Norma EXPERT

Norma EXPERT jest nowoczesnym programem kosztorysowym. Warto odwiedzić stronę dla-kosztorysantow.pl aby móc szczegółowo poznać jego możliwości, a także by sprawdzić jakie jeszcze inne programy do kosztorysowania są dostępne w ofercie firmy KOMAKO.Oprogramowanie o którym mowa, jest przede wszystkim przeznaczone dla branży budowlanej i pozwala na lepszą kontrolę i zarządzanie kosztami prowadzonych inwestycji.

Szczegóły strony dla-kosztorysantow.pl:

Podlinkuj stronę dla-kosztorysantow.pl:

Norma EXPERT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CMS ASP.Net »

  CMS Edito to produkt firmy Ideo Sp. z o.o. Na stronie www.edito.pl znajdują się dokładny opis systemu. Znajdziemy tu wyjaśnienie czym jest Edito CMS oraz szczegóły budowy, etapy wdrożenia oraz informacje dotyczące możliwości jego zastosowania. Edito jest systemem modułowym by tym łatwiej dostosować jego funkcjonalności do zapotrzebowań a tym samym umożliwia sprawne zarządzanie treścią. Edito dostępne jest w 2 wersjach: w technologii ASP.NET oraz PHP. W zależności od potrzeb klientów Edito dostępne jest z rozbudowanymi funkacjami w wersjach SEO CMS oraz Video CMS.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Catia »

  Nasza firma Koltech to przedsiębiorstwo, które dystrybuuje najlepsze systemy zarządzania cyklem życia produktu, dzięki którym jeszcze sprawniej wprowadzą Państwo każdy nowy produkt na rynek. Zachęcamy do ich zakupu każdego przedsiębiorcę, który liczy na jeszcze szybszą produkcję. Dzięki temu mogą Państwo pozyskać nowych Klientów, a tym samym spełnić biznesowe cele swojej firmy. Nasza oferta to wiele różnych rodzajów takiego oprogramowania: 3dvia composer, smarteam czy catia. Czekamy na Państwa zamówienie.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karta ewidencji odpadu »

  Zapraszamy na witrynę internetową http://www.kewo.codefusion.pl jest poświęcona oryginalnemu programowi ułatwiającemu ewidencję odpadów ”KEWO”. Na witrynie omówione zostały wszystkie potrzebne informacje na temat gospodarki odpadami w spółce za pomocą programu, rzeczowa instrukcja obsługi programu oraz informacje na temat subskrypcji programu. Program do ewidencji odpadów KEWO jest wykorzystywany głównie do tworzenia kart przekazania, ewidencji odpadów, zbiorczych zestawień odpadów. Kartę ewidencji odpadu (również zbiorcze zestawienie odpadów) można dowolnie i w każdej chwili drukować i edytować. Program KEWO posiada bardzo łatwy w obsłudze interfejs, umożliwiający użytkownikowi bezbłędne i jednocześnie szybkie wprowadzanie danych kontrahentów oraz danych o odpadach. Wszystkie dostępne wzory dokumentów (zbiorcze zestawienia odpadów, karty przekazania odpadów i ewidencji itp.) są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami, jeżeli zaistnieją zmiany we wzorach firma CODEFUSION Sp. z o.o. bezzwłocznie i darmowo aktualizuje program KEWO, a nasz Klient nie musi martwić się i pamiętać o ręcznej aktualizacji programu KEWO. Wszystkie możliwości programu (jak i cały program KEWO) dostępne są przez internet, dzięki czemu nie trzeba programu instalować, jest on dostępny z obojętnie którego komputera i może z niego korzystać wielu pracowników na raz! Program KEWO jest świetnym rozwiązaniem dla małych i większych firm. Zapraszamy na stronę: http://www.kewo.codefusion.pl

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Informatyczna Firm Kraków »

  Wykwalifikowane Studio Informatyczne Merigold - najwyższej jakości usługi IT. Studio dostarcza szeroki zakres usług - na przykład: zastosowania innowacyjnych układów, dozór sprzętu... Fachowy help desk, innowacyjne aplikacje, natychmiastowa pomoc on-line... Przetestuj najlepszą obsługę serwisu informatycznego - obsługujemy przedsiębiorstwa na obszarze Śląska!

  Zobacz! Nie marnuj czasu! Specjalistyczna obsługa informatyczna dla Twojej firmy!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla fryzjerów »

  System Obłok.pl oferuje: kalendarz wizyt, karty klientów, przypomnienia SMS, rezerwację usług online, statystyki salonu - Wypróbuj już teraz za darmo!Obłok.pl to program stanowiący odpowiedź na potrzeby salonów kosmetycznych, SPA oraz salonów fryzjerskich, umożliwiający jeszcze efektywniejsze planowanie pracy poszczególnych pracowników salonu. Bardzo pomocna opcja tworzenia grafików i przeglądania statystyk zainteresuje z pewnością każdego właściciela salonu piękności! Zapraszamy do 30-dniowego całkowicie darmowego wypróbowania programu!

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykres Gantta. Jak zrobić? Przykłady »

  Harmonogram to road map dla każdego project managera – bez dobrego rozplanowania nie ma mowy o dobrym kierowaniu przedsięwzięciem. Ale jak ów harmonogram stworzyć, aktualizować i nauczyć się z niego korzystać? Każdy początkujący kierownik projektu na początku boryka się z tym samym problemem. Niniejszy ebook udziela odpowiedzi na w/w pytania. Dowiedz się, w jaki sposób samemu stworzyć schemat Gantta w aplikacjach: MS Excel, Microsoft Project, Open Project. Przykłady schematu Gantta, jak:
  1. zorganizować wesele,
  2. założyć firmę,
  3. napisać pracę licencjacką lub magisterską,
  4. wykonać stronę internetową albo blog,
  5. napisać ebook,
  6. wdrożyć system informatyczny w firmie.
  Więcej: wykres gantta jak zrobić

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://pl.firmao.net »

  Zainteresowanie biznesowym oprogramowaniem online możemy uznać za szczególnie duże, nie da się jednak zaprzeczyć temu, że nie wszelkie propozycje tego typu są jednakowo interesujące. O ile więc posiadacz korporacji liczy na produkt prawdziwie niezawodny, powinien zainteresować się przede wszystkim oprogramowaniem przez Internet prezentowanym poprzez Firmao. Już 1-szy kontakt z nim budzi zadowolenie, tak bowiem program do faktur, jak i program magazynowy jest wyprodukowany z dużą starannością. Jest to przy tym rozwiązanie zrobione nie tylko dla specjalistów, nowicjusz przedsiębiorca ma możliwość wiec liczyć nie tylko na rozwiązanie umożliwiające kontrolowanie projektami, ale też na szczegółowy raport charakteryzujących je efektywności. Oprogramowanie Firmao pozwala bardziej zaawansowane administrowanie projektami, a oprócz tego czasem, zainwestowanie w rozwiązanie tego typu może zatem przyspieszyć tempo rozwoju spółki, która zdecydowała się na taki krok.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CRM - CRM7 Pełna Wiedza o Kliencie w Jednym Systemie raquo; CRM7 »

  CRM7 to autorski produkt firmy more7 Polska służący do zarządzania relacjami z klientem. System zyskał już uznanie na rynku IT, a wiele firm z powodzeniem wdrożyło CRM7, korzystając z jego wsparcia przy planowaniu i zarządzaniu. CRM7 to nowoczesne wsparcie dla wielu branż: logistycznej, spedycyjnej, ochroniarskiej, usługowej, przemysłowej, handlowej, marketingowej oraz finansowej. Zaletą korzystania z CRM7 jest przede wszystkim łatwa obsługa oraz kompleksowe wsparcie specjalistów, którzy nie tylko pomogą Państwu zaimplementować system, ale również odpowiedzą na wszelkie pytania na etapie korzystania z systemu.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO kosztorysowe »

  Specjalizujemy się w sprzedaży oprogramowanie dla firm budowlanych. W swojej ofercie mamy najpopularniejsze programy do kosztorysowana, projektowania i zarządzania projektami. Athenasoft jest twórcą oprogramowania do kosztorysowania, my działamy jako autoryzowany przedstawiciel na terenie całego kraju.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Norma pro - dobry program kosztorysowy »

  Warto kupić program kosztorysowy Norma Pro do firmy budowlanej,a by móc wykonywać kosztorysy różnego typu, konieczne np. przy ofertowaniu robót budowlanych, remontowych czy instalacyjnych. Zakup programu kosztorysowego Norma Pro jest wyjątkowo łatwy w firmie KOMAKO, dzięki sklepowi internetowemu i bezpłatnej infolinii handlowej. Zapraszamy do kontaktu z firma zainteresowanych praca z programem do kosztorysowania Norma Pro.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »