Dyskoteki Podkategoria: Dyskoteki

 • DJ Olsztyn »

  Muzyką zacząłem interesować się będąc dzieckiem. Nagrywałem piosenki z radia na magnetofon, były to lata 80. Pierwsze kroki w graniu stawiałem już w szkole podstawowej, grało się wówczas z kaset magnetofonowych, o płytach vinylowych można było jedynie pomarzyć. W roku 1991 postanowiłem poważniej zająć się pracą DJ'a. Grałem w klubach i dyskotekach na terenie Olsztyna i okolic. Znużony muzyką klubową postanowiłem powrócić do muzyki na której się wychowałem, a więc głównie do lat 80 i 90. Jeśli szukacie dobrego DJ-a na imprezę to serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DJ Wojciech, dj na wesele, »

  Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie, wesela, poprawiny, studniówki, urodziny, dekoracja światłem.
  OFERUJEMY:PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE, DEKORACJĘ ŚWIATŁEM, KONKURSY, ZABAWY, SZEROKI REPERTUAR MUZYCZNY
  CO GWARANTUJEMY:
  PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ,TERMINOWOŚĆ, INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA.

  Data dodania: 12 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobra pizza Wrocław »

  Nasza restauracja chce zaprosić wszystkich fanów smacznej pizzy na swoją stronę w internecie. Znajdziecie na niej wszystko czego szukacie. Wskazujemy numery kontaktowe do naszych prowadzonych knajp, podobnie jak aktualne menu. Informujemy także o obecnych ciekawych promocjach jakie możemy wam zaoferować. Dzięki naszej stronie będziecie na czasie z tym, co może wam zaoferować nasza pizza! Zapraszamy do poznania naszej oferty jak również korzystania z możliwości dostarczania pizzy przez 24h na dobę!

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły weselne »

  Jak dobrze wybrać kapelę na swoje wesele? Za jaka kwotę, aby zespół był na poziomie oczekiwań? Jakimi kryteriami się kierować? Przyszli nowożeńcy przed dniem zawarcia związku małżeńskiego stoją przed wieloma zadaniami, jednym z nich niech wybór zespołu na wesele. Wielu z nich ułatwiając sobie życie korzysta w domu z Internetu dzięki któremu bardzo szybko mogą podjąć odpowiednie dla nich decyzje.W naszym serwisie dowiecie się na co zwrócić uwagę przy wyborze zespołu weselnego.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Łódź »

  Od dawna wiadomo, iż niepowtarzalna balanga weselna to taka, na jakiej wszyscy proszeni goście dobrze się bawią. A stu procentową gwarancją powodzenia takiej zabawy, może być jeno i wyłącznie wybór najlepszego zespołu muzycznego, rzetelnego, takiego który ma wprawę i charyzmę. Lecz również takiego zespołu który zna się na rzeczy, bowiem zawsze dobiera przyporządkowany repertuar muzyczny, a także ma wspaniały wokal.

  Ewidentnie takim zespołem na rozliczne uroczystości jest Matrix-Music. Muzycy owego zespołu to zawodowi, obeznani ludzie, jacy od wielu już lat z sukcesem, zajmują się aranżacją muzyczną rozmaitych imprez. Potrafią oni elastycznie dostroić się do zapatrywań każdego klienta i z rozradowaniem na buzi i wewnętrzną energią w sobie rozbawić wszystkich gości. Sprostają oni wymaganiom, poszczególnego organizatora, a konferansjerstwo imprezy nie stanowi dla nich najmniejszej przeciwności.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dyskoteki

Dyskoteki - nowa strona:

Adres: