Archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów

Dynamicznie rozwijająca się forma ATSoftware to przede wszystkim usprawnienie pracy sekretariatu dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. W naszym programie sekretariat będą mogli Państwo w łatwy sposób zając się takim rzeczami jak np. archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów, archiwizacja danych oraz inne. Posiadam doświadczony zespół, który działa w branży IT od wielu lat, dzięki czemu nasza firma cały czas się rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania w formie oprogramowania. Naszym celem jest tworzenie wydajnych, użytecznych oraz łatwych w obsłudze programów z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

Szczegóły strony www.atsoftware.pl:

Podlinkuj stronę www.atsoftware.pl:

Archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Catia »

  Nasza firma Koltech to przedsiębiorstwo, które dystrybuuje najlepsze systemy zarządzania cyklem życia produktu, dzięki którym jeszcze sprawniej wprowadzą Państwo każdy nowy produkt na rynek. Zachęcamy do ich zakupu każdego przedsiębiorcę, który liczy na jeszcze szybszą produkcję. Dzięki temu mogą Państwo pozyskać nowych Klientów, a tym samym spełnić biznesowe cele swojej firmy. Nasza oferta to wiele różnych rodzajów takiego oprogramowania: 3dvia composer, smarteam czy catia. Czekamy na Państwa zamówienie.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Orpogramowanie dedykowane »

  Jeśli szukasz fachowych informacji dotyczących usług teleinformatycznych, zachęcamy do odwiedzenia strony http://teleinformatyczne.net. Dowiesz się tam m.in., jakie korzyści niesie ze sobą integracja różnorodnych serwisów oraz komunikacja ujednolicona. Jeżeli z kolei jesteś zainteresowany oprogramowaniem dedykowanym i aplikacjami na zamówienie, na http://teleinformatyczne.net poznasz najważniejsze aspekty ich tworzenia. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia Warszawa »

  Przedsiębiorstwo Dr IT jest oficjalnym dystrybutorem aplikacji do administrowania firmą Symfonia. Jest to obecne na rynku od lat oprogramowanie zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw, które pokaźnie usprawnia sporo procesów wewnątrz firmy. Wraz z oprogramowaniem oferujemy naszym interesantom wsparcie techniczne jak również konsultacje w zakresie używania oraz instalowania aplikacji. Celem dokładnego zapoznania się z ofertą zachęcamy do sprawdzenia naszej nowej strony internetowej, gdzie Państwo znajdą wszelkie szczegóły. Można się też skonsultować z nami telefonicznie dzwoniąc pod nr (012) 413 11 06 ewentualnie przyjechać do naszej siedziby samodzielnie w jednej z ośmiu placówek na terenie Polski, np. Ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Elektroniki "KWAZAR" »

  Zakład Elektroniki "KWAZAR" to firma inżynierska tworząca projekty z pogranicza elektroniki, informatyki oraz elektroakustyki. Firma istnieje od 1985r. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów mających charakter innowacyjny i łączących różne dziedziny. Naszymi klientami byli zarówno artyści jak i ludzie przemysłu. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi realizować nietypowe projekty na zamówienie klientów.

  Zajmujemy się produkcją i dystrybucją urządzeń MIDI, AUDIO, DMX oraz okablowania. Nasi programiści tworzą specjalistyczne oprogramowanie dla komputerów PC. Tworzymy systemy mikroprocesorowe dla firm i dla domów.

  Firma KWAZAR prowadzi serwis, w tym modernizacja, takich urządzeń jak:

  sprzęt komputerowy,
  instrumenty muzyczne,
  urządzenia MIDI,
  urządzenia elektroakustyczne,
  urządzenia inteligentnego oświetlenia (systemy DMX),
  maszyny i urządzenia przemysłowe,
  sprzęt komputerowo-elektroniczny dla niewidomych,
  inne urządzenia, nawet pozbawione dokumentacji technicznej.

  Ponadto możliwa jest współpraca z innymi firmami w charakterze podwykonawcy.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje sharepoint »

  Sharepiont24.pl oferuje innowacyjne działania w aspekcie tworzenia Intranetu również regulowania go szczegółowo pod kontem aktywności konkretnych przedsiębiorstw. To rozwiązanie pozwala na funkcjonalny cyrkulację informacji, ich składowanie i używanie. Dzięki pożytecznemu podziałowi na działy i działy, oraz wstąpieniu kalendarzy zadań w celu każdego pracownika wzmacnia się podobnie workflow - czy efektywny przepływ pracy. Wdrożenia SharePoint pozwalają na coraz lepsze przewodzenie przedsiębiorstwem natomiast na utylitarną dodatkowo czynną wymianę wśród pracownikami również indywidualnymi działami firmy. SharePoint to oryginalne rozwiązania dla twojej działalności.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowany system zarządzania »

  Dla światowego lidera SAP ERP prace związane z usprawnianiem działalności przedsiębiorstw i koncernów z sektora przemysłu motoryzacyjnego, handlu hurtowego, przemysłu dóbr konsumpcyjnych, produkcji stali i metali czy przedsiębiorstw budowlano-montażowych, nie mają żadnych tajemnic. ITELLIGENCE ma w ofercie wysoko wyspecjalizowane systemy SAP do kontroli, planowania wszystkich procedur logistycznych. Wybierając polecone przez profesjonalnych konsultantów ITELLIGENCE właściwe oprogramowanie dla firm (program do obsługi magazynu, systemy zarządzania produkcją, planowanie zasobów przedsiębiorstwa), klient zyskuje najwyższą jakość obsługi w każdej fazie realizacji. Z usług ITELLIGENCE skorzystały już setki usatysfakcjonowanych klientów z różnych rejonów świata.system klasy ERP
  wdrożenia ERP
  wdrożenia SAP

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Komputery w dzisiejszych czasach w większości pracują połączone w sieci komputerowe. Do rzadkości należą komputery, nieposiadające dostępu do Internetu, a często połączone są w sieciach LAN. Zwiększa się w ten ich wykorzystanie, począwszy od poczty internetowej po pracę grupową. Serwis "Komputery-sieci" podejmuje zagadnienia sprzętu komputerowego a także pracy w oprogramowaniu. Omawiane tematy połączone są widokami ekranów z prezentowanego programu komputerowego. Można je skomentować, umieścić swoja opinię.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Benhauer »

  Przekaz reklamowy to inaczej handel aktywny wychodzący naprzeciwko kontrahenta, starający się zrozumieć jego preferencje i go unaocznić co do ich. Najważniejszym czynnikiem jest odbiorca i jego oczekiwania. Poprzez działania marketingowe możemy zdobywać kolejnych klientów i powiększać ich zapotrzebowanie na towary. Jesteśmy w stanie wyszukać, pobudzić i w końcu zadowolić wymagania podmiotów gospodarczych. Marketing jesteśmy w stanie podzielić na kilka a nawet kilkanaście rodzajów takich jak na przykład: marketing polityczny, sportowy, a także internetowy. Każdy wie że jeżeli nie ma nas w internecie to nie trwamy na rynku. Niezwykle ważnym w obecnych czasach jest posiadanie strony internetowej własnej firmy. Jeśli dany podmiot gospodarczy uczestniczy w tej elektronicznej rozgrywce która jest toczona w świecie wirtualnym, z całą pewnością jest z większym natężeniem wyrazisty na rynku. Działania owego rodzaju są w stanie zapewnić tylko eksperci i fachmani z tej sfery. Wymagany jest tutaj olbrzymi profesjonalizm. Wzorem firmy specjalizującej się w prowadzeniu przedsięwzięć marketingowych w internecie jest firma Benhauer. Polska firma Benhauer jest potentatem na krajowym rynku w budowaniu systemów informatycznych do marketingu, a także rozwiązań automatyzujących marketing. Benhauer konstruuje systemy informatyczne dla ponad 4000 klientów. Pośród za interesowanych idzie zanotować takich potentatów jak Allegro czy Philips. Firma Benhauer to zgrana drużyna profesjonalistów z solidnym bagażem doświadczeń z dyscypliny IT oraz ogólnej branży internetowej.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://pl.firmao.net »

  Zainteresowanie biznesowym oprogramowaniem online możemy uznać za szczególnie duże, nie da się jednak zaprzeczyć temu, że nie wszelkie propozycje tego typu są jednakowo interesujące. O ile więc posiadacz korporacji liczy na produkt prawdziwie niezawodny, powinien zainteresować się przede wszystkim oprogramowaniem przez Internet prezentowanym poprzez Firmao. Już 1-szy kontakt z nim budzi zadowolenie, tak bowiem program do faktur, jak i program magazynowy jest wyprodukowany z dużą starannością. Jest to przy tym rozwiązanie zrobione nie tylko dla specjalistów, nowicjusz przedsiębiorca ma możliwość wiec liczyć nie tylko na rozwiązanie umożliwiające kontrolowanie projektami, ale też na szczegółowy raport charakteryzujących je efektywności. Oprogramowanie Firmao pozwala bardziej zaawansowane administrowanie projektami, a oprócz tego czasem, zainwestowanie w rozwiązanie tego typu może zatem przyspieszyć tempo rozwoju spółki, która zdecydowała się na taki krok.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • System zarządzania projektami »

  Business-grid. eu to profesjonalny system CRM dla małych i średnich firm. Dzięki niemu można prowadzić wiele projektów jednocześnie bez konieczności sprawdzania dokumentów i raportów pisanych przez pracowników. Wystarczy zalogować się do systemu z dowolnego miejsca na ziemie i sprawdzić stan zaawansowania prac.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »