Antykwariat Podkategoria: Antykwariat

 • Dom Emisyjny Manuscriptum »

  Dom Emisyjny Manuscriptum jest pierwszą w tej części Europy Firmą wydającą i dystrybuującą bezpośrednio unikalne, wyjątkowe produkty kolekcjonerskie, Księgi Mennicze i inwestycyjne. Docieramy bezpośrednio do domów naszych Klientów, starając się przybliżyć prawdziwe piękno literatury i sztuki szerokiemu odbiorcy. Naszą misją jest uczynić życie każdego z Nas piękniejszym, bogatszym, pełnym radości obcowania ze sztuką na co dzień. Oferujemy dzieła unikatowe jak Złota Biblia Papieska z wyjątkowymi komentarzami Jana Pawła II, czy Złoty Kopernik - unikatowa kopia wielkiego polskiego Uczonego - "O obrotach ciał". Oferowane przez nas produkty są doskonałą inwestycją czy prezentem dla najbliższych.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat poleca »

  Wielu ludzi ma w zwyczaju, że daną książkę czyta jedynie raz, i później nie wraca do niej.Można spróbować sprzedawać samemu, lecz wiąże się to z koniecznością znalezienia kupców, a wielu ludzi po prostu nie ma czasu na to.Z jakich powodów zatem antykwariaty uważa się za najlepsze miejsce na sprzedanie niepotrzebnych książek? Historia ich sięga siedemnastego wieku, gdy w Holandii powstały punkty umożliwiające zakup literatury. Antykwariaty zaczęły pojawiać się we wszystkich większych miastach w Polsce. Zarządzali nimi pasjonaci, dla nich literatura była pasją, i tę pasję można było zobaczyć. Antykwariaty ewoluowały razem z otaczającym światem, dostosowały się do otaczających warunków i zapotrzebowania kupujących. Razem z zamiłowaniem osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu stawało się jak wejście do innego świata, świata poezji i literatury. Dawniej trzeba było do antykwariatu podjechać czy podejść, co trwało trochę czasu, teraz, w naszej zabieganej rzeczywistości dużo ludzi woli zobaczyć wszystko na stronie internetowej, nie wychodząc z domu.Dużą część handlu używanymi książkami przejął internet, w nim powstało dużo antykwariatów internetowych. Część z nich funkcjonuje także w tradycyjnej postaci, wykorzystując internet jako dodatkowe źródło sprzedaży, a część funkcjonuje jedynie wirtualnie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka książek »

  Wielu ludzi ma taki zwyczaj, że daną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i później nie wraca do niej.Powstaje wtedy pytanie, co zrobić z nimi? Jeżeli posiadamy kolegów, lubiących czytać, to można im je podarować, mamy wtedy pewność że trafią w dobre ręce.Z jakich powodów więc antykwariat uważa się za najlepsze miejsce na sprzedanie niepotrzebnych książek? Historia ich sięga siedemnastego wieku, kiedy w Holandii zaczęły powstawać miejsca które umożliwiały sprzedaż starych książek. Antykwariaty były otwierane w każdym większym mieście w Polsce. Zarządzali nimi pasjonaci, dla których książki były pasją, i tę pasję było widać. Wcześniej antykwariat był kojarzony z miejscem, w którym na ladach, półkach i przy ścianach leżały antyki, książki i inne tego typu przedmioty. Razem z pasją osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu było jak wejście w inny wymiar, świata literatury i poezji. Obecnie maleje liczba miejsc tego typu, stare wolno kończą działalność, a kolejnych nie otwiera się.Sporą część obrotu używaną literaturą przejął internet, w nim otworzyło się dużo antykwariatów internetowych. Niektóre funkcjonują również tradycyjnie, traktując internet jako dodatkowe źródło sprzedaży, a część istnieje tylko w internecie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Polski Polskie cenne książki starodruki Wycena Zakup »

  Specjalizacja naszej firmy to przede wszystkim polskie starodruki, książki wydane przed rokiem 1939, wycena i zakup polskich cennych książek i dużych księgozbiorów, polonica. Skupujemy wartościowe polskie książki oraz cenne zbiory księgarskie. Prowadzimy szeroko zakrojony handel wartościowymi książkami polskimi. Jeśli posiadasz stare polskie książki - skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: info@antykwariatpolski.pl. Zapraszamy do zapoznania się z listą szczególnie poszukiwanych przez nas pozycji wydawniczych.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Srebrzenie »

  Odnawianie przedmiotów w naszej galwanizerni zagwarantuje Ci bezpieczną renowacje Twoich przedmiotów z gwarancją najwyższej jakości. Świadczymy usługi na poziomie europejskim. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariaty internetowe »

  Wielu ludzi ma w zwyczaju, że kupioną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i w następnych latach nie wraca do niej.Zaczyna się wtedy problem, co zrobić z nimi? Jeżeli posiadamy znajomych, lubiących czytać, to można im je przekazać, ma się wtedy pewność że trafią do odpowiednich osób.Dlaczego zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Ich historia zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii powstały miejsca umożliwiające zakup literatury. Tego rodzaju forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich dynamicznie stawała się popularna.Prowadzili je pasjonaci, dla których książki były całym życiem, i to zamiłowanie było widać. Antykwariaty ewoluowały razem ze zmieniającymi się czasami, dostosowały się do nowego otoczenia i zapotrzebowania kupujących. W połączeniu z pasją ludzi go prowadzących udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się do innego świata, świata literatury i poezji. W dawnych czasach musieliśmy do antykwariatu podejść czy podjechać, co zabierało chwilę, teraz, przy obecnym tempie życia dużo ludzi będzie woleć sprawdzić wszystko na stronie internetowej, bez wychodzenia z domu.Duży kawałek obrotu używanymi książkami przejął internet, w nim otworzyło się sporo wirtualnych antykwariatów. Część z nich funkcjonuje także tradycyjnie, wykorzystując internet jako dodatkowy kanał sprzedaży, a część istnieje tylko w internecie. W tej chwili antykwariaty naukowe w swojej ofercie, poza książkami, oferują m.in komiksy czy grafiki

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antykwariat

Antykwariat - nowa strona:

Adres: