Księgarnia Podkategoria: Księgarnia

 • Wszystko o książkach i literaturze »

  Książkomania jest witryną zawierającą dane o różnych książkach. Strona ta wielkim zbiorem informacji dla moli książkowych, na której mogą oni się dowiedzieć o wiadomościach dotyczących literatury współczesnej. Na tej blogu posegregowano według kategorii o dziełach literackich, ich twórcach oraz epokach literackich oraz artykuły o poradach dla czytających. Ksiązkomania jest dobrym miejscem by zapoznać się z rozmaitymi informacjami dotyczącymi literatury światowej a także polskiej. Każdy z nas ma ukochane książki które często wspomina. Literatura nie tylko urozmaici nasz czas wolny, ale również ma bardzo dobry wpływ na nasze abstrakcyjne myślenie, wyobraźnie oraz inne zdolności. Stąd pojawił się pomysł powstania blogu o książkach, czyli książkomania.yum.pl.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Popularyzujemy czytelnictwo w Polsce »

  Przez lata zbiory książek rozrastają się, aż w końcu podejmuje się decyzję o sprzedaży fragmentu książek. Najkorzystniejszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest odwiedzenie jakiegoś antykwariatu i tam przekazanie swoich książek na sprzedaż. Dlaczego zatem antykwariat uważa się za najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Ich historia zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii zaczęły powstawać miejsca które umożliwiały sprzedaż literatury. Antykwariaty zaczęły pojawiać się w każdym większym mieście w Polsce. Zarządzali nimi ludzie, dla których literatura była pasją, i to zamiłowanie było widać. Obecny od kilkunastu lat internet bardzo zmienił oblicze świata, odmienił również filozofię działania antykwariatów.W połączeniu z zamiłowaniem osób którzy nim kierowali wejście do antykwariatu stawało się jak udanie się do innego świata, świata literatury i poezji. Dzisiaj coraz mniej jest takich miejsc, stare powoli kończą działalność, a nowych się nie otwiera.Sporą część handlu używaną literaturą przechwycił internet, w sieci powstało dużo antykwariatów. Niektóre funkcjonują także w tradycyjnej postaci, traktując internet jako dodatkowe źródło sprzedaży, a część funkcjonuje tylko w internecie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne książki »

  W Internecie istnieje dużo serwisów internetowych proponujących między innymi płatne jak i bezpłatne książki elektroniczne do ściągnięcia. Wiele z nich oferuje również darmowe próbki płatnych ebooków .

  Do takich stron www przynależy też witryna ebooki24.org.
  Mamy w niej co niemiara darmowych publikacji elektronicznych do pobrania, a oprócz tego próbki komercyjnych publikacji elektronicznych, które możesz ściągnąć nim zdecydujesz się na kupno.
  Posiadamy tu miedzy innymi książki w działach takich jak: ebooki hobbystyczne, poezja i proza, inwestowanie, motywacja, samodoskonalenie, ebooki o zdrowym odżywianiu.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia techniczna »

  Księgarnia techniczna, która ma w swojej ofercie książki zarówno dostępne w sprzedaży internetowej, jak i stacjonarnej. Oferujemy właściwie wszelkie pozycje książkowe o problematyce technicznej, w nadzwyczaj atraktycjnych cenach.Zdecydowana część naszej oferty znajduje się na miejscu, a więc zamówienia realizowane są efektywnie. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi zbiorami i zakupienia czegoś dla siebie.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powieść »

  Chciałbyś kupić powieść, lecz masz niezbyt duże fundusze? W takim razie definitywnie musisz wziąć pod uwagę księgarnie sprzedające w Internecie. Z jakiego powodu? Najzwyczajniej w świecie encyklopedie, książki historyczne albo lektury oraz podręczniki szkolne możesz bez żadnego problemu kupić w Internecie sporo taniej, aniżeli w tradycyjnej księgarni.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Literatura popularnonaukowa »

  W zbiorach księgarni wysyłkowej Kumiko znajdują się propozycje zarówno dla osób, które interesuje literatura publicystyczna, jak i najnowsze poradniki i czasopisma. Sporo uwagi poświęca się również edukacji, dlatego właśnie wśród udostępnionych pozycji, znajdują się encyklopedie, słowniki, literatura obcojęzyczna. Różnorodna oferta zawiera zarówno książki sensacyjne, historyczne, podróżnicze jak i te obejmujące nieco bardziej nietypowe zagadnienia np. książki fantasy, science fiction. Szeroki wybór produktów, i przyjazna obsługa to jedne z najważniejszych atutów księgarni.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariaty internetowe »

  Wielu ludzi ma w zwyczaju, że kupioną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i w następnych latach nie wraca do niej.Zaczyna się wtedy problem, co zrobić z nimi? Jeżeli posiadamy znajomych, lubiących czytać, to można im je przekazać, ma się wtedy pewność że trafią do odpowiednich osób.Dlaczego zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Ich historia zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii powstały miejsca umożliwiające zakup literatury. Tego rodzaju forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich dynamicznie stawała się popularna.Prowadzili je pasjonaci, dla których książki były całym życiem, i to zamiłowanie było widać. Antykwariaty ewoluowały razem ze zmieniającymi się czasami, dostosowały się do nowego otoczenia i zapotrzebowania kupujących. W połączeniu z pasją ludzi go prowadzących udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się do innego świata, świata literatury i poezji. W dawnych czasach musieliśmy do antykwariatu podejść czy podjechać, co zabierało chwilę, teraz, przy obecnym tempie życia dużo ludzi będzie woleć sprawdzić wszystko na stronie internetowej, bez wychodzenia z domu.Duży kawałek obrotu używanymi książkami przejął internet, w nim otworzyło się sporo wirtualnych antykwariatów. Część z nich funkcjonuje także tradycyjnie, wykorzystując internet jako dodatkowy kanał sprzedaży, a część istnieje tylko w internecie. W tej chwili antykwariaty naukowe w swojej ofercie, poza książkami, oferują m.in komiksy czy grafiki

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgarnia

Księgarnia - nowa strona:

Adres: