Program dla fryzjerów

System Obłok.pl oferuje: kalendarz wizyt, karty klientów, przypomnienia SMS, rezerwację usług online, statystyki salonu - Wypróbuj już teraz za darmo!Obłok.pl to program stanowiący odpowiedź na potrzeby salonów kosmetycznych, SPA oraz salonów fryzjerskich, umożliwiający jeszcze efektywniejsze planowanie pracy poszczególnych pracowników salonu. Bardzo pomocna opcja tworzenia grafików i przeglądania statystyk zainteresuje z pewnością każdego właściciela salonu piękności! Zapraszamy do 30-dniowego całkowicie darmowego wypróbowania programu!

Szczegóły strony www.oblok.pl:

Podlinkuj stronę www.oblok.pl:

Program dla fryzjerów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Outsourcing it »

  CKZETO to ośrodek szkoleń informatycznych w naszym kraju. W swej ofercie posiadamy organizowanie szkoleń komputerowych i informatycznych wykonywanie beckapów danych, proponujemy Państwu e-learning, cisco i pozostałą gamę naszych usług.. W naszych szeregach posiadamy
  doskonałych programistów co zaowocowało uzyskaniem szeregu autoryzacji światowych liderów oprogramowania.
  Oferujemy zaawansowane ćwiczenia autoryzowane przez Microsoft, Novell, szkolenia dla użytkowników komputera.Centrum Komputerowe dzięki wieloletniemu
  doświadczeniu w branży skutecznie stawia czoła nawet najbardziej złożonym wyzwaniom informatycznym. Duży wachlarz oferowanych usług takich ja
  tworzenie stron i produktów pozwala kompleksowo obsługiwać kolejnych klientów, w zależności od specyfiki projektu.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baterie do laptopa Toshiba »

  Jesteśmy firmą prężnie działającą w branży IT od 2008, która wychodząc na przeciw wymaganiom konsumentów oferuje szereg rozwiązań mających na celu sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającym. Zajmujemy się głównie sprzedażą hurtową i detaliczną części i akcesoriów do laptopów (zasilacze, baterie, klawiatury, baterie, zawiasy, gniazda, inwertery, matryce, wentylatory,). W Krakowie prowadzimy również profesjonalny serwis laptopów. Dzięki znajomości rynku i wieloletniej współpracy z dystrybutorami możemy zaproponować Państwu produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój oprogramowania »

  Strona http://dedykowane.com.pl to skarbnica wiedzy na temat najnowszych rozwiązań biznesowych dla małych i dużych przedsiębiorstw. W jednym miejscu zostały zgromadzone najważniejsze informacje dotyczące oprogramowania dedykowanego i aplikacji na zamówienie, a także projektowania oprogramowania oraz rozwoju software'u. Jeśli chcesz zwiększyć konkurencyjność swojej firmy, odwiedź http://dedykowane.com.pl i dowiedz się, jak to zrobić szybko i skutecznie.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy ERP »

  Na http://dynamics-ax.pl dowiesz się wszystkiego o najnowocześniejszych rozwiązaniach ERP, w tym o produkcie Microsoft Dynamics AX. Poznasz także korzyści wynikające z wdrożenia ich w przedsiębiorstwie. Jeśli chcesz, aby Twoja firma była bardziej konkurencyjna albo nawet została liderem w swojej branży, koniecznie odwiedź http://dynamics-ax.pl i dowiedz się, jak to osiągnąć. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje sharepoint »

  Sharepiont24.pl oferuje innowacyjne działania w aspekcie tworzenia Intranetu również regulowania go szczegółowo pod kontem aktywności konkretnych przedsiębiorstw. To rozwiązanie pozwala na funkcjonalny cyrkulację informacji, ich składowanie i używanie. Dzięki pożytecznemu podziałowi na działy i działy, oraz wstąpieniu kalendarzy zadań w celu każdego pracownika wzmacnia się podobnie workflow - czy efektywny przepływ pracy. Wdrożenia SharePoint pozwalają na coraz lepsze przewodzenie przedsiębiorstwem natomiast na utylitarną dodatkowo czynną wymianę wśród pracownikami również indywidualnymi działami firmy. SharePoint to oryginalne rozwiązania dla twojej działalności.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • EHR »

  W dawnych czasach były znaczki, klasery i pasja kolekcjonowania. Teraz jest Internet, bazy danych i mania zbierania informacji o nas. Czy to nam się podoba czy nie - to nie sprawa gustu, a życiowej konieczności. Obecnie zbierają nas: spisują, ewidencjonują, katalogują i przedstawiają stosowne zaświadczenia: dowody tożsamości, prawa jazdy, świadectwa ukończenia szkoły lub dyplomy wyższych uczelni. Każda instytucja wydaje jakiś dokument. Z poszczególnymi dokumentami jesteśmy już połączeni i rozpoznajemy je bezbłędnie, jesteśmy przekonani, co to jest dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport. Z dokumentowymi nowościami nie idzie już tak łatwo czym jest np. EHR? EHR to angielska wersja skrócona od Electronic Health Record, czyli Karta Zdrowia Pacjenta. EHR zawiera tylko numer i kod kreskowy, i nic więcej. Dzięki karcie mamy dostęp do naszego Indywidualnego Konta Zdrowotnego, na którym są zapisane informacje o naszym zdrowiu. Karty te w Polsce dostępne są od 8 lat i przyznawane przez Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia. Jest to instytucja zapewniająca na uzbieranie wszystkich wiadomości dotyczących naszego stanu zdrowia w jedynym zabezpieczonym miejscu w taki sposób, że informacje do tej pory znajdujące się w różnych oddzielonych miejscach - przychodniach, szpitalach itp. - będą spływać na nasze indywidualne konto. EHR to karta dostępu do tego elektronicznego miejsca. Jest to na pewno oryginalne rozwiązanie, lecz trzeba przyznać znacznie praktyczne. Dzięki takiemu wyjściu każdy pacjent będzie mógł we własnym zakresie sprawdzić swoje wyniki badań i datę przyszłych wizyt u lekarza.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • AutoCAD cena »

  Jeden sklep, największa gama programów CAD, najlepsze ceny to wyróżnia dystrybutora oprogramowania Rivasoft.pl. Atrakcyjna oferta, jaką staramy się zapewnić każdemu naszemu klientowi, obejmuje szereg rozwiązań projektowych, od AutoCAD LT, SketchUp Pro, ZWCAD+, po aplikacje Rhinoceros, Cinema 4D, ZBrush. Nasz główny cel to bycie elastycznym, i dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych. Priorytetem jest także dla nas spełnianie wymagań biznesowych i branżowych. Jeśli jesteś architektem, inżynierem, projektantem, lub grafikiem, mamy dla Ciebie konkurencyjną ofertę. Skontaktuj się z nami, lub odwiedź nasz sklep i znajdź najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT Warszawa, administrator sieci, ORIS CGS, proof cyfrowy »

  Paweł Pomorski Solutions - jesteśmy zespołem ludzi, dla których praca zawodowa jest jednocześnie życiową pasją na wymagającym rynku informatycznym.
  Proof cyfrowy - Matchprint


  Szanowni Państwo!
  Proof cyfrowy, zwany również „matchprint”, to niezwykle ważny etap przy produkcji kalendarzy, gazetek reklamowych czy prasy kolorowej. Dzięki niemu klient ma możliwość wstępnej oceny barwnej swojej pracy oraz wyłapania ewentualnych błędów powstałych w procesie przygotowania.

  Od 1. czerwca 2011 świadczymy usługi proofa cyfrowego przy użyciu oprogramowania ORIS CGS.
  Nasze wydruki są w pełni zgodne z normą ISO 12647-7.

  Jesteśmy w stanie być do Państwa dyspozycji 24h/dobę (warunki ustalane indywidualnie)!  Zasady:

  w standardzie certyfikat (kontrola poprawności wykonania proofa cyfrowego)
  symulacja kolorów PANTONE Solid Coated (niebawem PANTONE+ Solid Coated) – SPRAWDŹ NAS!
  jeżeli klient nie dostarcza profilu docelowego, domyślnie wydruk z symulacją ISOCoated_v2 (FOGRA39L)
  dostarczanie plików wyłacznie poprzez dedykowane konto FTP
  dowóz do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej Interbit
  NIE INGERUJEMY W FORMAT PLIKU KLIENTA

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • System zarządzania projektami »

  Business-grid. eu to profesjonalny system CRM dla małych i średnich firm. Dzięki niemu można prowadzić wiele projektów jednocześnie bez konieczności sprawdzania dokumentów i raportów pisanych przez pracowników. Wystarczy zalogować się do systemu z dowolnego miejsca na ziemie i sprawdzić stan zaawansowania prac.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO kosztorysowe »

  Specjalizujemy się w sprzedaży oprogramowanie dla firm budowlanych. W swojej ofercie mamy najpopularniejsze programy do kosztorysowana, projektowania i zarządzania projektami. Athenasoft jest twórcą oprogramowania do kosztorysowania, my działamy jako autoryzowany przedstawiciel na terenie całego kraju.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »