Gry konsolowe Podkategoria: Gry konsolowe

 • Katalog torrent »

  Dzięki naszemu portalowi w łatwy sposób odnajdziesz pliki dostępne w sieci bittorrent. Dzięki rozbudowanemu zestawowi kategorii i podkategorii każdy z interautów ma bezproblemowy dostęp do najświeższych plików. Z serwisu można ściągnąć między innymi pliki z następujących kategorii: DivX, gry na konsole, teledyski, ebooki. W portalu dodatkowo dla zarejestrowanych użytkowników jest udostępniony shoutbox i system opinii, dzięki czemu dowiemy się wszystkich ciekawiących nas informacji na temat torrentów dostępnych w portalu.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Battlefield »

  Stań na polu bitwy Battlefield 3 razem z innymi fanami. Battlefield.info.pl jest to strona zrzeszająca wszystkich graczy FPP Battlefield 3, ale i wyłącznie. To co nas kręci to radocha czerpana z grania w Battlefield 3 i dzielenia się nią z innymi fanami i internautami. Odwiedź do portalu Battlefield.info.pl i znajdź świeże aktualności dotyczące gry. Zajrzyj do jednego z interesujacych działów takich jak min. kiedy będzie miała miejsce premiera Battlefield 3 i wiele równie ciekawych. Fanatycy Battlefield 3 już wiedzą, że strona Battlefield.info.pl jest warty odwiedzenia. Wejdź do nas i dowiedz się o tym na własnej skórze. Nieoficjalny blog Battlefield zaprasza.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PS Vita »

  Konsola PS Vita to najnowsze urządzenie wyprodukowane przez firmę Sony. Na mojej stronie przeczytasz wiele pożytecznych informacji na jej temat. Dowiesz się ile będzie kosztowała, kiedy odbędzie się oficjalna premiera, a także zobaczysz filmiki z gier, które będą na ps vita. Konsola do gier Playstation Vita, to następca konsoli PSP, jaka pozyskała miliony zapaleńców na całym świecie. Wstąp na blog psvita i dowiedz się więcej na temat konsoli ps vita.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy edukacyjne »

  Programy edukacyjne z serii o Bolku i Lolku to kompilacja nauki z doskonałą zabawą. Bolek i Lolek na tropie zaginionej księgi ortografii, to program edukacyjny przeznaczony dla użytkowników od siódmego roku życia. Jest to zestaw czternastu interesujących zabaw z ortografią, którymi mogą bawić się zarówno dzieci jak i ich rodzice; jedni ucząc się, a drudzy przypominając sobie reguły pisowni. Zawiera ponad 3.500 słów podzielonych na 9 zagadnień oraz reguły pisowni. Każda zabawa ćwiczy właściwą pisownię. Chcieliśmy aby program pełnił rolę rodzinnej zabawy i dlatego udostępniliśmy możliwość równoczesnej zabawy nawet do czterech graczy. Dzięki ciekawym, dynamicznym zabawom, nauka ortografii staje się przyjemnością. Zabawy wybiera się z głównego menu programu. Na środku ekranu znajduje się pomnik Mistrza ortografii, z którego skradziono zabytkową księgę. Wskazując pomnik, rozpoczyna się poszukiwania. Do wyboru są dwie opcje: trening lub pościg. W pościgu podąża się śladami bandyty, do okolic gdzie ukrył księgę. Należy właściwie uzupełnić wyrazy w dziewięciu zabawach. Czeka tam mnóstwo niespodzianek. W opcji trening można przećwiczyć każdą z zabaw dowolnie długo, aby przygotować się do pościgu. Wspomniane zabawy to: kry lodowe, przygoda w puszczy, podwodna przygoda, rejs po Nilu, podróż koleją przez prerię, lot balonem, latający dywan, ortograficzna krzyżówka i szyfr w jaskini. Przygotowaliśmy również gry, w których może wziąć udział od dwóch do czterech zawodników. Pierwsza to przeciąganie liny. Należy zgromadzić jak największą liczbę punktów i przeciągnąć linę na swoją stronę. Kolejna zabawa polega na zdobywaniu zamków i uwalnianiu uwięzionych w nich duchów. Można także sprawdzić swoje zdolności w quizie ortograficznym.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gry konsolowe

dla dzieci (18), zabawa (2), pc (3), edukacyjne (4), torrent (4), torrentsite (1), torrenty (3), książki (17), seriale (4), ps vita cena (1), komputerowe (1), ps vita (1), muzyka (17), multiplayer (1), Battlefield (1), ps vita parametry (1), ps vita premiera (1), playstation vita (1), zakupy (7), pobierz (1), sony (1), online (15), sklep (70), torrentownia (2), rozrywka (7), psvita (1), gry (22), edukacja (11), konsole (1), komputery (9), programy (10), gry pc (2), download (5), battlefield 3 (2)

Gry konsolowe - nowa strona:

Adres: