Oprogramowanie dla firm SAP

Wybierając oprogramowanie do zarządzania firmą warto zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to wysokiej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. SUPREMIS to Złoty Partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Wdrażany przez SUPREMIS system dla firm sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymierne korzyści dla użytkującej go firmy.www.supremis.pl

Szczegóły strony supremis.pl:

Podlinkuj stronę supremis.pl:

Oprogramowanie dla firm SAP

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Baterie do laptopa Toshiba »

  Jesteśmy firmą prężnie działającą w branży IT od 2008, która wychodząc na przeciw wymaganiom konsumentów oferuje szereg rozwiązań mających na celu sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającym. Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową i detaliczną części i akcesoriów do laptopów (zasilacze, baterie, klawiatury, baterie, zawiasy, gniazda, inwertery, matryce, wentylatory,). W Krakowie prowadzimy również profesjonalny serwis laptopów. Dzięki znajomości rynku i wieloletniej współpracy z dystrybutorami możemy zaproponować Państwu produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symfonia Warszawa »

  Przedsiębiorstwo Dr IT jest oficjalnym dystrybutorem aplikacji do administrowania firmą Symfonia. Jest to obecne na rynku od lat oprogramowanie zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw, które pokaźnie usprawnia sporo procesów wewnątrz firmy. Wraz z oprogramowaniem oferujemy naszym interesantom wsparcie techniczne jak również konsultacje w zakresie używania oraz instalowania aplikacji. Celem dokładnego zapoznania się z ofertą zachęcamy do sprawdzenia naszej nowej strony internetowej, gdzie Państwo znajdą wszelkie szczegóły. Można się też skonsultować z nami telefonicznie dzwoniąc pod nr (012) 413 11 06 ewentualnie przyjechać do naszej siedziby samodzielnie w jednej z ośmiu placówek na terenie Polski, np. Ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów »

  Dynamicznie rozwijająca się forma ATSoftware to przede wszystkim usprawnienie pracy sekretariatu dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. W naszym programie sekretariat będą mogli Państwo w łatwy sposób zając się takim rzeczami jak np. archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów, archiwizacja danych oraz inne. Posiadam doświadczony zespół, który działa w branży IT od wielu lat, dzięki czemu nasza firma cały czas się rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania w formie oprogramowania. Naszym celem jest tworzenie wydajnych, użytecznych oraz łatwych w obsłudze programów z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny sklep internetowy »

  Zapraszamy na stronę www.max-shop.pl. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania ułatwiającego skuteczne pozycjonowanie. Jednym z piorytetowych założeń przy tworzeniu programu MaxShop był nacisk na efektywne pozycjonowanie i tak powstało nasze oprogramowanie sklepu internetowego . Nasz program został napisany w bardzo zrozumiały dla przeciętnego użytkownika sposób. Umieszczanie towarów wraz z opisami i zdjęciami jest bardzo proste i z naszego doświadczenia wynika, że nawet osoby które do tej pory nie wiele miały wspólnego z handlem internetowym szybko opanują niezbędne funkcje i procedury. Firma MaxShop to gwarancja dużej ilości możliwości i wysokiej jakości. Oprogramowanie jest efektem ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu fachowców. Oprogramowanie sklepu internetowego jest zgodne ze standardami projektowania stron internetowych dla wszystkich najczęściej używanych przeglądarek. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą i życzymy udanych zakupów. Praca w oparciu o nasze oprogramowanie sklepu internetowego staje się bardziej efektywna i daje dużo satysfakcji zaoszczędzając przy tym nam wielu niepotrzebnych kłopotów.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Elektroniki "KWAZAR" »

  Zakład Elektroniki "KWAZAR" to firma inżynierska tworząca projekty z pogranicza elektroniki, informatyki oraz elektroakustyki. Firma istnieje od 1985r. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów mających charakter innowacyjny i łączących różne dziedziny. Naszymi klientami byli zarówno artyści jak i ludzie przemysłu. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi realizować nietypowe projekty na zamówienie klientów.

  Zajmujemy się produkcją i dystrybucją urządzeń MIDI, AUDIO, DMX oraz okablowania. Nasi programiści tworzą specjalistyczne oprogramowanie dla komputerów PC. Tworzymy systemy mikroprocesorowe dla firm i dla domów.

  Firma KWAZAR prowadzi serwis, w tym modernizacja, takich urządzeń jak:

  sprzęt komputerowy,
  instrumenty muzyczne,
  urządzenia MIDI,
  urządzenia elektroakustyczne,
  urządzenia inteligentnego oświetlenia (systemy DMX),
  maszyny i urządzenia przemysłowe,
  sprzęt komputerowo-elektroniczny dla niewidomych,
  inne urządzenia, nawet pozbawione dokumentacji technicznej.

  Ponadto możliwa jest współpraca z innymi firmami w charakterze podwykonawcy.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje sharepoint »

  Sharepiont24.pl oferuje innowacyjne działania w aspekcie tworzenia Intranetu również regulowania go szczegółowo pod kontem aktywności konkretnych przedsiębiorstw. To rozwiązanie pozwala na funkcjonalny cyrkulację informacji, ich składowanie i używanie. Dzięki pożytecznemu podziałowi na działy i działy, oraz wstąpieniu kalendarzy zadań w celu każdego pracownika wzmacnia się podobnie workflow - czy efektywny przepływ pracy. Wdrożenia SharePoint pozwalają na coraz lepsze przewodzenie przedsiębiorstwem natomiast na utylitarną dodatkowo czynną wymianę wśród pracownikami również indywidualnymi działami firmy. SharePoint to oryginalne rozwiązania dla twojej działalności.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla fryzjerów »

  System Obłok.pl oferuje: kalendarz wizyt, karty klientów, przypomnienia SMS, rezerwację usług online, statystyki salonu - Wypróbuj już teraz za darmo!Obłok.pl to program stanowiący odpowiedź na potrzeby salonów kosmetycznych, SPA oraz salonów fryzjerskich, umożliwiający jeszcze efektywniejsze planowanie pracy poszczególnych pracowników salonu. Bardzo pomocna opcja tworzenia grafików i przeglądania statystyk zainteresuje z pewnością każdego właściciela salonu piękności! Zapraszamy do 30-dniowego całkowicie darmowego wypróbowania programu!

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • EHR »

  W dawnych czasach były znaczki, klasery i pasja kolekcjonowania. Teraz jest Internet, bazy danych i mania zbierania informacji o nas. Czy to nam się podoba czy nie - to nie sprawa gustu, a życiowej konieczności. Obecnie zbierają nas: spisują, ewidencjonują, katalogują i przedstawiają stosowne zaświadczenia: dowody tożsamości, prawa jazdy, świadectwa ukończenia szkoły lub dyplomy wyższych uczelni. Każda instytucja wydaje jakiś dokument. Z poszczególnymi dokumentami jesteśmy już połączeni i rozpoznajemy je bezbłędnie, jesteśmy przekonani, co to jest dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport. Z dokumentowymi nowościami nie idzie już tak łatwo czym jest np. EHR? EHR to angielska wersja skrócona od Electronic Health Record, czyli Karta Zdrowia Pacjenta. EHR zawiera tylko numer i kod kreskowy, i nic więcej. Dzięki karcie mamy dostęp do naszego Indywidualnego Konta Zdrowotnego, na którym są zapisane informacje o naszym zdrowiu. Karty te w Polsce dostępne są od 8 lat i przyznawane przez Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia. Jest to instytucja zapewniająca na uzbieranie wszystkich wiadomości dotyczących naszego stanu zdrowia w jedynym zabezpieczonym miejscu w taki sposób, że informacje do tej pory znajdujące się w różnych oddzielonych miejscach - przychodniach, szpitalach itp. - będą spływać na nasze indywidualne konto. EHR to karta dostępu do tego elektronicznego miejsca. Jest to na pewno oryginalne rozwiązanie, lecz trzeba przyznać znacznie praktyczne. Dzięki takiemu wyjściu każdy pacjent będzie mógł we własnym zakresie sprawdzić swoje wyniki badań i datę przyszłych wizyt u lekarza.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Benhauer »

  Przekaz reklamowy to inaczej handel aktywny wychodzący naprzeciwko kontrahenta, starający się zrozumieć jego preferencje i go unaocznić co do ich. Najważniejszym czynnikiem jest odbiorca i jego oczekiwania. Poprzez działania marketingowe możemy zdobywać kolejnych klientów i powiększać ich zapotrzebowanie na towary. Jesteśmy w stanie wyszukać, pobudzić i w końcu zadowolić wymagania podmiotów gospodarczych. Marketing jesteśmy w stanie podzielić na kilka a nawet kilkanaście rodzajów takich jak na przykład: marketing polityczny, sportowy, a także internetowy. Każdy wie że jeżeli nie ma nas w internecie to nie trwamy na rynku. Niezwykle ważnym w obecnych czasach jest posiadanie strony internetowej własnej firmy. Jeśli dany podmiot gospodarczy uczestniczy w tej elektronicznej rozgrywce która jest toczona w świecie wirtualnym, z całą pewnością jest z większym natężeniem wyrazisty na rynku. Działania owego rodzaju są w stanie zapewnić tylko eksperci i fachmani z tej sfery. Wymagany jest tutaj olbrzymi profesjonalizm. Wzorem firmy specjalizującej się w prowadzeniu przedsięwzięć marketingowych w internecie jest firma Benhauer. Polska firma Benhauer jest potentatem na krajowym rynku w budowaniu systemów informatycznych do marketingu, a także rozwiązań automatyzujących marketing. Benhauer konstruuje systemy informatyczne dla ponad 4000 klientów. Pośród za interesowanych idzie zanotować takich potentatów jak Allegro czy Philips. Firma Benhauer to zgrana drużyna profesjonalistów z solidnym bagażem doświadczeń z dyscypliny IT oraz ogólnej branży internetowej.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma EXPERT »

  Norma EXPERT jest nowoczesnym programem kosztorysowym. Warto odwiedzić stronę dla-kosztorysantow.pl aby móc szczegółowo poznać jego możliwości, a także by sprawdzić jakie jeszcze inne programy do kosztorysowania są dostępne w ofercie firmy KOMAKO.Oprogramowanie o którym mowa, jest przede wszystkim przeznaczone dla branży budowlanej i pozwala na lepszą kontrolę i zarządzanie kosztami prowadzonych inwestycji.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »