Teatr Podkategoria: Teatr

 • Portal castingowy »

  Chcesz zdobyć pracę w filmie? A może chcesz dorobić sobie występując jako statysta? Portal castingowy Castpromo.pl pomoże ci zrealizować te marzenia. Na naszej stronie możesz przeglądać aktualne castingi w podziale na kategorie (castingi do teledysków, castingi do seriali), a także utworzyć swój profil w naszym portalu i w ten sposób dać się wyszperać organizatorom castingów.
  Jeżeli natomiast jesteś reżyserem i poszukujesz aktorów idealnych do przeprowadzenia twoich planów, możesz przeglądać konta zarejestrowanych na portalu aktorów profesjonalnych i statystów, a w następnej kolejności zapraszać najlepsze osoby na organizowane przez siebie castingi do filmu.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kabaret »

  Nie będę Państwu zawracać głowy,
  Polecam kabaret odlotowy,
  Doskonały na imprezy, takie i owakie,
  Który opowiada kawały ze smakiem:
  1. Co robi blondynka kiedy wstaje z łóżka? Idzie do domu.
  2. Sąd:
  - Oskarżony ukradł poszkodowanemu ubranie, gdy ten pływał. Czy ma Pan coś na swoje usprawiedliwienie?
  - Wysoki sądzie w tym miejscu nie można się kąpać!

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eventy Poznań »

  Każdego dnia dzieje się dużo różnorakiego typu interesujących imprez, w których dobrze jest uczestniczyć. Także w Wielkopolsce, z zagadnieniem "imprezy kulturalne Poznań" bądź "koncert Poznań", połączony jest ciąg bardzo interesujących wydarzeń. Dzięki usługom, które prezentuje Sollus - agencja artystyczna Poznań, wszyscy chętni mogą być z takiego rodzaju wydarzeniami na bieżąco. Między innymi zamieszczony na stronie www agencji program, pozwala wejściówki na koncerty bądź też do bilety do teatru Poznań kupować bardzo szybko, jak i w pełni bezpiecznie.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Teatr

Teatr - nowa strona:

Adres: