Rzeźba Podkategoria: Rzeźba

 • W$p1erajmy hosp1cja choćby od dziś »

  Ale sam wybór tego hasła był, jak mniemam, nieprzypadkowy. Skoro już ludzie włożą w cały ten cyrk tyle pracy i zaangażowania, to czemu ich próżności nie wykorzystać do czegoś choć odrobinę bardziej wzniosłego? Ale czy faktycznie choć jedna osoba przeznaczy dzięki temu choć 1% na jakieś hospicjum (a może raczej hosp1cjum)? Czy hospicjom (hosp1cjom?) za sprawą konkursu ktokolwiek przyniesie cokolwiek w formie bezinteresownej pomocy? Czy dzięki akcji w$p1erajmy hosp1cja w kimkolwiek uda się wskrzesić choć odrobinę altruizmu?Czas pokaże. Jeśli mistrzostwa SEO sprawią, że pozycjonowanie, przy konkursie i całym z nim związanym zamieszaniu, zwrócą uwagę na hospicja, marzec 2013 może stać się dla nich czymś więcej niż tylko miesiącem, w którym przychodzi kalendarzowa wiosna.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Figro »

  Uhonorowywanie osób z różnych okazji staje się raz za razem popularne. W związku z tym można zauważyć wzrost zainteresowania elementami, które umożliwią odpowiednie uhonorowanie osób, które mają jakieś osiągnięcia. Najbardziej popularną formą stają się z pewnością różnego rodzaju statuetki nawiązujące do firmy, która funduje nagrodę. Nasza firma to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą przygotować dla siebie odpowiednią statuetkę. Oferujemy także wykonanie projektu statuetki jak i tez jej realizację w rzeczywistości. Przede wszystkim działamy na zamówienie w związku z czym staramy się w swoich działaniach skupiać na życzeniach poszczególnych klientów. Jest to szczególnie ważne, bowiem od tego zależy zadowolenie klienta. Przygotowując projekt statuetki nasza firma zawsze pozostaje w kontakcie z osobą, która zamawia statuetkę. W taki sposób naprawdę uda się przygotować taką figurkę, która będzie elegancko wyglądała i będzie doskonałą nagrodą dla wartych honorowania osób. W przypadku większej ilości zamawianych statuetek nasza firma oferuje atrakcyjne rabaty, które mogą zdziałać, że cena pojedynczej statuetki znacząco zmniejszy się.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie obrazów olejnych »

  Zamawiając obraz w naszej pracowni plastycznej możesz mieć pewność, co do tego, iż obraz zostanie wykonany ręcznie z dbałością o szczegóły. Zapewniamy również wgląd w postęp nad zamówieniem.Pracownia Plastyczna Goya, zajmuję się również wykonywaniem portretów na zamówienie. Praca nad portretem trwa od 3 do 14 dni – portret wykonujemy na podstawie zdjęcia zleceniodawcy.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeźba

Rzeźba - nowa strona:

Adres: