Literatura Podkategoria: Literatura

 • Gra o Tron »

  Książka „Pieśń Lodu i Ognia” osiągnęła olbrzymią grupę czytelników w całych Stanach Zjednoczonych. Na jej bazie utworzony został serial „Gra o Tron”. Przedstawia on losy przedstawicieli siedmiu rodzin, jakie wojują o władanie nad Westeros. Na naszej stronie graotron24.pl możesz zapoznać się z najnowszymi wiadomościami o filmie, opisami odcinków i postaci.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o książkach i literaturze »

  Książkomania jest witryną zawierającą dane o różnych książkach. Strona ta wielkim zbiorem informacji dla moli książkowych, na której mogą oni się dowiedzieć o wiadomościach dotyczących literatury współczesnej. Na tej blogu posegregowano według kategorii o dziełach literackich, ich twórcach oraz epokach literackich oraz artykuły o poradach dla czytających. Ksiązkomania jest dobrym miejscem by zapoznać się z rozmaitymi informacjami dotyczącymi literatury światowej a także polskiej. Każdy z nas ma ukochane książki które często wspomina. Literatura nie tylko urozmaici nasz czas wolny, ale również ma bardzo dobry wpływ na nasze abstrakcyjne myślenie, wyobraźnie oraz inne zdolności. Stąd pojawił się pomysł powstania blogu o książkach, czyli książkomania.yum.pl.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom Emisyjny Manuscriptum »

  Dom Emisyjny Manuscriptum jest pierwszą w tej części Europy Firmą wydającą i dystrybuującą bezpośrednio unikalne, wyjątkowe produkty kolekcjonerskie, Księgi Mennicze i inwestycyjne. Docieramy bezpośrednio do domów naszych Klientów, starając się przybliżyć prawdziwe piękno literatury i sztuki szerokiemu odbiorcy. Naszą misją jest uczynić życie każdego z Nas piękniejszym, bogatszym, pełnym radości obcowania ze sztuką na co dzień. Oferujemy dzieła unikatowe jak Złota Biblia Papieska z wyjątkowymi komentarzami Jana Pawła II, czy Złoty Kopernik - unikatowa kopia wielkiego polskiego Uczonego - "O obrotach ciał". Oferowane przez nas produkty są doskonałą inwestycją czy prezentem dla najbliższych.

  Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia noworoczne »

  Na naszej www wydobędziesz pierwszorzędne smsy świąteczne. Bo to rewelacyjny czas, kiedy to recytujesz sms chyba największemu odsetkowi ludzi, najgenialniej się zabawiasz i masz fantastyczną atmosferę. Przeto gdyby tak było, że życzysz sobie posyłać ludziom super wierszyki, to skorzystaj z niniejszego bloga.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne książki »

  W Internecie istnieje dużo serwisów internetowych proponujących między innymi płatne jak i bezpłatne książki elektroniczne do ściągnięcia. Wiele z nich oferuje również darmowe próbki płatnych ebooków .

  Do takich stron www przynależy też witryna ebooki24.org.
  Mamy w niej co niemiara darmowych publikacji elektronicznych do pobrania, a oprócz tego próbki komercyjnych publikacji elektronicznych, które możesz ściągnąć nim zdecydujesz się na kupno.
  Posiadamy tu miedzy innymi książki w działach takich jak: ebooki hobbystyczne, poezja i proza, inwestowanie, motywacja, samodoskonalenie, ebooki o zdrowym odżywianiu.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkty w aptekach »

  Pozyskuje się w aptekach w artykuły do konserwacji cerze, płyn do demakijażu na noc, włosów, szczytnie do zgromadzenia, w tym asercji skóry suchej dla dzieciom – kosmetyki Sensitia, albo takie ciekawostki jak fizjologiczny krem z ceramidami ale antyperspirant w kremie o dziurawionym przedsięwzięciu. Co prawdziwe są tutaj kosmetyki nie sprzedawane nigdzie indziej, takich kwintesencji jak Galenic.Dla kazusu Galenic mieszka rzeczoznawca w roli kosmetyków do twarzy chociaż zbiorowiska dla skorupy bezecnej (ale oraz przeciętnej). Dykcja owa wdroży kosmetyki do skórce przeciętnej, cerze suchej, do papy, do spotkania, na noc, do pielęgnacji oczyma lecz każde inne kremy. Galenic owe rezultaty argane olejek fabrykant zażarcie wykorzystujący substancje pochodzenia spostrzegawczego – roślinnego, co kocha sobie wszechstronna ilość białogłowy. Niektóre z kosmetyków zawierają tezy Huile Precieuse Argane olejek. W ofercie mamy tezy koncentrat nawilżający, krem koloryzujący.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wspieramy projekt wyszukiwarki książek z antykwariatu »

  Wielu ludzi ma taki zwyczaj, że nabytą książkę będzie czytać jedynie raz, i następnie nie wraca do niej.Zaczyna się wówczas problem, co z nimi zrobić? Jeżeli posiadamy znajomych, którzy lubią czytanie, to można im je przekazać, ma się wtedy pewność że trafią do odpowiednich osób.Z jakich powodów zatem antykwariaty internetowe to najlepsze miejsce na sprzedanie swojego księgozbioru? Ich historia sięga siedemnastego wieku, gdy w Holandii powstały miejsca umożliwiające zakup literatury. Taka forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich dynamicznie stawała się popularna.Prowadzili je ludzie, dla których literatura była całym życiem, i to zamiłowanie można było zobaczyć. Powszechny od kilkunastu lat internet bardzo zmienił charakter świata, odmienił także metody działania antykwariatów.Razem z zamiłowaniem osób którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się w inny wymiar, świata poezji i literatury. Obecnie maleje liczba takich miejsc, stare powoli są zamykane, a nowych się nie otwiera.Duży kawałek handlu używanymi książkami przejął internet, w nim otworzyło się sporo wirtualnych antykwariatów. Niektóre funkcjonują także tradycyjnie, traktując internet jako dodatkowe źródło sprzedaży, a część istnieje tylko w internecie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bo świat jest dla mnie - Kowalski Emil »

  Przenieś się w świat poezji i romantyzmu. Być może znajdziesz kilka ciekawych słów dla siebie.Wiem, że wszystko co powiem może być użyte przeciwko mnie. Wiem, że bez pióra dla mnie stracony jest dzień. Słowo jest jak miecz - gdy zbytnio wojujesz to możesz od niego zginąć. - Wiersze i opowiadania oraz materiały prasowe Emila Kowalskiego.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regał Nowości | Wiadomości z rynku książki »

  Regał Nowości to Serwis Informacyjny skupiający najważniejsze wiadomości z rynku książki.Publikujemy tylko najistotniejsze artykuły oraz prezentujemy najciekawsze książki.Z wyprzedzeniem zapowiadamy wyjątkowe spotkania autorskie oraz eventy związane z szeroko rozumianym rynkiem książki.Dzięki nam nie przeoczysz żadnej ważnej premiery!Współpracujemy bezpośrednio z większością wydawnictw w Polsce, dzięki czemu posiadamy pewne i sprawdzone informacji.Jeśli należysz do osób, których największą pasją jest czytanie to ten serwis jest dla Ciebie! Wybierz u nas książki warte przeczytania!Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach!http://regalnowosci.pl/

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Harlan Coben »

  Harlan Coben to lubiany i popularny na całym świecie autor książek sensacyjnych. Pieniądze i sławę zdobył dzięki powieści Nie mów nikomu, która została nawet zekranizowana. Odwiedzając serwis o tym artyście możecie Państwo przeczytać między innymi jego życiorys, zapowiedzi nowych książek oraz bardzo interesujące reportaże i artykuły na tematy powiązane z prozą. Zachęcamy też do pisania własnych komentarzy o książkach Harlana Cobena. Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli powieści sensacyjnej do zainteresowania się twórczością tego autora.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki elektroniczne »

  Książki elektroniczne to najlepsze rozwiązanie dla pasjonatów literatury, którzy cenią sobie oszczędność czasu i gotówki. Woblink.com to serwis oferujący dobrą e-książkę w atrakcyjnej cenie. Na stronie dostępne są liczne e-booki z branż takich jak: fantastyka, kryminał, historia, biografie czy komiksy... Aby móc czytać dostępne w serwisie e-książki, w tym darmowe ebooki, wystarczy pobrać ze strony aplikację na Android bądź iPada. Książki elektroniczne można także pobierać na PC i czytać na czytniku E INK. Czytnik ebooków gwarantuje komfortową lekturę w każdym miejscu i czasie.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Małe Kruki »

  Strona poświęcona dobrym i ambitnym książkom dla dzieci. Zawiera obiektywne recenzje, opinie i wrażenia z lektury tych książek. Pomaga rodzicom wybrać ciekawą i wartościową książkę dla dziecka w różnym wieku. Dużą zaletą strony są informacje na temat nagród i wyróżnień, jakie dane książki otrzymały.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powieść »

  Chciałbyś kupić powieść, lecz masz niezbyt duże fundusze? W takim razie definitywnie musisz wziąć pod uwagę księgarnie sprzedające w Internecie. Z jakiego powodu? Najzwyczajniej w świecie encyklopedie, książki historyczne albo lektury oraz podręczniki szkolne możesz bez żadnego problemu kupić w Internecie sporo taniej, aniżeli w tradycyjnej księgarni.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry - forum »

  Bez wahania można stwierdzić, iż z trzech form rozrywki, które znajdują się w tytule, najpopularniejsze są filmy. A to dlatego, iż są najłatwiejsze w odbiorze i aby je oglądać, nie potrzeba ani specjalnego wysiłku, ani umiejętności. Zarówno gry, jak i filmy oraz książki to główne tematy naszego forum dyskusyjnego.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariaty internetowe »

  Wielu ludzi ma w zwyczaju, że kupioną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i w następnych latach nie wraca do niej.Zaczyna się wtedy problem, co zrobić z nimi? Jeżeli posiadamy znajomych, lubiących czytać, to można im je przekazać, ma się wtedy pewność że trafią do odpowiednich osób.Dlaczego zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Ich historia zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii powstały miejsca umożliwiające zakup literatury. Tego rodzaju forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich dynamicznie stawała się popularna.Prowadzili je pasjonaci, dla których książki były całym życiem, i to zamiłowanie było widać. Antykwariaty ewoluowały razem ze zmieniającymi się czasami, dostosowały się do nowego otoczenia i zapotrzebowania kupujących. W połączeniu z pasją ludzi go prowadzących udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się do innego świata, świata literatury i poezji. W dawnych czasach musieliśmy do antykwariatu podejść czy podjechać, co zabierało chwilę, teraz, przy obecnym tempie życia dużo ludzi będzie woleć sprawdzić wszystko na stronie internetowej, bez wychodzenia z domu.Duży kawałek obrotu używanymi książkami przejął internet, w nim otworzyło się sporo wirtualnych antykwariatów. Część z nich funkcjonuje także tradycyjnie, wykorzystując internet jako dodatkowy kanał sprzedaży, a część istnieje tylko w internecie. W tej chwili antykwariaty naukowe w swojej ofercie, poza książkami, oferują m.in komiksy czy grafiki

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Literatura

Literatura - nowa strona:

Adres: