Hobby Podkategoria: Hobby

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Sennik »

  Od prehistorycznych czasów ludzie wierzyli w doniosłość snu. Uzasadniali, że są one zapowiedzią zbliżającego się niebezpieczeństwa, nadchodzącej przyjemności, śmierci, narodzin dziecka i zdarzenia, które w najbliższej przyszłości miałoby się pojawić. Te wszystkie powiązania pozostały spisane i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Sennik rozpoczął nabierać większego znaczenia, a „przepowiednie” są rozważane za faktyczne po dziś dzień. Nasze marzenia senne, pozostały podzielone w związku na symbolikę i ich interpretacje. Każdy sen powinno się analizować oddzielnie. Nie ma albowiem jednej reguły co do odczytania znaczenia rzeczowego snu. Senniki cechują na ogół pewne sytuacje, do których możemy się dobrać, i dzięki nim przetłumaczyć jego znaczenie dostępne w spisie pierwotnych ksiąg. Powszechnie uznaje się, że sny przepowiadają naszą przyszłość, że w ten sposób chcą nas uchronić przed czymś co być może nam, w jakiś sposób grozić. Znaczenie snów jest kluczowe dla wielu ludzi, którzy mają nadzieję, iż opowiedzą im o czymś czego nie są świadomi. Dostatnia symbolika jest przystępna w każdym senniku, gdy jesteśmy interesuje, co może oznaczać nasze marzenie przeniesione w świat snu, przejrzyjmy wykładnie a z pewnością zrozumiemy wszelakie meandry owego świata.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadome śnienie »

  Świadome śnienie to określenie świadomego snu - czyli snu, w którym właśnie orientujesz się, że to co cię otacza to tylko (lub aż) świat snu i dlatego możesz tam robić cokolwiek co sobie zapragniesz. Od latania po zwykłe zwiedzanie lub podróże w czasie.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Pleszew »

  Zajmuję się tworzeniem wspaniałych fotoreportaży w waszego wspaniałego dnia jakim jest ślub. Najbardziej lubię łapać ulotne chwile których nie da się już powtórzyć. Można mnie znaleźć wpisując w wyszukiwarkę np. Google fotograf ślubny Pleszew oraz fotografia ślubna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik online »

  Sennik online jest internetowym zbiorem najczęściej spotykanych marzeń sennych, zawiera on dużą liczbę symboli sennych, ich znaczenie i interpretacje. W starożytności interpretowano sny, o czym świadczy sennik egipski. Senniki próbują tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, lecz dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana o ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Recenzje płyt »

  Muzyczne hity to portal internetowy na jakim wyszukasz recenzje płyt muzycznych a dodatkowo ich zapowiedzi. Portal powstał z myślą o wszystkich, którzy interesują się wiadomościami muzycznymi. Dodatkowo, oprócz recenzji płyt będziesz mógł zobaczyć wideoklipy swoich ukochanych muzyków. Dzięki zamieszczonym zapowiedziom będziesz mógł dowiedzieć się które płyty zostaną niebawem wydane. Odszukasz w tym miejscu artystów spośród wszystkich rodzaji muzycznych m.in Hip-Hop bądź Rock. W ostatnim czasie opublikowaliśmy recenzję takich płyt jak CNO2 Slums Attack czy kontrowersyjnej płyty Paweł Kukiz. Zapraszamy do zaznajomienia sie z informacjami zamieszczonymi na portalu.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SENSJA.com Filmowanie wesel Wrocław, Fotografia »

  Nasza firma powstała z pasji jaką jest dla nas fotografia i film.

  Nie tworzymy filmów i zdjęć według gotowego schematu, dbamy o to, aby każdy projekt był inny i niepowtarzalny.

  Odkrywamy i utrwalamy niepowtarzalność oraz indywidualność Panny Młodej i Pana Młodego, ich ślubu i wesela.

  Poprzez reportaż ślubny zatrzymujemy na zawsze Wasze wzruszenia, emocje, a przede wszystkim Waszą miłość.

  Stawiamy przede wszystkim na doskonały kontakt z Klientem i Jego komfort.


  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Profesjonalizm - Pasja - Zaangażowanie: www.sensja.com

  Grupa Sensja
  e-mail: sensja@sensja.com
  tel. 663087651
  www.sensja.com

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby z kart tarota »

  Zapewne większość z Was słyszało czym są wróżby z kart tarota. Niestety wciąż pozostaje wiele osób sceptycznie nastawionych do owych spraw. Ja jestem zawodowym wróżbitą od paru lat i mogę z całą pewnością powiedzieć, że pomogłem niejednej osobie. Wielu klientów na początku nie wierzyło w to co mówię, lecz kiedy przepowiednie zaczęły się spełniać zmienili całkowicie nastawienie. Prawda jest taka, że istnieją ludzie potrafiący przewidzieć przyszłość, i w razie jakichś problemów warto skorzystać z ich usług. Jestem pewny że nie pożałujecie tego i będziecie regularnie korzystać z usług wróżek.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop Strzelec »

  Jeżeli zawsze chciałeś poznać bardzo dokłanie znak zodiaku taki jak strzelec to to musisz odwiedzić stronę StrzelecHoroskop.pl odnajdziesz na niej ogrom informacji dotyczących tego znaku zodiaku. Także dowiesz się jak prezentuje się psychika skorpiona, jak może ułożyć mu się w miłości i co jest idealnego dla niego. Powinno się widzieć co znaczy znak zodiaku skorpion, może Ci to wspomóc w wielu sytuacjach życiowych. Wejdź i zobacz, naprawdę warto!

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • 4x4 »

  W naszym warsztacie gościło już sporo aut 4x4, są one naprawiane bądź montowane są w nich określone urządzenia, potrzebne podczas odległych wypraw, które organizujemy. Każdy może przyłączyć się do nas, koszt takiej wyprawy nie jest zbyt duży, właściwie jest to nic w porównaniu z tym, ile pięknych miejsc można zobaczyć i ile przygód można przeżyć. Tak więc jeśli ktoś lubi siedzieć za kółkiem swego terenowego auta, a w dodatku dysponuje pewną ilością wolnego czasu i ma ochotę poznać coś nowego, można zapoznać się z naszą ofertą.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop partnerski »

  Panna jest wymagająca i nie zaimponuje jej ktoś, którego jedyną zaletą jest słoneczna opalenizna. Aby więc ją zauroczyć, musisz dysponować wiedzą, najlepiej z dziedziny, na której ona sama się nie zna. W innym przypadku zacznie się wywyższać. Panna dobrze będzie się czuła w towarzystwie Koziorożca, natomiast odstraszy ja brak konsekwencji Strzelca i Wodnika. Lew lubi błyszczeć, a więc na cel wakacyjnego romansu wybierze osobę, która mu to zapewni. Nie ma przy tym wątpliwości: to on poluje, a jego zdobycz musi być tego godna. Zazwyczaj dosyć szybko mu się to udaje, bo tam, gdzie się pojawi, znajduje się centrum zainteresowania. Kroku najszybciej dotrzyma mu drugi Lew, bo któż jak nie on zna potrzeby Lwa, więcej dowiesz się na stronie Horoskop partnerski.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Irmina May-Wróżba »

  Jasnowidzenie, wróżby i przepowiednie tarota oraz rytuały białej magii to oferta wróżki Irminy May, która ma dla Państwa niezwykle skuteczny sposób na rozwiązywanie problemów, przyciąganie miłości, dobrobytu i satysfakcji zawodowej.
  Ten niezwykle skuteczny sposób na szczęście znało dotąd niewiele osób na świecie.
  Jednocześnie wróżby z kart tarota, prognozy i rytuały wróżki Irminy May wpływają pozytywnie na wszystkie sfery życia.
  Dzisiaj i Ty poznasz ich moc . Seans tarota czy biała magia w niekonwencjonalny sposób pomogą uzdrowić i rozwiązać problemy z partnerem, szefem, finansami i przywrócą radość życia oraz uśmiech na twarzy.
  Wystarczy, że wyślecie Państwo e-maila z pytaniem lub opisem sytuacji, a wróżka Irmina May zaproponuje najlepsze dla tej konkretnej sytuacji rozwiązanie.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dziewczyny lubią brąz »

  Opalanie natryskowe staje się bardzo polularne i w skutek warto spróbować tej metody na własnej skórze. Jak wiadomo, że nie jest ono tanie jak opalanie w standardowym solarium opartym na lampach. Opalanie natryskowe ma dużo zalet, których nie ma standardowe opalanie. Można powiedzieć powiedzieć, że jest zdrowsze niż tradycyjne opalanie na słońcu. Opalanie natryskowe jest idealną opcją dla osób, które przez cały rock chcą czuć lato na własnej skórze.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz »

  Co robimy kiedy potrzebujemy konkretnej odpowiedzi, do kogo możemy się zwrócić? Komu się zwierzyć? Z pomocą przyjdzie nam Dobry jasnowidz. Kim jest Jasnowidz? Jasnowidzenie jest to rodzaj zdolności paranormalnej która umożliwia postrzeganie, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej. Rozróżnia się następujące rodzaje jasnowidzenia: jasnowidzenie przyszłości i przeszłości, jasnowidzenie astralne, mentalne oraz przyczynowe, jasnowidz - polegające na opisywaniu przedmiotów, miejsc czy osób, zazwyczaj na podstawie jakiegoś przedmiotu. jest też inna odmiana którą nazywamy jasnosłyszeniem, polegająca na tym że informacje docierają w postaci dźwięku.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Need for Speed World »

  Need for Speed jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii. Przypadła nam do gustu na tyle, że stworzyliśmy serwis o tym tytule. Dostępny jest pod adresem url NFS.gamerpro.pl. Zamieściliśmy w nim dużą ilość interesującej treści. Dobrym jej przykładem są informacje dotyczące części serii NFS. Należy, także wspomnieć o tym, iż w serwisie znajdują się newsy poświęcone najnowszemu sequelowi Need for Speed noszącemu tytuł The Run. Oczywiście z witryny można korzystać całkowicie bezpłatnie.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadnaturalnie.pl - portal o zjawiskach nadnaturalnych »

  Strona o zjawiskach nadnaturalnych. W pełni poświęcona poszukiwaniu zjawisk niewyjaśnionych i tajemnych. Relacje spotkań z strzygami oraz także monstrami nie z tego świata. Tajemnice wszechświata, a oraz nowiusieńkie teorie naukowe. Czy myślałeś kiedyś co się dzieje gdy umieramy? Czy istnieje niebo i piekło. A może reinkarnujemy pod innymi postaciami. Strona ta porusza wiele wątków ezoterycznych, które otworzą oczy na to co do tej pory było dla nich niezauważalne.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum.ebro.net.pl - forum muzyczne, forum rapowe, hiphop, muzyka »

  Na ludzie, z dystansem, z humorem, ale i z powagą - dyskusje powiązane z kulturą hip-hopową, polskim, a także zagranicznym hip-hopem, poradniki, fachowa pomoc dla początkujących raperów i producentów oraz recenzje, wywiady, aktualności i newsy.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paintball Warszawa »

  Najlepsze imprezy paintballowe Warszawa to domena firmy eventowej thejokers.pl. Posiadamy własną halę do imprez paintball w Warszawie czy oddajemy do dyspozycji graczy specjalistyczny sprzęt paintball. Realizujemy zamówienia na rzecz firm oraz osób organizujących wieczory kawalerskie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminów realizacji.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkryj wszechświat na nowo »

  Wędrówka we wszechświecie to marzenie całej masy ludzi. Na nieszczęście na ten przywilej mogą pozwolić sobie nieliczni. Ludzie poszukują życia na innych planetach. Kosmos jest wciąż nader mało poznanym miejscem gdzie zachodzą zdażenia dla nas niezrozumiałe. W naszym Układzie Słonecznym jest osiem planet i wiele mniejszych obiektów niebieskich. Przestrzeń kosmiczna to nieograniczona skarbnica wiedzy powstaniu życia. Naukowcy są już coraz bliżej odnalezienia obcych organizmów, któż to wie może dotrwamy tych czasów.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaklęcia »

  W Internecie nie znajdziemy dużo portali tego typu, a jak już są oferują nam błędne informacje.. Jednakże tutaj jest autentyczne. W tym miejscu poznamy prawdę o sobie, o miłości jaka może nadejść, normalnie wszystko! Na portalu spotkamy się z tłumaczeniem tarotów, jak i oraz Afirmacje online. Możemy zarejestrować się na czacie i zapoznać się ze swoim pozytywnym tarotem, w tych czasach jest to ważne bo może nam dać znać co dalej z Naszym życiem.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Warszawa »

  Wróżka powinna być osobą spełniającą nasze oczekiwania i być profesjonalistką. Na pewno każdy z Was zastanawiał się kiedyś, kto korzysta z pomocy wróżek czy jasnowidzów. Odpowiedź będzie bardzo trywialna: prawie każdy. Rady zapisanej w gwiazdach szukają dyrektorzy, kierownicy, osoby publiczne - często ludzie nastawieni do wróżenia bardzo sceptycznie, ale przyciągani do gabinetu czystą ciekawością. Ezoteryka nadal jest tematem kontrowersyjnym. Co nie znaczy, że nie przyciąga, nie interesuje, nie intryguje. Z pomocy wróżek często korzystają nawet wróżki we własnej osobie. Dlaczego? Jednym z powodów jest ten, że gdy ktoś sam stawia sobie karty, bardzo trudno jest mu zachować zdrowy dystans. Wróżka Warszawa zaprasza.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hobby

Hobby - nowa strona:

Adres: