Targi wystawy Podkategoria: Targi wystawy

 • Targi Kielce »

  Poszukujesz agencji reklamowej która wykona dla Ciebie stojaki reklamowe i stoiska targowe?
  Zapoznaj się z ofertą agencji reklamowej Upshot z Kielc. Upshot zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stojaków reklamowych i stoisk targowych wystawianych głównie na imprezach w hali Targów Kielce.
  Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myślenice Zarabie »

  Na południe od Krakowa leży niewielkie miasteczko Myślenice. W tym mieście odbywa się wiele imprez sportowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Corocznie ma miejsce tutaj Rajd Krakowski. Polecamy wykaz firm oraz informator powiatu myślenickiego. Tutaj przeczytasz historię Myślenic.W Myślenicach kultywuje tradycję Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka". To miasto bywa też nazywane: "Strefa Czasu Wolnego".

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Poznań »

  Posiadamy piękne Hostessy, które mogą dla Państwa wypromować każdy produkt i firmę. Przeprowadzamy wiele atrakcyjnych promocji uzupełniających na terenie całej Polski. Współpracujemy z dużymi firmami z branży finansowej, spożywczej i energetycznej. Nasze Hostessy chętnie podejmą się każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby promocja danego produktu, usługi czy firmy przebiegała zgodnie z wymaganiami klienta oraz była jak najbardziej skuteczna. Oprócz promocji uzupełniających przeprowadzamy różnego rodzaju eventy, spotkania, konferencje i wiele innych równie ważnych wydarzeń promocyjnych i biznesowych. Serdecznie i gorąco zachęcamy do współpracy z grupą "Giulietta".

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypożycz nasz symulator dachowania. »

  Wynajem symulatora dachowania dokładnie pokazuje położenie samochodu po wypadku, podczas którego doszło do dachowania.
  Mechanizm dachowania naszej firmy został specjalnie skonstruowany dla kierowców, którzy pragną nabyć umiejętność znalezienia się w takich niebezpiecznych warunkach. Symulator pokazuje wynik nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów oraz braku zabezpieczenia przedmiotów w pojeździe. Dostęp do symulatora możemy uzyskać poprzez wypożyczenie symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy również podczas różnych targów. Symulator ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców. Każdy kierowca powinien dbać o zdrowie swoje i pasażerów. Obrót symulatorem dachowania, a realny wypadek to znacznie niższa cena. Symulator dachowania pokazuje reakcje podczas wypadku.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Social media »

  Social media zyskują coraz więcej wyznawców. Wielu kontrahentów popiera aktywny udział w internetowym społeczeństwie. Z myślą o internautach stron społecznościowych powstały agencjce będące ekspertami w kreowaniu fachowych profili fan page. Profile stron social media są zakładane na znanych portalach Facebooku lub Pingerze. Strony fan page dla firm posiadają podstawowe funkcje jak możliwość pisania nowych wpisów social media. Marketing społecznościowy polega na promocji stron fan page przez porozumiewanie się z przyszłymi klientami na portalach społecznościowych. Zamieszczone są tam również filmiki. To nowa dziedzina marketingu, która zyskuje swoich sympatyków.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny Stylista »

  Szukasz profesjonalistów od wizerunku, jacy pomogliby Ci skonstruować pojedynczą aranżację na rzecz Twojego biznesu oraz przywołać zainteresowanych zakupem? Inwitujemy do Szwalni Pomysłów: położenia, w jakim scalamy dobry jakościowo gust i modę oraz troskę o Twój prezencja w oczach przypuszczalnych współpracowników . Obszarem naszych działań jest visual merchandising - oferujemy Państwu jednorazowe usługi aranżacji powierzchni sklepowych i stoisk firmowych, doradztwo i szkolenia także na rzecz początkujących visual merchandiserów jak i na rzecz tych uprzednio wprawnych. W Szwalni Pomysłów będziesz zdołał posłużyć się z wskazówek kompetentnych stylistów. Świadczymy całościowe usługi w tym charakterze: zacząwszy od instruowań dla sprzedawców stylistów jak i stylizację pracowników sklepu. Zapraszamy do Szwalni: pomysły szyte na skalę Twoich potrzeb!

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe »

  Funkcjonująca od dłuższego czasu ED egzystuje jako agencją reklamową jaka działa w branży wystawienniczej. Jeżeli chcesz zaprojektować sobie stoiska targowe czy też intryguje Cie zabudowa stoisk targowych, to powinieneś skupić uwagę się naszą ofertą. Z przyczyny współpracy z zaufanymi przedsiębiorstwami oraz dostarczycielami istniejemy w stanie umożliwić na domiar tego jakiekolwiek pozostałe usługi zgrupowane z stosownym wyposażeniem i załogą państwa straganów targowych.

  Funkcje, jakie dopełnia należycie zaplanowane stoisko targowe stanowią nie do przesadzenia, skutkiem tego warto zainwestować w rozwiązanie, które stanie się zawodową i wartą zapamiętania wizytówką biznesu. Jakikolwiek zaplanowany stoisko stanowi wyjście naprzeciw wymogom współczesnych odbiorców. Zabiegamy aż do tego, by stoisko targowe stanowiło odzwierciedleniem wizji konsumenta, z równoczesnym zwyczajem norm reklamowych.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Targi wystawy

Targi wystawy - nowa strona:

Adres: