje się na pomoc najbiedniejszym i budowę szkół dla dzieci z Trzeciego Świata, zaś produkty marki Anker spełniają najwyższe obostrzenia ekologiczne i mają właściwości długowieczne.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki dla dziewczynek »

  Salon online Babybloom stworzył specjalną ofertę z zabawkami dla dziewczynek oraz chłopców w różnym wieku. Wszystkie zabawki charakteryzuje pomysłowość, oryginalność i doskonałe wykonanie. Drewniane gadżety gwarantują smykom bezpieczeństwo i nie narażają ich na kontakt z różnymi sztucznymi tworzywami. Zabawki ze sklepu Babybloom służą nie tylko figlom, ale również edukacji, rozbudzaniu wyobraźni oraz odkrywaniu rzeczywistości. Zapraszamy na witrynę internetową www.babybloom.pl, gdzie znajduje się więcej szczegółów na temat towaru.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lalki dla dzieci »

  Zabawką, jaką bawią się szczególnie dziewczynki jest lalka. Jest ona jakże damskim tematem. Umożliwia ona na rozszerzanie fantazji i na zabawy jakże dziewczęce, np. zabawę w dom. Różni się ona niesłychanie od zabawek dla chłopaków, oni gustują w innym gatunku zabawek, takim jak klocki czy zabawki interaktywne. Niektóre lalki są tak naprawdę zaawansowane pod względem technicznym. Nasz sklep świadczy sporo modeli lalek, zapraszamy.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki interaktywne dla dzieci »

  Aby przyspieszyć rozwój naszego malca warto zainteresować się zabawkami interaktywnymi dla dzieci. Są to zabawki sporządzone w specyficzny sposób, tak aby aktywizować rozwój intelektualny naszej pociechy. Zwykłe zabawki nie mają tylu wartości co zabawki interaktywne. Pozwalają one dziecku na interakcje z zabawką w ciągu spokojnej jednak jakże edukacyjnej zabawy. Sklep tupi.pl oferuje cały wachlarz zabawek interaktywnych dla dzieci.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nauki jazdy: przewóz materiałów niebezbiecznych - ADR. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki jazdy?
  Mamy dla Ciebie ofertę: Nauka zawodu kierowcy. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem. Zapraszamy na warsztaty instruktorskie pogłębiające wiedzę wykładowcom Ośrodków Szkolenia Kierowców.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki fisher price »

  Nie wszystkie zabawki dostępne na rynku nadają się dla małych dzieci. Poniektóre z nich wysoce odbiegają cechą od tego, czego byśmy standardowo żądali. Zabawki firmy Fisher Price są natomiast inne, pewna struktura i wysoka jakość wykonania zaręczają, iż nasze dziecko jak i my będziemy niezmiernie zadowoleni z zakupu tak solidnych zabawek. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo cały rząd zabawek tej jednostki.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klocki lego »

  Wyróżniającą się zabawką pośród zabawek dla dzieci są klocki lego. Każdy nieduży młodzik śni o tym ażeby otrzymać pod choinkę zestaw klocków lego. Da się z nich skonstruować rzeczywiście wszystko. Rozpocząwszy od zamków do pionierskich samochodów. Klocki lego ożywiają wyobraźnie dziecka oraz rozwijają jego pomysłowość już od najmłodszych lat. Można z nich ukształtować to co pojawi się w naszej wyobraźni.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne - nowa strona:

Adres: