Dom Emisyjny Manuscriptum

Dom Emisyjny Manuscriptum jest pierwszą w tej części Europy Firmą wydającą i dystrybuującą bezpośrednio unikalne, wyjątkowe produkty kolekcjonerskie, Księgi Mennicze i inwestycyjne. Docieramy bezpośrednio do domów naszych Klientów, starając się przybliżyć prawdziwe piękno literatury i sztuki szerokiemu odbiorcy. Naszą misją jest uczynić życie każdego z Nas piękniejszym, bogatszym, pełnym radości obcowania ze sztuką na co dzień. Oferujemy dzieła unikatowe jak Złota Biblia Papieska z wyjątkowymi komentarzami Jana Pawła II, czy Złoty Kopernik - unikatowa kopia wielkiego polskiego Uczonego - "O obrotach ciał". Oferowane przez nas produkty są doskonałą inwestycją czy prezentem dla najbliższych.

Szczegóły strony manuscriptum.pl:

Podlinkuj stronę manuscriptum.pl:

Dom Emisyjny Manuscriptum

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Łódzkie Zespoły Muzyczne na Wesela »

  /Oferujemy przyszłym parom Młodym szeroki wybór profesjonalnych zespołów muzycznych na wszelkie imprezy okolicznościowe typu: Wesela, bankiety, bale, dancingi, imprezy plenerowe, imprezy firmowe, studniówki itp. Liczba polecanych zespołów muzycznych 30 grających w składach DUET,TRYIO,KWARTET, KWINTET,SEKSTET. Prezentujemy demo z wesel. Na nasze usługi wystawiamy rachunki. Obsługujemy teren całej Polski.Zapraszamy!!!link text

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariaty internetowe »

  Wielu ludzi ma w zwyczaju, że kupioną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i w następnych latach nie wraca do niej.Zaczyna się wtedy problem, co zrobić z nimi? Jeżeli posiadamy znajomych, lubiących czytać, to można im je przekazać, ma się wtedy pewność że trafią do odpowiednich osób.Dlaczego zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Ich historia zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii powstały miejsca umożliwiające zakup literatury. Tego rodzaju forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich dynamicznie stawała się popularna.Prowadzili je pasjonaci, dla których książki były całym życiem, i to zamiłowanie było widać. Antykwariaty ewoluowały razem ze zmieniającymi się czasami, dostosowały się do nowego otoczenia i zapotrzebowania kupujących. W połączeniu z pasją ludzi go prowadzących udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się do innego świata, świata literatury i poezji. W dawnych czasach musieliśmy do antykwariatu podejść czy podjechać, co zabierało chwilę, teraz, przy obecnym tempie życia dużo ludzi będzie woleć sprawdzić wszystko na stronie internetowej, bez wychodzenia z domu.Duży kawałek obrotu używanymi książkami przejął internet, w nim otworzyło się sporo wirtualnych antykwariatów. Część z nich funkcjonuje także tradycyjnie, wykorzystując internet jako dodatkowy kanał sprzedaży, a część istnieje tylko w internecie. W tej chwili antykwariaty naukowe w swojej ofercie, poza książkami, oferują m.in komiksy czy grafiki

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat poleca »

  Wielu ludzi ma w zwyczaju, że daną książkę czyta jedynie raz, i później nie wraca do niej.Można spróbować sprzedawać samemu, lecz wiąże się to z koniecznością znalezienia kupców, a wielu ludzi po prostu nie ma czasu na to.Z jakich powodów zatem antykwariaty uważa się za najlepsze miejsce na sprzedanie niepotrzebnych książek? Historia ich sięga siedemnastego wieku, gdy w Holandii powstały punkty umożliwiające zakup literatury. Antykwariaty zaczęły pojawiać się we wszystkich większych miastach w Polsce. Zarządzali nimi pasjonaci, dla nich literatura była pasją, i tę pasję można było zobaczyć. Antykwariaty ewoluowały razem z otaczającym światem, dostosowały się do otaczających warunków i zapotrzebowania kupujących. Razem z zamiłowaniem osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu stawało się jak wejście do innego świata, świata poezji i literatury. Dawniej trzeba było do antykwariatu podjechać czy podejść, co trwało trochę czasu, teraz, w naszej zabieganej rzeczywistości dużo ludzi woli zobaczyć wszystko na stronie internetowej, nie wychodząc z domu.Dużą część handlu używanymi książkami przejął internet, w nim powstało dużo antykwariatów internetowych. Część z nich funkcjonuje także w tradycyjnej postaci, wykorzystując internet jako dodatkowe źródło sprzedaży, a część funkcjonuje jedynie wirtualnie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka książek »

  Wielu ludzi ma taki zwyczaj, że daną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i później nie wraca do niej.Powstaje wtedy pytanie, co zrobić z nimi? Jeżeli posiadamy kolegów, lubiących czytać, to można im je podarować, mamy wtedy pewność że trafią w dobre ręce.Z jakich powodów więc antykwariat uważa się za najlepsze miejsce na sprzedanie niepotrzebnych książek? Historia ich sięga siedemnastego wieku, kiedy w Holandii zaczęły powstawać miejsca które umożliwiały sprzedaż starych książek. Antykwariaty były otwierane w każdym większym mieście w Polsce. Zarządzali nimi pasjonaci, dla których książki były pasją, i tę pasję było widać. Wcześniej antykwariat był kojarzony z miejscem, w którym na ladach, półkach i przy ścianach leżały antyki, książki i inne tego typu przedmioty. Razem z pasją osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu było jak wejście w inny wymiar, świata literatury i poezji. Obecnie maleje liczba miejsc tego typu, stare wolno kończą działalność, a kolejnych nie otwiera się.Sporą część obrotu używaną literaturą przejął internet, w nim otworzyło się dużo antykwariatów internetowych. Niektóre funkcjonują również tradycyjnie, traktując internet jako dodatkowe źródło sprzedaży, a część istnieje tylko w internecie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Srebrzenie »

  Odnawianie przedmiotów w naszej galwanizerni zagwarantuje Ci bezpieczną renowacje Twoich przedmiotów z gwarancją najwyższej jakości. Świadczymy usługi na poziomie europejskim. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna »

  W Mieszkaniu: Przede wszystkim bardzo ważne jest ażeby pokój w którym będą odbywały się przygotowywania, tzn. nakładanie sukni, malowanie itp. był największym z ewentualnych i nastrojonym. Zastanówcie się co jest w apartamencie bezużyteczne, co nie zechcecie ażeby wydobyło się na fotografia ślubna, tak ażeby po latach nie żałować, że np. w kadrze widnieje odkurzacz lub suszarka z praniem. Jeżeli Panna Młoda będzie dekorowana w domu, istotne jest (jednakże na pewno wizażystka sama tego dopilnuje) aby siadać buzią do okna, jakkolwiek nie pod samym parapetem, tak ażeby fotograf, filmowiec posiadał ewentualność przechodzenia. Podczas czynienia makijażu zacnie, aby suknia wisiała gdzieś w tle. Jeśli nie ma takiej funkcji trzeba się zastanowić gdzie można ją świetnie wyeksponować. Przyrządzać trzeba obok sukni buty i wszelakie załączniki ażeby później fotograf nie musiał zawracać nam głowy. To samo dotyczy należytego przygotowywania w mieszkaniu Pana Młodego. Jeśli chodzi o wdziewanie, najświetniej jeżeli pomaga w tym jedna osoba, tak ażeby nikt nie zacieniał fotografowi odziewanej osoby. Czasami Dziewczyna Młoda nie zechce żeby tworzyć fotek w samej bieliźnie, trzeba to ustalać właściwie wcześnie, wtedy fotograf wejdzie do apartamencie na samo zrzeszanie sukienki. To chyba tyle jeśli chodzi o same przygotowywania. Oprócz tego należy jeszcze dopisać globalną maksymę, mianowicie Dwójka Młodociana powinna uważać fotografa tak jakby go nie było, nie krępujcie się ani jego ani obiektywu bo te fotki ślubne są dla Was, to będzie Wasza pamiątka! - BŁOGOSŁAWIEŃSTWO: Tutaj pierwotną maksymą jest to, aby w miejscu w jakim odbędzie się błogosławieństwo nie egzystowało "zbędnych ludzi", tzn. takich, którzy nie zabierają udziału w błogosławieństwie. Błogosławieństwo to chyba najtrudniejszy moment w całym reportażu. Trwa sekundy i zawsze jest za ciasno.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Polski Polskie cenne książki starodruki Wycena Zakup »

  Specjalizacja naszej firmy to przede wszystkim polskie starodruki, książki wydane przed rokiem 1939, wycena i zakup polskich cennych książek i dużych księgozbiorów, polonica. Skupujemy wartościowe polskie książki oraz cenne zbiory księgarskie. Prowadzimy szeroko zakrojony handel wartościowymi książkami polskimi. Jeśli posiadasz stare polskie książki - skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: info@antykwariatpolski.pl. Zapraszamy do zapoznania się z listą szczególnie poszukiwanych przez nas pozycji wydawniczych.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapowiedzi filmowe »

  Szukasz pomysłu na kultowe spędzenie nudnego popołudnia? U nas znajdziesz setki pomysłów – a dokładniej: filmy za darmo. Posiadamy same atrakcyjne obrazy, które znalazły uznanie widzów na całym świecie. Obrazy w najlepszej jakości, z polskimi inskrypcjami bądź też lektorem. Zobacz, jakie obrazy filmowe ogląda cały świat, co interesującego pojawiło się w ostatnich miesiącach na wielkich ekranach, bądź obejrzyj starsze filmy online, które mają już swoją historię i które przegapiłeś w odpowiednim czasie. W naszym serwisie masz prawo nie tylko oglądać obrazy filmowe, ale również je oceniać i komentować. Codziennie dodajemy coś nowego, w następstwie tego zaglądaj do nas częstokroć albo ustaw nasz serwis jako stronę startową.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Radom »

  Funkcjonująca na obszarze Radomia oraz okolic firma Video-Story dostarczy Państwu niezwykłą pamiątkę z tak ważnych wydarzeń, jak: wesele, impreza okolicznościowa czy komunia. Doświadczony filmowiec stosuje w pracy najwyższej jakości sprzęt, a ponadto najnowocześniejszą technikę cyfrową, w tym montaż liniowy. Istnieje możliwość zapisania nagrania w technologią HD. Firma charakteryzuje się pasją, a także indywidualnym stosunkiem do każdego klienta. Zapraszamy do zaznajomienia się z przykładowymi klipami, które można obejrzeć na witrynie online.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MegaSeansik.pl - Najnowsze Filmy | Filmy i Seriale Online »

  MegaSeansik. pl to tysiące filmów i seriali online bez limitów całą dobę 24 h przez 7 dni w tygodniu. Najnowsze filmy online i seriale. Filmy online z lektorem, filmy po polsku, filmy z dubbingiem, bajki dla dzieci. Oglądaj bez ściągania w HD. Wejdź już teraz razem z nami do świata najlepszych filmów online i seriali online bez żadnych limitów! Wszystkie kategorie filmów online w jednym miejscu! Zobacz: akcja, wojenne, familijne, dla dzieci, horror, komedia, dramat, fantasy, historyczne, western, thriller, romans. Tylko najlepsze i najnowsze seriale online takie jak Grimm, Castle, Plotkara - Gossip Girl, Dr. House, Pamiętniki Wampirów i wiele wiele więcej! Zarejestruj się już teraz i ciesz dostępem to wszystkich filmów i seriali online. Najlepsze polskie seriale w jednym miejscu do obejrzenia online już teraz. Seriale takie jak: Przyjaciółki, Czas Honoru, Bez Tajemnic, M jak Miłość i inne! Rejestracja jest i będzie zawsze darmowa! - ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »