Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Malowanie obrazów olejnych »

  Zamawiając obraz w naszej pracowni plastycznej możesz mieć pewność, co do tego, iż obraz zostanie wykonany ręcznie z dbałością o szczegóły. Zapewniamy również wgląd w postęp nad zamówieniem.Pracownia Plastyczna Goya, zajmuję się również wykonywaniem portretów na zamówienie. Praca nad portretem trwa od 3 do 14 dni – portret wykonujemy na podstawie zdjęcia zleceniodawcy.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup obrazów do kolekcji i wycena antyków. »

  Staramy się dotrzeć do jak najszerszego grona osób dla których nasze usługi będą spełnieniem potrzeb. Świadczymy usługi związane z wyceną dzieł sztuki oraz handlem nimi w postaci skupu obrazów do kolekcji za gotówkę oraz wycenie dzieł która jest darmowa. Działamy na terenie całego kraju, w Warszawie i większych miastach. Skup i wycena to coś na czym znamy się najbardziej jeśli chodzi o rynek sztuki.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup antyków Warszawa »

  Profesjonalną sprzedażą obrazów i rzemiosła artystycznego zajmujemy się od 20 lat.Poszukujemy obrazów oraz wybitnych dzieł sztuki do sprzedaży komisowej. Kupujemy za gotówkę przedmioty srebrne, samowary, monety, banknoty, odznaczenia, medale oraz broń białą. W początkowej fazie działaliśmy pod nazwą Galeria na Freta z siedzibą w Warszawie. Wraz z rozszerzeniem działalności zmieniliśmy nazwę na Dom Aukcyjny OSTOYA. Od 2003 roku zapraszamy naszych gości do Salonu Aukcyjnego i Galerii na Żoliborzu przy ul. gen. Józefa Zajączka 8. Na chwilę obecną mamy za sobą ponad sto aukcji obrazów i rzemiosła, które początkowo odbywały się w hotelu Bristol w Warszawie, jednak z czasem przenieśliśmy je do naszego salonu aukcyjnego.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż obrazów ręcznie malowanych »

  Nasz sklep to specjalizuje się i sprzedaje obrazy współczesne obrazy przestrzenne, surrealistyczne, abstrakcje oraz motywy bardziej klasyczne jak kwiaty czy drzewa. Obrazy malowane są na płytach lub płótnach malarskich o rozmaitych rozmiarach i formatach. Pamiętajmy iż ozdoba wnętrza to nie tylko fajne oświetlenie ale również ciekawy obraz na ścianę.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Galeria obrazów Krukart zajmuje się sprzedażą obrazów olejnych. Współpracujemy z polskimi galeriami, hotelami i restauracjami. Obrazy można zobaczyć na żywo w pracowni artystki oraz na naszych stronach. Galeria oferuje malunki wykonywane w rozmaitych stylach, np. obrazy abstrakcyjne, pejzaże. Nasze obrazy są namalowane znakomitej jakości farbami angielskimi. Wszystkie obrazy posiadają certyfikat niepowtarzalności. Sztuka malarska to nasza pasja i chcemy się nią z Państwem podzielić. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry papier do decoupage »

  APA-Polska to firma, która powstała w 1995 roku oraz jest jedynym dystrybutorem fabryki farb czy akcesoriów dla plastyków. Posiada wysokiej jakości farby do tkanin, pędzle malarskie, pastele, produkty do decoupage lub ramy do obrazów. Nasz sklep plastyczny rozwijał w Polsce produkcję farb marki Renesans, jakie są dostępne w nadzwyczaj przystępnej cenie i w dobrej jakości. Naszą organizację znamionuje dokładność wytworzenia towaru, terminowość dostaw czy pełne uwzględnienie wskazówek naszych klientów. Ciepło zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy ręcznie malowane »

  ActivArt świadczy wszechstronne usługi w dziedzinie sprzedaży różnego rodzaju obrazów. Ofertę cechuje znaczne zróżnicowanie tematyczne i kolorystyczne. Obok obrazów drukowanych, znamienne miejsce w ofercie zajmują obrazy ręcznie malowane. Proponowane prace przedstawiają ogromne walory estetyczne. Obszerny wachlarz oryginalnych dekoracji ściennych przypadnie do gusty najbardziej wymagającym klientom. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz korzystne ceny. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami oferty.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • STUDIUM | Kurs Rysunku | Katowice »

  Pracownia architektoniczno - plastyczna STUDIUM arch. Wojciech Słodowy serdecznie zaprasza na kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury wszystkich polskich uczelni wyższych m.in w Gliwicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie czy Raciborzu. Nauka rysowania zarówno dla hobbystów jak i przyszłych studentów architektury, architektury wnętrz czy krajobrazu, niezależnie od wstępnych umiejętności rysowania. Nauka obejmuje wszystkie najważniejsze umiejętności potrzebne by zdać egzaminy wstępne: podstawy rysunku odręcznego, podstawy historii architektury, podstawy projektowania na potrzeby egzaminu wstępnego oraz zdobycie umiejętności wykonywania makiet na potrzeby egzaminu wstępnego na wydziale architektury. Kurs rysunku odbywa się w Katowicach.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: