Adresy, linki Podkategoria: Adresy, linki

 • Wolne domeny »

  Zakładając własną firm i chcąc być widocznym w internecie musumy zacząć od znalezienia odpowiedniej domeny dla naszej firmy. To nie jest rzeczą prostą wolne domeny już tak naprawdę nie istnieją. Dużo jest zarejestrowanych. Nasz serwis posiada domeny na sprzedaż. Zajmujemu się pośrednictwem w sprzedaży i kupnie domen internetowych.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alias www »

  Szukasz serwisu dwa w jednym tzn. aby móc na jednej stronie założyć alias lub skrócić link. Właśnie dobrze trafiłeś!! Gdyż prezentowana platforma oferuje takie usługi. Zgłoszenie aliasu jest bardzo proste. W panelu administracyjnym wystarczy wybrać dodaj alias i uzupełnij formularz. Natomiast skrócenie linku jest jeszcze prostsze. Zapraszamy, wejdź i zobacz jakie to proste.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog »

  Przedstawiamy wszystkim nowo powstały Blog wielotematyczny - postawiony na platformie Wordpress, poruszający najróżniejsze tematy.Moderacja + monitoring zapewniają poprawne i zawsze aktualne informacje. Nigdy nie dopuścimy do tego aby automatycznie umieszczać wpisy - wówczas idea projektu byłaby rozmyta.Będziemy starali się poruszać wszystkie możliwe kategorie, zarówno poważne jak i na luzie. Podstawą jednak będzie obiektywizm.W planach liczne konkursy - będziemy losować aktywnych userów oraz najlepsze publikacje. {serdecznie zapraszamy - warto rozwijać z nami ten projekt. Nie planujemy go porzucić po kilku miesiącach. Ma nabierać mocy !Pozdrowionka - EKIPA!

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron seo »

  Posiadasz stronę www i nie wiesz dlaczego nie ma ona żadnego ruchu? Przyczyna jest prosta. Najprawdopodobniej nie ma jej w wyszukiwarce i nikt nie może jej odnaleźć. Katalog stron www to wyjście z sytuacji.Jeśli chcesz aby twoja strona internetowa była odwiedzana przez rzeszę internautów dodaj ją do moderowanego katalogu stron www. Akceptujemy tylko i wyłącznie wpisy posiadające wartość merytoryczną i wykazującą silnie wysoki wskaźnik trust. Katalog stron seo to miejsce idealne dla twojej strony. Pamiętaj, że katalog stron internetowych akceptuje tylko strony wartościowe.

  Data dodania: 28 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program lojalnościowy »

  Okazując kartę podczas zakupów klient gromadzi punkty, które potem mogą przybrać formę miłej niespodzianki ? kuponu zniżkowego bądź wybranego z odpowiedniego katalogu towaru. Generalnie alternatyw jest wiele i wszystko jest uzależnione od stopnia hojności jaką dyrekcja sieci marketów chce okazać konsumentom. Nie tylko wielkie sklepy przyciągają takimi atrakcjami. Także sieciowe sklepiki o znacznie mniejszych gabarytach chcą premiować ludzi, którzy robią w nich zakupy. Poza rabatami oferują także różnorodne konkursy i loterie z nagrodami. Jak widać programy lojalnościowe mogą prezentować się rozmaicie ? my jako konsumenci mamy w czym wybierać. Polacy polubili supermarkety, które w ciągu wszystkich miesięcy w roku zarabiają na nich gigantyczne kwoty. Jakiś czas temu, wzorem zagranicy, sklepy te wprowadziły rewelacyjne program lojalnościowy. Przewidują one nagradzanie klienta za wierność danej placówce handlowej. Takie nagradzanie może przybierać różne formy, aczkolwiek przeważnie wygląda to podobnie. Osoba zainteresowana programem może bezpłatnie wyrobić sobie indywidualną kartę, która potwierdza uczestnictwo w systemie

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adresy, linki

Adresy, linki - nowa strona:

Adres: