Sieci komputerowe Podkategoria: Sieci komputerowe

 • Programy komputerowe »

  Komputery w dzisiejszych czasach w większości pracują połączone w sieci komputerowe. Do rzadkości należą komputery, nieposiadające dostępu do Internetu, a często połączone są w sieciach LAN. Zwiększa się w ten ich wykorzystanie, począwszy od poczty internetowej po pracę grupową. Serwis "Komputery-sieci" podejmuje zagadnienia sprzętu komputerowego a także pracy w oprogramowaniu. Omawiane tematy połączone są widokami ekranów z prezentowanego programu komputerowego. Można je skomentować, umieścić swoja opinię.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • BitTorrent »

  W portalu w łatwy i bezproblemowy sposób znajdziesz najnowsze dane będące w sieci BitTorrent. Najchętniej pobierane są pliki między innymi z takich kategorii: filmy DivX, aplikacje, muzyka, komiksy. Czasami internauta nie ma pewności czy szukany torrent jest dobry do ściągnięcia, właśnie dlatego na torrentowni jest dostępny system ocen i komentarzy pozwalający na wybranie najlepszych torrentów. Na stronie każdego dnia dodawanych jest dziesiątki torrentów, przez co zawsze pobierzesz ciekawiące Cię pliki.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie gier »

  Od lat zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem stron internetowych, rozbudowanych serwisów oraz gier. Tworzymy aplikacje internetowe, które zachwycają projektem graficznym oraz funkcjonalnością. Zajmujemy się także tworzeniem zaawansowanych gier i aplikacji na urządzenia mobilne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio dotychczasowych realizacji, które dostępne jest na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że dostarczysz nam koncepcję,a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie. Więcej na- tworzenie gier.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wagi elektroniczne »

  PROGRESS WAGOTRONIC S.A. - nasza specjalność to wszelkiego rodzaju wagi: magazynowe, elektroniczne, mechaniczne, automatyczne, waga najazdowa, samochodowa, hakowa. Zapraszamy do współpracy, a także do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą wcześniej wymienione wagi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko wagi najwyższej jakości.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Netprotection.pl - firma it, usługi informatyczne Warszawa »

  Świadczymy outsourcingowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Nasze usługi zapewnią ciągłość działania Państwa firmy, pozwolą zminimalizować koszty związane z obsługą IT oraz zabezpieczą ważne dla Państwa dane. Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie, gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie poprzez profesjonalnie zaplanowany projekt długotrwałej opieki informatycznej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • RSSupport - Profesionalne Usługi Informatyczne Poznań »

  Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne dla firm i instytucji na terenie Poznania. Umożliwiamy elastyczną formę współpracy (stałe umowy lub pomoc doraźna). Gwarantujemy szybką i efektywną reakcję skracając czas rozwiązywania problemów. Usługę kierujemy dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji,którym oferujemy kompleksową lub częściową obsługę informatyczną w zakresie utrzymania i konserwacji systemów informatycznych. Prace wykonujemy zdalnie jak również na miejscu u klienta. Kompleksowa obsługa pozwala obniżyć koszty zarządzania systemem informatycznym, zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.rssupport.pl

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sieci komputerowe

Sieci komputerowe - nowa strona:

Adres: